Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość agusia1111
Ja byłam osobiście w zimie na konsultacji u doktora ale żadnych zdjęć mu nie pokazywałam bo jestem w troche innej sytuacji niż wszyscy na tym forum więc nie było sensu pokazywać zdjęć i nic nie sugerowałam wysłuchałam tego co dr powiedział że można zrobić i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
agusia 1111 Ja dokładnie zrobiłam tak samo jak Ty. Głównie mi chodzi o to żeby nos nie był przesunięty w jedną stronę a przy okazji, jak już będę leżeć na stole to i garbka się pozbędę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1111
Hej jak tam? Czynicie już jakieś przygotowania do operacji?:P Ja jak na razie faszeruję się różnego rodzaju tabletkami na naczynka alergie wzmocnienie itp:D Kasieńka 22.06 mam nadzieje że z operacją nie trafimy na upały 30-sto stopniowe bo przyjdzie nam zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jeszcze nic nie lykam...jeszcze czas..z.abieg 20 lipca. napewno cos zaczne...My z Ola to napewno bedziemy miec upaly...ech....no ale jakos wytrzymamy:) co sie nie robi dla noskow;) Dorotko FIolko a jak Wy dziewczyny sie czujecie..powoli przyzwyczajacie sie do noskow? twarzy?..zmieniacie cos..fryzure kolor wlosow?:)) pochwalcie sie... pozdrawiam Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helokitty
ja jestem po zabiegu 3 miesiace i mam nos jak Kasia Glinka, polecam dr W. Nos mialam garbaty teraz jest piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Ja się faszeruję rutinoscorbinem i hemoferem, muszę sobie podbić poziom hemoglobiny bo ostatnio nie był zachwycający :) Poza ty chyba trzeba będzie się zaopatrzyć w jakąś maść do smarowania noska po operacji. agusia1111, ja też mam nadzieję, że pogoda raczej będzie taka jak w tym tygodniu, przynajmniej nie będzie nam szkoda, że siedzimy w pensjonacie :D Jeszcze tylko 20 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helokitty super:) a pokazywalas dr nos jaki chcesz miec? czy moge liczyc na Twoje zdjecia przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Czesc dziewczyny, szesc dni po zdjęciu gipsu, siniaków prawie nie ma ale opuchlizna i owszem ... profil bardzo ładny ale mam problem z moim wyglądem z "przodu". Przyznam , że nie mogę się przyzwyczaić bo to co widzę w lustrze nie podoba mi się ( przynajmniej na razie ). Pytanie do HELLOKITY , tez miałaś całkowitą korekcje nosa łącznie z resekcją skrzydełek ? Czy twoja twarz "przodem" bardzo się zmieniła i czy po tych trzech miesiącach wrócła do "normy" ? Trochę się tym martwię , chociaż może łapie mnie jakaś depresyjka pooperacyjna bo to przecież jeszcze obrzęki i zdrętwienie twarzy w nietórych miejscach nie wspomne już o stanie skóry :( ... Jednym słowem , nos bardzo ładny tylko mi z nim jakoś nie za bardzo... Do Frost i Kasienki , z masci to najlepiej się sprawdziła maść której używa też Pani Wiesia - LINOMAG - nic naprawdę więcej nie trzeba i woda utleniona de dezynfekcji. Ja nakupowałam różnych preparatów z których nie skorzystałam, a linomag używam do teraz. Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny przed i po operacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Fiolka, Tą maść, o której piszesz stosuje się do smarowania noska w środku? Ja trochę jestem niekumata w te klocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka az tak zle jest? ale co? za maly ..za duzy? poprostu inny...mysle ze trzeba przyzwyczaic sie do nowego nosa zalujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej dziewczyny, możecie mi powiedzieć jak długo jest się w Polanicy? Tydzien, 2 czy ile? Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka Ja maiałam calkowita korektę nosa łącznie z resekcją skrzydelek. Od operacji mineło ponad 6 tygodni i nos własnie od przodu zmienił sie diametralnie i z każdym tygodniem jest ładniejszy. Na początku jak patrzylam z przodu był taki bardziej kartofelkowaty, dość szeroki i ta końcówka taka okrągła i duża od opuchlizny. Teraz w porównaniu ze zdjęciami zdrobionymi tydzien po zdjęciu gisu, moge powiedzieć, że to nie ten nos. Więc teraz pozostaje ci tylko cierpliwie czekać:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
to moze i moj "kartofelek" zniknie :),olu, 8-9 dni sie jest w pensjonacie,jak pisze frost, po zdjeciu gipsu jedziesz do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
pisze już czwarty raz, i ciągle mnie wyrzuca z tej strony ... :( mój nos nie jest kartofelkowaty ani nie ma kulki na końcu, ale jaby dziwnie z tymi dziurkami jakby twarz jak się uśmiecham robiła mi się kwadratowa, taki nienaturalny "głupkowaty" uśmiech, jakby nie wszystkie mięśnie twarzy mi działały. Jednym słowem profil OK ale z przodu jak żółw ninja z głupim uśmieszkiem... mam nadziej, że to minie i jest to efekt zdrętwienia i opuchlizny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
