Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość Dorota1608
To w końcu jasne czemu dr nie odpisuje. Uspokoiłaś mnie. Będę cierpliwie czekała na meila od doktora;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie między brzuchanski a małpą jest spacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnej spacji! We wszystkich adresach meilowych nie ma spacji, moze byc kropka, myslnik ale jest ciągłość w znakach. Pisalam , doktor do mnie odpisal i spacji nie robiłam! Nie wprowadzaj w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się z Tobą kłócić. U mnie wyskoczył błąd, zlikwidowałam spację i dopiero wiadomość się wysłała. Więc już skończmy ten temat. Nie pisze tego żebyś mnie atakowała tylko po to żeby inni wiedzieli że to może akurat jest przyczyną tego że wiadomości nie chcą się wysyłać. Tyle w temacie. Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie piszesz ze zlikwidowalas spacje i dopiero wiadomośc poszla. Więc spacji nie ma. Nie kłóce się tylko po to pisze aby nowe osoby wiedziały. Dla mnie to rybka bo juz jestem po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko :) czytasz to co piszesz? skoro napisałam że zlikwidowałam spację więc jak mogło "nie być spacji" zrobiłam kopiuj wklej Twojego adresu do Dr. I tam usunęłam spację więc "spacja była" Tobie to rybka innym może nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisalas ze zrobilas kopiuj wklej. Nigdzie spacji nie robiłam. Na drugi raz się nie udzielam. Domyśl się o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś taka domyślna to powinnaś się domyśleć. Skoro piszesz że nigdzie spacji nie robiłaś więc po co to "domyśl się" ? sama się już gubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam jedną osobą która odpowiadała na pytania dotyczące dr. Teraz nie dziwię się dlaczego dziewczyny olewaja to forum, bo trafiają na takie niewdzieczne dziewuszyska jak ty. Inna na twoim miejscu podziekowala by za pomoc a ty co? Przyszlas sie poklocic? Sprawia ci to przyjemnosc? A moze jestes tą zazdrośnica co nie stac na operacje i ze zlosci wycierasz sobie zęby o kogoś? Nigdy nie pisalam spacji w meilu i kazda madra osoba wie ze w meilu takiej przerwy nie ma. Zegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie pozwoliłaś mi podziękować. I przypominam Ci że to Ty zaczęłaś się kłócić a teraz śmiesz mnie komentować wymyślając jakieś głupie teorie. I dalej ciągniesz ten temat twierdząc że ja przyszłam się pokłócić. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginabel
Dziewczyny dajcie spokój. To forum ma służyć innym pozytywnie. Jestem po operacji u dr. operował mnie tuż przed swoim urlopem. Na mejle odpowiadał szybko i w adresie NIE MA SPACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1608
Ginabel, co sobie operowałaś i jak długo czekałaś na operację? Nie wiesz czy robi plastykę ramion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginabel
Dorota, operowałam piersi. O plastyce ramion niestety nic nie wiem, ale pisz do dr to Ci odpowie. Dr jest na urlopie jeszcze do końca tego tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasia
Hej, 24.09.2014 będę miała robiony nosek u doktora Brzuchańskiego, może odezwałyby się do mnie na maila dziewczyny, ktore tez operowały u niego nosa, na forum beauty.com tylko straszą, że partaczy robotę...zaczynam miec pewne obawy. prosze o kontakt: spanky666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Cześć dziewczyny.Jestem umówiona do dr Brzuchańskiego na konsultacje we wtorek 12-ego,muszę przyznać ze mam tremę,chcę spełnić marzenie swojego życia i zrobić korekcję nosa.Mam już trochę lat i zastanawiam się czy warto podjąć ryzyko,bo wiecie mam szczęśliwą rodzinkę i kochającego męża który twierdzi,że mój nos nigdy mu nie przeszkadzał ale skoro jest to moje marzenie to mam je zrealizować.Całe życie patrzę na ten mój kulfon i z wiekiem wydaje mi się coraz większy.Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Asiu proszę napisz mi jak długo czekałaś na termin od konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień temu miałam operację nosa w Czechach, w szpitalu w Trincu, u dr Brzuchanskiego, 3 lata temu plastykę piersi także u niego. Operacja piersi, o której już kiedyś pisałam na forum dot. dra odmieniła moje życie. Pojechałam do niego z myślą o implantach, ale dr powiedział, że moje piersi najpierw wymagają korekty, a potem można mówić o wkładkach. Lojalnie uprzedził, że mogą być lekkie blizny itd. W tym czasie moja koleżanka w Katowicach z takimi samymi piersiami po porodach poszła do chirurga i bez słowa o korekcie włożył jej wkładki. Ma większy biust, ale widać, ze jest nieforemny, sutki na dole itd. Powiem tak, po mojej operacji u dr Brzuchanskiego, wkładki mi już nie są potrzebne. Biust jest super, rozmiarowo niby taki sam (80C), ale piękny, jędrny, zgrabny, stojący, jak u 16-latki, a mam lat 40! Kolejna operacja-korekta nosa była moim marzeniem od dzieciństwa, niby nie tak zły nos, ale zbyt długi, końcówka duża, trochę sprawiał, że twarz stawała się optycznie ciężka. Pojechałam do doktora na konsultacje wczesną wiosną i ustaliliśmy termin na ubiegłotygodniowy. Nawiążę tu do dziwnych anonimowych uwag na tym forum a propos opłat jakie dr bierze za 'lepsze' terminy. Nigdy ani mi, ani koleżankom, które operował nic takiego nie proponował, a nawet jeśli taki terminarz istnieje, to wszystkie opłaty uiszcza się w szpitalu, w kasie, dostaje się szczegółowe rachunki i NIE MA MOWY O PRYWACIE w przypadku dra Brzuchanskiego, co zdaje się ktoś tu, na pewno NIE PACJENTKA, usiłuje wraz z wypaleniem doktora insynuować! W ubiegłą środę miałam operację. Opieka, jaką otrzymałam po niej, od anestezjologa, pielęgniarek, doktora, jak dla mnie była porównywana z taką w prywatnej klinice, a nie państwowym szpitalu. Pierwsze dni, z gipsem na twarzy były psychicznie ciężkie, bo fizycznie było mi tylko niedobrze i trochę głowa bolała. Przemyślenia w takim stanie są chyba normalne-czy dobrze zrobiłam, jak będę wyglądać itd. Na konsultacjach oczywiście szczegółowo dr powiedział co i jak, ja też powiedziałam jakbym chciała, ale wiecie, to jest twarz, a ją ma się tylko jedną. W końcu, we wtorek pojechałam ogipsowana na jego zdjęcie... to, co poczułam jak się zobaczyłam w lusterku..nie da się opisać... choć zmiany jak ustaliliśmy są subtelne /a to podobno bardzo, bardzo trudne/ twarz moja odmłodniała, nos jest delikatny, elegancki, powiedziałabym 'arystokratyczny', mąż twierdzi, że wyładniałam i złagodniałam! A to jeszcze nie koniec, końcowy efekt ma być za 2-3 miesiące. Konkludując napiszę patrząc w lustro: doktor Brzuchanski nie jest świetnym rzemieślnikiem, on jest ARTYSTĄ! I to WYSOKIEJ KLASY ARTYSTĄ. Przy tym odnoszę wrażenie, człowiekiem skromnym, uczciwym, bo z tego, co słyszałam w szpitalu potrafi nawet jak są powody odradzić zabieg, w odróżnieniu od innych lekarzy, którzy biorą jak leci 'na taśmę', a do tego posiada wysoką kulturę osobistą. I wszystkim wahającym się , czy zrobić coś powiem: TYLKO U NIEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura to chciwy cwaniaczek, bierze oplaty za szybsze terminy dlatego ma bardzo dlugie terminy bo wiekszosc wczesniejszych rezerwuje sobie na zarobek. proponuje ci bardzo,bardzo odlegly termin i zaznacza,ze jak chcesz wczesniej, to musisz doplacic 1000 zlotych.furmanek nawet nie ma w ofercie wczesniejszych platnych terminow.jak chcesz sie u niego operowac to musisz swoje odczekac . za te same wkladki co furmanek ma w ofercie zdziera o 1500 zlotych wiecej zeby wiecej zarobic . pazerny jest nawet na pare zlotych z konsultacji bo nawet z europypotrafi sciagnac dziewczyny na konsultacje gdzie furmanek mowi ,ze nie trzeba przyjezdzac na konsultacje bo zrobi konsultacje w dniu zabiegu, furmanek konsultuje mailowo-gratis. kilka lat temu mowil polkom pytajacym sie o to czy jego kolega po fachu furmanek mowi po polsku , odpowiadal w mailach, ze nie mowi. chcial sobie zgarnac wszystkich chetnych na operacje do siebie, bo wiedzial, ze polki ida do doktora , ktory mowi po polsku . bezczelnie klamal,bo furmanek mowi plynnie po polsku !!!!! i tak moznaby mnozyc to pazerny chciwy cwaniaczek,ja polak z ostrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena40
Drogi 'gosciu'. Zadziwiajace jak szybko i z jakim jadem zareagowałes na mój wpis. Można by pomyśleć, że masz swój interes w anonimowemu oczernianiu dr Brzuchanskiego... Otóż to co napisałam jest prawdą natomiast Twój wpis ociera się o naruszenie godności osobistej i podlega pod prokuratura. Zresztą źródło z jakiego piszesz można łatwo zlokalizować nawet jeśli jak widać po czcionce nie piszesz z naszego kraju. Pośmiałam się trochę przy opisie konsultacji mailowej. Nie słyszałam jeszcze o poważnym lekarzu, robiacym poważne operacje online. A szczególnie te dotyczące wyglądu fizycznego i często nieodwracalne. Utop się zawistniku we wlasnym jadzie... Ja się nie będę znizać do polemiki z tobą a te dziewczyny, które mają trochę oleju w głowie nigdy cię nie potraktuja poważnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ada1234
