Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość altabe
Decyzję podjęłam ale żołądek podjeżdża mi do gardła ze strachu.Decydując się na chirurga ważne były dla mnie też opinie osób niezadowolonych bo tacy też mają się prawo wypowiadać, bo dla mnie ważne było to dlaczego ktoś jest niezadowolony. Zazwyczaj głosy na nie odnośnie łątkowskiego to osoby robiące poprawki kosmetyczne , w porównaniu z informacjami jakie znalazłam o innnych chirurgach to uszkodzenia funkcji nosa.Myślę że może to i lepiej że nie wycina za dużo, bo wtedy mniejsze ryzyko zapadającego się nosa itp.A chyba łatwiej z prostego i dłuższego zrobić krótszy i wklęsły niż na odwrót. No i faktycznie często mówi się o poprawkach w jego przypadku , ale to są drobne zmiany , nie znalazłam kogoś kto miałby problemy zdrowotne .I są też chyba dlatego że porawia i nie ucieka od tego co komuś nie pasuje. Decyzji nie zmienię jednak te osoby które nie były zadowolone po operacji u niego powinny pisać i zaznaczyć dlaczego i jak do tego podchodził chirurg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisłąwa stanisławska
no tak niemniej jednak martwią mnie te ciągłę wątki odnośnie poprawek, a po za tym jeśli chodzi o stan zdrowia to pewnie dolegliwości odrazu nie wychodzą tylko z czasem może, ale najgorsze jest to że w moim przypadku np chciałabym zacząć teraz zaoczne studia na AWF a wiem ze sport przez jakiś czas (nie wiem dokładnie jaki) nie jest wskazany... i boje się tego ze wogle wyjdę na dwór i będe się bała że mi się coś stanie z tym nosem hehe no śmieszne to trochę no ale to są takie moje obawy..;] a wogóle dzwoniłam do dr. Wójcickiego i terminy są dopiero na styczeń!! i to druga połowa masakra!!!! te terminy sa wykańczające, a operacje coraz popularniejsze, niestety taki świat zeby na nim normalnie funkcjonować trzeba być łądnym bo inaczej cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
Witam!!! Jeśli macie dylemat czy wybrać dr. Łątkowskiego czy Wójcickiego zdecydowanie polecam dr. Łątkowskiego. We wrześniu 2006r. robiłam całkowitą korektę nosa u dr. Łątkowskiego. Przemiły człowiek i wspaniały fachowiec. Po zabiegu zostałam w Polanicy 5 dni i miałam okazję mieszkać z dziewczynami, które były operowane przez dr. Wójcickiego. Jeżeli chodzi o efekty operacji w obu przypadkach były podobne z tym, że jeśli chodzi o kontakty interpersonalne każda z dziewczyn narzekała na dr. Wójcickiego. A poza tym z dr. Wójcickim podobno się nie dyskutuje. On i tak robi podczas zabiegu to co jemu wydaje się, że trzeba zrobić pomimo tego, że dziewczyny miały inne oczekiwania. Podobnie jest u dr. Łatkowskiego z taką tylko różnicą, że na konsultacjach pyta czego my oczekujemy po zabiegu i albo uważa, że taka korekta poprawi nam wygląd i podejmuje się operacji albo uważa inaczej i proponuje swoje korekty a decyzja już należy do nas.Albo się zgadzamy na to co proponuje dr lub idziemy na jakis kompromis a jeśli będziemy się upierać przy swoim ( a dr uważa że to tylko nam może popsuć wygląd) to dr Łątkowski wogóle odradza zabieg. Dr. Wójcicki owszem pyta a podobno i tak robi swoje podczas zabiegu. A co do korekt u dr. Łątkowskiego... Ja po zabiegu byłam bardzo zadowolona, jednak z czasem nosek opada. Wydawało mi się, że gdyby był trochę krótszy wyglądałby lepiej. W lutym bieżącego roku zadzwoniłam dp Dr. i pod koniec lutego już byłam w Polanicy. Dr bez żadnych problemów i żadnych opłat wykonał poprawkę. Teraz jestem bardzo zadowolona i żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zabieg. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny po a szczególnie te przed:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dniu dzisiejszym zaczęłam myśleć na poważnie o korekcie nosa (mam wadę wrodzoną - roszczep podniebienia i wargi). I chyba już jestem pewna na 100% że zrobi to Dr. Łątkowski. Mam pytanie ile kosztuje konsultacja u Pana dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia111
Do: Franziska - właśnie przeczytałam cały temat - jedziesz na ten zabieg na początku sierpnia?? Ja też się wybieram i chciałam wymienić informacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnieszka75
