Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość Gość Monika
Kurcze nie wiem ile za implanty Całość 12000zł Anatomiczne Termin na lipiec Napewno napisze wam jak operacja i jak moje odczucia Narazie mieszanina podniecenia i strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monika
Patrzę teraz na druczek który dostałam przy konsultacji Rozpiska kosztów Cena operacji 19100 koron Pobyt 2 dni 3000 koron Implanty eurosilicone 36000 koron Biustonosz 1400 koron Co daje razem 59500 koron To około 9500zł więc nie rozumiem jakie jeszcze koszty doliczył że wyszło mu 12000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wszędzie czytam że u dr Brzuchańskiego najtaniej i zarazem najlepiej, że plastyka to koszt rzędu już 4/5/6 tysięcy a mnie policzył ponad 8000zł to w zasadzie w Polsce mam już od 10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszystko podał kwoty w koronach i wyszło 54500 za okrągłe eurosilikony. Więc tyle zamierzam mu zapłacić. Oczywiście odliczajac zaliczkę 2000 zł i tylko tutaj podał cenę w zł. Napisz mu smsa ja tak zrobiłam i wszystko było wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zaliczka w polskiej walucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpłaca się Doktorowi na konto w banku ing kwotę 2000 zł na dwa miesiące przed zabiegiem.Później Doktor odlicza od całości 12500 koron czyli ok 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Odlicza? Hm, to dziwne bo mnie powiedział, że 1000zł zaliczki 2 miesiące wcześniej, i oprócz tego 43700czk na miejscu. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam operacje powiększenia piersi 8 marca i nie wiem o której trzeba być rano w szpitalu i gdzie się udać a nie mogę się dodzwonić do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operację mam 10 kwietnia. W szpitalu trzeba być od 8 do 9 i udać się do rejestracji na trzecie piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Monika
Dziewczyny jakie będziecie miały wkładki ? Ja mam eurosilicone 340 anatomiczne pod gruczoł Zabieg mam zaplanowany na 24 lipiec Piszcie jak już będziecie po zabiegu Będziecie miałby dużo czasu bo jakiś czas nie można nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
450 hp okrągłe ES metodą dual plane. Częściowo pod mięsień i pod gruczął Będę walczyła żeby jak najwięcej poszło pod mięsień . Termin 10 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja biustu w Bielsku 12 tys ok w zależności jakie silikony itd jestem zła niestety słaby kontakt z klinika i z lekarzem tez :/ na zmianę terminu muszę specjalnie do lekarza dzwonić po co ta cała akcja z działem planowania po co oni tam są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość55555
Witam , czy któraś z dziewczyn chciała zrobic lifting piersi z implantami a przystała tylko na implanty.Pytam bo byłam na wizycie u doktora z zamiarem zrobienia liftingu z implantami jednak doktor odradził lifting i powiedział ze same implanty wystarczą. Czy któraś z Was jest po takiej operacji i może napisać jakie są efekty , czy jednak ten lifting jest konieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny czy każda z was wpłaca zaliczkę przed operacja w Tryncu u Brzuchanskiego? Mi powiedział ze nie trzeba zaliczki ale teraz się boje ze jednak trzeba. I jak to jest wkoncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez liftingu piersi opadną. Wiem bo tak miałam. Piersi są duże ale nie takie ładne: okrągłe, sterczace. A szkoda bo tyle kasy poszło frrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
Przeszłaś pózniej lifting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo to się wiąże z kasą i kolejną operacją. Muszę czekać na wymianę implantów wtedy sobie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
A dlaczego wymieniasz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 10 latach implanty należy wymienić na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile wynosi koszt operacji nosa w Tryncu? Jak długi jest czas oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Czas oczekiwania Ok 10 miesięcy. Ja zapłaciłam 4500 zł bez jakiś drobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny która niedawno miała operację nosa. Jak efekty? Jest już poprawa i czy jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziewczyny ponawiam pytanie czy każda z was wpłacala zaliczkę przed operacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Między oczami nos jest jeszcze spuchnięty, był ścinamy garbek, czubek nosa nie ma czucia tu był zmniejszany kartofelek, No i po bokach nosa czuć jeszcze takie fale bo kość była zawężana i tez jest spuchnięte... narazie sapki są nierówne od środka, była nierówność wycinana która w sumie nie wiem czy została wycięta bo dalej jest krzywo albo poprostu jest jeszcze to miejsce spuchnięte. Nosek jest jesCze zadarty do góry. I cały czas mam wrażenie delikatnego kataru. Kilka dni temu dopiero odpadły mi szwy. Tak naprawdę dopiero przyzwyczajam się do nowej twarzy. Podobno nabrała subtelności a wcześniej była jędzowata haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, każda płaci zaliczkę. Parę lat temu było bez zaliczki ale dużo dziewczyn rezygnowalo. Lekarz wpadł na pomysł zaliczki, jeśli bez powodu nie zjawisz się w klinice to kasa przepada. Za biust wpłacalam zaliczkę ok 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Kurde dziwne bo mi lekarz powiedział ze bez zaliczki nawet nie dał konta ani nic... zadzwonię lepiej do kliniki o się dowiem co i jak tylko tego doktora złapać to tez cud.... aaa może któraś z was miała lifting piersi bez wkładek i może opisać czy jest zadowolona itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy orientujecie sie czy robi tez przeszczep tluszczu do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam W zeszłym roku operowal mnie dr Brzuchanski. Powiększyłam piersi i jestem mega zadowolona. Teraz chce zrobic nos i dolne powieki bo mam problem z tzw.workami. Czy ktoś sie orientuje jaka cena jest w Czechach za te zabiegi? Napisałam maila do doktora ale pewnie poczekam. A i czy ktoś ma moze numer komórkowy doktora? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
+420 603 451 627 Nr do doktora. Cenę za nos podałam kilka postów wyżej- w 4500zl się zamyka. Ceny powiek nie znam. Jeśli lekarz nic nie mowi wam o zaliczce to znaczy ze w waszym przypadku jej nie chce i już. Ja nie płaciłam zaliczki za nos u brzuchanskiego . Za piersi u furmanka kilka lat temu tak- 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę prosić o adres e mail do doktora Brzuchanskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×