do Kasieńka, maść LINOMAG stosuje się do środka nosa, ja ją też nakładałam na szwy po resekcji skrzydełek. Fajnie łagodzi efekt sciągania na szwach i w środku nosa łagodzi i oczyszcza nos, no i na pewno leczy też ;) Stosuję ją do dzisiaj żeby reszta szwów łagodnie powypadała. A do Frost, pomimo moich załamań nadal nie żałuję , że zrobiłam tą operację. Jak piszą dziewczyny - muszę poczekać na efekt końcowy, nawet dzisiaj byłam u swojej lekarki domowej, i stwierdziła ze dużo jeszcze obrzęku i ta sztywność mimiki to powoduję ten niepożądany efekt, ale powiedziała też że mam bardzo ładny mały nosek ;) Więc czekam cierpliwie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Dorotki, kochana, a jak twoje samopoczucie, szwy Ci już powypadały bo mi jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka bo nie wszytkie mięśnie twarzy ci działają, nie działają te pod nosem, bo zostały podcięte jak u każdej z nas :) u mnie pełna ruchomość mięsni wróciła chyba jakos po 3 tygodniach od zdjęcia gipsu, ale to jest barzo indywidualne, ja jako jedyna w moim \"turnusie\" miałam resekcje skrzydełek i górna warga ruszała mi sie najmniej, nie wiem czy jest jakas zależność, ale piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
do Schirocco, dzieki za pocieszające porady :) to naprawdę pomaga ... Npisz jeśli możesz jak z Twoją cerą, bo moja zrobiła się koszmarna ... i o nie tylko na nosie... Jak sobie z tym radzisz , czy poradziłaś ? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
operację miałam wtedy, gdy Fiolka i nadal mam opuchniętą górną wargę i ograniczone jej ruchy. Fiolko i Dorotko, czy Wy też macie jeszcze problem z oddychaniem przez nos? moja drożność jest już w miarę, ale wciąż nie całkowita. Siniaki zeszły, a z nosa jestem bardzo zadowolona. W lusterko patrzę non stop i przyzwyczaiłam się już do nowego wizerunku. Dorotko a jak tam Twój nosek? już zadowolona? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
moja cera też jest fatalna i nie wiem, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLU dzwonilas do Oliwii? pamietaj zebys wzielam pokoj ze mna:))) kurcze...cykorze troche....mam malo czasu na powrot do uzywalnosci i mnie to martwi... a jak tam Twoje OLu przygotowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej Frost, do Oliwii jeszcze nie dzwonilam. U mnie to jest tak, ze wszystko robie na ostatnia chwile, ale dobrze ze mi przypomnialas, to zadzwonie np dzis i powiem o pokoju z Toba :) Ja tez sie boje. Tak bardzo sie cieszylam, ze to na wakacje i bede miala troche czasu... a tu juz 03.08 zaczynam robic 6-tygodniowa praktyke :( Dlatego tez ostatnio sie pytalam jak dlugo jest sie w Polanicy. Ciekawe czy bede w stanie w ogole "pracowac", bo po operacji trzeba sie oszczedzac :( Boje sie tego bardzo, jak ludzie beda na mnie reagowali i mam nadzieje ze wszystko sie powiedzie, chociaz z natury jestem wielka pesymistka ... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Moglby mi prosze ktos podac nr telefonu do pensjonatu oliwia? Bo znowu gdzies go zapodzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
Hej, a wiec juz zadzwonilam i ta Pani powiedziala, ze moze uda sie ze bedziemy razem w pokoju, czyli jak wnioskuje to nie jest na 100% pewne, ale może sie uda :) Pozdrawiam, papa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka-w.a
Do Spain, kochana, ja też nie oddycham jeszcze za dobrze przez nos, najlepiej wychodzi mi to nocą - bo już się nie budzę i przesypiam całą ;) ale zaraz jak wstanę to przytyka mi się - zawsze przynajmniej jedną dziurkę mam zatkaną :( ale to i tak lepiej niz w pensjonacie było .... Czy tez masz takie wrażenie z tą górną wargą że mimika całej twarzy jest zaburzona - bo ja najbardzie do tego nie mogę przywyknąć, no i dalej problem z "odkryciem" górnych zębów, dla tego ten uśmiech wydaje sie taki "głupkowaty" (hihi). Czekam kiedy to minie... A skora twarzy to tragedia , cała mi się złuszcza, i wypryski jak u nastolatki z trądzikiem, nie wspoinam juz nawet o nosie którego boje się czyścić, delikatnie go tylko przemywam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolka Moja cera to też był dramat szczególnie nos i czoło, teraz powoli wraca do normy. Ja poprostu myłam standardowo, czyli żel, tonik, bardzo mocno nawilżałam (ale ja mam suchą skórę), a te zmiany bardziej tradzikowe wysuszałam takim żelem \"wypalaczem\" ktory nakłada się punktowo. Kupiłam też piling drobnoziarnisty i starałam sie pomagać choć trochę zejsć tej łuszczącej się skórze. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola oj to szybko musisz juz wracac :( ja chyba ze 3 tygodnie sierpnia bede na zwolnieniu.... ale dasz rade;) no ciekawe ciekawe jak bedziemy wygladaly:) dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spain
Fiolko! u mnie ta warga słabo się rusza, ale jest lepiej niż na początku. Wyjdziemy z tego :) jak pielęgnować nos? czyścić go codziennie maścią linomag? jeśli ktoś wie, to proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_b.
No.. mam nadzieje ze dam rade, tzn musze. Ale w sumie jak komus sie nie beda podobac moje siniaki to ma problem, chociaz mam nadzieje, ze t mi zejda do czasu praktyki, a jak nie to wymysle jakas hitorie :) Dziewczyny, a ta luszczaca se skore, i ten tradzik na twarzy to mocno widac? Mozecie normalnie juz sie pokazywac ludziom czy wolicie jeszcze nie? I poza tymi problemami ze skora itd. to ladnie wygladacie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×