Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

a na siedmi dniwej po swietach chyba wytrwalam 2 dni ;) zobzczymy moze kobiece wytrwa i cos bedzie mogla nam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiec kształty
hej LASECZKI :) no prosze jedna ma już piękny brzuszek druga zmieniła swoje odzywianie i zrezygnowała z produktów mącznych trzecia ma mniej o kilo BARDZO SIĘ CIESZE :) no i oczywiście Gratuluje wytrwałości A co napoju Wstałam dziś bardzo głodna, no i zobaczyłam ten napój wypiłam go i zamulił mnie na dobre 3 godziny bo teraz topiero zjadłam sałatkę z owoców :) mniem pyyycha :) wogóle jest smaczniejszy z mlekiem.. bo wypiłam jedna łyżkę z wodą i jedna z mlekiem .. bo zalecane wypić 400 g wody lub mleka... Pozatym słodkie i czuć jakies niedobre śinstwo czasami - bo źle mi sie rozprowadziło - ale jestem dumna... No jak ma się ochote na coś słodkiego to dobre wyjscie... Pojechałam do biedronki po jeszcze jedno opakowanie :) zobaczymy czy pomaga.... Akna nie stosuje tej diety z taką dokładnościa a jednak wskazówka jest poniżej 76 kg. A no a córeczka śliczna - dzięki za foto :) No i ja tez mam tylko kompa w pracy , bo mój chłop nie zgodził sie nakompa w domu bo stwierdził że bym siedziała przed komputerem... heheh ena swoim forum A wogóle laski - mój znajomy likwiduje księgarnie i bedzie wyprzedwał książki... Mówił mi że ma dużo ksiązek o dietach - więc dowiem sie jakie to sa no i jaka cena... ale powiedział że np DIETE HAYA wyjdzie jakieś około 15 zł :) więc może skorzystamy, jak sie dowiem co tam ma to dam wam znać... No bo z ksiązką zawsze łatwiej :) OOOO kurcze ale się rozpisałam.... Okresu dalej nie mam i kupiłam drugi test ide robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiec kształty
och to ja tylko coś mi uciekło :) A i w kupiłam jeszcze jakiś zestaw herbatek na odchudzanie na 14 dni też w biedronce.... z płytą dvd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam i znów ujemny- ech teraz to już jestem pewna że mama jednak nie będę.... i mnoge pić te wszystkie przeczyszczające itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA CHUDA
SIEMKA JA MAM 21 LAT 166 I WAŻE 56 KG MOŻE NIEKTÓRYM SIE WYDAJE ŻE TO MAŁO A NIEKTÓRYM ŻE DUZO ..... JESTEM PRZYZWYCZAJONA DO WAGI 51 KG. I BYŁO MI Z NIA DOBRZE OD CZASU SKOŃCZENIA SZKOŁY PRZYTYŁAM 5 KG NIBY TO NIEDUŻO ALE DOSTAŁAM NIEZŁEGO TYŁKA STRASZNYCH GRUBIASTYCH BOCZKÓW JEDYNY POZYTEK TAKI ŻE MAM WKOŃCU BIUST !!! MOJA SKÓRA JEST PODATNA NA ROZSTĘPY I CELULITIS NOGI PUPA I PLECY WYGLADAJA STRASZNIE STARAM SIE ZRZUCIC CHOCIAŻ 3 KG NA WIECEJ MI NIE ZALEŻY I PEWNIE TE CO MAJA WIEKSZA WAGE ODE MNIE WYDA IM SIE MOJA SYTUACJA SMIESZNA ALE PROBLEM W TYM ŻE NIE POTRAFIE ODMOWIC SOBIE JEDZENIA JEM I WCIAZ TYJE OBIECUJE I ZNÓW JEM I CORAZ BARDZIEJ SIE ZATRACAM MAM RÓWNIEZ PROLEMU Z CIŚNIENIEM I SERCEM WIEC NIE MOGE ĆWICZYC ZA DUZO A TAKŻE DOLEGLIWOŚC KTÓRA POWODUJE IZ NIE MOGE WYKONYWAĆ TZW. BRZUSZKÓW CO MAM ROBIĆ W TAKI TĘPIE NIEDŁUGO BĘDĘ BARDZO GRUBA I OSŁABIONA ZAZNACZAM ŻE MOJ ŻOŁĄDEK NIE WIE CO TO GŁÓD JA CIĄGLE EJSEM NAJEDZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny> Nie było mnie dośc długo, bo miałam