Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
Terminy są dość odległe a na konsultacje trzeba być osobiście,chyba że mieszkasz naprawdę daleko i uda ci się go przekonać telefonicznie.Gdzieś czytałam że nieraz na to idzie ale musisz dodzwonić się do niego osobiście a co do rejestracji to też można umówić się na konsultację telefonicznie.Zaliczki ode mnie nie brał żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Nie wiem jak z operacją nosa, ale ja miałam plastyke brzucha 14.09.15 r. na która czekałam 12 mcy. We wrzesniu po operacji brzucha zapisałam się na podniesienie piersi i mam termin dopiero na 08.03.2017 r. wiec terminy naprawdę odległe. Ale warto czekać bo pan doktor to naprawdę super lekarz w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Ja jechałam na konsultację ponad 400 km w jedną stronę, ale uważam, że było warto. Jakoś nie jestem przekonana do konsultacji mailowej, bo osobiście doktor zbada, powie co i jak i potwierdzi lub rozwieje wątpliwości. Ja mam plastykę brzucha w sierpniu 2016 r., na konsultację czekałam ponad miesiąc, a na op czekam 9 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
O matko. Załamałam się. Myślałam, że ok 4-5 miesięcy to maks oczekiwania. Ja jak miałam operacje u innego doktora w Nemcnice Trinec to wszystko załatwiliśmy mailowo i skonsultowaliśmy na tip top w dniu operacji. Wtedy zdałam się na propozycje i opinie doktora i teraz raczej też tak będzie więc konsultacja wcześniej dużo mi nie da jeśli jestem pewna, że chce to zrobić, mogłabym ewentualnie się rozmyślić ale to mało prawdopodobne :) też mam 400 km w jedną strone ale przejechać 800km w ciągu dnia,wydać tyle kase na podróż, żeby wejść na 20 min do gabinetu i dowiedzieć się tego co mogę raczej przez maila to..... hmm. Dziwi mnie, że doktor nie chce zaliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zapłacic zaliczke w styczniu w kwocie 2000 zł a operacje mam w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonawin
Z tego co się orientuję to trzeba płacic zaliczkę, jeżeli robi sie operację piersi z użyciem implantów,bo oni je muszą zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiedza jaki rozmiar zamówic przed operacja ,skoro na konsultacji to jest orientacyjne,tak naprawde lekarz może byc pewny co do wielkości dopiero podczas operacji ,jak wprowadza chwilowe ekspandery i sprawdza jak to wyglada i ile mililitrów wprowadził,dopiero wówczas daje odpowiedni implant.Tak mi sie wydaje z tego co widziałam w telewizji :).Ja np powiedziałam wstepnie ze chce 370 mililitrów ale może sie okazac że będa za duże ale za małe i co wtedy(ja chce miec normalne średniej wielkości,nie za duże ,nie za małe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żadnej zaliczki nie wpłacałam a miałam operację nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy operacji nosa tez nie wpłacałam zaliczki,ale juz przy operacji piersi mam wpłacic 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy operacji piersi wplaca sie zaliczke, a przy nosie nie. Doktor ma na stanie roznej wielkosci implanty i jak lezysz na stole to dopiera Ci odpowiednie. Zamowisz np. 350 ml, ale jak beda za male to on ma tez wieksze i Ci wlozy te najlepiej pasujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie pocieszyłas bo juz sie wystraszyłam ze jak na konsultacji wydawały mi sie dobre 370 ml ,to nie znaczy ze podczas operacji okazą sie w sam raz i ze moge liczyc na to ze doktor mi moze zmienic na pasujący rozmiar(boje sie zeby nie były za duze ale i tez nie chce małych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobietki :) czy któraś z Was wybiera się na konsultację do dr Brzuchańskiego w drugiej połowie stycznia?jutro dzwonię do kliniki w celu umówienia wizyty(mam nadzieję,że są jeszcze wolne terminy na styczeń),jeśli ktoś z Was jest z małopolski lub okolic,wybiera się samochodem i szuka dodatkowego pasażera-proszę,niech da znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się pociągiem mogę cię ze sobą zabrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość A...konsultacje osobistą miałam pod koniec sierpnia 2015 wiec czas oczekiwania na zabieg to ok 7 miesięcy, jesli chodzi o zaliczke to w ogóle nie było takiego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki czy na operacje jedziecie z osobą towarzyszącą ? mąż bedzie musiał gdzieś przenocować przez te dwie doby kiedy ja bede w szpitalu macie jakis namiar na w miare przyzwoity hotel lub cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Pań chciałaby się zamienić terminem ? Mam plastykę brzucha na 16 marca a wolałabym zrobić w drugiej połowie roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Ja mam zaplanowaną operację plastyki brzucha na 17.08.2016, napisz na michania_ania@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam termin operacji biustu na 6 czerwca, chętnie wymienię się na wcześniejszy termin, jeśli ktoś zainteresowany czekam na maila: mili2003@vp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny.Czemu jest tu tylko 22 strony a u dr Furmanka prawie 500????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuja mnie dolne powieki???któraś z was robiła u doktora??? jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbbbina1990
Z tego co czytałam na http://spislekarzy.pl no to nie jest z nim najgorzej, ale chyba najlepiej jest pytać wśród znajomych, bo nigdy nie wiadomo kto w internecie czyha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość878787
a ja wpłacałam zaliczkę a będę miała robiony nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0909009
na konsultacje czekałam 4 miesiące i byłam we wrześniu 2015 a zabieg mam mieć w kwietniu 2016 , zabieg nosa mam w Bielsku i wpłacałam zaliczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dr. Furmanek jest chyba lepszym specjalistą przynajmniej jesli chodzi o brzuch, natomiast dr. Brzuchański ponoć lepiej robi piersi i nos. Ja robiłam brzuch i nie jestem do końca zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Do gość z wczoraj (15:18), czy mozesz coś więcej napisać dlaczego jesteś niezadowolona? Jak nie na forum to mój mail michania_ania@wp.pl Będę wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, również planuje operacje mojego (okropnego)nosa, zastanawiam się nad tym już dość długo ale dopiero teraz jak mieszkam w Czechach i každý dookoła mnie coś sobie robi to zdecydowałam, że się odważe. A druga rzecz, że operacje plastyczne w Czechach są bardziej cenowo przystępne niż w Polsce. Ceny jakie piszecie u Polskich doktorów mnie powalają. Dziś dzwoniłam do Trzyńca, kilka razy ale w końcu odebrała pielęgniarka, po czesku mówię płynnie więc nie było problemu się dogadać :), na konsultacje mogę tylko w popołudniowych godzinach takže pielegniarka zaproponowała mi wizyte u dr Brzuch. w Czeskim Cieszynie gdzie przyjmuje, każde wtorki od 13.30 do 16.30 dziewczyny jeżeli będziecie chciały w czymś pomóc, przetłumaczyć albo cokolwiek to piszcie pomogę :) Ja chciałabym was poprosić o jakieś fotki przed i po,może mnie to upewni w tej decyzji.... boje się panicznie, operacji, paniki po przebudzeniu bez możliwości oddychania nosem, narkozy....jestem matka dwójki dzieci i boje się, że coś by mogło się stać :( ale myśl, że do końca życia mam się wstydzić swojego nosa mnie motywuje, męczę się już z nim 30 lat ://// Mój mail: sandra.bartos1@gmail.com Ogólnie MUdr Brzuchanski ma w Czechach bardzo dobrą opinie. Pozdrawiam wszystkie odważne kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym mam korektę powiek u dr Brzuchańskiego jak zawsze obawy są żeby wyszło ładnie i bez komplikacji. Dzisiaj zrobiłam wszystkie badania tak dla siebie .Dam znać jak będzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
do Sandry ja jestem po operacji nosa u Brzuchańskiego i mam już wyrobione zdanie poza tym w Tryńcu byłam już tyle razy,że ten szpital dość poznałam.Moje zdanie co do szpitala jest bardzo pozytywne i życzyłabym takich w Polsce a co do cen w chirurgii plastycznej u doktorka to jest naprawdę okazja za małe pieniądze zrobić zabiegi i to naprawdę na wysokim poziomie. Doktor Brzuchański to naprawdę świetny specjalista ale wiem też że chwalą Furmanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu, rozumiem, że jesteś zadowolona z nowego nosa :)))) Ból też przeżyłaś:) we wtorek mam konsultacje a obawy ciągle na tzm samym poziomie... :-/ Pozdrawiam i podeślij jakieś foteczki jeśli będzie Ci się chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×