Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość olivka0007
Hej Dziewczyny. Wlasnie przed chwila skonczylam czytanie tego forum, bo przesledzilam je od samego poczatku i musze przyznac, ze to kopalnia wiedzy:-) Wielkie dzieki za wszystkie informacje. Czy moze ktores z Was chcialyby sie pochwalic efektem zabiegu? (najlepiej przed i po jesli jest taka mozliwosc). Byloby super zobaczyc jak to wyglada w rzeczywistosci, a nie tylko ze strony dr. Wszystkim zycze zadowolenia z noskow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jestem już po operacji i mimo zadowolenia i ulgi że już w końcu po to jestem osłabiona i puchnę coraz bardziej. Minęła prawie doba od operacji i najgorsze już chyba za mną. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które nadal czekają. Nie martwcie się i nie bójcie sam przebieg to czysty relaks a po wiadomo musi trochę organizm odreagować i "głupiego jasia" ja i cały wysiłek. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka84 to wracaj pręciutko do zdrowia :) trzymam kciuki za Ciebie :) i pisz codziennie jak sie czujesz :D buziaki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Zosienka pisz jak sie miewasz i odzywaj sie Co do Kesienki22.06 cleopathre frost to rzeczywiscie przepiekne noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Kasieńka dzięki za fotki nosek idealny:))Wójcicki dopasował nonia :)to trzeba przyznać. Ja też tak poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka a czy umawiałaś się przed operacją na konsultację i dopiero pozniej na termin zabiegu, czy odrazu bezposrednio na zabieg? bo nie wiem własnie jak to z tym jest.. ;/ jeśli mogłabys troszkę napisac, jak to wyglądało, to było by super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm akurat dzis jestem po kosultacji.nawet mile wrazenie sprawił dr wojcicki :) ale na czerwiec termin ;// dziewczyny przyslijcie jakas fotke dzielo doktora margarettt86@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm akurat dzis jestem po kosultacji.nawet mile wrazenie sprawił dr wojcicki :) ale na czerwiec termin ;// dziewczyny przyslijcie jakas fotke dzielo doktora margarettt86@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wlasnie jestem po konsultacji u doktora W. nawet mile wrazenie sprawil,termin na czerwiec :// dziewczyny przeslijcie jakas fote dzielo pana doktora wojcickiego na margarettt86@yahoo.co.uk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Mansueta W moim przypadku nie było problemu, bo mieszkam 80km od Polanicy, więc pojechałam na konsultacje i dopiero umówiłam się na zabieg. Ale wiem, że drogą mailową, czy telefoniczną też da radę się z doktorem umówić. Z tego, co czytałam, kilka dziewczyn wysłało doktorowi swoje fotki na maila i uzgodniły termin operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
margarettt86, foteczki poleciały do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Uwolnij Mikołaja - Zgarnij Laptopa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli odpowiesz na 2 proste pytania możesz otrzymać najnowszej generacji laptopa. Wystarczy się zarejestrować i uwolnić Św. Mikołaja http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Kilka super laptopów czeka !!! Rejestracja trwa 15 sekund:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mansueta jeśli chodzi o konsultacje z dr droga mailową bądź telefoniczną to nie ma większego problemu. Ja najpierw wysłałam dr swoje zdjątka nochalka i czekałam na odpowiedź. Doktor odezwał się jakoś do tygodnia i w mailu napisał co w moim przypadku jest do zrobienia z nosem wraz z kosztem wykonania operacji. Na końcu napisał że prosi o odpowiedź czy decyduję się na dalsze leczenie. Ja natomiast bez większego zastanowienia zadzwoniłam do doktora w środę (bo tylko wtedy doktor ma konsultacje) po czym po krótkiej rozmowie uzgodniłam z nim termin wykonania operacji. I dziś mija 3 doba od operacji. Właśnie jestem w Polanicy u Państwa Zacharów. Może to dziwna pora na pisanie o tym wszystkim ale niestety mam problemy z zasypianiem w nocy, gdyż na noc nosek strasznie puchnie i twarz również. Nie czuję też się najlepiej, gdyż ogromny problem sprawia mi oddychanie przez usta leżąc. No i tak tu sobie siedzę i czytam wasze posty dziewczynki i jeśli mogę tylko z wami się czymś podzielić to z przyjemnością będę to robiła. DobRaNoC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka0007
Kasienka czy moglabys mi rowniez przeslac fotki swojego cudenka na adres olivka0007@interia.pl ? Mysle o malej korekcie, ale ciagle sie wacham. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka 22 06dzieki za focie boskooooooooo nawet nie widac ze opuchniety !!!!!!!! podoba sie ale i tak mialas mala korekte nie???hmm w moim przypadku trzeba totalna :(( ale i tak mam nadzieje ze mi fajny nochalek wyczaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