komputer w naprawie i tak się to ciągło. Ale już jestem, przeczytałam zaległości i napisze co u mnie. Plany na odchudzanie miałam dobre, ale jak na razie nic mi nie wychodzi:(. I to nie dlatego, że zły plan, tylko ja się do niego nie stosuję. Od środy zeszłego tygodnia czekałam na @. Cała chodziłam wkurzona i zestresowana i jadłam, jadłam, podjadałam, zagryzałam i przekąszałam. Czułam się cała jakby napompowana. Wkońcu @ przyszła, ale mój żołądek został rozciągnięty i ochota na słodycze nie znika. Jesten naprawde zła😡, nie wiem jak to jedzenie przerwac. aszczęscie na wadze tylko 0,5kg więcej. Ale co to za pocieszenie??? Miało byc już kilka kg. mniej.😡 Lato ma byc upalne, ja już parę dni temu byłam nad wodą z dziecmi i się opalałam, dopuki leżałam na kocu to spoko, ale za dziecmi trzeba po plaży trochę pobiegac. Szczerze było mi wstyd za siebie, choc było tylko pare osób. A co będzie latem, jak wyjadę z mężem idziecmi nad morze? Muszę coś zrobic. Proszę poradzcie mi coś na to moje obżarstwo, bo ja nie wiem jak to przerwac, jak skurczyc żołądek. A w dodatku teraz w niedziele idziemy na komunię do rodziny męża. Nie cierpię takich imprez z obiadem i tym wszystkim na stole. Ale nie dlatego, że wedy dużo zjadam, bo jem na takich imprezach mało. Nie trawię tych wszystkich komentarzy i nakłaniania do jedzenia. A tam będzie teściowa i cała rodzina mojego męża. Nie wiem jak to przeżyję:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA CHUDA
TZN NA RAZIE WIADOMO ŻE NIE MOGE ĆWICZYĆ KUPIŁAM SERUM NA ROZSTEPY I CELLULIT POMAGA NAWET A SMARUJE 5 DZIEŃ SKÓRA JEST BERDZIEJ NAPIETA I GLADKA CO DO JEDZENIA TO JA NIE WIEM CO MAM ROBIC BRAK MI PRZEDE WSZYTSKIM ZACHAMOWANIA 4 DNI TEMU OBIECAŁAM SOBIE A JUZ ZDĄŻYŁAM ZŁAMAC OBIETNICE PONIEWAZ JESTEM NIEWOLNICA PIZZY ZAPIEKANKI I CHIPSÓW W SUMIE SŁODYCZY TYPU BATONY I CZEKOLADA JUZ MNIE NIE CIĄGNĄ CHYBA SIE PRZEJADŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA CHUDA
A CO WY STOSUJECIE W MOJEJ SYTUACJI WYDAJE MI SIE ZE JESTEM SKAZANA NA OTYŁOŚĆ BO BRAK SPORTU DO TEGO DOPROWADZI CO WIECEJ NIE MOGE ZA BARDZO STOSOWAC TABLETEK POIEWAZ MAM PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA CHUDA
CHCE MI SIE PŁAKAĆ GDY MYSLE JAK ŁADNIE WYGLADAŁAM MIAŁAM PIEKNY PŁASKI BRZUSZEK ZGRABNE NOGI I PUPE BEZ ZASTRZEŻEŃ KOLEŻANKI ZAZDROŚCIŁY MI TAKIEGO CIAŁA A TERAZS Z 4 M.CE DOPROWADZIŁĄM SIE DO STANU KTÓRY MNIE ZAWSTYDZA NAPEWNO NIE WCIAGNE NA SIEBIE KOSTIUMU MAM ROZSTEPY NA NOGACH SA BARDZO WIDOCZNE OLBRZYMIE PRĘGI A TE BRUZDY BLEEEEEEEEE MAM WIELKI BRZUCH TO NAJGORSZY PROBLEM KOLEZANKA WJEST W 5 M.CU CIĄZY I MA MNIEJSSZY ODE MNIE WYOBRAZACIE SOBIE TO?????POD STANIKIEM MAM FAŁDY TŁUSZCZU ODZNACZAJACE SIE POD BLUZKA NOSIŁAM 36-38 A TERAZ 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej fago :) no cóź nie ty jedna kochana dałaś dupy na temacie - bo ja tez... ale ty masz 0,5kg więcej a ja 4 kg więcej... juz było 73 a pojawilo się 77no cóż znmów wziełam się za siebie i jest poniżej 76 kg... oponka mi wyszła... i też wstyd mi za siebie bo już była owiele mniejsza i znów... wyglądam jak wieloryb... napchałam sie tony węglowodanów... ech :( ale powstrzymałam apetyt... i