Przeczytałam twój post i uśmiałam się serdecznie :) Piszesz,że noski od Wójcikiego i Łątkowskiego wyglądają podobnie-chyba tylko w gipsach :D galeria na forum Beauty pokazuje jak bardzo się one różnią,Wójcicki to mistrz,jego noski są bardzo subtelne,delikatne,kobiece, a noski od Łątkowskiego są niezłe,ale już nie tak piękne.Fajnie,że jesteś zadowolona.To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaczekGosiaczek
Cześć dziewczyny:) Przeczytałam całe forum i chyba poprzestanę na tym :) na operacje zdecydowałam się w marcu:) Byłam na konsultacji u siebie w mieście (duże miasto-dla zainteresowanych info na maila) i... w ogóle jestem z niej nie zadowolona:/ szkoda tylko tej stóweczki:) Dr... był nie miły,opryskliwy-delikatnie mówiąc:] nie wspomne o tym,ze pisał sobie coś w karcie, zachowując się tak jak by mnie tam nie było i źle się tam czułam, jak w jakimś urzędzie np:) Później szukałam w necie kontaktu z innymi dr i po wielu telefonach zdecydowałam sie na konsultację w Polanicy, miałam dylemat co do wyboru doktora ale I.Łątkowski zrobił na mnie najlepsze wrażenie (tzn. fotki i notki o nim:) Zadzwoniłam 3 tyg temu, konsultację miałam indywidualną ze względu na nie możność przybycia w środe.Dr bez problemu się zgodził na inny dzień(nie wiem czy powinnam o tym pisać-aby nie miał teraz takich napaleńców na inne dni-jak ja:):p Konsultacja -mimo braku czasu dr-gdyż odbyła między zabiegami-wypadła jak dla mnie rewelacyjnie.Dr mówił wszystko to co chciałam usłyszeć, normalnie prawie o nic nie musiałam pytać-nie to co na konsultacji w moim mieście:) No i nawiazał sam do poprawki- myślałam,ze bede musiała poruszać ten nie miły temat:/-oczywiście jest bezpłatna. Co mnie zdziwiło?! To, ze poprosiłam o jak najszybszy termin i dr zadz. juz następnego dnia :) Termin mam na połowe sierpnia:) czyli za niecałe 2 tyg:) nie powiem,że się nie boję :( a jak czytam forum to jeszcze bardziej, ale jestem juz zdecydowana i decyzji nie zmienię napewno. Ciężko mi było znaleźć wolny pokój na ten termin.Ale udało się. Piszę (choć miałam tego nie robić, zeby nie zagłębiać się w to wszystko) ponieważ może poznam kogoś kto w tym czasie tez będzie operowany w Polanicy:) Albo wcześneij i podzieli sie ze mna swoimi wrażeniami:)) Jeśli macie jakieś pytania to proszę piszcie, w wolnym czasie odpowiem:) A jeśli jest ktoś chętny na nawet krótką znajomość w Polanicy, mail widoczny powyżej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia111
Cześć :) Ja już w tym tygodniu i na razie to takie trochę nierealne. Co do operacji to jestem zdecydowana już od bardzo dawna, a zaczęłam działać w tym roku. Troszkę się boję, to oczywiste, ale po tym wszystkim co przeczytałam o doktorze i po kilku rozmowach z nim czuję, że będę w dobrych rękach :-) Będzie ktoś jeszcze w tym tygodniu - lub w przyszłym - w Polanicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaczekGosiaczek
Ja będę w Polanicy od 13. Dunia111 którego dnia masz zabieg i do kiedy myślisz zostać w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia111
Mam w piątek, ale zostaję do 15-tego, więc jeśli masz ochotę się spotkać na miejscu i pogadać to ja bardzo chętnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dunia111 Hej!ja juz jestem z powrotem,po operacji.pewnie sie spotkalysmy w polanicy ale nie wiem ktora to z was.napisz mi na maila jak wrocisz: meribet@freenet.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia111
Tak, też mam takie przeczucie że się spotkałyśmy i nawet poszłyśmy razem w góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARLA
Witam! Zamierzam niebaewm poddać się pełnemu abiegowi liposukcji u Dr. Łątkowskiego??? Czy ktoś miał już ten zabieg i co o jego umiejętnościach myślicie??? Proszę o pilna odpowiedź bo termin tuz tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris_21
Cześć.Jak dojść/dojechać z dworca na ulicę Piastowską??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonduella77
