Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

wiem tyle ze do drugiej polowy lipca musze byc juz po :)norweskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) To ja Wam obiecuje, że zaczynam norweską od jutra. Koniec, tak dalej nie może być! Jestem dobrej myśli. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to 1 lipiec by byl idealny fago moze zaczekasz na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Chciałabym się pochwalić nowym zapisem w stopce. Po pierwszym dniu to pewnie woda ale licze na więcej. Ogólnie da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna 1 lipiec to za daleko jak dla mnie, jestem w takim stanie ( bardziej psychicznym niż fizycznym), że muszę coś zrobić i to już, natychmiast. No i jestem po grejpfrucie i jajkach. I muszę się trzymać, bo jest źle:(. Ale wierzę, że będzie dobrze:) Mam nadzieję, że schudnę na początek na tej diecie choć 5 kg. Przy mojej nadwadze myślę, że jest to możliwe, jeśli będę ściśle przestrzegać diety. Te 5 kilo to będzie dobra motywacja do dalszej walki;). Pozdrawiam, będę pisała jak mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago no to trzymam kciuki jestesmy z toba wytrwaj w tej diecie bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody feniks - gratuluje - czyli wytwałas na tej diecie pierwszy dzien... napisz jak było- tzn.. czy głód ci dokuczał akna a ty czemu nie możesz zacząć od dziś? Fago - a jaka jest ta twoja waga? schudniesz napewno 5 kg murowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago - trzymaj sie , bo ja wsumie tez zaczełam norweska :) a od 1 lipca 2 raz z akną zaczynam :) ja mam dużo do stracenia :( jakies 10 kg więc dwa takie turnussy dobrze mi zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja dzisiaj juz cos jadlam i nie byly to jaja :) ale tak mnie rozochocilyscie ze zastanowie sie nad dniem jutrzejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważę 81kg, tak więc dużo za dużo:O. mnie to przydałoby się tą norweską z trzy razy pod rząd co najmniej zastosować:O A ściśle ją będę przestrzegać, na pewno, to dla mnie wielka szansa żeby coś ruszyło. Cieszę się, że nie jestem sama:). Dzięki, dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko
powiedzieć,że się da,jak się chce tak naprawdę.a nie jak się tylko tydzień w tydzień pisze,że od poniedzialku to juz na pewno! w styczniu miałam 80 kilo.dziś 66.żadnych cudów,konsekwencja w ograniczeniu jedzenia i stepper.cała tajemnica. czuje się jakbym sie drugi raz urodziła.weżcie się w garść i nie od poniedzialu,nie od 1.lipca tylko od dziś! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - co tam u was? u mnie oki.. choć troche ta moja norewska wczoraj była zmodyfikowana... tzn... zamiast kolacji zjadłam polędwice z kalarepą :( nie chciałam żeby sie popsuło , ale dziś i tak czuje sie lżejsza.... no i dzis jade oczywiscie dlaej z norweską lecz tak jakby to był pierwszy dzień.... a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak wstrzymala sie do poniedzialku nie bede sie oszukiwac jak spotkam sie z kolezanka ktora przyjechala na 2 tygodnie w srode wraca do gdyni wiec jeszcze jakies piwko musze z nia wypic no i wczoraj dostalam super plyte z cwiczeniami na kazdy dzien inne partie ciala bardzo chce zaczac moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna - no cóż... piwko z koleżanką co sie widzi raz na rok , to wiesz nawet nie wypada odmówić... a ja w czoraj tez byłam na basenie , wiec zaczełam chodzić regularnie , a co do tego pasa... to nie widze żadnych dodoatkowych efektów:( A i od chłopa dostałam kase na HYDROKOLONOTERAPIE - słyszałyście kiedys o tym... ja ide na pierwszy zabiego - zdecydowałam sie , bo podobno ponmaga http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?28435 a tu strona na ten temat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece ja slyszalam nawet kiedys sie zastanawialm czy samej nie isc dwie kolezanki robily sobie ponoc swietne uczucie juz po masz juz jakis termin kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja wyczytałam że w takich problemach jak ja mam czyli , wzdecia, bóle brzucha, problemy z wydalaniem i przemiana materiii to taki zabieg jest zalecnay bo pomaga.. no i recenzje czytałam w gazetach , kobiety rzeczywiscie lepiej sie czują po tym ... i ja myśle spróbowac... nie mam jeszcze terminu ale chyba zaraz zadzwonie i sie umówie... tylko jest jedne problem.. jestem na norwskiej i chociałam ją skonczyc... ale przed zabiegiem (4 dni)nie mozna jesc miesa i chleba, a 2 dni pzred zabiegiem surówych warzyw i owców.. więc chyba po norweskiej sie wybire... bo jak tzreba przestrzegać i jęsc tylko kasze i jogurty przez zabiegiem to musze poczekac , choć bym chciał już pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mysle ze wytrwaj w norweskiej i potem zrob to przygotowanie to wtedy napewno bedziesz miala lepszy efekt tak mi sie wydaj bo po tym ponoc traci sie odrazu jakies 2 do 3 kg popatrz na norweskiej z 6 potem jeszcze 3 i 9 kilosow mmniej:):):) wytrwaj kobiece prosze :) ja to teraz raczej juz bawie sie dietami bo jak pisalam wczesniej dosyc dobrze wygladam po tej norweskiej nie mam waleczkow ktore byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba masz rację :) najpierw norweska a później zrobie ten zabieg.... wiem własnie ze tarci sie po jednym zabiegu około 2 kg.... ale z drugiej strny jak se pomyśle że mogło by mi to bardziej pomóc przy pozbyciu sie kg na norewskiej - bo lepsza przemiana..... ech ale chyba najpierw norewska później zabieg... to chyba bedzie najlepsze rozwiąznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - ty masz hcyba wiecej wiary we mnie niż ja w siebie, dorba to ja próbuje wytrwac na 2 tygdozniowej norweskiej i później zabieg.... a jak bede na tyle silna to znów norweska i to akurat wyjdzie jakos początek lipca ano facet też ma głos :) ale mała rozłozyła mnie na łopatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×