Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość nikaaaaaa
W Trzyncu mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzamiana
No to nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dołączam do grona (przyszłych) pacjentek doktora. Interesuję mnie powiększenie biustu, mam konsultację 14 czerwca w Trzyńcu (były terminy na maj ale mi bardziej pasował czerwiec). W sprawie terminu operacji próbuję się bezskutecznie dodzwonić do doktora ale nie poddaję się :-) Na kiedy mniej więc są w chwili obecnej terminy na biust, orientujecie się może? I jeszcze jedna kwestia, czy któraś z kobiet miała lub będzie mieć operację w znieczuleniu przewodowym( zniesienie czucia w okolicy piersiowej, tułowia) czy tylko i wyłącznie w pełnej narkozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
nie spotkałam sie u doktora z innym znieczuleniem niz narkoza całkowita ,przynajmnie w trzyncu.a miałam 2 razy robiony tam zabieg przez doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GośćAneta79- mam operację w ten poniedziałek na nos. Mam pytanie jak to się odbywa po kolei i co zabrać ze sobą tzn co się na bank przyda np.woda do picia?, mokre chusteczki?.....itp itd. Mam się stawić o 8 rano, więc wyjeżdzam w nocy, czy ostatni posiłek można zjeść o 8 rano? Co miałaś robione? Ile trwała operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie przed operacja należy skontaktować się z anestezjologiem w celu wywiadu. Wtedy należy zapisać na kartce nurtujące nas pytania i pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
do gosc z 7:52, nie wolno juz jesc rano,bo będa ci robic badania,pobierac krew,robic ekg,mocz,to potrwa do ok.12-13,dadza ci zastrzyk chyba na krzepliwosc krwi,potem dadzą ci tabletke ,,głupiego jasia,, i potem ok.15-17-tej bedziesz miała zabieg,ktory trwa do 2 godzin,potem cie przywioza na sale i bedziesz leżec:).Nie martw sie opieka jest super,pielegniarki cały czas zaglądają zmieniaja opatrunki itp,.napewno bedziesz pod kraplówka wiec siusiu albo do basenu albo prosisz pielegniarke o pomoc i tak 2 doby,potem przy wyjsciu zmiana opatrunku,wyjecie setonów i kontrola po 7 dniach i sciaganie szwów i pozostawienie juz tylko malutkiego opatrunku.Nie bój sie nie boli nic ,chyba ze dotkniesz nos bo tak to nie czujesz zeby bolało,oczywiscie pierwsza doba najgorsza bo masz zapuchniete oczy,krew co chwile spływa do gardła no i mnie bolało gardło wiec z przełykaniem nie było fajnie ale dlatego daja ci płynne jedzenie i rurki do picia.a co do zabrania to to co zwykle w szpitalach-recznik,szczoteczka do zebów,płyn pod prysznic i klapki najlepiej japonki pod prysznic,internet maja wiec jak poprosisz o hasło to masz udostepniony wiec nie powinno ci sie nudzic :)pielegniarki i lekarz mówia po polsku zreszta prawdopodobnie i tak bedziesz lezec z chociaz jedna polka na sali bo sa 3 łózka,powodzonka,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscttt
Dziewczyny,kiedy najlepiej dzwonić do Pana Doktora?na komórkę ciężko się dodzwonić ,czy w gabinecie w Tryncu odbiera w tygodniu? Nie wiecie może czy ma jeszcze terminy na powiększenie biustu pod koniec tego roku?konsultację mam dopiero pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaaa
Ponawiam pytanie mam operację nosa w Trzyncu 2maja czy ktos sie chce zamienic?wypada mi wtedy okres, pasowałby mi termin po 5maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Dzięki Aneta79, bardzo, bardzo. Mam nadzieje że będzie dobrze ale już jest panika!! Wieczorem biorę tabletki nasenne i pobudka o 4 rano. Zjem ok 6 jakaś kanapkę, a potem już cały dzień nic :( Pić mogę oporowo? Czy miałaś korektę kości? Ja chyba tego nie będę miała, mam nos jak kartofel ;). Zgłosiłam tydzień temu że za jednym zamachem, zrobię jeszcze usta, ale cały czas się zastanawiam, bo z tego co słyszałam to następnego dnia twarz jest bardzo opuchnięte iii jeszcze te usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
