Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszka

testy owulacyjne! Ktos próbował?

Polecane posty

Gość ewd
ja mam pytanie gdzie można kupić ten miktoskop o którym tu ktoś pisał i przede wszystkim za ile, testy owulacujne nie są zbyt tanie a chyba nic nie daja... to jak z tym mikroskopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo poszukajw necie, clotka podała kilka firm donna,maybebabe,Pc2000 i jakąś stronke też podała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie, Minimoniu własnie przkopałam szufladę i znalazłam opakowanie bo zostawilam je tak sobie na wszelki ywpadek. Lek nazywa się CLOSTBEGYT. Pamietam że brałam go przez 5 dni. No niestety ulotki juz nie zostawiłam. Ten syrop Guajazyl jest dobry na śluz, ale sprzyja poczęciu chłopca. Jak masz problem z sluzem to stosuj siemię lniane, rzekomo od razu widac poprawę i mozna sie strac bez względu na płec. Tempka dziwna, ale może owulacja Ci sie przesunie. Lepiej obserwuj śluz, jak sie zacznie to mozesz działac dziewczynkę. Clotko, strasznie mi przykro, że tak to u Ciebie wygląda, ale wiedz ze trzymam kciuki za Ciebie, kiedys się przecież musi udac. Moze nalezy wyłączyc \"psychike \"/ Musisz byc dobrej mysli, a właściwie to tylko dobrej. Oczekujaca, gratuluję , ale moze byc chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam testerki ;-) sorrki ,ze tak pózno ale dopiero niedawno wróciłam z pracy.. ewd-te mikroskopy mozna kupić np na allegro,na aukcjach internetowych np tu: http://my.aukcje24.pl/accdb/viewItem.asp?IDI=417052456&ListingType=1&ListingSort=6&PageNr=1&Catg=1 lub tutaj:http://www.herbapis.nazwa.pl/catalog/product_info.php/products_id/165 poszperaj w google a z pewnościa coś znajdziesz...ja kupiłam na e-buyu-angielskiej wersji allegro za jakieś 12 funtów mikroskop z firmy www.ovatel.com a tylko dlatego,że nie ma mnie teraz w kraju tylko jestem w UK.. ja-neczka dzieki za słowa otuchy..co do Clo (skrócona nazwa od CLOSTYLBEGET i stąd tez mój nick clotka) BRAŁAM GO TEŻ JAKIEŚ 8 CYKLI-NIE W KAZDYM MÓJ ORGANIZM na niego reagował-tzn miałam pęcherzyki i owu potwierdzoną monitoringiem ale co 2 miesiąc,potem pregnyl na pekanie pęcherzyków i jak widać nic z tego...chyba dla mnie nie ma odpowiednich leków...na poprawę sluzu polecam wiesiołek tabletki OEPAROL czy jakos tak... oczekująca28-cudowne wieści!!!!!gratuluje najmocniej!!!ciesz się swoim stanem bo nie każdej z nas jest on dany.. A u mnie dzisiaj 20dc i zewro objawów owulacji.... ani wizualnych śluzowych ani nawet mikroskopowych czyli kolejny cykl bezowulacyjny,chyba zacznę dzis brać luteinę na wywołanie @ bo przy takich cyklach to zawsze przychodzi gruuuubo po terminie albo wcale a w nieskończonośc nie chcę czekać... minimonia-mam ndzieję ,że chociaż WAM się uda w tym cyklu, 3mam kcikasy!!!! No to siem rozpisałam :-D mam nadzieję ,że nie zanudzam...teraz zmykam bo rano trzeba znowu wstać do pracki... pozdrawiam i moc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo...
