Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość0000000
a robił ktoś nos u Brzuchańskiego w Bielsku???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2828
robił ktośnos u Brzuchańskiego w Bielsku????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Miałam robić nosek w Bielsku u Brzuchańskiego ale stwierdziłam,że skoro w Trzyńcu też operuje i jest dużo taniej,to czemu właśnie tam nie pojechać.Ja sobie chwalę doktorka bo jest sympatyczny i mimo,że miałam po roku poprawkę,bo nos opadł (widocznie taka moja uroda)zrobił mi poprawkę bez problemu i teraz nosek jest ładny i mam nadzieję,że już taki pozostanie. Naczytałam się bardzo wiele na temat nosów i cieszę się,że teraz juz mam naprawdę ładny nos i święty spokój.Uważam,że wybierając lekarza trzeba wziąć wiele aspektów pod uwagę i nie nastawiać się,że od razu nosek będzie taki jaki sobie wymarzyłyśmy,wówczas unikniemy rozczarowania.Prawda jest taka ,że dużo zależy jaki mamy nos wyjściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy płaciłas cos za poprawke bo chyba tez sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77777
Ja np chce tylko lekko wyprostować wiec mam nadzieje ze nie bedzie komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Płaciłam za narkozę i pobyt 1 dzień w szpitalu zaledwie 7 tyś. czeskich koron. Operacja była łagodniejsza a narkoza chyba słabsza bo szybko po operacji doszłam do siebie a po pierwszej byłam nie do życia kilka dni.Nawet gardło mnie nie bolało i setony były mniej dokuczliwe. Operacja na części chrzęstnej jest jednak lżejsza ,więc poprawki nie ma się co bać.Nadmienię tylko,że pierwszą miałam kostną i chrzęstną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Ile to jest w przeliczeniu na pln ja mam miec zabieg w bielsku i place 6900 zl i raczej to bedzie cz chrzestna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
I napisz jeszcze jak długo schodzi opuchlizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zostałas wczesniej poinformowanz ze bedziesz płacic za narkoze i pobyt w szpitalu ,bo mi lekarz nic takiego nie powiedział wiec mam nadzieieje ze nie,poza tym ja mam miec operacje piwrsi9powiekszenie wiec i tak bede w szpitalu i musze miec narkoze, wiec przy okazji chce jeszcze poprawic nos ,który miałam operowany rok wczesniej ale denerwuje mnie jeszcze jedna rzecz i chyba sie zdecyduje to ,,dopoprawic,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
W umowie wszystko pisze itd a ile schodzila Ci opuchluzna .tam chyba dwa dni masz za darmo w szpitalu moze w czwchach temu jest taniej bo dodatkowo placisz za narkoze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Zanim zapłaciłam w dniu operacji,wszystko było uzgodnione z doktorem przed operacją(wyznaczanie terminu).Powiedział mi,że płacę tylko za narkozę i pobyt w szpitalu a on robi poprawkę za darmo bo widocznie uznał, że zbyt mało skrócił mi nos i on mi opadł. Co do opuchlizny to po poprawce nie miałam żadnych siniaków a opuchlizna lekka była na nosie ale to dopiero zobaczyłam przy ściągnięciu gipsu.Przy pierwszej operacji (ścinanie garbka) wyglądałam strasznie a oczy miałam fioletowe i ledwo przez nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
A bo Ty teraz piszesz o tej poprawce i temu placilas dodatkowo bo chyba za pierwszym razem nie mialas takich cyrkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okejcia
czy ma ktos namiary na galerie zdjec powiekszania piersi dr brzuchanskiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Przed pierwszą operacją nosa było wszystko dokładnie uzgodnione z doktorkiem ile mnie to będzie kosztować i nie zapłaciłam ani grosza więcej.Natomiast po pięciu miesiącach uznał nos do poprawy i podał kwotę, jaka będzie do zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Aha no to wporzadku juz nie moge sie doczekac.a z jego żona rozmawialas po zrobieniu badań niezebnych do zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dwa tygodnie przed zabiegiem musiałam zadzwonić do Pani doktor aby przeprowadziła ze mną wywiad zdrowotny,bardzo sympatyczna kobieta.Nie zawsze może odebrać ale zawsze oddzwania.Co do badań to zależy od wywiadu,więc nie będę ci tu pisać jakie trzeba,bo to indywidualna sprawa. Powiem ci tak,nic się nie bój bo na tym oddziale jest bardzo miło,pielęgniarki są świetne i bardzo uczynne,po operacji opiekują się troskliwie.Doktor Brzuchański bardzo sympatyczny i powiem ci,że dzięki tej atmosferze ja już wiem,że następne zabiegi,jakie mam w planie zrobię właśnie w Trzyńcu. Brzuchański słynie z robienia świetnych cycków,co widziałam na własne oczy o mam kontakt z babką która robiła i widziałam,że teraz ma prześliczne.Co do nosów,to różnie bywa i tak,jak pisałam wcześniej,że wszystko zależy od wyjściówki. Ale nosy to już wyższa szkoła jazdy i wszyscy doktorzy mają z tym problem,nawet słynny doktor Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Ale ja robie operacje w Bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florak