margarettt86, Miałam całkowitą korekcję, bez resekcji skrzydełek, czyli: -ścinany garb, -prostowana przegrodę -skracany i podnoszony czubek więc chyba nie była taka mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo powiem ci ze na zdjeciach przed twoj nos nie wygladal az tak gigantycznie dlatego pomyslalam ze mala korekta byla ja tez mam wlasnie bez resekcji a reszta jak Ty:) mam takie jeszcze moze smieszne pytania ale operacje sa rano czy popoludniu wykonywane ??czy po zabiegu zaraz jest sie w klinice czy ktos z rodziny musi do pensjonatu odwiezc?a ten niby polecany pensjonat to daleko od jego kliniki?? niommm stremowana jestem.. ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margarettt86 peracje wykonywane są popołudniu po godzinie 15. Ja miałam zabieg 14.12 ( całkowita korekta bez resekcji) i pan Michał z pensjonatu zawoził mnie do kliniki na godzinę 15. Najpierw rozmowa z dr o samym przebiegu operacji, analiza wyników, kaska a potem ankieta i rozmowa z Panią anestezjolog no i na stół. Sam zabieg trwa ok 1 godziny a poźniej już leżysz sobie w pokoju w klinice i spokojnie sie wybudzasz i to też trwa jakąś godzinkę po czym przyjeżdża Pan Michał i zawozi Cię do pensjonatu. Klinika to zaledwie minuta jazdy samochodem od pensjonatu. Pzdr i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
olivka0007 Fotki wysłane. margarettt86, faktycznie z moim nosem sprzed operacji dałoby się żyć, ale to był mój największy kompleks odkąd pamiętam. 14. sierpnia wychodzę za mąż, więc stwierdziłam,że to dobry pretekst, żeby się pozbyć tego wstrętnego garba i powiem Ci, od razu mi lepiej :) Mogłabyś się pochwalić swoim nochalkiem? Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka84 ja własnie tak samo zrobiłam jak napisałas :) takze wysłałam zdjęcia tydzien temu już i pan Wójcicki odpisał mi odnosnie kosztów, wymogów itd, ale jeszcze nie dałam odpowiedzi co do decyzji. Ja własnie mieszkam 190 km od Polanicy zdrój a tez nie bardzo mam kiedy jechac na konsultację bo studiuję dziennie, więc nie jest łatwo. Ale wydaje mi sie że na tej konsultacji doktor powiedział by mi to samo pewnie co napisał w emailu, wiec chyba nie ma takiej koniecznosci zeby się umawiac na tą konsultację, gdyż na zabieg jestem zdecydowana. Potrzebowałabym od niego dokładnych informacji co do przygotowań do zabiegu i formą płatności. Najlepiej odpowiadał by mi termin wakacji letnich, lipiec najlepiej, mam nadzieje ze to jest mozliwe, bo widze własnie że dużo pacjentek ma pan Wójcicki heh ;) CZyli Ty Zosienka umawiałas sie odrazu na zabieg tak? :) Powiedz mi jak sie zdecydowałas na lekarza? czy to zasługa tego forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pytanko mam :) jeśli chodzi o potwierdzenie tego leczenia, to mam się zgłosić mailowo do doktora czy zadzwonic lepiej heh bo juz zwątpiłam co zrobic :P ale chyba lepiej zadzwonic, nie ? ;)) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to rzeczywiscie dobry pretekst przynajmniej na sesji slubnej sie nie trzeba denerwowac z powodu nosa:// hmm ja bym sie wolala pochwalic nie nochalkie ale noskiem juz :)) wiec mysle ze po wysle i zdjecia i zopbaczysz se roznice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to rzeczywiscie dobry pretekst przynajmniej na sesji slubnej sie nie trzeba denerwowac z powodu nosa:// hmm ja bym sie wolala pochwalic nie nochalkie ale noskiem juz :)) wiec mysle ze po wysle i zdjecia i zopbaczysz se roznice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mansueta racja! ja doktorowi najpierw napisalam maila a potem pojechalam na konsultacje i wsumie to samo mi powiedzial co napisal w mailu.obejrzal tylko nos i cene ://// wlasnie tez chodze na dzienne studia i nie bardzo mi pasuje kiedy wiec umowilam sie na czerwiec z tym ze doktor powiedzial ze zapisow narazie na czerwiec i dalej nie robi tylko na kwiecien bo bedzie planowal urlopy i nie wie jak to bedzie wiec musze w lutym zadzownic i zobaczymy co wyjdzie z ta operacja wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota k-y
do margarett86- ja tez byłam na konsultacji w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarettt86 hmm dziekuje za informacje, kurde szkoda by było jak by wtedy doktor miał urlop, bo mi tak naprawde na przeszkodzie to studia stoją, w przeciwnym razie juz bym sie poddała tej operacji ;/ a najwczesniej to własnie w wakacje mogę, tak żeby roku nie zawalić teraz hm;/ no to jestesmy w podobnej sytuacji pewnie, mimo wszystko zadzwonie do niego i poinformuje że zdecydowałam się, zobaczymy, najwyzej powie mi to samo co Tobie Margarettt. W jakie dni można dzwonić, tylko w środy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarettt86 hmm dziekuje za informacje, kurde szkoda by było jak by wtedy doktor miał urlop, bo mi tak naprawde na przeszkodzie to studia stoją, w przeciwnym razie juz bym sie poddała tej operacji ;/ a najwczesniej to własnie w wakacje mogę, tak żeby roku nie zawalić teraz hm;/ no to jestesmy w podobnej sytuacji pewnie, mimo wszystko zadzwonie do niego i poinformuje że zdecydowałam się, zobaczymy, najwyzej powie mi to samo co Tobie Margarettt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarettt86 hmm dziekuje za informacje, kurde szkoda by było jak by wtedy doktor miał urlop, bo mi tak naprawde na przeszkodzie to studia stoją, w przeciwnym razie juz bym sie poddała tej operacji ;/ a najwczesniej to własnie w wakacje mogę, tak żeby roku nie zawalić teraz hm;/ no to jestesmy w podobnej sytuacji pewnie, mimo wszystko zadzwonie do niego i poinformuje że zdecydowałam się, zobaczymy, najwyzej powie mi to samo co Tobie Margarettt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×