Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

mała i okrągła --> tak myslalam wlasnie ze mialas gosci .. albo poszlas gdzies balowac ...mam nadzieje ze Ci sie wszytsko uda tak jak chcesz ... kurcze ciekawa jestem jaka bedzie reakcja Twojego chlopa w walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na wagę,ale to chyba dobrze:) Moje pomiary: waga ze 125kg na 113kg czyli -12 kg!!! pas ze 114cm na 93cm, czyli -21 cm biodra ze 145cm na 123cm,czyli -22 cm biust ze 125cm na 120cm,czyli -5 cm udo z 77cm na 70cm,czyli -7 cm Jak to liczy zawsze Anetka to az 48 kostek smalcu! dziewczyny a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jody-jo gratulije Ci takiego efektu. Naprawde jestem pod wrazeniem. W jakim casie schudlas te 12 kg ? dziwi mnie tylko ze mimo tego ze mniej waze o ponad 30 kg mam od Ciebie wiecej w pasie ?? jak to mozliwe? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe kazdy ma calkowicie inna budowe swojego ciala kazdy inaczej znam kolezanke co wazy o 35 kilo mniej odemnie a w pasie ma o 15 cm wiecej i cio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia..prawde mowiąc mimo ciezkiej wagi i małego wzrostu nikt jeszcze nie zgadł,ze mogę miec az 113kg. Teraz inaczej chudne-jem odzywke bialkową,wiec pewnie to tez ma wplyw na rzezbienie sylwetki. Chudne od konca pazdziernika,wiec wcale nie taki super efekt:( No,ale jak zrobilam sobie wolne od odchudzania na swieta to zebralam się 15 stycznia..tak,ze spoko jestem z 5kg do tyłu,ale co tam wazne,ze sie \"zrehabilitowalam\" hehhehe pozdrawiam wszystkie lasencję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo dziewczynki Znalazlam 5 minutek : biegam dzis od raniutka :) nie zdazylam odebrac 1 butow od szewca, no nic moze rano mi je wyda :) Poki co to do tej pory zjadlam tylko mala miseczke flakow... musze konczyc bo mam jeszcze kupe roboty odezwe sie jak znajde nastepne wolne 5 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej lalki jakos wazenie Wam chyba umknelo :) wlasnie zjadlam kolacje i pomalutku zaczynam sie pakowac :) o prosze przypomnialam sobie ze skakanke mam zabrac :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale zazdroszcze Ci tego wyjazdu :) no ja nie bylam u rodzicow wiec nie mialam jak sie zwazyc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dpa ze mnie, stanelam na wage i pokazala 69,7kg nie chce sie tlumaczyc, sa dni w ktorych jestem z siebie zadowolona i jest ok, sa i takie ze nie moge sie opanowac i jem Z NERWOW wlasnie od weekendu staram sie unikac jogurtow bo byly u mnie na pozadku dziennym juz z chyba od roku, a ostatnio zauwazylam ze bala mnie stawy ( juz chodzic nie moglam z bolu bioder) lekaz stwierdzil ze mam niedobor magnezu dzis na sniadanie bolka z serkie, szynka, salata i ogorkiem, co dalej niewiem............... chce schudnac ale jst mi strasznie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki kochane :) ja dzis nadal nie zwazona ... jade do rodzicow dzis wiec mam nadzieje ze sie zwaze wieczorem wlasnie niedawno sie obudzilam zaraz sobie zrobie moja poranna kawusie potem sie troszke poucze ... i bede sie szykowala jade po wpis do indeksu z socjologii mam nadzieje ze bedzie dobra ocenka juz wiem ze zdalam .. ale jeszcze nie mam pojecia na jaka ocene smerfetka22 --> witam slicznie ja wlasnie jestem w trakcie ukladania sobie diety i cwiczen oczywiscie jak juz bedzie gotowy jadlospis napewno go podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie kawke sobie popijam, dzis mam dlugi dzien w pracy, jutro walentynki a ja prezentu dla meza niemam. mam w planie zrobic mila kolacje przy swiecach a prezent, to niewiem kiedy kupie ja sama namowilam go na kupienie mi nowego perfumu, chyba sie w nim zakochalam, jest to nowy s. Oliver, zapach jest taki nawet slodki ale po jakims czasie zapach sie zmienia i jest poprostu suuupeeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ide na maly spacerek ale jakby co to wciaz patrze na topik czy ktos czasem nie napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka22 --> ja tez jeszcze jestem jak cos :)))))))))))) apropos perfum to narazie mam ich sporo i nie chce wiecej kupowac bo juz sama nie wiem czym mam sie wypachnic jak gdzies wychodze ... hehe ... ale jak bym cos dostala od kogos wcale bym sie nie obrazila .... ja sie szykuje powoli do wyjscia .. ale jeszcze sporo czasu bo dopiero o 14 wychodze z domku nasza mala i okragla dzis wyjezdza i niestety troszke .. kilka dni jej nie bedzie miedzy nami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dzis sobie kupic wage bo oszaleje .... bede bardziej sie pilnowala jak bede miala wage kolo siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie zazdroszcze, wiem jakie to uczucie, ciagle wyczekiwanie na spotkanie po dlugim czasie rozleki. brrrrr, dwa laty tak sie meczylam mala i okragla- w jakie strony niemiec wyjezdzasz??? zycze Ci milego pobytu, wiele wrazen, zgubienia kiloskow i szybkiego powrotu do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazdroszcze poprostu wyjazdu do Niemiec ... bo nigdy tam nie bylam a bardzo bym chciala ... jeszcze 2 lata temu z mojim Miskiem sie spotykalam tez zadko .. i byl to zwiazek na odleglosc .. teraz na szczescie juz mieszkamy razem i jest wspaniale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze :) a no tak Ty mieszkasz w DE z checia bym przyjechala wogole to chcialabym w wakacje pojechac do pracy do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabym nawet sprzatac kible aby tylko cos zarobic ... bardzo bym chciala ... a ta latwo u was o prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze sie ucze,(kreslaz budowlany) to juz koncowka, jak juz pisalam w maju i czerwcu mam egzaminy. po ukonczeniu przejma mnie na rok, wtedy prawdopodobnie bede uczyc sie dalej na technika budowlanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×