Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość BajkowaDK
Hej dziewczyny, ile kosztuje plastyka powiek gornych u doktora? Mam dopiero 30 lat ale zauwazylam ,ze prawa gorna powieka zaczyna mi opadac,u nas to rodzinne ale mnie dotknwlo wyjatkoqo wczesnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wybieram na konsultację 14 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Bardzo proszę aby któraś z dziewczyn podała mi taki nr do dr lub jego żony który odbierają i jeszcze najlepiej jak powie w których godzinach warto dzwonić zeby sie udało. Wczoraj dzwoniłam o 19 i nic. Czy któraś z dziewczyn umawiała sie bezpośrednio w rejestracji odrazu na operacje bez konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonawin jak dzwonię pod ten numer który podałaś do rejestracji 042 558 309 231 to automat mowi ze nie ma takiego nr. Próbowałam tez początek 420..Ręce mi zaraz opadną. I juz nie wiem gdzie mam dzwonić i pisać bo wszędzie nikt nie odbiera a czas działa ma moją niekorzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Brzuchanska anestezjolog nr tel +420604252058, dr Brzuchanski +420603451627. Można zamiast plusa wpisać dwa zera z przodu, jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Dzięki wielkie ! Właśnie te nr mam. Jest progres bo dzwoniłam od narzeczonego z kom i jak wyszłam do pracy to podobno oddzwaniał ten nr żony ale nie odebrał wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Po kilku dniach udało mi sie dodzwonić do rejestracji pod nr 0040 558 309 234 natomiast Pani nie była w stanie mi pomóc odnośnie terminów operacji plastycznych i powiedziała, żeby dzwonić na inny nr do południa po czym podała mi ten sam nr na który właśnie wtedy dzwniłam. Wrrrr! Mam nadzieje że to jakieś automatyczne przekierowanie było tylko! ! Ani Dr. Brzuchański ani jego żona nie odbiera ! Dziewczyny proszę doradźcie mi o której i gdzie mam dzwonić żeby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zapisać się na konsultację i szkoda,że nie zrobiłaś tego,gdy się dodzwoniłas. Brzuchanski praktycznie nie odbiera telefonów i trzeba mieć ogromne szczęście aby się udało a Brzuchańska nawet jeśli nie odbiera ta oddzwania ale z nią nie załatwisz terminu operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Wtedy Pani nie mogła mnie zapisać. Kazała dzwonic do południa. Dzis sie udało i sie zapisałam na 19.04 na konsultacje. Myślałam, ze moze i zapisać termin operacji a tak to sie rozwleka to w czasie a ja na 01.07.2017 na ślub chce miec piękny nosek:( Pisałam SMS do dr bo tak mi doradziła Pani z rejestracji ale nie odpisał jeszcze i dalej nie odbiera. Po jakim czasie schodzi opuchlizna nosa i zaczyna wyglądać juz tak jak powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2 miesięcy schodzi opuchlizna ,mi zeszła juz własciwie po 3 tygodniach i nosek sie juz raczej nie zmienił po roku od operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość a może daj do siebie maila bo mam kilka pytań odnośnie operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny właśnie pisałam z doktorem i meile i smsy. Byłam operowana u furmanka i piersi mam tragiczne :/ chce aby dr Brzuchanski je poprawił. Jakie obecnie terminy na piersi? I jaki teraz koszt? Czy któraś podnosiła i powiększała piersi u dr? Bardzo chce 2w1... Ale nim podejmę decyzje chciałabym zobaczyć albo przeczytać dobre i pochlebne opinie. Może któraś pokaże mi piękne piersiatka? Ja tez mogę wyslac foto moich zwisow jakie mam po Furmanku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Hej. Doktor Brzuchański odpisywał Ci na maile i SMS ? Jeśli tak tak to na jakiego maila pisałaś ? Bo mi na 3 nie odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak rozmawiałam z nim i pisałam i wczoraj i dziś. Martin.brzuchanski@nemtr.cz na ten meil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Pisałam na ten sam mail. Dzis wysłałam 4 wiadomość.zobaczymy. A na tel dzwoniłam ten i cisza +420 603 451 627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez gadałam z dr i wczoraj i przedwczoraj. I pisałam z nim smsy pod tym numerem. Ma przejrzeć dokumentacje i dać mi znać. Bo chciał bym przyjechała na konsultacje, ale ja ze Szczecina wiec daleko. Mam iPhona i pokazuje mi czy dr odczytał wiadomość. Właśnie napisałam mu przypominającego smsa o tej dokumentacji. Na razie nie odczytał wiec trzeba trochę poczekać. Może zajęty jest. Jak odpisze sam znać od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili doktor mi odpisuje, wiec te którym dr nie odpisywał, niech próbują teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Mi iPhone pokazuje ze odczytał w poniedziałek. Czy pytałaś moze doktora o takie kwestie jak ustalenie terminu operacji bez wcześniejszej konsultacji? Mi na tym bardzo zależy. A najbardziej na tym zeby mi juz teraz jakiś termin zaklepał a na konsultacje sie poświęcę i pojadę w miedzy czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiass
Dziewczyny czemu nie zadzwonicie sobie do szpitala sw. Lukasza w Bielsku-Białej i tam się nie umówicie na konsultację? Terminy nie są bardzo odległe, a kontakt jest bez problemu. Z tego co wiem to u nas w polonii ceny nie są wiele wyższe niż w Czechach. Ja wprawdzie robiłam o dr-a piersi, ale bez konsultacji jakakolwiek operacja to raczej nie za bardzo, bo jest milion pytań, a w dniu zabiegu nie ma czasu na rozmowę z dr-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi doktor w dniu zabiegu poświecił 40 minut na rozmowę i to mi wystarczyło :) zapytałam o wszystko co chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Na konsultacje musisz umówić sie przez szpital. Doktor w tym samym czasie może ci wyznaczyć termin operacji. Mi na cycuchy wyznaczył 25.04 bodajże.... Nie pamietam który dokładnie ale po 20 kwietnia. Możesz czekać a w miedzy czasie na konsultacje podjechać jeśli nie masz tak jak ja np 900 kilometrów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na konsultacji nie byłam. Wystarczy mailowa. I jest Ok. A jak ktoś chce to może umówić sie na konsultacje i na konsultacji dr wyznaczy termin operacji, albo od razu na konsultacje i operacje... I czekać na obie. Dr zapisuje termin operacji bez konsultacji :) namieszałem ale mam nadzieje ze zrozumiesz moja wypowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Tak właśnie chce zrobić ! Ale za cholerke mi sie to nie udaje bo nie odpisuje na maile i SMS i nie odbiera! Konsultacje mam na 19.04 w razie czego ale chce i termin juz bo nie ukrywam zależy mi na czasie (chce sie wyrobić przed moim ślubem) tez mam właśnie 860km i tez kiedyś juz byłam tam operowana i konsultacja była w dniu operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo i dr mi nie odpisał, pierwszy termin wyznaczył na kwiecień- odpada mam małe dziecko chce cos jesienią/ zima- myślałam od października do lutego i cisza... Miał zajrzeć w kartę... Wczoraj wieczorem odczytał wiadomość ale nie odpisał :( a jak u niego z zaliczkami? Orientuje sie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Jeśli i na nos terminy są na kwiecień to mogę pomarzyć o tym ze będę piękną panną młodą która i profilem i z przodu wychodzi brzydko na kamerze i zdjęciach a to pamiątka na resztę życia:( chyba ze jakimś cudem dr mi odpisze i powie ze 2 miesiące przed wystarczą. Tylko BŁAGAM niech odpisze. Dzis o 8 poszedł kolejny SMS a o 8:14 odczytał. A moze jakby którejś sie udało dodzwonić to niech powie ze koleżanka czyli ja:D próbuje umówić termin operacji na nos ale jej sie nie udaje. Mam juz milion myśli jak tego dokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że takich operacji nie robi się przed ślubem. A co jeśli będzie gorzej po operacji niż przed? Ja bym nie ryzykowala. Robiłam operację ale biustu i to po ślubie. Bałam się ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Do gościa A jeżeli chodzi o terminy to na pewno na przyszły rok dopiero będą. Ja miałam plastyka brzucha 14 września 2015 i wtedy zapisywalam się na operację piersi i mam wyznaczony termin na 08.marzec 2017 dopiero. Wiec terminy naprawdę są odległe. Jestem z nad morza wiec blisko Szczecina ale na konsultacje jechałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze Szczecina, dr pierwszy wolny termin na koniec kwietnia wyznaczyl, ale na brzuchy trzeba przynajmniej rok poczekać, może z nosem szybszy termin wyznaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam,że któraś tutaj chce zrobić operację przed ślubem.A co bedzie jeśli okaże się nos brzydszy aniżeli pred operacją?Nigdy nie ma pewności,że nos wyjdzie super.Sama miałam operacje nosa i po kilku miesiącach opadł i zaczął skręcać w lewo i wcale nie byłam zachwycona a poprawkę miałam dopiero po rok.Poza tym nos boli około 2 miesiące a drętwy jest nawet rok,więc sobie nie wyobrażam tańczyć na własnym weselu i dostać choćby ręką przez nieuwagę a to zawsze może się zdarzyć.Nos to nie cycki czy brzuch który można schować w razie czego.Dziewczyno zastanów się czy tak bardzo chcesz ryzykować,no chyba że uda ci się jeszcze w tym roku robić nos ale w to wątpię, bo Brzuchański ma teraz terminy na przyszły rok albo nawet później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×