Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość haven25_
fardete kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
nie bylam jeszcze na konsultacjach... nie mam na razie czasu, moze za 2 tygodnie pojade :( chcialabym zrobic operacje w lipcu, ale obawiam sie ze moze juz nie byc terminow... zreszta po tym co napisala Eve 444 nie wiem czy u niego... nie wiem co robic chce zmienic ten swoj nochal,ale strrrrrrasznie sie boje ze cos pojdzie nie tak:( nie mam duzo kasy na te operacje wydaje oszczednosi swojego zycia :( zostane z 0 na koncie i moze z krzywym zapadnietym nochalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
a ja nie jestem pewna codo wypowiedzi eve444. Nakrecilacos. Ja rozumiem to tak ze ona mysli ze lamanie nosa to osobno a prostowanie przegrody i scinane garbu to osobnaspraa. Tylko technicznie nie mozliwe jest sciecie garbu i wyprostowanie przegrody bez lamania. Moze ja to zle odebralam :| ale trudno. Moze to dlatego ze ostatnio spotykam sie z opiniami ludzi ktorzy nie maja zielonego pojeciao czym piszai celowo zla opinie Ł. wystawiaja :/ zenada szczerze mowiac :/ A zaden lekarz nie jest w 100% zadowalajacy ;) Ja wiem ze moj nos od łątkowskiego jest sliczny i niedlugo moja siostra tez u niego nochala operuje :D Szkoda tylko ze ma drogo. Fardete wejdz na forum o ktorym pisalam napoczatku watku. Tam jest mnostwo opini na temat lekrzy w tym o Ł. Jest galeri gdzie moznazobaczyc nosy od poszczegolnych lekarzy ;) jesli na bierzaco nadal jestem to popularnoscia cieszy sie łątkowski, wojcicki, szczyt, skupin. Wg mnie duzo zalezy od wyjsciowego ksztaltu nosa. Wydaje mi sie zeskupin nienadaje sie donosowktore potrzebuja duzych zmian. Scinamalo kosci i w dodatkujej obnizenie tez do koncamu nie idzie. (Moja opinia bynajmniej :|) Wojcicki, Łątkowski i Szczyt za to scinaja wiecej kosci. I wg mnie kazdy z tych lekrzy ma pewny styl operowania. Zalezy co ci sie podoba. Jezeli fundusze cie ograniczaj to moze faktycznie warto wybrac tanszego lekarza. Jezeli koniecznie stawiaszna polanice to wójcicki ma taniej. Ceny wahaja sie od 6000 do 6500. Zawsze to 1000 zł mniej ;) Z tego co wiem to wegrzyn tez ma taniej. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
haven25_ mam na koncie dokladnie 8 tysiecy, calosc przeznaczam na operacje plus 10 dniowy pobyt w klinice czy jakims pensjonacie zeby byc pod reka w razie czego... chetnie bym cos oszczedzila tysiac to dla mnie bardzo duzo ale chyba sie nie da... chce miec nos jak natalia oreiro , wydaje mi sie,ze do mnie pasuje- ma raczej prosty nos wiec Łatek powinien temu zadaniu sprostac... nie mniej jednak stresssssss bedzie zawsze... bardzo chce wejsc na te stronke ale nie moge nie wiem czemu juz od miesiaca mi nie dziala:( logowalam sie juz chyba na 10 maili i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
haven25_ a moglabys mi wyslas swojego noska przed i po ? albo chociaz po jesli nie chcesz przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
Frdete jutro postaram sie aparat pozyczyc od siostry i zrobie jakies zdjecie nosa ;) Ja bym na twoim miejscu wyslla maile do lekarzy ze zdjeciami nosa. Nieplacilabym wtedy za konsultacje :P A i tak wyszystkiego w taki sposob mozna sie dowiedziec. Duzo osob teraz tak robi z tego co wiem ;) A z terminam to u Ł. lipiec juz pewnie caly zajety jest :/ u W. pewnie sa jeszcze miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
kurcze troche dziwne ze forum ci nie dziala. A potwierdzilas rejestracje z maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
no wlasnie :( jakiego maila bym nie podala to nigdy ten link nie dochodzi nie wiem czemu :( a raz jak doszedl zalogowalam sie jako Beata (chyba) wchodze na forum a tam pusto... wszystko jakby wykasowane, nie bylo co poczytac... wiec sprobowalam znow sie zalogowac pod innim nickiem i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
A zdjecie swojego nochala wysylalam do wojcickiego ocenil na 6 tysiecy... ale ja nic o nim nie wiem kurde przez to ze nie dziala mi to forum... kurde moze to jakis znak,ze nie powinnam isc pod noż :D do Łątka wysle jutro foty zobacze na ile mnie wyceni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
