Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygląd ważna sprawa

Uczucia a wygląd fizyczny

Polecane posty

Gość nooo dobraaaa
Labradorka ale ku....rka jak mozna sie zakochac w kims kto ci się nie podoba? Ja dostaje furii kiedy on tak mowi....pieprzy mi jaka jestem madra a ja mysle taaaaaaaaaa wolałabym byc ladna. Koniec końców obrazam się na amen ciskając się jak naburmuszona makolągwa a on nie wie o co mi chodzi bo przecież mnie KOCHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
a może tak mówi, bo wie, że Cie to denerwuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
W dodatku...ja jestem brunetką.,...on uważa ,że piękna może byc tylko blondynka i ze wszystkim podobaja się blondynki....to co Ty tu robisz pytam i już wieczór załatwiony bo mi się chce płakać. Nie pojmuję tego, facet zawsze chce miec atrakcyjną kobietę...wiec chrzanienie mi ze kocha mnie za inne walory doprowadza mnie do szału, i nie w tym rzecz ze czegoś mi brakuje trylko ze wszystkim innym się podobam a on jeden serwuje mi teksty ze dla niegho moj wyglad sie nie liczy i tak naprawde w zyciu mu sie nie podobałąm! Cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
Uwierz mi że można!! Ja tez byłam zakochana w kimś brzydkim i wszyscy znajomi w czoło sie pukali!! Ale cóż....... jak to mówią miłość jest ślepa!!! Nie myśl za dużo!! Kobiety za duzo analizują i za dużo kombinują!! Ciesz sie swoim szczęściem, a na słowa faceta trzeba zawsze wziąć poprawkę!! Popatrz na jego czyny, to najbardziej świadczy o uczuciu, a nie słowa. Chcoaiż my kobiety lubimi i widziec i słyszeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
Niski i brzydki stanczyk....być może, szczerze mowiąc takie są moje spekulacje. Dostaję furii i zcasami myslę,że kiedys mu powiem ze skoro tak to niech się składa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
Labradorka ale tu jest odwrotnie jesmu wszyscy koledzy mowią ze powinien sie leczyc ze ma pikena kobiete lacznie z klentami ktorzy na widok zdjecia na puplipcie mowią "ale d....o cholera....to pana zona...:" a ten potrafi powiedziec "widzialem ladniejsze" pojmujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumcie ze kobieta nie potrzebuje lalusia tylko ciepła ,wsparcia i musi czuc sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
mój poprzedni facet tez tak mówił!! Że uwielbia blondynki i tylko one sie liczą!! Zmienił zdanie.... :) a ja z tego powodu nie zrobie z siebie tlenionego plastika żeby go zadowolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
No to z tego wniosek, że facet tylko tak mówi!! Nie słuchaj tego!! Może to on ma jakieś kompleksy z którymi sobie nie razdi i próbuje Ciebie "zakompleksić"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
Labradorko ja też ani myslę , zreszta mam tak ciemna karnację i oprawe oczu, ze to chyba nawet awykonalne....tak czy siak powiedział mi ze przecietna blondynka zawsze bedzie atrakcyjniejsza od najpiekniejszejnawet brunetki....ie pojmuje debil ze trzy czwarte blondynek dwa dni temu bylo brunetkami i są farbowane....Labradorkaczaami mam ochotę mu przywalic zachwyca się byle miotłą tylko dlatego ze blondynka, czasami jestem tak wsciekla ze az mam łzy w oczach a on oczywiscie nie wie o c chodzi....bo przeciez jestem jedyna dla niego kochana jego niunia a on tylko mowi o prawdach ogólnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
Vanessa Zdecydowanie masz rację!! To sie liczy, poczucie bezpieczeństwa, miłości i stabilizaji :) i może to dać facet, który zdecydowanie odbiega od kanonów urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet tak Ci mówi, to ma duży problem. Ze sobą. Zachowuje się jak prosty cham. przepraszam - nie znam go, ale z opisu tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
noooo dobra skąs to znam!! Wiesz przepraszam nie chce obrazić Twojego facet, ale jeżeli zachwyca się byle tlenionym plastikiem to jest kompletnym pustakiem!! A jak jeszcze powiesz, że ma wygląd "karka" to juz mnie nic nie zdziwi. Doskonałe połączenie "Kark" i "tleniony plastik" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
A ja sie z wami nie zgodzę dziewczyny....a co z porządaniem? Jesli męzczyzna nie jest atrakcyjny? Nie mogłabym iśc do łozka z męzczyzną ,który mnie nie pociąga, co innego że kwestia atrakcyjności jest tutaj dyskusyjna....ja mam np specyficzne poczucie atrakcyjnosci ( dość ze np: facet bez brzuszka to dla mnie nie facet...) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
=JA= mówiąc stabilizacja, nie miałam na myśli finansowej stabilizacji :) chodzi o poczucie bezpieczeństwa, wsparcia, bycia z kimś wtedy kiedy tego potrzebujemy. Pieniądze nie są najważniejsze i nie zawsze dają nam stabilizacje w związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineskaaa
Ja nie wiem czemu sie tu wszyscy czepiaja tego wzrostu,ze facet niski to brzydki,moj facet jest niski a jest superseksowny i nie zaminila bym go na wyskiego-zreszta malo ktory wysoki ma ldna buzie,bo tak sobie ostatnio ogladalm Dla czego niski facet ma oznaczac brzydkiego czy gorszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
No dobra to nie tylko Ty masz taki gust, ja tez lubie ciałko u faceta!! Facet musi wyglądac jak facet!! :) musi być do czego sie przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
ale czy tu ktos mówil, że niski facet jest do niczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineskaaa
Wszyscy pisza,z eniski to bzrydki,ze sie czuc bezpiecznie nie mozna przy takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
haha nie Labradorko....on nie lubi platskików, lubi takie posągowe blondynki i uwaza ze kazdy takie lubi i koniec i nie pozostawia tu żadnego marginesu. Tylko czasami piekne kobiety dyskwalifikuje tylko z racji tego ze sa brunetkami. Wszyscy jego koledzy, wspolpracownicy nawet szef z zazdroscią patrzą na nas, on zas uwaza ze nie wyrózniem się niczym szczegolnym i juz. Moje argumenty ze dla neigo powinnam byc wyjatkowa zbywa ze przeciez na boga jestem ale nie z racji urodu ( bo tu mu sie nie podobam) a z racji innych walorów....ja zagryzam zeby...on nie wie o co kaman....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labladorka
Miłej konwersacji życzę, jutro pczytam spadam obiadek gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znak. Ty masz walory, on - nie :) Weź Ty z nim przeprowadź poważną rozmowę, bo się człowiek denerwuje jak czyta co on wyprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
hahah zdecydowanie się mylicie , jesli facet ma kompleksy, bedzie chciał sie dowartosciowac....pozatym byc z facetem nieatrakcyjnym bo przy takim pewniej....????? Raz wsstrętne, dwa utopijne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
Brick , jesli to było do mnie...zdecydowanie ma walory i to nie tylko te ukryte:-)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociąga mnie ...
... intelekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo dobraaaa
intelekt w parze naturalnym "charmingiem".... Do Labradorki....tak zdecydowanie facet bez ciała to plankton:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo dobraaaaa, Nie twierdzę, że nie ma walorów. Mówię tylko, że zachowyje się bardzo nieciekawie. takie zachowanie o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pociąga mnie ...
"intelekt w parze naturalnym "charmingiem".... " plus pewność siebie, zahaczająca nawet lekko o bezczelność i zarozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×