Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość ewro
czy nikt juz tutaj nie zaglad zadnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro wroc
a kiedy doladnie masz??? ja pod moniec sierpniA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro wroc
no rozumiem...sama mam pewne obawy...badania juz porobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie robilam badan tylko szczepionke bralam.polowe badan zrobie za miesiac a polowe krotko przed operacja bo innaczej nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka241
Czesc dziewczyny. Ja miałam operacje nosa u Dr.Łatkowskiego ok 1.5 miesiaca temu. Tak bardzo sie bałam a teraz sie z tego smieje jak komus opowiadam poniewaz bardzo mi sie podoba teraz moj nos,jestem zadowolona.Pozdrawiam. Dacie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka200
hej a robiłyście sobie dziewczyny usta u tego doktora??? Bo ja bym chciała przy okazji noska powiekszyć też usteczka, jestem juz na niego prawie zdecydowana, tylko nie czytałam nic jak robi usta... mysle o aquamidzie lub wlasnym tluszczu.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka241
Mialam robiany caly nos.Częsc chrzestna i kostna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
to ciesze sie ze jest ok ja wlasciwie mam tylko garbek..ale wiecie jak to jest ponoc z nosem...nowym noskiem ma sie inny charakter twarzy...mam nadzieje ze bedzie lepszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka241
To prawda ze sie troszeczke wyraz twarzy zmienia ale tylko na lepsze tak jest w moim przypadku. Kazdy mowi ze lepiej teraz ale to nie jest jakas duza zmiana, niektorzy na pierwszy rzut oka nie poznali nawet ze nos robilam tylko pytali co mi sie w oko stalo bo mialam jeszcze krwiaka dopiero jak powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie moze jak zostaje przesuniety zabieg jesli ktos dostanie okres albo zachoruje?czy musi sie dlugo czekac na nast termin?zaczynam panikowac ze w ten dzien okres dostane bo nie mam regularnie i nie moglam przy ustalaniu terminu dokladnie obliczyc ale teraz cos mi sie wydaje ze wypadnie akurat w ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
wtedy mozna pewnie sie zamienic jakos terminami...ja jestem umowiona z doktorem ze od lipca ma mi dac znac jak tam beda jakies wolne terminy tzn jak wlasnie jakiejs pacjentce wtedy okres wypadnie...tylko musze zrobic sobie w zwiazku z tym wczesniej badania:) a wlasciwie jakdlugo sa one wazne 1 m-c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem jak dlugo sa wazne.ja robie je miesiac przed,ale chyba jednak zadzwonie jutro i zapytam dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polexcam
super doktor, jaestem w niebo wzieta po zabiegu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koria
cześć dziewczyny. Może to i głupie ale prosze powiedzcie mi, czy wasze dziurki po zdjęciu gipsu były normalne? Ja jestem strasznie załamana, bo jestem juz kilka dni po, a jak patrze w lustro to widze 2 wielkie dziury w nosie, których wczesniej nie miałam. Będę wdzięczna za odpowiedz w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze te dziurki tak wygladaja bo teraz masz nos zadarty i bardziej je widac co podobno po pewnym czasie opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koria
Franziska, no nie wiem czy one opadną. Ale faktycznie nos nie wiedząc czemu jest zadarty no i te dziury. A to on zawsze jest zadarty po zabiegu? Nie mam juz sił na to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zawsze jest zadarty ale z tego co czytalam na forach to na poczatku jest bardziej zadarty a potem opada.mialas u dr Latkowskiego robione?mnie to czeka za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
no wystraszylyscie minie z tymi dziurkami.... a tak to odnosnie badan ja tez dzwonilam przekazano miz e badania sa wazne 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z doktorem i powiedzial ze badania wazne sa tak do miesiaca jesli sie nie chorowalo od robienia badan. teraz tez sie boje o moje dziurki,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pucek
Witam wszytkich. Mam duzy problem. Mam calkowity brak czesci chrzestnej z skrzydla z jednej strony nosa. Z jednej strony skrzydlo jest zaokraglone z drugiej niestety plaskie. Moze mial ktos ten sam problem i wie gdzie mozna to zoperowac. Bylem u jednego chirurga i powedzial mi ze nic mi tam nie zrobi. Z góry dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altabe
No to teraz jestem w kropce.Przeczytałam ten wątek od początku i nie wiem co mam myśleć. Po długich przemyśleniach zdecydowałam się na łątkowskiego.Ktoś napisał że to co przemawia za nim to dobra opinia polanicy zdroju i że jest dużo pacjentek które widział osobiście , narzekających na korektę nosa. Nie będę mogła pojechać do Polanicy , wszystko ustalane telefonicznie i mailowo, więc ci którzy byli już u niego mogli się dowiedzieć na miejscu co o jego pracy i rzetelności mówią inni.Dla mnie ważne jest jak się zachowuje w przypadku powikłań czy nie ucieka od odpowiedzialności za komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie tego balam.Ale na forum czytalam ze on wlasnie nie ucieka od odpowiedzialnosci.ktos pisal ze bez problemu poprawke zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisłąwa stanisławska
cześc, ja też cyztam od początku to forum i na początku były dobre opinie i dr łątkowskim , ale pojawiło się pare negatywów i też sama nie wiem co zrobić i jeszcze ten czas, pieniądze, ból to naprawde nie jest takie proste... ale mam nadzieje ze warto apropo to martwią mnie te poprawki, ok może i robią poprawi \"gratis\" ale skoro już wydaje załóżmy 7000 tys, cierpie bo nie wierze że to nic nie boli a potem jeszcze raz to przeżywać... brrrrr straszne, ale mimo tego ze bardzo bardzo się boje to się zdecyduje tylko nie wiem łąkowski czy wójcicki hehe ciągle ten sam dylemat;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisłąwa stanisławska
apropo to ja mam taki problem ze chciałabym zwężyć wogóle ten nos i na czubku i po bokach i na górze możliwe to jest wogóle?? bo ja się nie znam za bardzo dlatego pytam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czytalam i dobre i zle opinie i o dr Latkowskim i o Wojcickim.wybralam dr Latkowskiego bo mnie sie podobaja noski jakie on robi,proste.wyslij mailowo swoje zdiecia lekarzowi i zapytaj.wydaje mi sie ze zwezyc sie raczej da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×