Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uszka

testy owulacyjne! Ktos próbował?

Polecane posty

Minimoniu, prawie się popłakałam. Ale przynajmniej nie możesz narzekac na nudę no i nigdy nie wiesz jak się zakończy tak prosta rzecz jak np odkurzanie. Mój dzisiaj maluje korytarz na piętrze a przy okazji drzwi olejną, śmierdzi nieziemsko , ja chodzę i wietrzę. Przepis super, jak znam siebie to pewno jutro zrobię. Baw się dobrze i nie tylko na imprezce. Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadlam na chwile przeslac wam buziaki 👄 👄 👄 bede jutro, dzisiaj mama imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki bawcie się dobrze, bo sama do siebie gadac nie będę O Do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie do Was dolacze jesli pozwolicie. W tym miesiacu testowalam a wlasciwie jeszcze testuje pierwszy raz. Ku mojemu zdziwieniu wynik wychodzi caly czas ujemny. Teoretycznie wczoraj powinnam miec owulacje. Atak naprawde czulam ja dzisiaj. Brzuchol mialam nabrzmialy i wileki jak balon. A testy niczego nie wykazy. Dodam ze kupilam LH TEST. Moze to wina testow a moze rzeczywiwscie nie mialam owulacji. Juz sama nie wiem. Nie czytalam tego co napisalycie od poczatku. I tu moje pytanie: czy ktoras juz zaskoczyla przy pomocy testow. No i jakich firm stosujecie testy i czy rzeczywisie wychodza Wam wyniki dodatnie?? Zycze spokojnego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Misia pysia. jak najbardziej zapraszamy :) dziś już za dużo nie napisze bo podobnie jak kruchaa mam impezke :) ale jutro na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia pysia ja mam chyba te same testy co ty, coś tam pokazały. przejrzałam sobie nasz topik( pierwsze strony) i 2 babeczki zaciążyły przy pomocy testów, więc może nam też się uda.. od dawna się starasz o dziecko? kruchaa wstałaś już po imprezce? ja ledwo, tzn na razie jeszcze ne wstałam, leże sobie. ale imprezka była udana, wszyscy oprócz mnie się troche skuli- ja nie przesadzałam z alko bo nie wiadomo co tam w brzuchu siedzi, a nuż....:) i pewnie dzieki temu ograłam wszystkich w pokera :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Ciesze sie ze moge dolaczyc do grona testujacych inaczej... hihihihihi ;) minimonia - mi w sumie te testy tez pokazaly te 2 kreski z tym ze ta ktora jest wazniejsza caly czas byla jasniejsza... Fajnie ze komus sie juz udalo :) czyli jest szansa ze one kurde dzialaja :) My tak naprawde bardzo intensywnie myslimy o dziecku, ale fajnie bybylo gdybysmy zaskoczyli tak maj, czerwiec zeby maluch urodzil sie na poczatku roku. A testuje dlatego 1) ze bralam tabsy anty i nie wiem jak to jest u mnie z ta owulacja 2) mamy juz coreczke i chcielibysmy syna - a wiadomo ze na tego sa najwieksze szanse po owulacji albo w czasie jej trwania... zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też testy ni pokazały ciemniejszej kreski. jedna była juz taka prawie jak kontrolna, a dwa dni poźniej juz wcale nie było drugiej kreski, więc sama w końcu nie wiem czy była owu czy nie.ale jak robiłam tesciki kilka dni z rzedu, i ułożyłam je pozniej obok siebie to wyraźnie byłowidać ze kreska ciemnieje- czyli hormon wzrastał. zobaczymy o z tego wyjdzie. nam wszystko jedno co się urodzi, nie celujemy jakoś specjalnie. ale tak po cichu w duszy to chyba bym chciała córeczke.. janeczko jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi się przypomniało. dziewczyny gdzie zapisujecie swoje obserwacje, tempki itp? ja kiedyś znalazłam program do obserwacji cyklu, i polecam. http://elprogs.republika.pl/ tam z boku jest elkarta, trzeba pobrać. byłam na www.28dni, ale tam cos mi nie chodzi, i trzeba zapłacić. na fertilityfriend nie wszystko