a przy rejestracji nie bylo komunikatu ze w razie jakby nie doszedl link to nalezy skontaktowac sie z administrtorem czy cos podobnego? Moze sprobuj jeszcze raz powoli. A jak nie wyjdzie to napisz do administratora forum. Napewno cos poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
juz zrobilam weszlam jako beata:D dalej mam pusta strone jak wchodze... ale juz wiem co zrobic zeby poczytac:) musze uzywaz wyszukiwarki wtedy te posty sie znajduja:) no, to teraz siadam i czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
wiecie co nie ide na operacje, tyle naczytalam sie o powiklaniach,ze mi przeszlo... moze nie wygladam najlepiej przez to cos na srodku mojej twarzy :) ale nie chce wygladac gorzej i nie chce problemow ze zdrowiem... a trzeba miec swiadomosc tego ze ta operacje moze sie tragicznie skonczyc, nie mozna zakladac z gory ,ze wszytsko pojdzie dobrze bo tego nie wiemy... kupie sobie nowe ciuchy, dodatki zrobie nowa fryzurke, moze nie bedzie tak źle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve 444
Do haven25 Wiesz nie bądź taka cwana, bo nie rozumiesz tego co napisałam. Ja miałam robione to wszystko naraz bo miałam i krzywą kość i krzywą przegrodę nosową i również garba. I nie mówiłam tu, że jak robi się przegrodę nosową to trzeba łamać nos. Nos się łamie tylko wtedy jak ma się krzywą kość. I co łyso ci? Nie wzięłaś chyba pod uwagę, że ktoś mógł mieć robione to wszystko naraz. Radzę ci nauczyć się poprawnie czytać a potem dopiero osądzać ludzi. A wiadomo, że operacja nosa nie boli, bo się jest pod narkozą, ale potem jest strasznie po operacji. Ty chyba nie miałaś łamanego nosa i naprawdę nie wiesz co mówisz. I ja powtarzam mówię tu głównie o kości a nie przegrodzie nosowej, bo przegroda to akurat najmniejszy problem. A każdy normalny człowiek wie, że każda złamana kość boli. I żebyś widziała to napiszę ci dużymi literami KOŚĆ, żebyś dobrze zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve 444
A i jeszcze jedno owszem jest możliwe zrobienie za jednym razem i kości nosowej i przegrody. Jak nie wierzysz to spytaj się lekarza. To powiedz niby czemu miałam tak napisane na karcie pooperacyjnej. Lekarz chyba nie napisał sobie tego tak dla jaj. I sorki, że może napisałam może do ciebie haven25 zbyt ostro, ale widzę, że średnio się w tym orientujesz i do tego podważasz moje zdanie. A ja wiem co przeszłam i co miałam robione i jak teraz wyglądam. Trudno czzasem wszystko streścić w kilku zdaniach a ty tak łatwo oceniasz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
a ja tobie powiem ze mialam to wszystko robione i mnie nie bolalo. Moge sobie mowic i nie zabronisz mi ;] moje odczucie moge je wyrazic :] Ty masz swoje tez je wyrazilas BEZ ODBIORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve 444
DO haven25 Sorki haven, ale słuchaj źle mnie zrozumiałaś i podważasz prawdziwość mojej wypowiedzi. PO pierwsze to wiadomo, że co innego jest łamanie kości a co innego robienie garba a co innego przegroda nosowa. Wiadomo, że jeśli robi się samą przegrodę to nie łamie się kości. Kość robi się tylko wtedy kiedy jest krzywa a ja taką właśnie miałam. Przegrodę nosową też miałam krzywą. I uwierz, ale zrobienie tych dwóch rzeczy naraz jest możliwe. I jest to poważna operacja a nie jakaś tam korekta. Przy czym mówię gdy ktoś robi sobie wyłącznie samą przegrodę nosową to nie jest to ciężki zabieg i nie łamie się wtedy kości. A ty miałaś łamany nos, że wiesz jak to jest? Oczywiście, że nie czuje się jak łamią ci nos, bo jest się pod narkozą, ale potem jest naprawdę ciężko, tj. po operacji. Każdy normalny człowiek wie, że złamana kość w gipsie i tak boli, a tu nie mówiąc o fakcie, że jest to głowa. Źle odczytałaś moje słowa i niepotrzebnie wprowadzasz innych w błąd. A lekarz chyba wiedział co napisał na karcie choroby, a ja umiem czytać, jakoś musiałam skonczyć przecież studia. Prawda? Moja wypowiedź nie wyklucza się wzajemnie jak twierdzisz. Jeszcze raz powtarzam, iż jest możliwe zrobienie tych dwóch rzeczy naraz i kości i przegrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