Wlaśnie też sie waham do którego dr się zwrócić - dr Wójcicki czy Łątkowski. Czy wiecie może czy dr Łątkowski chetnie podejmuje sie, takiego wyzwania jak naprawienie noska spartaczonego przez innego lekarza? Może miał ktoś taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planeta_smaku
Witam :) ,napiszcie kto robi najlepszą korektę nosa .Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla********
witam panie!!!!!!!!! przeczytałam wasze forum równiez interesuje mnie operacja noska jak wrazenia po Dr. Łątkowskim???????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrzem
Witam wszystkich! Byłam zeszłym tygodniu na konsultacji u dr Łątkowskiego, zamierzam robić nos a w zasadzie wielki garbaty nochal. Dziś dr do mnie zadzwonił, bo wypadł mu ktoś z kolejki. Planuje operację na 5 grudnia - jednak bardzo się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planeta_smaku
Witam wszystkich :).Wiem że każdy się boi ,ale potem jest radość :) .Mam nadzieję że będziesz zadowolony :),a po wszystkim napisz ,bo też chcę iść do Łątkowskiego i czekam aż ktoś napisze po wszystkim .Pa mam nadzieje że opowiesz nam wszystko papa pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna1978
JA JESTEM PO SABIEGU U DR:LATKOWSKIEGO.Za jednym zamachem mialam powiekszane piersi i odsysany tluszcz z dolnej parti brzucha.Moje piersi wygladaja bardzo naturalnie(przed op 75d)poniewarz te 425ml. implantatu znajduje sie na miesniu.co do tego drugiego ,moje wyobrazenie bylo takie ze brzuszek zniknie calkowicie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie rozmawiałam z dr Łątkowskim na razie tylko przez telefon ale sprawia wrażenie zdecydowanego i konsekwentnego. potwierdzam informację o jego otwartości. nagimnastykował sie by znaleźć dla mnie interesujący termin mam operacje 13 czerwca, całkowita korekta nosa (przegroda plus plastyka). oczywiscie boje sie troche ale chyba zaufam:) na konsultacje jade po nowym roku. na konsultacje nie trzeba się umawiać w srody dr przyjmuje wszystkich ktorzy czekają. w moim przypadku operacja bedzie kosztowac miedzy 7200 a 8200. plus pobyt w pobliskim pensjonacie przez kilka dni po opracji (zmiany opatrunku). proszę o informacje czy jest ktos kto ma termin w drugiej polowie maja, i moglby sie wymienic gdyby wypadl mi okres. bede tez wdzieczna za informacje od osob ktore juz przeszly zabieg:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie rozmawiałam z dr Łątkowskim na razie tylko przez telefon ale sprawia wrażenie zdecydowanego i konsekwentnego. potwierdzam informację o jego otwartości. nagimnastykował sie by znaleźć dla mnie interesujący termin mam operacje 13 czerwca, całkowita korekta nosa (przegroda plus plastyka). oczywiscie boje sie troche ale chyba zaufam:) na konsultacje jade po nowym roku. na konsultacje nie trzeba się umawiać w srody dr przyjmuje wszystkich ktorzy czekają. w moim przypadku operacja bedzie kosztowac miedzy 7200 a 8200. plus pobyt w pobliskim pensjonacie przez kilka dni po opracji (zmiany opatrunku). proszę o informacje czy jest ktos kto ma termin w drugiej polowie maja, i moglby sie wymienic gdyby wypadl mi okres. bede tez wdzieczna za informacje od osob ktore juz przeszly zabieg:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldbaby
Polecam Łątkowskiego!!! miałam operację na nos, który był duży, po złamaniu z garbkiem! jestem 2 miesiące po operacji. Na początku nie byłam zadowolona, ale pojechałam na wizytę kontrolną do doktora i powiedział mi, że nie mam się czym martwić, bo ten nos musi do siebie dojść. Nawet wystąpił mi garbek lekki, ale jest to skutek blizn kostnych!! oczywiście zadeklarował się, że jeżeli by mi to nie zeszło powtórzy mi zabieg BEZPŁATNIE!!!!! gorąco polecam to jest odpowiedni chirurg, który nawet jeżeli popełnił błąd przyzna się i to wszyetko poprawi! Byłam w szoku! więc powtórzę się Łątkowski i jeszcze raz Łątkowski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samniewiem