rozumiem, bo po angielsku. a ten jest prosty, ale spokojnie wystarcza na domowe obserwacje. miłej zabawy z wykresami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! ale jestem dziś rozwalona... wstałam w poludnie, coś przekąsiłam.. i położyłam się. spałam dalej do 17. nie wiem co bedzie w nocy, ale chyba nie bedzie tak zle, bo znowu ziewam :) ,na nic nie mam siły. tempkę mierzyłam- jak na razie rośnie, dziś padł rekord tego cyklu- 36,5 ! ale wynikmoze być zafałszowany przez impreze, no i mierzyłam o 12, a nie jak zawsze o 7.30. szkoda ze was dzis nie ma. 🌼 dla was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki 🌻 ja obudzilam sie o 8 rano !!! jak jakis dzikus :D :D ale pozniej legnelam jeszcze na 2 godzinki. Witam misiapysia 🖐️ wlasnie wrocilam do domku, bo bylam w rozjazdach (urodzinki chrzesnicy):) ja tez uzywalam testow LH tych samych co Wy:) pokazaly mi 2 rowne krechy, no ale zobaczymy co z tego wyniknie... dzisiaj tempka mi troche spadla 36,7 wrrrrr!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc krucha! mozesz mi napisać wszystkie ikonki? bo na razie umiem kwiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja próbowałam te testy!Kupiłam na allegro od Ewy Analityk!W opakowaniu było 6!Złużyłam5!Testowałam od 11 dnia cyklu. Tego dnia pokazała się tylko jedna kreseczka, 12 i 13 pojawiła się ta druga, ale jaśniejsza ( a pisało, że musi byc tak samo intensywna jak ta piewrsza), 14 dnia cyklu znów tylko jedna kreseczka! Pomyslałam sobie, że pewnie nie mam owulacji i stąd te moje problemy z zajściem w ciążę, ale tak kochaliśmy się z mężem tak co 2 dni :) I skutkiem tego jest 6 tc :) Pozdrawiam kobitki i z całego serca życzę Wam upragnionych Maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia - ja znam tylko kilka... ps. piekny kwiatek :) 👄 wpisujesz...usta 🖐️ wpisujesz ---czesc :classic_cool: wpisujesz - cool A jak tam?? masz moze jakies przedwczesne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze zajrzalas do nas podzielic sie z nami swoimi uwagami i dodac troszke nadziei, buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kruchaa pomijając lekki ale nieustający ból podbrzusza, tempkę 37,2 ( rano było 36,5), senność( nawet się dziś nie ubrałam, leżałam calutki dzien w łóżku, a wstałam tylko po to zeby poleżeć w wannie :) ) duże ilości mlecznego śluzu, to objawów nie mam :) wszystko(prócz sluzu) to można jednak zwalić na skutki wczorajszej imprezki niestety. chociaż wcale dużo nie wypiłam. nie wierzę ze mogę być w ciąży, bo raczej tej owu mogło nie być, i nie chcę się nakręcac. a jak u ciebie? moze ty masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia 🌻 hhhmmm, no ja jakos tez sie specjalnie niczym nie wyrozniam...tez bialy sluz, nawet sporo go, bola mnie troszke piersi (zwlaszcza jak sa w staniku - i to za duzym), ale jak go zdejme to od razu przechodzi:) poza tym tempka troche dzisiaj spadla...i tyle!! ciekawe jaka bedzie jutro?? jakos szczegolnie, tzn.ciazowo ❤️ raczej sie nie czuje...,ale test i tak zrobie - a co??!! :D 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie chociaz tempka podskoczyla po imprezce, :P mi zleciala w dol... hehehehe :D ale mam nadzieje ze tak czy inaczej zafasolkujemy w tym cyklu...co tam tempka :D ❤️ ❤️ ❤️ spadam lulu, buziaki 👄 kolorowych snow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja chyba też zrobie test w walentynki rano. jak nie wyjdzie to i tak bede miala caly dzien zeby dojść do siebie, a potem juz nie bede miała czasu o tym myśleć. chłopak mojej siory zamierza poprosić ja o rękę, więc bede miala też roche wrażen z tej okazji :) buziaki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 no to fajnie ze testujesz monia:) u mnie 14 to chyba za wczesnie...chociaz...to bedzie 26 dc, a 16 lutego juz 28 dc... dzisiaj tempka troche mi skoczyla :), mam 36,9 - nic mnie nie boli i czuje sie swietnie...czyli zadne objawy mna nie targają...hmmmm! a gdzie podzialy sie janeczka i misiapysia?