Czy któraś z Was jest niezadowolona z brzucha zrobionego przez Dr. w Czechach? ja swoją operację miałam w zeszłym roku we wrześniu i teraz wygladam tak jak by cały tłuszczyk spłunął po brzuch na spojenie łonowe, strasznie mi się to nie podoba. Druga sprawa która budzi moje wątpliwosci to skóra która wcale nie jest super naciagnięta chociaż moja waga od operacji wcale sie nie zminiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Hej ja też miałam plastyka we wrześniu ale u mnie jest wszystko ok. A jak długo nosiłas pas obciskajacy i czy nosiłas 24 h na dobę ? Bo to jest bardzo ważne i od tego tez zależy wygląd brzuszka po operacji. Bywa tak ze zbiera się płyn w dole brzucha ale nie wiem jak to u ciebie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam wyznaczony termin konsultacji u dr Brzuchańskiego na 15 marca, wybiera się może ktoś w tym terminie? Może ktoś orientuje się jak długo czeka się na termin operacji w Trzyńcu, a jak długo w Bielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula61
W Trzyńcu na zabieg dość długi termin ja czekam od kwietnia 2015 mam termin na 4 lutego siedzę i martwię się boli mnie gardło i coś zemną nie tak jakby przeziębienie mnie chwytało. W Bielsku robią zabiegi z tygodnia na tydzień w jednym tygodniu konsultacja w następnym zabieg oczywiście zależy jeszcze jaki to zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź:) Powiem szczerze, że próbowała umówić się w tych dwóch miejscach i w Bielsku termin konsultacji mam dopiero na 6 maja ale może warto poczekać skoro termin operacji jest szybszy? A czy w Bielsku dużo drożej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiass
@czarnula - terminy w Bielsku są niewiele krótsze niż w Trzyńcu, ja miałam konsultację w styczniu 2015, a zabieg miałam 23 października, wtedy terminy w Trzyńcu były już na 2016r. Czasami jest tak, że ktoś zrezygnuje i się zwolni miejsce, ale to trzeba mieć trochę szczęścia. Mnie też wzięło przeziębienie przed samym zabiegiem, byłam tak zdesperowana, że w dwa dni wyleczyłam katar i wzięli mnie taką chorą. Po zabiegu mocno to odchorowałam, ale z nowym wyglądem, więc już mi było wszystko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezmienialna
Kurcze czyli długo nawet bardzo... a te dodatkowe 1000 zł przyspiesza termin czy nie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezmienialna
Przyznam czas ma dla mnie duże znaczenie bo niestety spotykam się z ogólnym niezrozumieniem odnośnie swojej decyzji... swojego kompleksu. Od kiedy wypracowałam sobie fitnesowa sylwetkę, ciężką pracą i treningami, jedyne czego mi brakuje to ładnych piersi a w zasadzie w ogóle piersi teraz mam piegi a nie biust;) To moje marzenie i czuły punk. Tym razem chciałabym postawić na swoim a w zasadzie postawić siebie na pierwszym miejscu. Mam nadzieję, że podczas konsultacji doktor powie mi w którym miejscu ta operacja odbyłaby się szybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezmienialna
Czarnula trzymam kciuki za Ciebie, zazdroszczę bliskiego terminu. Daj znać jak było, gdy dojdziesz do siebie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy jest możliwa konsultacja emailowa, czy tylko osobiście do Brzuchanskigo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno możliwa ale długo czeka się na odpowiedź albo wcale... Ja np wysłałam maila w ubiegłym tygodniu i do dziś nie dostałam odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa dopiero doczytałam, że masz na myśli konsultacje a nie umówienie konsultacji lub operacji :) Słyszałam, że z tym bywa różnie ale bardzo wątpię by znalazł na to czas i z tego co wiem woli jednak osobiste wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowananamaxa
Do Niezmienialna: Co do 1000zl i przyspieszenia zabiegu to niestety nie polecam bo to juz dawno nie funkcjonuje... Pytałam doktora czy istnieje taka możliwość to wręcz sie zirytował bo podobno dziewczyny sztucznie rezerwują terminy a pozniej je sprzedają. Powiedział ze nawet nie przyjmie takich osób. Wystarczy jak poprosisz doktora ze bardzo Ci zależy a na pewno sprawdzi czy ktoś sie nie wykruszył z kolejki. Ja tak miałam i na zabieg czekałam jedynie 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×