cięzko było pzrez pierwsze4 dwadni ale juz od dwóch dni jest owiele lepiej... powoli sie odzwyczajam od przepysznych batoników i wogóle ogólenie węglowodanów.. jem tylko te dobre .. tzn próbuje.. nie zapeszać.. bo ja znów nie moge na siebie patrzeć a co do okresu tomi też sie już spóźnia 4 dzień.. ale robiłam 2 testy i wynik jest ujemny.... wiec nie wiem co sie dzieje ... ale widze że to tylko nei u mnie .... OLIWCAIA CHUDA- WYłącz Caps Lock bo źle sie ciebie czyta :) A co do twojej ograniczalności to widze ze tak jak większośc z nas jestes uzaleznoiona od złych węglowodanów... tu może cokolwiek zdziałac tylko twoja silna wola... bo na niepochamowany apetyt nie ma rady... choć moze ten napój co se kupiłam w czoraj by cie poskroił troche... bo jest słodki i dobry.... no cóż sama nie wiem gdybys była wpełni zdrowa i nie miała problemów to zaporonowała bym ci atrkinsa... dlatego że wolisz słone rzeczy i pikantne - a atkins to dużo mięsa.... ja od tej diety zaczełam i udało mi sie skutecznie żżucic 6 kg bo one nie wracają... wracają mi tylko po dietach cód.. typu norwska choć bardzo skuteczna i mi bardzo pasowała to jednak jak zaczełam jeśc przytyłam ale zawsze tyje tylko do pułapu 76kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA KIEDYŚ BYŁA CHUDA
?? KTOŚ ZE MNA POGADA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwcia, moja kuzynka kiedyś zaczęła chodzic do fitness klubu, bo chciała też schudnąc. Też ma problemy z ciśnieniem i sercem, leczyła się nawet w szpitalu. W klubie instruktorka poleciła jej stretching. To może cwiczyc bez obaw o zdrowie. Myślę, że jakbyś wybrała się do jakiegoś fitness klubu i poprosiła o radę jakie cwiczenia są dla ciebie odpowiednie i bezpieczne, to trener który się na tym zna, napewno coś Ci zaproponuje. A tak nawiasem, piszesz na Caps Locku, zle się czyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwcia - no co ty .. nie załamuj sie nie jestes skazana na ptyłośc... to xły tok myślenia....!!!!! Może spróbuj diety nie łaczenia... nie jedna kobieta która nie moze cwiczyć itp. schudła.... jedz poporstu mieso z warzywami ryuż z warzywami na początek bedzie ok i do tego zilona i czerwona herbata - i uda sie :) ja bez cwiczen na poczatku schudłam 4 kg mi sie udało to i tobie sie uda... dawaj dawaj .. i przestań sie użalać... bo gdybyśmy zaczeły sie tu wszystkie nad sobą użalać to byśmy miały po 100 kg :) hehehhe ale ponieważ jesteśmy w grupie napewno tak nei bedzie :) a ty dołączysz do nas i zoabzcysz jak jest fajnie bo sie opieprzamy nawzajem sprzedajjemy sobie kopy i nowymi informacjami sie zawzsze dzielimy .. poporstu jak takie przyjaciółki forumiczki i jest fajnie :) czasem zaniedbujemy postanowienia ale jestesmy kobietami... i mamy @ a nie jak faceci.... są albo tylko meroseksualni i to zazwyczaj sa pedały, albo serydowcy pod publikę.... lub nasi kochani mężczyźni z piłeczkami ... no i wszystko wiadomo :) CHoć ja np uważam sie z ładną pulchniaczkę i choć pulchniaczka to na niepowodzenie nigdy nie nażekałam to i tak mam chłopa ktróry jest odmnie straszy o kilka dobrych lat i jestem z nim najszczęsliwasz pod słońcem... najlepiej sie czuje u jego boku, jest zabawnie itp a on ma piłeczke :) ... mówie ci OLCIA ty też dasz radę... ja tezmam boczki i piłeczkę ale jak teraz z tym nic nie zrobie to bede DUPEK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA KIEDYŚ BYŁA CHUDA