pic tez nie mozna ok 3-4 godziny przed z tego co pamietam,a co do tabletek to tez bym uwazała bo moze rozrzedzaja krew albo wpłyna negatywnie na wyniki i jeszcze lekarz odwoła zabieg.zrob sobie lepiej ciepła kapiel relaksujaca, połóz sie wczesniej i nastaw budzik to napewno nie zapspisz,a co do całego zabiegu to sie nii nie martw ,bedzie wszystko ok :),zeszta nie beedziesz miała czSU NA STRES BO BEDZIESZ BIEGAC PO GABINETACH robic wyniki :)o do ust to nie wiem co chcesz robic ale cokolwiek by to nie było to i tak nie bedziesz wyjsciowa przez co najmniej tydzien przez opatrunek i zapuchniete,zasinione oczy,wiec usta juz nie zrobia róznicy,powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
:) dzięki Aneta79 :)) no to chyba nie pośpię ale masz rację lepiej nie ryzykować. Chociaż rozmawialam z lekarzem na temat anty depresantów czy przerwać czy można brać do zabiegu. Powiedział że można brać cały czas. Ale ja juz od 6 dni nie biorę wiec- na razie nie biorę ;). Ostatnie pytanko- kiedy miałaś operacje ( z tego co czytałam 2 razy, czy była to korekta, czy coś pokrecilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
na nos miałam rok temu w marcu,a teraz w marcu miałam robiona poprawke nosa i powiększane piersi razem.nie podobała mi sie jedna nierówna jeszcze kostka z boku nosa i doktor ja tylko przypiłowywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Marzec! To świeża sprawa, znajoma była u Brzuchanskiego i powiedziała że biustow trzepie najwięcej. .. ma wprawiają rękę ;). Z tego co słyszałam są różnice w cenie jeżeli chodzi o Bielsko i Tryniec. W Turyncu terminy na październik 2017 r. Ja byłam na konsultacji we wrześniu 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tre
Czy naprawdę terminy na powiększanie piersi w Tryńcu są wolne dopiero na jesien 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc tre: Terminy na piersi sa na koniec marca 2017, brzuchy na jesien 2017. Do Agaty: mialas zakladany gips po spilowaniu tej kostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej pytanie jest do goscAneta79. Mialas tez siniaki pod oczami po poprawce czy nie? Ja po pierwszej operacji ledwo na oczy widzialam, bo tak mi zapuchly. Poza tym zero bolu. Tez musze miec poprawke, bo kostka wystaje. Bylas operowana jako pierwsza z nosem i piersiami czy doktor operowal kogos przed Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
teraz na poprawce nosa miałam małego siniaczka pod okiem i na nosie i oko lekko tylko podpuchniete ale po 3 dniach juz nie było nic widac .doktor tylko mi lekko spiłował kostke juz nie łamał nosa.a operacje teraz miałam pierwsza ,natomiast w tamtym roku druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpotrzeba
Ma ktoś termin na tak do 6 maja albo koniec maja lub poczatek czerwca albo koniec chodzi o zabieg w bielsku potrzebuje sie zamienic bo mam 13 maja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscAneta79: Czyli juz nie mialas zakladanego gipsu po operacji poprawkowej nosa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
nie miałam juz gipsu po porawce,tylko plasterek na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta79. Cześć jestem po operacji nosa w poniedziałek o 17. Dopiero dzisiaj doszłam do siebie. Oczy miałam tak zapuchnięte, że nic nie widziałam. Miałas rację nos nie boli alllllle ta opuchlizna!masakra! myslałam że mi się twarz pali. Po dzisiejszej nocy przestały być czerwone, weszłam w odcień śliwkowej szarości. Naoglądałam się filmików na youtube i myślałam że też będę taka śliczna ;) wyjmowanie tamponów wogóle nie bolało, więc nastawiam się że zdejmowanie szwów da mi popalić. Mam pytanie, dostałam od doktora maść do smarowania w nosię, ale niestety nie zapamiętałam ile razy mam to robić na dobę ( nerwy). Zastanawia mnie jaki właściwości ma ta maść, bo na ulotce pisze coś o oczach???? po czesku. Mam zrobione usta, górną wargę i chętnie, szwy od środka też bym czymś namaściła..... czy można tą maścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