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, Czytam i widzeze tu powaznie podchodzicie to sprawy. Kontrola, sluziku, tempreturki... fiu,fiu... Kurcze moze tez tak powinnam :) Ja skoczylam testowanie na ten miesiac i za diabla nie wiem czy owulacja byla czy nie... w nastepnym miesiacu spradze jeszcze raz,ale moze juz na innych testach. Jakie polecacie??? A co do mierzenia temperaturki: zwyklym termometrem to robicie?? O ktorej gdzinie?? Jak?? Gdzie?? Kiedy?? ;) Bo ja taka zupelnie nie w temacie a moze tez powinnam sie za to zabrac :) no i jakie powinny byc wyniki?? Kurde, serie pytan zadalam... hihihihihi... mimimonia - wielkie gratki dla siostry :) no a testujacym normalnie w najblizszym czasie zycze 2 upragnionych kreseczek i niespodzianki w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. misiapysia, z tą tempką to ja chyba zrezygnuję, wczoraj robiłam eksperyment: zmierzyłam sobie kilka razy w ciągu dnia i nie miałam 2 jednakowych wynikow. wahania były spore- od 36,3 do 37,3. a dzis rano wstałam wczesniej i zrobiłam kolejny eksperyment. o tej samej porze zmierzyłam tempkę najpierw pod pachą, potem w pochwie i na koniec w odbycie( niefajne uczucie ale cóż). wynik- pacha 36,3, pochwa 37,2, tyłek- 37,5. i gdzie tu sens? moze ja mam dlatego takie niskie tempki bo zawsze mierzę pod pachą, a w sypialni mam chłodno więc się trochę wyziębiam w nocy. tu mozesz sobie scągnąc program do obserwacji różnych: http://elprogs.republika.pl/ kruchaa, ja się juz prawie zdecydowałam na testowanie w srode:) sama mnie namawiałaś i co?ja bede miała 24 dc, więc nie wiadomo czy wyjdzie test, ale sprobowac można. gdzies nam janeczke wcielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiapysia, ja kiedyś mierzyłam elektronicznym termometrem, ale rtęciowy chyba lepszy, zawsze wskazywał kilka kresek więcej, i zawsze ta samą tempkę jak mierzxyłam 2 razy(dla sprawdzenia :) )a elektronik juz inne pokazywał. mąż się na mnie patrzył wczoraj i dzis rano jak na wariatke. zaproponował zebym sobie kupiła taki termometr elektroniczny, co się koncówkę wystawia za okno, i wtedy będę miała tempkę pod kontrolą non stop :) nie powiem gdzie mi kazał końcówkę umieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do kruchy ( kruchej?) słówko. jak masz zamiar wczesnie testować to kup bobotest strumieniowy. juz chyba kiedyś pisałam o tym, ale przypomnę: jest 2x czulszy niz inne testy. ale koniecznie strumieniowy, bo płytkowy juz nie jest taki czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyr
temp nalezy mierzyć przed wstaniem, najlepiej o tej samej porze, mierzenie jej o różnych porach dniach jest nie miarodajne, po wstaniu od razu zmienia się temp, tak samo jak rano przed wstaniem w różnych miejscach jest ona różna, najbardziej miarodajna jest mierzona w pochwie. po okresie jest ona zazwyczaj niż, przy dniu owulacji podnosi się i później po owulacji utrzymuje się na wyższym poziomie, jeśli spadnie to oznacza okres. w pierwszej ciąży miałam od razu od 37. w górę a w drugiej 36.7-8 a raz czy dwa razy 36.9 jednak tu może być nie miarodajny pomiar bo śpię z niunią i czasami budzę się wielokrotnie w nocy, lub przed samym pomiarem a to już trochę zmienia. ważne jest: tym samym termometrem, o tej samej porze mniej więcej, przed wstaniem, i najlepiej w pochwie. wszelkie choroby, picie alkoholu może powodować zakłócenia. pozdrawiam i miłego mierzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×