moze ktos powiedziec cos blizszego o skutecznosci takich testow??? jesli pojawia sie II krechy to czy na pewno za 24-36 h jest owulacja??? Czy jesli np. zrobie test w srode-to oznacza ze w czwartek powinna byc owu, a jesli zrobie test w czwartek to tez moga byc II kreski??? np. w srode beda dwie tak samo rozowe krechy - to oznacza. pozytywny wynik?? a na 2-gi dzien (czwartek) - tez wyjda II krechy, ale ta druga mocniejsza... to skad mam wiedziec czy kochac sie w czwartek czy w piatek?/ 🌻 jesli zakrecilam to strasznie przepraszam 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!! dzis powinam mieć owu, ale... no wlaśnie mam sprzeczne sygnały i całkiem sie już pogubiłam. testy wskazują ze jak nie dziś to jutro bedzie, ale śluzu nic, a nawet jak coś skapnie to nieprzejrzyste. tempka dziś osiągnęła dno: 35,6- chyba jestem bardzo oziębła :). no i właśnie jest ta owu czy nie? ja-neczko, ten lek to chyba na recepte, prawda? a siemie dziś kupilam, wiesiołek nie zadziałał, wiec zobaczymy z tym lnem- ale okropieństwo, ledwo mi te gluty przeszły przez gardło. clotka, uszy do góry, tyle czsu już czekasz na dziecko ze musi sie niedługo udać.Zyczę ci żebyś była pierwsza w tym gronie, jakby to coś dało to ja mogę jeszcze miesiąc poczekać- odstępuję ci kolejkę :) bobo- faktycznie zakręciłaś :) proponuję nie gapić się twardo w testy ( ha ha, to samo właśnie robię) tylko pokotłować się z mężczyzną i w srodę, i w czwartek, i poprawić w piątek :) a tak poważnie to jak na teście masz 2 takiego samego koloru kreski, to owulacja bedzie. takie jest przynajmniej założenie tych testów. jeśli kreska owu jest mocniejsza od kontrolnej, to chyba to oznacza ze owu właśnie jest lub pojawi się w najbliższym czasie( raczej krótszym niż 24h). a nawet jakbyś przegapiła owulację( która np. bedzie w piątek), to jak się pokochasz w czwartek, a w piątek już nie, to w sumie plemniki powinny być jeszcze na chodzie, i spokojnie sobie poczekają na jajeczko. pozdrawiam was wszystkie i oczywiście życzę owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu, nie jestes oziębła, a raczej zimnokrwista :D Ale ale masz śliczny spadek i jutro powinnas miec owulację kochanie, to co dzialasz czy na razie przerwa? Tak przy mierzeniu to kazda kobieta ma inne preferencje do temperatury, tak jak różni sa ludzie, chodzi o to by był spadek a potem szybciuto w górę :D Lek niestety na recepte :O Cloteczko, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey!! ja-neczka u mnie nic nowego,grzecznie biorę luteinkę i czekam na @..niestety ani an tescie ani na mikroskopie nie widac owulacji więc nastepny cykl w plecy...no cóż takie życie,gorzkie czasami... minimonia-może ten spadek tempki to cisza przed burzą?oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaka potem będzie słodycz....:D:D:D Próbowałaś sposobu \"nie myślę o tym \"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj działam, działam....ale jakos tak bez nadziei na powodzenie, bo ten śluz coś nie teges. niby troche się rozciąga, ale jest biały, nie przejrzysty :(. kurcze troche sie martwie, bo mam skłonnośc do stanów zapalnych, ale nic nie swedzi i nie piecze, więc w zasadzie musiałabym co miesiąc robić cytologie- inaczej nie wykryję infekcji. no i boję sie czy nie mam teraz przypadkiem jakiejś francy, bo sluzik taki nieprzejrzysty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wiara czyni cuda.... a z nadzieja pewnie podobnie jak czytalas książkę Wójcika to przy takim nastawieniu jak Twoje będzie córa :D wiesz, wydaje mi sie że a bardzo się