czesc ja ta mascia smarowałam kilka razy dziennie bo lekarz mówił zeby cały czas natłuszczac,co do wargi to nie wiem czy sie nadaje ale napewno nie zaszkodzi,potem jak masc ci sie skonczy to jeszcze natłuszczaj zwykła wazelina co chwile to nie bedziesz miała zrostów w srodku w nosie,czyli duzych blizn.a co do sciagania szwów,to dla mnie bardziej nieprzyjemne były setony niz sciaganie szwów :) accha i nie mozesz wydmuchiwac nosa( smarkac) przez miesiąc no i uwazaj na ten nosek zeby nie doszło do urazu bo jest jeszcze niezrosnięty,a poza tym takie małe uderzenie strasznie boli-wiem cos o tym :).co do opuchlizny to ja nie miałam ogółem duzej ,przynajmniej tak mi sie wydaje.zycze szybkiej rekonwalescencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie, czy robił ktos zabieg korekty powiek u dr. Brzuchanskiego i czy jest zadowolony ? Mam termin zabiegu ale wszyscy tu pisza o piersiach i nosach i nie mogę nic znalesc na temat powiek, bardzo prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula61
Do gość .. na temat korekty powiek górnych pisałam kilka postów wstecz w lutym miałam robione oczy u dr Brzuchańskiego tam wszystko opisuję więc nie ma sensu żeby się powtarzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
do czarnuli61 , czytałam wczesniejsze Pani wypowiedzi, pisała Pani o badaniach , jakie badanie trzeba zrobic przed korektą powiek i czy przeprowadzona jest w znieczuleniu czy narkozie , mi chodzi o powieki dolne tz. worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny czy na lifting piersi trzeba przyjechac na konsultacje czy mozna przebyc ja online u doktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscfgy
Ja dodzwonilam się do doktora przez szpital w zeszłym tygodniu i poprosiłam o zapisanie na termin operacji biustu pod koniec roku, termin mi znalazł na grudzień ,wpisał nazwisko i dopiero wtedy mu powiedziałam, że będę też na konsultacji u niego w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny jestem zapisana do Brzuchańskiego na korekcję powiek górnych za pół roku i wiem że mam mieć robioną w znieczuleniu miejscowym ale już nie pamiętam czy trzeba robić badania czy raczej na miejscu mi zrobią.Wiem że przy operacjach w narkozie trzeba dwa tygodnie wcześniej kontaktować się z anestezjologiem ale czy w przypadku powiek też?Wydaje mi się że nie.Proszę o odpowiedz bo inaczej muszę dzwonić do Trzyńca wiadomo że tam dodzwonić się graniczy z cudem.Proszę niech odezwie się babeczka,która miała taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kasia W lutym miałam korektę powiek górnych u dr Brzuchańskiego opisywałam tu na forum moje doświadczenia .Jeszcze raz napiszę wszystko , w dniu zabiegu zjawiasz się na 11h w rej w przychodni chirurgii plastycznej tam bardzo miła pani pokieruje Cię co dalej masz robić i gdzie się udać. Kasa , labolatorium ( przyjerzdzasz bez wyników) następnie izba przyjęć i oddział. Nie martw się bez problemu porozumiesz się większość personelu mówi po polsku . O 13h przyjdzie dr na konsultacje a o 15h pierwsza pacjentka jedzie na blok operacyjny. Jeszcze na sali dostaniesz zastrzyk przeciwbólowy i 2 tabletki tak , że będziesz lekko oszołomiona . Moje powieki są piękne byłam ostatnio u lekarza medycyny estetycznej na zabiegu i pani dr powiedziała ,że jedne z najlepiej wykonane powieki jakie widziała. Dr ma złote ręce jest bardzo delikatny , a tak długo się zastanawiałam i strachu miałam co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×