Cytuje : \"Nawet wystąpił mi garbek lekki, ale jest to skutek blizn kostnych!! oczywiście zadeklarował się, że jeżeli by mi to nie zeszło powtórzy mi zabieg BEZPŁATNIE!!!!!\" I Ty jesteś z tego powodu zadowolona ? Przecież to dramat. Każda interwencja chirurgiczna w Twój nos to wielka trauma. Po każdej operacji skóra na nosie staje cię cieńsza, blizny kostne (kostniny) bardziej widoczne a do tego zagrożenia kolejnej interwencji ! Osobiście miałem do czynienia (operację nosa) u Łątkowskiego - efekt marny. Większość lekarzy w Polsce to partacze, którzy potrafią jedynie ścinać garbiki z nosa - i to ze średnim skutkiem. Uważajcie na siebie, i nie sugerujcie się tym, czy Lekarz jest miły, fajny i wogóle - istotne są umiejętności i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyob
nie ma takiej mozliwosci zeby nie powstaly blizny kostne, zawsze cos bedzie, jesli ktos sie decyduje na taka operacje musi sie z tym liczyc, i uwazam że wlasnie jest sie co cieszyc ze poprawka jest bezplatna, bo nie jeden chirurg nie dosc ze bezplatnie to jeszcze wogole unika poprawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samniewiem
Jest, ale raczej się z czego smucić - że trzeba coś poprawiać. Nos to nie plastelina, żeby w nim skalpelem grzebać bez sensu. A jakie jest prawdopodobieństwo usunięcia kwestii wynikłych po pierwszej operacji ? Zamiast jednej blizny - pojawi się kolejna ? Każda kolejna operacja - to cięcia wewnątrz nosa, blzinowacenie, deformacja tkanek miękkich i itp. Reasumując - lekarz przeprowadzając operację nosa powinien robić wszystko, żeby to była ostatnia operacja. A czy może wiecie, jakiej metodologii w Polsce lekarze używają, żeby nie było widać kostnin ? Pytacie o coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyob
owszem masz na pewno rację że mogą pojawic sie kolejne zamiast tej, spojrzmy jednak prawdzie w oczy, jak sam powiedziales nos to nie plastelina i kazdy to wie. ja jestem umowiona na operacje do łątkowskiego, i umawiając termin liczylam sie z tym i licze sie nadal, że mogą po tym zostac jakies blizenki. jade za pare tygodni na konsultacje i mam juz liste pytan do niego na temat operacji, np co robi z nadmiarem skory jesli zmniejsza rozmar nosa, jakie jest prawdopodobienstwo pojawienia sie tych blizn w moim przypadku. jest to ryzyko, czasem sie udaje czasem nie, no ale nikomu sie sam nos nie zmieni od samego chcenia, trzeba wylozyc kase na stol i podjąc to ryzyko jesli chce sie to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samniewiem
Będziesz miała pierwszą operację ? Większość operacji (statystycznie) polega na usuwaniu elementów chrzęstono-kostnych z nosa, tzw ścinanie garbków i itp. Sporo lekarzy w Polsce operuje metodami archicznymi, między innymi nie zabezpieczając się przed widocznymi zmianami, zrostami kostnymi. Bardzo często jest, że lekarz wytnie za dużo - efekt nos zapadnięty, szeroki. Bardzo duże znaczenie tutaj ma grubość skóry pacjenta i to niej należy dostosowywać ilość tzw. "wyciętych" struktur. Jeśli ktoś usuwa sobie garba, obniża nos - zawsze będzie miał później szerszy nos niż do tej pory, czasem różnica jest tak wielka, że sporo ludzi tego nie może zaakceptować. Tak na koniec to pierwsza operacja to średnia trauma, kolejna to już dramat i moga ją wykonywać jedynie wysoce wyspecjalizwoani chirurdzy w dziedzinie tzw. "revision rhinoplasty" - naprawianie nosów po innych "fachowcach". Cóż, ja tylko zamieściłem swoją opinię, jak napisałem miałem operację u doktora Ł i nigdy w życiu bym nie dał sobie cokolwiek więcej tykać przez tego pana :( To tyle. Tobie życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
do SAMNIEWIEM widzę, że jesteś bardzo zorientowany w tym temacie :) więc może coś mi doradzisz... Wybieram się na operację do dr Wójcickiego w Polanicy, ale jak stwierdził dr Szczyt na kons. - mam grubą skórę na nosie. W związku z tym mam pytanie: jeżeli lekarz wytnie trochę za dużo chrząstki lub kości, to co z tą skóą się dzieje? Czy ona jakoś dopasowuje się do nowego nosa????? Z tego całego przejęcia nNie zapytałam o to na konsultacji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×