kobiece kształty!!!!! musz sie zaprzeć własnie czestowano mnie czekoladka ale odmówiłam może zaczne od jakis herbatek wiem ze sa tabletki na zmniejszenie apetytu i to byłoby cos dla mnie : moj żołądek jest przyzwyczajony do takiego menu: na śniadanie: 4 kanapki potem cukierki herbat11 w ciagu zero kawy papierosów (na szczęśćie) potem z 4 banany żelki paluszki baton miedzy czasie znów cukierki obiad podwójny dużo ziemniaków potem pizza cola zapiekanka na kolacje zupka chińska frytki i przede wszytskim codziennie duża paczka chipsów aha lody serio potrafie to wszystko jesc i prawie kazdego dnia taki sam jadłospis w tym rzecz że nie mam zobowiazan rodziny dzieci i cała kase (wypąłte)marnuje na siebie i na ten smietnik który robie z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fago ma rację :) z tym fitnes klubem.. hahahh choć sama wiem że nie jest wybranie się do siłowni takie łatwe... ale można sie zmobilizowac.. ja tez jak dziś nie pojade to wskakuje na swojego orbiterka chociaż na 20 min zaczynam szóstkę webera - bo jednak jest skuteczna... a wiecie dlaczego bo jak wciągam tą swoją piłeczkę to normalnie widac taką małą rzeźbę .... nigdy taknie miałam.... a teraz widac że kiedy s było cwiczone a wogóle wszystkie laski na tym topicu cwicza tylko nie ja i sie zmo\\bilizowałam by dziś znów zrobić ten pierwszy krok jak kilka miesięcy temu... a pozatym skąd jests olcia? bo ja szukam kumpelki która by poszła ze mną na basen... aty na basen to napewno możesz przecież chodzić... w każdej chorobie jest zalecany właśnie taki sport typu pływanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurde.. powiem ci szczeże że gdybym jadła tak jak ty to teraz bym była wielorybem mam tak beznadziejną przemnianę... a więc wiadomo ty jesz same eglowodany więc jak ty tego nie zmienisz kochana to nic ci tu nie pomorze nawet sport :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece kształty... byłam wczoraj na zakupach, żeby w czymś nowym, szałowym się w niedzielę pokazac. Upatrzyłam sobie śliczną białą tunikę ze stujką, rozcięciem na dekolcie aż do stanika, ze śliczną wstawką-paskiem pod biustem, zapinana z boku na zameczek. Przymierzam r44 i zamek się na mnie zaciął. Myślałam, że szlag mnie trafi! Taka śliczna była:(. Ale jak schudne, to sobie ją kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka23051986
Cześć :) Jestem na diecie od listopada :) Pierwszego listopada ważyłam o zgrozo 85 kg :( W tej chwili moja waga to 64 kg :) Okazało się że fajna laska ze mnie ;) Już nie jestem tym tłuściochem którym byłam kiedyś. A rada jest jedna - ograniczyłam jedzenie i całkowicie zrezygnowałam ze słodyczy. W tej chwili mój żołądek jest mały i po kilku kęsach nic już nie mogę zjeść... Ale cieszę się ;) i chudnę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za błędy ortograficzne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra która terenuje sport wyczynowo nie pożera takiej