Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Zmienie cale swoje zycie !!! Chdzbym miala skonac!!!

Polecane posty

wiesz było dużo więcej artykułów na ten temat to wzięte z encyklopedii na prawdę radzę poszukać w necie. Ja teraz nie mam za bardzo czasu bo się uczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewuszki mykam spać Wy pewnie od dawana już śpicie kolorowych snów niech wam sie przysni coś dobrego do jedzonka i żebyście były nasycone na resztę dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak sobie radzicie? Pozdrawiam i trzymam kciuki i za egzaminy i za dietkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIE--------------WIEK------WZROST-------WAGA---------CEL doroteczka------22 nananka----------22---------1,61-------------67-------------60 otiawa------------25---------1,70-------------80-------- ----65 feciora------------??----------1,60-------------56------ ------48 mala i okragla----32---------1,60-------------88------------50 smerfetka22-----22---------1,78-------------69---------- --60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzien nie zaliczam do udanych, bynajmnie nie popoludnie. skusilam sie na pol kebaba a wieczorkiem smakowalam spagetti ciesze sie chociaz z tego ze maz dokanczal moje porcje. dzis jestem juz po sniadanku a na obiad kotlet z salatka i duzo wody. od jutra zaczynam nauke bo sie chyba do egzaminow nie wyrobie. poniedzialki chyba bede przeznaczac na basen lub biegi, mam wtedy szkole i jestem wczesniej w domu a po pracy to juz ciemno i nie chce mi sie biegac, brrrr doroteczka- brakuje mi twoic danych do tabelki DZIEWCZYNY---jaki dzien wyznaczymy na odswiezanie tabelki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję poniedziałek, ale to tylko dlatgo, że tego dnia zaczłam sie odchudzać więc moż być też i inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kochane Panie ale sobie pospalam ... wlasnie przed 10cioma minutami sie obudzilam .... pewnie glowa mnie bedzie bolala przez tak dlugie spanie ... ale potrzebne bardzo mi to bylo jody-jo --> witam Cie :) smerfetka22 --> mam 167 cm wzrostu chcialabym wazyc 80 kg a ile teraz waze podam dzis wieczorem a powiedz mi kiedy zaczynaja Ci sie egzaminki ? nananka --> witam Cie dlugo sie wczoraj uczylas ? ide zrobic sobie kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIE--------------WIEK------WZROST-------WAGA---------CEL doroteczka------22---------1,67-------------??------------- 80 nananka----------22---------1,61-------------67--------- ---60 otiawa------------25---------1,70-------------80-------- ----65 feciora------------??----------1,60-------------56------ -----48 mala i okragla----32---------1,60-------------88------------50 smerfetka22-----22---------1,78-------------69---------- --60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka- wlasnie tez zrobilam sobie kawke, pierwszej nie zdazylam dopic, zdazyla wystygnac egzaminy mam na poczatku maja i w polowie czerwca, material z calych 3 lat, do tego w szkole malo sie uczylismy, nauczyciel taki do du.... przedtem sie niechcialo to teraz trzeba nadrobic zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
Witam kobietki Ja dalej w zlym nastroju niestety, nie chce mi sie jesc, ale niedlugo chyba skocze zrobic sobie śniadanie : jajecznica z 2 jajek z boczkiem na lyzce oleju - 360 kalorii (wiem ze duzo kalorii , ale tak musze jadac aby byc w ketozie ) to sniadanko to tylko 2 wegle - a moja dieta polega na liczeniu wegli :) Ogolnie nie mam czasu leciec po wage, ale powiem Wam ze czuje sie jakby lzejsza...... No i dobry pomysl jest podawac wyniki w poniedzialek ( wtedy bedziemy sie troche hamowaly przed grzechami w weekend :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
smerfetka bedziesz musiala jeszcze dorobic w tabelbe kolumne - ubyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka22 --> dziekuje za dodanie mnie do tabeleczki :) a mi sie zaczynaja zaliczenia od tej soboty masakra ... no nie wiem jak to wszystko sie uda ale mam nadzieje ze jakos pujdzie a kawke tez sobie teraz popijam taka bardzo slaba pol mleka pol kawki lubie takie mała i okrągła --> no wlasnie kolumna ubylo by bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawkę oczywiście też mam, swoją drogą ciekawe ile taka kawka ma kalorii bo ja piję z mleczkiem, ale bez cuku. Oj wczoraj siedziałam do 2 w nocy, musiłam nadrobić zaległości dziś już chyba nie dam rady tak siedzieć. Jestem już po śniadanku, zała zreszą ta siebie, bo nie miałam w domu razowego chleba i zjadłam kromkę jasnego pieczywa, no ale nic, czasem tak bywa.Trzymajcie sie cieplusio dziewczynki pewnie zajrzę wieczorkiem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po