Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość niezmienialna
uffff dzieki zdecydowana za porade, tylko bym sie zblaznila:) Zastanawiam sie teraz czy nie przesunac terminu konsultacji z 15 marca na jakis pozniejszy termin,np lipiec-sierpien. Termin operacji mam wyznaczony na 21 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na konsultacje można umówić się telefonicznie? Dzwonić do Dr czy do szpitala? On w ogóle odbiera tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Ja dzwoniłam do Doktora. Nie udało mi się dodzwonić. Pisałam już też 2 maile, dziś trzeci a pierwszy 01.11.2015 i cisza. Będę chyba musiała spróbować zadz do jego żony. Tylko czy ktoraś z dziewczyn wie czy ona odbiera tel np o 19? czy krócej pracuje? Zaczynam się martwić bo terminy są odległe, doktor nie odpisuje a ja na lato 2017 chce coś zrobić z moim nosem bo biorę ślub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Do gość A proponuje dzwonić nie bezpośrednio do dr. tylko na oddział do Trzynca i panie pielęgniarki zarejestruj na konsultacje. Doktor nie bardzo ma czas na odbieranie telefonów. Tel.do rejstracji 042 558 309 231. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po zabiegu 4 lutego kilka siniaków na oczach wszystko poszło bezboleśnie jeśli ktoś planuje korektę powiek górnych to polecam nie ma się czego obawiać. We wtorek zdjęcie szwów. Dr bardzo miły opieka bardzo dobra czemu nie ma takich szpitali u nas bynajmniej ja nie znam . Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Jestem zapisana na korekcję powiek dopiero na grudzień.Prosiłam o wcześniejszy termin i okazało się że co raz dłuższe kolejki. Zauważyłam,że co raz większy najazd Polek na Trzyniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Iwonawin ale ja nie chce jechac na konsultacje. Do dr furmanka nie jechałam na konsultacje, on odp na maile i wszystko działo sie bardzo szybko a na brak pacjentów nie narzekał. Natomiast nosów nie robi dlatego teraz zdecydowałam sie na brzuchanskiego. Chyba ze pielęgniarka moze mi zapisać termin operacji odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,czy ktos jedzie 9 marca do Trzynca,do kliniki,mam miec zabieg u doktora Brzuchańskiego ale okazało sie ze mąż mnie nie zawiezie bo musi wyjechac ,jestem z dolnego sląska okolice Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) czy dr.Brzuchański daje gwarancje dozywotnia na implanty firmy Mentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiass
Gwarancja na implanty jest dożywotnia, udzielana przez producenta, nie przez doktora. Jednakże po 15 latach i tak należy je wymienić, jak każde inne zresztą, a przy Mentorach doktor wspominał coś nawet o 10 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,dzieki za info :),tez tak słyszałam,chociaz zmartwiłam sie że mentory juz po 10 latach,dziwne skoro niby sa jedne z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiass
Kiedyś mentory może były najlepsze, ale teraz inne wkładki już od nich nie odstają jakością. Mentory są twardą wkładką, wyraźnie czuć różnicę w dotyku. Ja mam eurosilicone 400 cc, jestem trzy miesiące po operacji u doktora i są mięciutkie jak naturalna pierś, w dotyku nie czuć różnicy w ogóle. A miałam całkowity zanik swojego gruczołu, więc mam tak naprawdę tylko wkładkę. Jeżeli chcesz się decydować na mentory bierz pod uwagę, że pierś będzie po prostu twarda, chyba że wkładasz malutki rozmiar i masz dość swojej tkanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmienialna
Gosiu a jakie masz implanty okrągłe czy anatomy? Ja też mam można powiedzieć zanik gruczołu, totalna Sahara, jestem szczupła ale mam sylwetkę wysportowaną. Ćwiczę regularnie od kilku lat i od tego czasu właśnie wraz z gubieniem tłuszczu zgubiłam także gdzieś piersi... Dużo ćwiczę i boje się tego przekręcenia anatomicznych wkładek, z drugiej strony nie podoba mi się efekt piłki przy okrągłych. Czy to 400cc to dużo przy anatomicznych silikonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiass
@niezmienialna - ja mam wkładki okrągłe, u mnie inne nie wchodziły w grę, ponieważ miałam mocno naciągnięte piersi po karmieniu dziecka. Ja miałam zabieg jako rekonstrukcję z modelacją, nie powiększenie. U mnie piersi wyglądają bardzo naturalnie, pomimo że są wkładki okrągłe. Co do wielkości... hmmm... niektórzy twierdzą że są duże, a ja bym nie miała nic przeciwko gdyby były z rozmiar większe :) na pewno nie ma efektu piłki, chociaż przy większych mogłoby być już różnie. Ale to tak naprawdę zależy od proporcji ciała, budowy klatki piersiowej itp. Mam kilka koleżanek z okrągłymi wkładkami - ok. 350 cc i u żadnej nie ma efektu piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Hej , mam zabieg na nos 11 kwietnia 2016 jadę z Piotrkowa, kto będzie w trincu w tym czasie.? Do osób które są po.. czy mam dzwonić 2 tyg przed i umówić się z żoną , czy dzwonić jeszcze wcześniej żeby zrobić badania 2 tygodnie Wcześniej? Czy ktoś ma numer bezpośredni do żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczynki czy orientuje sie ktoras z was, jaki jest koszt operacji piersi,samego powiększenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pogubiłam sie,operacja plus implanty czy jak hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56000 koron ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie dziekuje za odp,Bo przymierzam sie do tego Juz pomalu: -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To radze juz isc na konsultacje i sie zapisac bo ponoc długo sie czeka tzn.ja czekałam rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena zalezy od implantow. Ja mam miec mentory anatomiczne- place 78000koron za wszystko razem. Same wkladki to koszt 56000koron. Do tego dochodzi oplata za operacje+ pobyt+ stanik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wyliczone ze wszystkim 56000 koron razem z wkładkami mentory okrągłe ,operacja,pobyt w szpitalu,i stanik podtrzymujący,cene miałam podana pół roku temu i nie sądze że jak nagle przyjade na zabieg to mi ja zmienią,bo tak nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam cene miałam ustalona rok temu,bo pół roku temu byłam jescze raz na konsultacji potwierdzic zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jest różnica między okraglymi a anatomicznymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anatomiczne sa ponoc bardziej naturalne i w kształcie łezki ale mają tendencje do przekręcania i wówczas ponoowny zabieg i ponowne koszty zabiegu natomiast okragłe sa wyższe,bardziej okragłe na górze czyli niby mniej naturalne no i nawet jak sie przekręca to nic to nie ma to znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o cenę;) Anatomy droższe. To lekarz dobiera implanty a nie pacjentka. Jeśli zaleca konkretny model tzn ze tak musi być. Każda ma inną wyjsciowke i od tego zależy dobór implantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam od razu powiedziałam ze chce okrągłe i lekarz tego nie zakwestionował ani nawet nie proponował anatomicznych ,ja chce pod mięsien wiec mam nadzieje ze i tak nie beda tak sztucznie wygladały a ponad to bałam sie ze anatomy sie przkreca ,nie patrzyałam na cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość31
Witam, Mam termin plastyki brzucha na 9 listopada 2016 i zależy mi na wcześniejszym terminie czy ktoras chciałaby się zamienić? Mam problemy z kręgosłupem (przy 3dzieci to chyba nic dziwnego :)) a rehabilitacja polega na intensywnych ćwiczeniach których niestety nie mogę wykonywać ze względu na przepuklinę kresy białej dopiero po operacji mogę cokolwiek działać. Także może znajdzie się osoba która wolałaby późniejszy termin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość98769876
Czy ktoras z dziewczyn wybiera sie w najblizszym czasie na konsultacje do Trzynca? Prosze o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachaa1971
Dzień dobry .Chcialabym zrobić termin na powieki .Czy ktoś może mi podać nr tel.na który dzwonić żeby sie dodzwonić:)Bardzo mi zależy bo słyszałam ze długie kolejki,a będę w Polsce w grudniu na święta i chciałam wtedy zrobić zabieg.Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×