ilości zimniakwów jak ty.. heh - tylko bez obrazy :) a żelki sa ok bo są mało kaloryczne ale kilka dzinnie to góra... sporotowcy jedzą żelki przed treningiem ale je spalają bo żlki śa podobno na mase i kisiel... Moja druga siostra zaczeła sił jako moaedelka i bidaczka żyje tylko na rzodkiewkach i almette oraz rzodkiewkach - je ich chyba z 10 pęczków dzinnie. i do tego obiad.... orzechy.... tak herbatki pewnie zacznij od czerwonej herbaty i 3 litry dzinnie :) zobaczysz jaki świat jest piękny jak ubędzi ci chociaż ze 3 kg :) to strasznie motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA KIEDYŚ BYŁA CHUDA
ja mam chłopaka i mowi ze lubi ze moze mnie i jest za co złapac ale to było jescze 2 m.ce temu a teraz sam mi doradza ale nie dlatego ze mnie nie kocha itd..tylko widzi ze mnie to zadrecza a najgorzej mnie wkurza jak inni mi wbijaja ze jestem gruba ze mam duze to i tamto a szczegolnie jego rodzina bo mama i siostry sa chude co prawda az tak nie chciałabym wygladac bo uwazam ze oki jets miec co wsadzic w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ładny ubytek wagi - zdraź nam co jadłaś tzn.. czego nie jadłaś pócz słodyczy... co to za dieta ? czy tylko ograniczenie kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA CHCĘ TAK JAK IWONKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten Caps Lock był celowy. To był krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwcia jak ty sie zadręczasz to sam przyjdzie wkońcu i tak i tak czas na to że weźmiesz sie na ubytek tych kilku kg.... ja tak miałam i jak sie zaparłam to wkońcu schudłam no i dalej wlcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka23051986
Mój narzeczony też tak mówił. Schudnij dla siebie ;) Mi się podobasz ale denerwuje mnie jak wychodzisz z przymierzalni prawie z płaczem bo ciuchy na ciebie nie pasują. Trzeba być upartym ale da się uwierzcie. Mam 170 cm wzrostu i jak będę ważyła 55 kg to dam sobie spokój co nie znaczy że zacznę znowu wpierniczać :) Musiałam zmienić styl życia ale opłacało się. Płakać mi się chce teraz ze szczęścia jak zamiast 44 mierzę rozmiar 38 i ... pasuje !!! Czuję się jakbym coś wygrała. Wszystkim tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWCIA KIEDYŚ BYŁA CHUDA
w ogole to jestem teraz w pracy i ten tryb siedzacy tez mi nie słuzy!!! kolega poszedł jak zwykle po drugie sniadanko ale ja juz nie wziełam zapiekanki i ciasteczek tylko suchary!!!tzn te tosty suche problem w tym ze nie mieszkam w miescie tylko na wsi i tu pracuje w biurze pływac uwielbiam i własnie dzieki temu miałam taka ładna sylwetke poza tym biegałam itd....dzis sie cała zmierze zapisze i bede raz na tydzien ponawiac te mierzenie musze koniecznie ograniczyc te jedzenie!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja teraz mażąc o wadze Iwonki ide posprzątac i zabieram się za obiad. Dla rodzinki ziemniaczki, rybka panierowana, smażona i surówka z kapusty kiszonej, a ja sobie zrobie warzywa duszone na patelni z ziołami z Hortexu i tej kapusty kiszonej podjem. A ja też ostatnio \"zapomniałam\" o cwiczeniach. Trzeba sobie przypomniec, bo będzie krucho:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×