Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

ja jestem nie bylo mnie dzisiaj caly dzien teraz pewnie juz nikogo nie bedzie :( ale myslami caly czas jestem z wami kobiece tak trzymac widze ze osto wzielas sie za ruch :):):) dzisiaj strasznie cieplo nic mi sie nie chce ale moze zmusze sie na wieczor na moje brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZ SIE UDA
witam! Kobiece kształty dziekuje za odwiedzenie mojego topicu, moze dołacze sie do Was.Teraz nie mam czasu czytac przeczytac wszystkich wypowiedzi, ale nadrobie to. Mam bardzo silna motywacje do schudniecia. Zazywam tabletki THERM LINE II-czytalam o nich duzo i mam nadzieje, ze na mnie tez podzialaja. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyka007
czesc dziewczyny :) ja od dzis sie odchudzam tzn. tak postanowilam ale jak to wyjdize w praktyce to nie wiem;/ czy schudne jesli bede jadla tylko Wielkie sniadanie i nic poza tym?? nic mi nie pomaga;/ szczegolnie wieczorem jak dopadne do lodowki;/ SOZK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Kobiece, wiem, że śniadanie to podstawa, ale ja na prawde rano nie mam ochoty na jedzenie:O. A tak poza tym, to @ jeszcze nie mam , a już wczoraj zżarłam sama całą czekolade bąbelkową. A wieczorem taka głodna byłam, że zjadłam cały kawałek kiełbasy podsuszanej, tak z 35cm długości miała. Szczęście w nieszczęściu, że jadłam bez chleba. Ale wtakiego doła wpadłam, że nic mi się nie chce, dosłownie, nawet jeszcze łóżek nie zaścieliłam od rana:O, leń totalny ze mnie. Mam nadzieję, że Wy czujecie się lepiej. Oglądałam zdjęcia z zeszłorocznych wakacji, jaki grubas jestem i doła dostaję, bo nie wierzę, że schudnę i to lato będzie takie samo. Obok szczupłe dziewczyny w sukienkach, spódniczkach i szortach i ja, starająca się ukryc fałdy, zła na siebie i na cały świat, no i mój mąż, który pyta, dlaczego nic ze sobą nie zrobię. Fatalnie😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaTusia
Cześć dziewczyny od dzisiaj chcę zacząć swoje odchudzanie.. Chcę schudnąć ok 10 kg.. Nie chce tu pisać ile waże bo się wstydze strasznie.:( Znacie jakieś dobre i zdrowe sposoby na odchudzanie? Odrzu wam powiem że ruch wcale mi nie pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago ja tez kiedys nie jadlam sniadan i wcele mi to dobrze nie robilo ale tak jak ty nie mialam ochoty od diety norweskiej zaczelam je jadac nawet jak mi sie nie chce to ugotuje sobie jajka wtedy nie ma takiego wilczego apetytu na wieczor ja w srode i czwartek wybralam sie na rower i po godzinie jezdzilam dzisiaj waga rano pokazala 59,5 :) jeszcze jej nie wstawiam w stopke zobacze co jutro bedzie moze masz tez jakies warunki zeby wiecej sie ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna gratuluje 5 z przodu Nie było mni9e przez chwile bo komp mi siadł a w domku jeszcze się nie dorobiłam :( Ja od jutra od nowa ścisła dieta bo sukces osiągnięty - nawet po obżarstwie waga z rana wraca do punktu 73. Znów zaczynamy atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody feniks dzieki :) no najlepiej miec plan odchudzania no i jak sa efekty to bardzo mobilizuje latwiej trwamy w postanowieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM :) No a ja po wekkedndzie - masakran, frytki to jadłam na potege.. ... tyle ile ja zjadłam przez wekkedn to az mi sie myślec nie chce.... Ale zaczynam od FAGO - kochana powiedz mi jak mo zna płakac patrząc na siebie...l kochana nie w tym rzecz by płakac jak widzi sie własne ciało - brak akceptacji to coś strasznego ale ja spama wiem jak to jest- ja tez kiedys płakałm - tzn. zadażyło mis ie że ja taka a inne są takie ładne - ale w nich nic ładnego nie ma.. poportu tylko mniej żrą...... A pozatym ja też powinnam ryczeć... bo straam sie trzymać sie niełączenia a waga idzie do góry.. przecież to jakaś paranoja- i dlatego pewnie w wekkned jadłam jak małpa.... aż mój chłop sie mnie spytał PATUniu co ci jest - bo tyle jesz.... a ja na to NIE WIEM Makskra.... AKna gratuluje 5 z przodu - ja kupiłam se karnet na basen i chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja mam jedne pomysł... ale bez wyrzeczeń... trzeba zacząć tą norweska.... ech , patrząc na akne stwierdzam że ona chyba rzeczywiście pomaga z ta przemina materii dlatego MŁODY FENIKS AKNA FAGO Zróbmy to razem tak szybko zlecące 2 tygodnie... od ŚRODY - PODPISZEMY SE KAFETERYJNĄ UMOWĘ - bo środa to dzien do podpisywania umów i realizacji oraz pozytywnego zakończenia, TAKI PAKT 2 TYGODZNIE ŻE NORWESKA I CHUDNIEMY OD 5-10KG.... CO WY NA TO ? myśle że na te wszystkie nasze zmarttwienia - to na dzien dzisiejszy najlepszy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobiece Ja juz kiedys bylam na kopenhaskiej i norweskiej i uwierz mi że szybko te kg wracaja a organizm jest strasznie wyniszczony. Moje paznokcie były w fatalnym stanie, włosy wypadały garściami itp. Ja jeśli chcesz to wystartuje z tobą na amerykańskiej. Wygląda ona tak cytuje: \" diete ktora wygladala nastepujaco: Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina noc godz 22.00 -3 razy numerek z ukochanym to sobie dodaje kto chce!! Ale warto zauwazyc ze seks spala kcl wiec kto nie lubi cwiczyc..... polecam!!! Diete stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. I tak przez miesiac 5 dni diety i 2 dni 1000kcl.Kolezanka w taki sposb schudla 15 kg.A druga kolezanka co zaczela diete tydzien temu juz prawie 5 kg. \" Tego chce spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mało jedzenia na tej diecie - no i cóz ja na niej chyba nie wytrzymam.... musze zjeśc jakies mieso - codzinnie bo inaczej nie dam rady...,. poporstu mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobiece ja jestem za :):):) ale cos wam musze powiedziec od paru dni nie chcialo mi sie pic wiec pilam z 2 szklanki wody tylko i okazalo sie ze zrobilam sie taka jakas napuchnieta czyli jak malo wody to organizm ja sobie chyba zatrzymuje wczoraj juz wlalam w siebie pare szklanek no i dzisiaj nie wiem jakis przypominacz w telefonie czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody feniks informuj nas jak ci idzie w tej diecie najbardziej mi sie podoba ta lampka wina hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie za nia nie zabralismy ciagle jakies spotkania w planach ale do polowy lipca bardzo chce sprobowac ja zastosowac dlatego mozemy uzgodnic kiedy i razem zaczac :) bedzie razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×