Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

gratuluje. Ja czuje że chętnie bym coś zjadła, ale póki co nie poddaję się. Mam nadzieję, że mi przejdzie. Ech jednak trudno być na diecie podczas sesji. czuję głód a uczyć się muszę. W innych okolicznościach mogłabym pójść sobie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale. Ech no nic kończe postaram się jutro wpaść. Może jak kompa wyłączę to szybciej powtarzanie mi pójdzie papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to powodzenia zycze kochana mam nadzieje ze jutro wpadniesz do nas na temat i pogadusiamy sobie opowiesz jak Ci poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka, ranny ptaszek z ciebie, w przerwie nadrobie zaleglosci wczytaniu, moj weekend nie byl za ciekawy, byly grzszki ale dzis czuje sie o i jestem pelna energi i optymizmu DAM RADE wlasnie zapijam siemie lniane a na sniadanko bedzie jogurt i jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIE--------------WIEK------WZROST-------WAGA---------CEL doroteczka------22 nananka----------22 otiawa------------25---------1,70-------------80------------75 feciora------------??----------1,60-------------56------------48 mala i okragla----32---------1,60-------------88------------50 smerfetka22-----22---------1,78-------------69------------60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas cisza tu nastalo, mialam troche czasu, przelecialam od poczatku caly topik i chcac odciazyc dorotechke stworzylam nam tabelke, mam nadzieje ze nikogo nie pominelam i ze doroteczka sie nie obrazi :) jestem po snaidanku i czuje sie dobrze. oby tak dalej nananka--> zycze powodzenia na egzaminie i czekam na relacje doroteczka---> troche smutna ta twoja motywacja, mam nadzieje ze z tata lepiej otiawa--> lepiej za bardzo sie nie glodz bo wyczerpiesz organizm. malo a czesto, jedz duzo warzyw, fajnie macie ze tak was duzo z Wawy, ja niestety az z za granicy. w maju i czerwcu mam koncowe egzaminy i juz sie stresuje. w tym roku w rodzinie mamy duzo sluow plus moj wlasny- stad moja motywacja dziewczyny, podajcie brakujace w tabelce wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Elo dziewczynki Sorki ze wczoraj do was juz nie luknelam ale mialam dluga rozmowe z lubym a potem poszlam do lozeczka a siostra mi kompa zajela :) Na baseniku plywam ok 500 metrow, narazie kondycja mi na wiecej nie pozwala :) na saunie nie bylam ale moge dzis oblukac co i jak ... Dzis od rana mam mlyn ( mam remont w domu ) a teraz tez szybciutko musze sie uwijac i leciec sprawy zalatwiac... Nie mam czasu nic zjesc :( papapatki trzymajcie sie dzielnie smerfetka dzieki za tabele. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej powróciłam z egzaminu. Nie wiem jak mi poszło zobaczymy wyniki, oby się powiodło. Ech kolejny egzmin w czwartek:( Póki co dietka jakoś idzie w udało mi się wczoraj ostatni posiłek zjeść o 19. Staram się nie podjadać, o ile to wogóle możliwe. Pełna nadzieji działam i dziś. Fajnie, ż jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was drogie panie wlasnie wyszla odemnie znajoma i mam chwilke do popisania siedziala u mnie od godziny 7 rano niedlugo mam kolejne odwiedzinki ... wpada do mnie siostra z mezem ... a wiec caly dzionek zajety wlasnie jestem w trakcie sprzatania mieszkanka i na chwileczke wpadlam do was pogadusiac sobie smerfetka22 --> oczywiscie ze sie nie obraze ... dziekuje sliczne za dopelnienie tabelki ... bede ja dopisywac .. i kazdy kto bedzie mial ochote ... :) .... mam nadzieje ze bedzie caly czas szla w dol ... Z tata juz troszke lepiej .. ale dalej jest w bardzo zlej formie .. mam nadzieje ze to wkoncu minie .. ale napewno juz nie wroci do normalnego zdrowia ... szkoda :( ..... mi sie egzaminy zaczynaja niestety juz w tym tygodniu od soboty .. mam nadzieje ze jakos to bedzie ... mała i okrągła --> ja tez jestem w ciaglym remoncie domowym ... jak kiedys sie jakos zgadamy to wysle zdjecia .. przerazisz sie nananka --> napewno poszlo Ci wspaniale ... zobaczysz ... ide dalej sprzatac .. mam nadzieje ze jak wejde spowrotem to bedzie cos od was buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczkaa pamiętaj, że podczas spotkania spalasz kalorie. :)Więc jakby nie patrzeć takie odwiedziny to plus:)No nic ide oddać się słodkiemu niecnierobieniu bo wieczorem znowu do nauki. Smerfetka22 fajnie. że zrobiłas tabeleczkę moje dane do uzupełnienia: lat 22 wzrost 1,61 waga 67 cel: 1- 60 cel2 :55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Elo