eve moze i zle zrozumialam. Co do przegrody mialam ja robiona i zapewnia cie ze wyprostowanie przegrody wiaze sie z jej zlamaniem ;) mialam bardzo powazne problemy oddechowe nawet doprowadzalo to do tego ze czasem sie dusilam ;) wiec co do przegrody to duzo wiem ;) i wiem ze 2 rzeczyna raz sa mozliwe ;) w tym momencie obie sie chyba nie zrozumialysmy ;) na raz lekarz scinal mi garb, prostowal przegrode, skracal nos, podcinal skrzydelka. mialam robiona osteonomie poczworna. Czyli lamanie nosa w 4 miejscach :] Moze to zalezne od organizmu ale mnie to nie bolalo nawet po wybudzeniu. Osoby ktore razem ze mna mialy zabieg tez byly zdziwione ze nie boli ich nic. Jedynie pieczenie w okolicach podcinanych skrzydelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mma operacje noska:P 27 wrzesnia!!!!!! wiem ze to jeszcze daleko ale trzymajcie kciuki:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosc
KOSC po lamaniu nie boli kosci nie lamie sie tylko jak jest krzywy nos, ale jak jest na niej garb albo trzeb obnizyc nos kobusa odradzam, za stary juz jest wybierajcie predzej wojcickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosc
powtarzam nos po lamaniu NIE BOLI, nie bojcie sie eve musialas chyba meic jakies utrodnione gojenie przykro mi i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 2525
Zastanawiam sie dlaczego heaven namawiasz na zoperowanie nosa u Latkowskiego? Przeciez on wcale tak ladnie nie operuje nosow,lepszy jest w korektach piersi i tu sie zgadzam,ale nie nosy!Koniecznie tak ci zalezy zeby ktos go wybral i musial albo poprawiac albo narzekac po operacji? Po cholere to? Zlosliwosc ?Ja bym go napewno nie wybrala bo widzialam jego robote i nie polecam,a zainteresowani niech najpierw obejrza jego prace,spotkaja sie z kims na zywo i sami ocenia czy to jest to czego chcieli.Jego nosy sa malo skorygowane i to mowi kazdy albo prawie kazdy kto byl w Polanicy i widzial nosy na zywo,takze sami operowani.Ludzie miejcie oczy szeroko otwarte i ogladajcie najpierw jego prace zanim zdecydujecie sie na tego lekarza bo ktos na forum napisal,ze on ladnie nosy operuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pati 2525
Witaj! Dzieki za wypowiedź. Jestem akurat jedną z osób które maja zamiar "zrobić" nos i zastanawiałam się nad Łątkowskim i Wójcickim ... ale problem w tym że nie widziałam na żywo żadnego nosa od tych lekarzy. a na ich stronach malutko jest zdjęc nosów po operacjach i niestety ciężko jest podjąć decyzję. Dlatego jeśli możesz to kogo ty poleciłabyś..być może znasz chirurga który fajnie nosy robi. Szkoda że ludzie z forum nie chcą przesyłać na e-maile fotek nosów po operacji ...to by wiele rozterek rozwiązało ludziom którzy mają dylemat co do wyboru lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
PATI NIE NAMAWIAM. Nie raz wypowiedzialam sie w watku ze nosy ladnie robi tez wojcicki. Czytaj watek. Powiedzialam ze mi ladnie nos zrobil. To dlaczego mam go nie polecic? Nie wybieram za kogos chirurga. Sory ale smiac mi sie chce :) Mi sie jego nosy podobaja. Kwestia gustu. O tym sie nie gada. Tak samo moge polecic wojcickiego czy szczyta. Bo nosy tych lekarzy widzialam na zywo i nie mialam zastrzezen. Tak samo ja moge ci zadac pytanie DLACZEGO GO ODRADZASZ? Ktos napisal ze zle robi i ma go nie wybrac? tobie moga sie jego nosy nie podobac to nie naczy ze innym tez ;] mi sie moga podobac to nie znaczy ze innym sie podobaja. To dziala w dwie strony. Kazdy chwali swojego ze tak powiem. Jakby mi nos spapral to w zyciu bym go nie polecila. Chyba to jest logiczne. Moze dla ciebie nie? Wybor chirurga to kwestia bardzo indywidualna. A no i koncze udzielac sie na tym forum bo zaraz mi ktos powie ze poprostu jestem naganiaczka. Sory nie dziekuje. Swoje wrazenia o doktorze opowiedzialam. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 2525