obserwujemy, notujemy a niestety cykl kobiety jest bardzo czuły na wszelkie nastroje i stres. poczekaj do jutra, może jutro ten sluz będzie lepszy, ale staranek oczywiście nie opuszczaj dzisiaj :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-neczko o jakiej książce mówisz? a moze ty czytałas \"wojny plemników\" Robina Bakera? ta to potrafi zamieszać w głowie...niezła lektura dla staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu, dr Wójcik i słynne \" Chłopiec czy dziewczynka\" Na dziewczynkę zero orgazmu ....hm stąd moje spostrzeżenie że podchodzisz dzisiaj do tego tak sobie \" bez nadziei na powodzenie\" Pisze tez o teorii 3-4 dni przed dziewczynka, w trakcie owulacji chłopak. Wiesz jak się czlowiek stara to rózenych rzeczy się chwyta, wojny nie czytałam , ale juz sam tytuł mówi za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka-szatynka
witam was 🌻 chcialabym podzielic sie z wami swoim testowaniem:) dodatkowo mierzylam temp.: poniedz. (14dc) - temp.36,4 ( robilam testu owu-ale chyba byl negatywny), wtorek (15dc) - temp. 36,5 (test pozytywny) + 24 h i do dziela!! sroda (16dc)- temp. nie mierzylam:/ ale dzialalam :) zgodnie z testem:) czwartek (17dc)- temp. 36,65-36,70 (tez dzialalam) piatek (18dc) - temp. 36,7 to chyba byl ten skok tempki...i narazie czekam na rezultat... moze macie jakies swoje uwagi/spostrzezenia?? jak myslicie - test chyba pokazal prawidlowo owu?? (sugerujac sie tempką)... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kruszynko-szatynko :) ja też mierzę tempkę, ale mam dużo wyraźniejsze skoki. (ale nie sugeruj sie tym, przeciez każda z nas jest inna) tuż po @ mam normalną- 36,6, przed owu mi spada do 35,6-8, a w owu skacze do 36,8-9, więc skok mam prawie o 10 kresek. ale i tak z tego nic nie wynika, bo staramy się i nic. mam nadzieję że Ci się powiedzie. pozdrawiam i zapraszam częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczko, jak wpadnie ci w rece \"wojna plemników\" to sobie poczytaj, ale za bardzo się nie sugeruj :) generalnie założenie jest takie, że plemniki się dzielą na agresorów i blokerów. agresor zapładnia jajo, leci do niego jak wariat, i niszczy wrogów. bloker jest po to, zeby zatrzymać ew. obce plemniki. siedzi sobie taki bloker w śluzie(tam gdzie są te dziurki) i je po prostu zatyka, niedopuszczając rywali. czyli moze zaistnieć taka sytuacja, ze np. masz owu w piątek, we wtorek się kochałas, ale jeszcze nie było jaja. część plemników obumiera, a blokery sobie siedzą i blokują przejscie plemnikom piątkowym. więc też nic z tego nie powinno wyjść. nie wiem czy za bardzo nie zamąciłam. książka bardzo ciekawa, przystępnie napisana, ale nie można brać sobie do głowy. ot tak poczytać z ciekawości. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka-szatynka
witam ❤️ minimonia, rzeczywiscie skok tempki masz spory:) ja narazie caly czas mam 36,7 mam jeszcze 1,5 tygodnia, zanim przekonam sie jak mi poszlo w tym cyklu :) :) przy pomocy testów owu. Cykl, w ktorym testowalam jest strasznie spokojny...nic mnie nie pobolewa - gdybym nie zrobila testów- nawet nie wiedzialabym kiedy mam owu...w odroznieniu od poprzednich cykli... pozdrawiam 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. wiecie co? len pomaga:). wczoraj miałam owu( albo dziś mam) i wcześniej zadnego śluzu, i w niedzielę zaczęłam pić siemie lniane ( ohyda) ale skutki widać szybko. śluz książkowy- piękny,przejrzysty i rozciąga się jak guma :) a jak się ktoś chce odchudzać to jeszcze dodatkowo len ma mnostwo błonnika, więc zapycha żołądek jak