Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszka

testy owulacyjne! Ktos próbował?

Polecane posty

dzieki gyr za wyjasnienia 🌼 tez tak pomyslalam ze w pochwie najlepiej:) w końcu tam się dzieje cała akcja :) w tym cyklu to juz bez sensu zmieniać miejsce pomiaru, ale od nowego mierzę w pochwie. no chyba ze nie bede juz musiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Widzę, że juz troche się za mna stęskniłyście, ja też. Witam nowetestujące 🌻 Na nic nie mam czasu moje kochane bo po pierwsze mały remont w domu a bałagan duży po drugie- staram się, staram- nie wiem jak owocnie, ale teraz 11dc :D Mój M. chyba się wykończy (ten remont i staranka) Dziewczynki testujcie jak najszybciej,liczę na same podwójne krechy !!! ❤️ Co do temperaturki mierzę zwykłym, w pochwie, rano tuz przed 7, dosypiam sobie 5 minutek i wynik nanosiłam metodą naszych mam na kartkę. Minimoniu jesteś kochana że udostępniłaś stronkę na wykresik. Wrzuciłam już poprzedni cykl i prę dni nowego. Super:D Trzymajcie się cieplutko i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam!! z testowania oczywiscie nie zrezygnowalam:) tylko jutro ide oddac krew to nie wiem czy czegos sie juz nie dowiem?? hehehehe w walentynki to bedzie moj 26 dc moze i juz cos by wykazalo?? cykle mam 28-30-dniowe a tempke to mierzyc najlepiej rteciowym termometrem i ciagle o tej samej porze, najlepiej w ustach (pod jezykiem), w pochwie tudziez w odbycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia a co myslisz o tescie Quick Vue?? tez jest strumieniowy i czuły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka sie znalazla 🌻 !! no to zcze szybkiego konca remontu, zebyscie troche odsapneli!! no i owocnych staranek ❤️ ❤️ minimonia - twoja tempka mierzona w pochwie jest calkiem imponujaca 🌻. ja mierze sobie pod jezykiem, no i oczywiscie tez dosypiam z 8 min. z tym badylem w gębusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!! janeczko fajnie ze sie odzywasz. co remontujesz? ja uwielbiam remonty :) kochana, staraj sie ile wlezie, i za kilkanaście dni pokażesz nam fotke swoich 2 kresek! ta karta obserwacji mi sie też podoba, jest bardzo pomocna. tylko szyjki macicy sobie nie badam, nie sięgam :p kruchaa robisz badanie krwi na ciążę czy takie jakies inne? a co do tych testów, to porównywałam różne, i tylko ten bobotest ma czułość 10 czegośtam hcg, a wszystkie inne mają 25. czyli bobo wykrywa już 2 razy mniejszą ilość hcg, co w przypadku wczesnego testowania ma b.duze znaczenie. ja mialam dzis jechać do apteki( niestety ciężko go dostać, ja na 8 odwiedzonych aptek znalazlam w 1), ale zapomnialam. no nic, jutro skocze. buziaki dla was 👄 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam w planach oddac(honorowo) krew, ale nie pobiera sie krwi od kobitekw ciazy, tyle ze ja nie wiem czy sie do nich kwalifikuje...i mysle ze zanim pobraliby ode mnie krew musza jakos sprawdzic czy moga... w kazdym razie jutro rozejrze sie za bobotestem ... zobaczymy ja =k jutro sytuacja sie rozwinie!! tymczasem zycze wszytskim owocnych i milusich staranek, takich na krechy ❤️ buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomnialam - ja robie sobie wykres tempki na stronce nmpr.pl no i tez na zwyklej kartce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyjki macicy tez jakos nie dosiegam , hehehe :D moze poprosze meza, zeby mi pomgl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąż też próbował namierzyć szyjkę, i mu się udało, ale nie jest to przyjemne jak jej dotyka, więc się zastanów :) ma od kilku dni bóle w podbrzuszu, dzis silniejsze niż wcześniej. miała któraś tak? to coś jakby takie skurcze, może jak na owulacje, ale gdzie mi do owu. juz dawno nieaktualne. a brzuch boli. jak myślicie, coś nie tak czy może to fasola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z yego co czytalam, to takie skurcze raczej nie inaczej na fasolke:D - mam nadzieje i bardzo ci tego zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a piersiatka tez cie bola?? bo mnie bolą i sa spore...:) w zeszlym cyklu tez mnie bolaly i dni przed @ przestaly, iwec u mnie to zadna nowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie piersi mnie nie bolą, chociaz juz powinny. no i chciał nie chcial znow sie nakręcam, a wy mi w tym pomagacie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie wiesz jak ja nakrecilam si w zeszlym cyklu, hehehe ale naprawde wydawalo mi sie ze tym razem sie uda-mialam sporo objawowo, jak sie okazalo tylko w glowie, bo malpa @ przylazla. Bolal mnie brzuch, lekkie skurcze, czesto sikalam, bolaly mnie piersi, ale 3 dni przed @ przestaly, nawet zmulilo mnie ze 2 razy i dupa z tego!! teraz jestem luzna guma, hehehe ale jak znowu przylezie @ to pochlipie troche i znowu do dziela! ale i tak mam zamiar zrobic badania - jesli znowu sie nie uda... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Co Wy takie nocne marki jesteście ? Niebawem testujecie, prawda ? Juz się nie mogę doczekac, która pierwsza z nas wskoczy na ten topik z brzuszkiem ❤️ Kochane, co Wy z ta szyjką? Hhm sama tez nie badałam , ale może się skuszę. Ja obecnie juz po starankach, remont kwitnie. W sobotę przywożą mi meble do kuchni....dlaczego napisałam mi , powinno byc przywożą nam1111 dzisiaj mąż kładzie panele. Było już malowanie, ale jeszcze nie całości. Sądzę, że tak przy sprzyjających wiatrach skończymy za półtora tygodnia, bo jeszcze kafle na ganku i wylewka w piwnicy. Horror!!! Minimoniu, Ty uwielbiasz remonty, może wpadniesz do mnie, a ja gdzieś tam sobie wybędę. Buziaki i wstawac, to przez to nocne pisanie Was nie ma ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wykrzykniki mi nie wyszły \"powinno byc przywożą nam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ,ale na chwilke tylko. wiecej napisze jutro, jak mi testowanie poszło. wielkich nadzieji nie mam, bo tempka niska, ale cóż. spróbuję. a moze akurat bede miala prezent dla męza na walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko, masz domek? ale ci fajnie!! my mamy mieszkanie, kupilismy w stanie surowym i wszystko musielismy sami robić bo nie było kasy na robotnika. ja nauczyłam się kłaść kafelki, fugować, malować, gipsować, szpachlować itp. ale było fajnie. uwinęliśmy sie w 3 miesiące, a byłoby dużo krócej gdybyśmy nie pracowali. tak to nam zostawało mało czasu, moglismy remontować tylko od 19 do 22,i weekendy. ale było warto. strasznie się cieszę ze daliśmy radę sami, bez zadnej pomocy( fizycznej i finansowej) od rodziców. a mieszkanko wyszło super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane 🌻 nie kupulam tego testu bobo, bo niegdzie go nie bylo,wrrrrrrrrrrrrrrrrr!poza tym oddawalam dzisiaj krew i lekarz powiedzial mi ze moge oddac krw, bo skoro nie mam zadnych objawow ciazowych to pewnie nie jestem w ciazy.... test kupie jutro chocbym miala zjechac pol miasta:) i zrobie go niestety w czwartek... minimonia nie gniewaj sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie, no co ty. ja teścik kupiłam dziś, i wielki mam dylemat gdzie go schować i gdzie testować. w domu- mąż zobaczy i bedzie po niespodziance( jakby co :) ) w pracy- szefowa bedzie, i boję się ze jakby wyszedł to nie opanuję sie i zacznę ryczeć czy cuś :). jak nie wyjdzie to zresztą też :( w kazdym razie i tobie i sobie i janeczce i wszystkim inny życzę pieknych 2 kreseczek!!!! trzymam kciuki. jutro dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Minimoniu, My tez robimy wszytko sami, a w dom jest niestety gdzie pakowac kasę. Zawsze cieszyliśmy się, ze dajemy sobie radę sami, nie licząc na pomoc rodziny. Ale to cieszy, prawda? Wiadomo remont byłby szybszy, gdyby wynając ekipę, ale samemu wielka radocha choc niestety rozciąga się to w czasie. Oj Krucha, no nic poczekam jeszcze trochę na Twój wynik, ale temu lekarzowi nie wierz, w końcu można nie miec objawów i byc w ciąży!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym testem to uprzedzałam ze ciężko go dostać... moze przez net spróbuj? ale to nie dojdzie do czwartku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krucha, zadzwoń może do jakiejś dobrej, całodobowej apteki i niech Ci ściągną jak najszybciej!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moze kupie jednak ten quick vue, jak nie dostane bobo??!! janecka - ja remontowalam sie jakies pol roku temu...tylko razem w dwojke z mezem - wiec wiem co to znaczy!! ❤️ ile zżera czasu, pieniedzy, nerwowo itp. ale za to jaka nagroda potem:) ciasno ale wlasno 🌻 tempke mialam dzisiaj 36,9 wiec chyba nic szczegolnego...piersi bola ale nie jakos strasznie...chyba znowu nic ztego...ale tescior i tak zrobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia, no i nie moge sie doczekac jutrzejszych wiadomosci:D zycze ci grubasnych 2 kreseczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ zreszta nawet nie musza byc grubasne, ale maja byc DWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×