lena40: Moglabys mi powiedziec ile zaplacilas za nosek? Tez sie wybieram do dr Brzuchanskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Szkoda że wcześniej nie słyszałem o tym lekarzu , ani nic o czeskich chirurgach. jestem jedną z ofiar partacza z tematu nieudane operacje nosa . ledwo żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kogo robilas op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena40
Ponad 19 tyś. koron. Płaci się szpitalowi, a nie lekarzowi. Do tego za każdy dzień pobytu w szpitalu ponad tysiąc. Byłam dwie doby. W tym całodobowa opieka, lekarstwa, jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balabym sie do czech na operacje jechac, w polsce zawsze masz wieksza pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnosc czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Bardzo dziękuję Ci Lena 40 za opisanie swojego kontaktu z dr Brzuchańskim.Na doktora trafiłam w Bielsku-Białej ,bo pracuje tutaj w Klinice św.Jakuba i pomyślałam,że skoro pracuje tutaj w Bielsku to czemu nie jechać do Czech i tam poddać się operacji właśnie jemu.Tak jak pisałam już,że konsultację mam we wtorek i mam nadzieję,że ustalimy termin operacji,mam nadzieję,że będzie jeszcze w tym roku. Lena 40 proszę napisz mi jak długo czekałaś na termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Dobrze,że jest to forum dotyczące doktora Brzuchańskiego,bo można wysuwać wnioski i wiele się dowiedzieć.Mam zamiar również wam pisać moje spostrzeżenia obiektywnie opisując wszystko.Oczywiście zanim podjęłam decyzję o operacji u tego lekarza dużo czytałam na forach o operacjach plastycznych i różnych lekarzach i jest to dla mnie bardzo trudna decyzja,bo nigdy nie wiadomo czy się uda .Każda z nas ma nadzieję,że wszystko będzie dobrze.Dziwią mnie trochę te komentarze oczerniające lekarza co do zawyżania opłat.W sumie akurat to mam w nosie bo ważniejsze dla mnie jest to czy ten właśnie doktor to fachowiec czy partacz a z wielu komentarzy wywnioskowałam że właśnie dr Brzuchański jest dobrym specjalistą od operacji plastycznych.Czekam na kolejne opisy waszych operacji u doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena40
DoKajka: czekałam ponad 3 m-ce i nie uważam tego czasu za stracony. Jak sama wiesz człowiek waha się bije z myslami i te parenaście tygodni pozwala zastanowic się ostatecznie i co ważne oswoić z myślą o zmianie. W przypadku wyjścia spod ręki dr Brzuchanskiego zdecydowanie pozytywną. Oczernianie go tu przez pewne osoby jak mniemam z branży świadczy tylko o tym, że jest to lekarz znakomity i zdolny. A to wybroni się samo, bo ja jestem chodzącym tego świadectwem z całą rzeszą pań i tylko do niego wrócę jak będę chciała w przyszłości coś innego skorygować. Trzymam za Ciebie kciuki i uwierz mi taka operacja nie jest ani bolesna ani nie wygląda się czy czuje zle. A efekt powala. Do odważnych świat należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Ja też nie wiem dlaczego piszecie ze doktor bierze wiecej pln niz furmanek jak nasz dr nawet tych pieniązków nie widzi na oczy bo sa zanoszone do kasy szpitalnej (państwowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Dzięki Lena40 za informację,mam nadzieję,że ja też długo czekać nie będę i do zimy się wyrobię.Jutro jadę na konsultację i strasznie ciekawa jestem jakie będą wrażenia i jak one będą rzutować na moją decyzję.Przede mną jeszcze długa droga bo po rozmowie z doktorem i decyzji pozytywnej czekają mnie badania i wówczas już będę wiedziała na pewno czy dojdzie do skutku moja operacja.Muszę przyznać że bardzo jej chcę i nie wyobrażam sobie że jej nie zrobię ale jeśli taka będzie bo lekarz zadecyduje że nie,to cóż poddam się woli natury. Czekam na opowieści Molci i Wioli bo one tu fajnie opisują swoje historie z zabiegiem no i oczywiście gorące wrażenia po operacji.Czytając to forum człowiek jest troszkę spokojniejszy bo wie czego może się spodziewać i nastawia się psychicznie.Ja nigdy nie miałam operacji w silnej narkozie tylko dwa zabiegi ginekologiczne w znieczuleniu dożylnym a to chyba jednak duża różnica bo nie oddychałam przez respirator a tego oczywiście oprócz skutków korekcji boję się najbardziej. Troszkę naoglądałam się filmików i nie wygląda to ciekawie ale wiadomo że każdy inaczej przechodzi operacje i ból.Proszę Lena 40 napisz mi ,jak ty teraz dbasz o swój nos i co z nim robisz i czego unikasz?kiedy zaczęłaś normalnie jeść i tak w ogóle pisz bo twoje spostrzeżenia są mi bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×