nie wiem co. ja jem sporo, a wczoraj po śniadaniu wypiłam kubek lnu, potem drugi koło 15- wcześniej nie byłam w stanie, bo byłam pełna po gardło. i ten o 15 załatwił juz i obiad i kolację-wcale sie nie chce jeść po tych ciepłych glutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kruszynko! ja też robiłam testy i bardzo dobrze że robiłam, bo wg. moich wyliczeń to owu powinnam mieć już kilka dni temu, a mam teraz. trochę chorowałam na początku cyklu więc mi się chyba coś poprzestawiało. zastanawiam się czy testować w walentynki. jakby były 2 kreski to pięknie, nie zapomniałabym tego dnia nigdy. a jak nie wyjdzie? cały wieczór bede miała zepsuty. jak myślicie dziewczyny, odważyć się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie odpowiem:( nie bede robić testu w walentynki, bo to bedzie za wcześnie. owu mi się troche przesunęła, a ja liczyłam moment testowania tak jakby była normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka-szatynka
witaj minimonia:) ja mam chyba podobnie do ciebie z tym sluzem, tyle tylko ze ja probowalam eksperymentowac z wiesiolkiem:) nie zauwazylam u siebie zadnej poprawy:( wiec teraz moze sprobuje z lnem...:) ja moze skusze sie na testowanie ok. 16 lutego?? moze sprobowalybysmy razem?? tez nie chcialabym psuc sobie walentynek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też brałam wiesiołka- kto wie może to nie sam len mi pomogł. brałam teraz pierwszy cykl, więc nie wiem. w każdym razie i tak mi się wydaje ze to jednak len. samwyglada jak śluz, więc wystarczy jak tylko przeleci z gardła na dół :) wcześniej kupiłam tabletki z lnu, ale to chyba nie o to chodziło :) teraz mam mielony. a co do testowania to ja chyba jednak poczekam do @, skoro nie mogę w walentynki, to nie mam juz takiego ciśnienia. w poprzednim cyklu sie wscieklam, bo @ spozniała sie juz 2 dni, więc mąż poleciał do apteki, ja siknęłam na test i po 10 min @ przyszła. wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka-szatynka
minimonia- jak dlugie masz cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka-szatynka
oki:) to pozdrawiam i milej pracy [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko 🌻 Minimoniu tak sie ciesze ze ten len Ci pomógł, dziewczyny bardzo go zachwalają. Wojny plemników chyba nie poczytam, bo zacznę powoli dostawac na glowę. Co ma sie wydarzyc to się wydarzy. U mnie dopiero 6 dzień cyklu i staranka juz podjete. Z jakim skutkiem zobaczymy. 16 będe trzymac kciuki za Was :D Kruszynko, dobrze zaobserwowałaś owulacje, a testy w tym naprawde pomagaja. Ja w tym miesiącu tez mam zamiar je stosowac, ale tak od 10 dnia. Owocnych starań dziewczyny :D. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko- mam różne cykle :) ale zawsze wahają się od 24 do 28 dni. witaj ja-neczko. dobrze ze już się starasz. my wczoraj polecieliśmy na maxa, a teraz zastanawiam sie czy wogole mialam owu. robiłam test w poniedziałek, kreska była prawie taka mocna jak kontrolna. a podobno wynik pozytywny jest wtedy, gdy jest taka sama albo mocniejsza. wczoraj testu nie robilam, a dziś zrobiłam znow tak z ciekawości i nic. nie ma owu. jakby sie skonczyła wczoraj to test juz dziś nic nie pokazuje? może wie ktoś? bo chyba zaczynam schizowac powoli. była owu czy nie? spadek tempki był, dziś poszło 4 kreski w górę, więc niby dziś powinna jeszcze być. a może się mylę? znacie się na tempkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko, ile czasu się już starasz o dziecko? może cię dopisać do naszej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×