sniadanku jestem .... popijam ta zasrana kawke pale papieroska i mysle co robic chyba porobie notatki kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka- ucz sie ucz chociaz wiem jak ciezko jest sie do nauki zabrac ide sobie na spacerek troche swierzego powietrza powdychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że Doris ma bardzo dobre podejście do diety. w zeszłym roku zgubiłam ponad 20 kilosów w 3 miesiące i osiągnęłam wagę 73 kg. w jaki sposób? białka+woda do tego pływanie raz w tygoniu 30 minut (bez obijania się) i 15 minut sauny fińskiej. zmieniłam radykalnie całe życie z dnia na dzień, nie czując przy tym żadnego żalu, lęku czy smutku. żaden lekarz nie był mi potrzebny. wizyta u psychologa??? hahahaha...:D chyba ze smiechu pekne. co ci powie psycholog? co? to samo co ja - żeby ustawic sobie cel i do niego dążyć, a jedzenie jest beee, bo jak się odchudzisz będziesz miała lepszego przyjaciela niż kanapka z Nutellą. Kobietki, okrągluszki kochane. możemy wszytsko. ja drugi raz w zyciu biorę się za siebie na poważnie. i już. bez stękania, burczenia, gderania. dieta to nie koniec świata, to początek nowego pieknego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Marta ... i powiem wiecej w grupie nam sie napewno uda ..i mam nadzieje Marto ze juz niedlugo sie spotkamy i bedziemy razem o siebie walczyc .... dziekuje ze do nas dolaczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny,że się wrącam-ale może Wy mi pomożecie:jaki jest wzór na IBM-wskaxnik masy ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marta_ Marka Hm no nie wiem ale mi się wydaje, że w niektórych przypadkach psycholog może na prawdę pomóc. Czasem ludzie opychają się i nie wiedzą z jakiego powodu, psycholog pomaga zrozumieć tę przyczynę. Owszem wiekszość potrafi sobie pomóc samemu, a niektórzy potrzebują tej pomocy kogoś innego. Więc bardzo proszę nie ośmieszajcie pomocy psychologa, bo to nie na tym polega. Ustalasz cel, ale w pewnym momencie przestajesz do niego dążyc i znowu zaczynasz tyć, a psycholog może pomóc poznać Ci samą siebie i być może dzięki niemu odkryjesz dlaczego pomimo że schudłaś nadal nie czujaesz się piękna, i znowu zaczynasz tyć. Nie każdy potrzebuje psychologa, ale niektórzy tak. Więc czemu ośmieszasz tych ludzi, którzy odważyli sie pójść do psychologa i pokonać swój problem? bo osmieszając psychologa osmieszasz również człowieka który tam poszedł. Wiadmo, że psycholog nie powie ci jak masz żyć bo nie o to w tym chodzi, ale może spróbować ci pomóc przyczyny problemów. Przepraszam, ale musiałam napisać swoje zdanie nie zgadzam się z tobą Marta_ Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nie pisalam tyle bo grpysko mnie dopadlo:( strasznie mi gardlo zaatakowalo :( dobry w tym jedyny plus bo nie chce mi sie jesc ale jem choc troche z rozsadku zeby metabolizmu nie spowolnic otiawa ja jestem z Wawy:) konkretnie Ursynów tak wiec witam doroteczke i otiawe sasiadeczki ;)ooo i widze ze mala i okragla tez z wawy:) moze urzadzimy maly zlocik kraglych babeczek ;) mala i okragla ma racje- w odchudzaniu dobra motywacja to polowa sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a pomyślałam sobie właśnie żeby może każda jeszcze raz przypomniała swoją motywację:)może to nam pomoże się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
moja motywacja jest moj charakter :) Postanowilam w Nowy rok ze na 33 urodziny (nowy rok ) schudne i to duzoo :) moj cel to 50 kg a w postanowieniu trzyma mnie duma, ze nie moge sie zawiesc i ze jestem dzielna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelka21 --> no wkoncu do nas dolaczylas .. juz sie doczekac nie moglam na Ciebie .. ciesze sie ze jestes ... Ale juz wrocilas troszke do zdrowia mam nadzieje ? nananka --> bardzo dobry pomysl a wiec moze ja zaczne znowu nie chce byc dalej wstretna grubaska ... nie chce skonczyc tak jak moj kochany tatus .. mial juz 4 zawaly ... ma ogromna cukrzyce .. nadcisnienie ... i jest oczywiscie gruby ... lekarze mowia ze duzo tych problemow spowodowanych jest przez tusze .. a co najgorsze nie da sie juz mu pomoc .. jak by sie cos dzialo pozostaja tylko leki .. zaden zabieg ani operacja bo jest poprostu za slaby .. do takiego stanu sie doprowadzil .. ja nie chce byc taka .. dlatego wzielam sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała i okrągła
pochwale sie ze w zeszlym roku postanowilam rzucic palenie . Rzucilam nie pale i jestem cholernie dumna z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała i okrągła --> ja do swojich urodzin i imienin w jednym dniu .. czyli 7 sierpnia chcialabym schudnac 20 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×