Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butterfly-girl

168 cm. wzrostu i 60 kg. to nadwaga????

Polecane posty

Gość butterfly-girl

kto wi jak to sie oblicza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policz wage podziel przez wzrost w cm razy wzrost w cm i powiedz jaki wynik ja mam 165 i 55 kg i jestem szczupla zalezy od budowy ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly-girl
czyli to nadwaga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam kiedyś świetny sposób na obliczenie czy ma się nadwagę, czy niedowagę.... Oto on: swoją wagę podaną w kilogramach dzielimy przez swój wzrosy(w metrach) do potęgi drugiej. Dla ułątwienia podam przykład: Waga : 55 kg Wzrost: 165 cm (1.65m !!!!!) Najpierw mnożymy, więc 1.65x1.65= 2.7225 wystarczy, że zaokrąglimy do 2.7 Teraz dzielimy : 55 kg/2.7=20.3.... Wynik wyszedł w zaokrągleniu 20 A teraz podam wyniki: Mniej niż 20 - niedowaga (im bliżej 20 niedowaga jest mniejsza) 20 - 25 - waga w sam raz. Nie ma się czym martwić;) Powyżej 20 - nadwaga, lepiej zacząć lekkie ćwiczenia i mniej się objadać ok. 30 - trzeba sie ostro wziąc za siebie:):) Myślę, że to pomoże i nie będzie już głupich pytań czy ma się nadwagę czy też nie. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci wyszło ze masz 21 czyli >>20 - 25 - waga w sam raz. Nie ma się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak
spaślaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly-girl
no własnie tak się czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahahaha
ja przy tym wzroście waże 52 kg i wyszła mi niedowaga, ja wcale nie jestem szkieletorem, no może troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waze
przy tym wzroscie 58 kg i czuje sie grubiutka a to co Wy liczycie to BMI ktore wogole sie nie sprawdza jest duza rospietosc w wynikach ja niewyobrazam sobie wazyc wiecej musze zgubic ten nadmiar ktory mam butterfly-girl napewno wszystko zalezy tez od budowy ale ja chyba bym sie wzieła z a odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahahaha
ale dobrze mi z tym, patykiem nie jestem ale też nie mam mięciutkiego ciałka, raczej mieśnie które widać pod skórą :P może zamiast sę odchudzać poćwicz troche, myśle że lepiej się poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proste ze jak ktos warzy 65 kilo przy wzroscie 165 to nie ma nadwagi ale zwyczajnie nie jest chudy. tylko, ze na tym forum panuje taki zwyczaj, zeby kazdemu, kto ma BMI powyzej 20, mowic, ze powinien zrzucic przynajmniej 5 kilo. a wlasnie BMI to wspolczynnik, ktory jest obliczany bardziej to oszacowania ryzyka chorob zwiazanych z otyloscia. jak ktos nie jest wychodzony to wcale nie znaczy ze ma nadwage. a BMI okresla, ze do pewnej granicy raczej nie bedziemy mieli problemow ze zdrowiem a po jej przekroczeniu tak. i to niekoniecznie. myslze, ze dla kobiet granica w BMi to jakies 23,5 choc zalezy bo niektore maja duzo miesni i nie zejda poniezej pewnego poziomu chocby nie wiem co robily. no chyba, ze zazcna glodowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEBB
Ale te wyniki nie mają sensu... 20-25 waga idealna. +20 lekka nadwaga . Przeciez to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealna waga to 52 kg. to masz 8 kg do zgubienia - grubasie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy tym wzroście mam 65 kg i gruba nie jestem. Po prostu mam trochę w boczkach, ale to tyle. Nikt mi nigdy nie powiedział, że jestem gruba ani teraz ani tym bardziej kiedy ważyłam 60kg. Zależy od budowy, ja mam bardzo drobne kości więc nie widać po mnie, że ważę ile ważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimmy

Ja przy 168 cm ważę 60kg, noszę dużą S/małe M i trochę mnie jest ale też schudłam z 85 dlatego mam więcej skóry i jestem takim flakiem. Wydaje mi się, że to tak akurat, zdrowo się wygląda, nie chudo ani nie grubo, tak ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×