dziewczynki Ja niestety zalapalam dola i dzis go leczylam 2 drinkami wiec na basenik nie poszlam :( . Przyznaje jest mi wstyd, ale za przyznanie sie do winy prosze o lagodny wyrok... Dodam ze jeszcze dzis nic nie zjadlam, bo jak mam stresa to ni cholery nic mi nie wejdzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! miałam iść dzis na basenik ale nie pojechałam bo....URODZIŁA MI SIĘ SIOSTRZENICA!!!! i byłam szpitalu ----jest taka śliczna,pięna i co najważniejsze zdrowa. moja dietka ok jakoś idzie . nie mogła sie powstrzymać przed wejściem na wage(a miałam sie ważyc tylko w poniziałki)i waga wskazała 79,3----cos wkoncu drgneło.hura smerfetka22 dzieki za tabelke ae muj cel to 65 :-) pozdrawiam wszystkie -----całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala i okrągła, ty tam lepiej cos zjedz bo te drinki cię upiją hihih. Przykro mi z powodu doła, jeśli możemy Ci jakos pomóc, doradzic to pisz:) otiawa gratuluję zdrowiutkiej siostrzenicy, jak bdziemie miała na imię? A ja właśnie zabieram się za naukę, i oczywiście też dziś nic nie ćwiczyłam wróciłam wycieńczona z egzaminu, ale postaram się jakieś brzuszki porobić. Odzywajcie siE dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
obecna, ale niestety bez humorku :( Zjeść mi sie raczej nie uda bo na samą myśl mnie mdli....... Ide sie chyba rzuce do łóżeczka bo całą noc nie spałam... Jutro moze napisze cos weselszego :) buziaki i dobranoc juz zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananka --> oj no nie wiem czy podczas spotkania tak sie spala te kalorie .. siostra przywiozla ciasto ... nie zjadlam ... robila u mnie jakies spagetti az mi slina cieknie jak moj mis je ... mała i okrągła --> to ja chcialabym miec ciagle jakis stres zeby nie jesc... ja jak sie denerwuje to jem jak szatan otiawa --> witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety zauważłam u siebie, że też jem jak mam stres, albo złe samopoczucie i co gorsza z nudów. dlatego tym razem postanowiłam przyjąć inną bardziej rozsądną taktykę, przynajmniej tak mi się wydaje. Za każdym razem kiedy czuję, że mam ochotę na jaką przegryzkę zaczynam się zastanawiać dlaczego, czy na prawdę jestem w tym momencie głodna i wiecie co prawie za kazdym razem dochodzę do wniosku, że to takie bardziej z potrzeby np polepszenia samopoczucia, niż z potrzeby głodu. I póki co działa, prosciej mi siebie przekonać, że w cale nie jestem głodna. Jakis czas temu byłam na siebie zła, że studiuję psychologię a w cale nie umiem jej wykorzystać chodźby w odchudzaniu, dlatego postanowiałam to zmienić i wdrążyć w swoje działanie chociaż troszkę wiedzy która posiadam. Ciekawe tylko na ile mi wystarczy zapału i sił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja mam tak samo ... niestety ze jak jest mi nudno .. zrobie wszytsko co mam do zrobienia to zaczynam jesc ... i to jest wlasnie bardzo zle ... zmotywowalas mnie nananka ... chyba bede robila tak samo jak i Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja myślę, że warto. Przynajmniej będziesz wiedziała czemu tak na prawdę chcesz jeść. Bo często zagłuszamy jedzieniem jakieś niepokoje, zły nastrój, albo po prostu nudę. A jak uznasz z całkowitą pewnością, że na prawdę masz ochotę na to ciastko, a nie dlatego że masz zły nastrój to po prostu je zjedz. Wydaję mi się, że będziesz robić to znacznie żadziej. Przynajniej ja tak mam. Szkoda tylko, że to nie takie proste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie miałam, ale mogę spróbować pomóc bo miałam psychologie społeczną a to czasem troche podobne ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebne mi sa odpowiedzi na takie pytania 1.Czynniki wplywajace na odgrywanie rolo spolecznej 2. Pozycja spoleczna a statys spoleczny 3. Otoczenie spoleczne a osobowosc czlowieka 4. Kultura dominujaca a kontrkultura i kultura alternatywna 5. Cywilizacja a kultura 6. Stratyfikacja spoleczna mam egzamin opracowalam sobie juz 20 pytan a zostalo mi te 6 i nie mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pytania sa takie bardzo ogólne:( wiesz na logikę chyba powinnaś wziąć ja bym w necie poszukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stratyfikacja (przez socjologów nazywana \"stratyfikacją społeczną\"), inaczej \"uwarstwienie społeczne- pojęcie wyrażające fakt, że wszelka społeczność składa się z poziomów pozostających ze sobą w relacjach nadrzędności i podporządkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×