Dlaczego nie polecam Latkowskiego ? Nie dlatego,ze slyszalam gdzies cos tylko dlatego,ze wiem od jego pacjentek. To jego pacjentki skarza sie,ze za malo skorygowal i trzeba jeszcze raz robic.Nie twierdze,ze tak jest w 100% przypadkow ,ale niestety sa takie skargi i dlatego o tym pisze.Wiem jakie sa wazne prawdziwe informacje bo chyba nikt nie planuje wydawac takiej kasy po kilka razy i ryzykowac z mozliwymi powiklaniami ,a mozliwosc ich wystapienia zwielokrotnia sie z kazda nastepna operacja.Dlatego szkoda mi tych dziewczyn,ktore pytaja o lekarza i dowiaduja sie akurat o takim po ktorym sporo osob nadal narzeka,nie maja schrzanionych nosow,ale poprawa zbyt malo jest widoczna i o tym mowia jego pacjentki.Jakos dziwne,ze do tej pory nie slyszalam ani nie zetknelam sie z takimi opiniami o Szczycie albo Wojcickim.Nikt nie wyrzekal ,ze nos jest za malo skorygowany.Dla duzego grona dziewczyn zdobycie srodkow na operacje jest nie lada wyzwaniem i miejcie to na uwadze polecajac kogos ,chociaz piszcie moze o wiecej niz tylko swoim przypadku bo jak sie jest w Polanicy to ma sie kontakt z wieksza liczba ludzi,sporo przyjezdza na zdjecie gipsu,na kontrole po kilku miesiacach i mozna zobaczyc sporo nosow. Na pytanie kogo bym z czystym sumieniem polecila : napewno Szczyta albo Wojcickiego,po nich nikt nie narzeka na prawie niezauwazalna poprawe ksztaltu nosa.Poza tym to sa PROFESJONALISCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
ja slyszlam negatywne opinie o robocie wojcickiego. Widzialam tez kilka nosow ktore szczerze mowiac piekne nie byly. Nos to nie plastelina do formowania w rekach chirurga. Kazdy lekarz stara sie zrobic z nosem to co sie da. Zeby nie bylo widzialam tez nosy od Łątkowskiego ktore nie powalaly na kolana i szczerze mowiac nie podobaly mi sie. Tylko nos nosem. Wazne zeby sie wkomponowal w twarz. Kazdy nos jest inny i kazdy tos to indywidualna sprawa. Pati mialas juz wogole jakis zabieg robiny? u kogo sie operowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałbym nie ruszac kości mimo że mam lekkiego garbka...ale pewnie wójcicki zaproponuje mi go troche spiłować.... boje sie też narkozy. czy można przejsc taki zabieg w znieczuleniu miejscowym? bardzo prosze o odp. dziewczyny 🌻 moze nie uwierzycie patrząc na zdjecia, bo nikt nie widzi w moim nosie problemu tylko ja, ale mnie on naprawdę do histrii doprowadza....taki kulfon na końcu a nie mała, ładna, kształtna chrząsteczka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
histerii - miałam na myśli :) histerii, płaczy, braku powodzenia itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
Niewatpliwie lekarz bedzie chcial przeprowadzic korekcje kostno-chrzestna. Poprawa samego czubka nic w twoim przypadku raczej nie da. Mozna go zwezic ale to tez ciezko bo co z koscia. Nie proporcjonalne bedzie to ;) Korekcja bez narkozy jest mozliwa ale to nic milego ani przyjemnego. Radzilabym narkoze. Co do lekarza to wybor jest tu bardzo indywidualny. Ja osobiscie wiem ze nie powinno byc stereotypow o lekarzach, ale, no wlasnie to ale... Wójcicki robi noski rozne. Male nie male. Widzialam od niego nosy ktore wcale male nie byly ;) Czesto jednak zadziera je lekko do gory i dlatego wydaja sie ona takie ldne :) To wg mnie u niego jest chrakterystyczne.B. dobry chirurg ;) Łątkowski znowu tez roznie. Przewanie sa to noski proste jak od linijeczki. Choc ze mna operowala sie dziewczyna ktora po zabiegu miala lekko zadarty i nawet taki lukowaty :) Tak jak u wojcickiego. raz nos po zabiegu jest mniejszy raz wiekszy. Wiec co sie komu podoba. no i jeszcze jedno. Bo zapomnialam dopisac do poprzedniego posta. Dlaczego kazdy chce miec taki maly nos i mowia ludzie ze lekarz malo wycina kosci czy cos... Sorry jak ktos ma wielkiego kulfona juz na wstepie to niech nie oczekuje ze po opercji bedzie mial malutki, sliczy nosek. To nie plastelina, modelina itp. :) Tak wiec powodzenia :) PS. homogenic mialam podobny nos do twojego i tez go nie cierpialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moim zdaniem
jak najbardziej nadaje sie Twoj nosek do korekty. Mimo takiego ksztaltu noska jestes bardzo ladna dziewczyna :) Jednak ja gdybym miala taki profil to zrobilabym korekte,a Ty zdecyduj sie tylko wtedy kiedy Tobie cos przeszkadza,jak sie czujesz dobrze z tym noskiem to zostaw .Kazdy jest inny i jesli mnie by cos tam przeszkadzalo to nie znaczy,ze musi tak samo przeszkadzac Tobie.To Twoja decyzja i tylko dla Ciebie.Wojcicki to swietny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×