Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Gość miba
wiem,że teraz ludzie pracują ale sobie popiszę!!!! pogodę mamy dziś piękną,byliśmy na długim spacerze,morze strasznie wzburzone.... ciekawe ile musiałabym maszerować i w jakim tempie aby zgubić kilogram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
...obiad ..............zjadłam jednego gołąbka ..i wystarczy ...... zapijam się teraz czerwoną herbatą........pycha!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Hej .Juz jestem w domu jak się dorwiesz do klawiatury to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja przestałam dodawać cukru do picia i jeść słodyczy narazie jest super i nie jem kolacji chyba sie nawet lepiej czuje:) może duzo nie schudne ale pomału pomału a bdzie lepiej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
Jestem już po pracy rodzina nakarmiona, ja sobie pisze i popijam czerwoną herbatke .Dzień jakoś zleciał .rano serek na obad ryż z jajkiem+surówka z kapusty, i nawet mnie nie ssało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
witaj Daria chyba jesteśmy tu same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
JA też wole małymi kroczkami, aorganizm sam się przestawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
miba chyba już dzisiaj nie pogadamy,będe jeszcze chwile.Jutro tylko rano bo potem jade do znajomych a wieczorem znowu do pracy.Poniedziałek i wtorekmam wolny będe w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
miba idę pod prysznic .Jeszcze zerkne teraz moja córka poklika ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
pa pa pa dojutra może sie uda pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg 13
cześc miba mam chwilke przedwyjazdem odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
rano nie miełam czasu na posiedzenie potem mieliśmy gości,i tak dzień zleciał... od poniedziałku wraca szara normalność... dzisiaj jakoś nie miałam ciągot do jedzenia,zjadłam tylko obiad i póżnym południem trochę owoców ...dobra nasza!!!!!!! chyba jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUSINESSWOMAN
SCHUDŁAM ALE POTRZEBUJĘ MIĘŚNI BRZUCHA! MÓJ CEL TO DIETA BEZTŁUSZCZOWA Z ĆWICZENIAMI TEJ SŁABEJ PARTI CIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Cześć miba już jestem .Własie wstałam . pije kawke i się dobudzam. daj znać czy jesteś .zaraz Ci opowiem co zdziałałam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
miba daj znać kiedy będziesz bo coś się mijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
niem nikogo a ja sobie pisze. Wczorajszy dzień był udany obżarstwa nie było. Rano bułeczka wilo zbożowa+biały serek ,czerwona herbatka Obiad ukoleżanki troszke fasolki szparagowj,nie wiedziała ze się odchudzam i nie chciałam wydziwiać. ale było warto . zgodnie z moim planem zadbania o siebie, mam nowy kolorek na włosach i pięknie wyprostowane włosy oraz wyregulowane brwi. CZuje się lepiej mimo że kilogramów pewno mi za dużo nie ubyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
no to super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najważniejsze ,że dobre sa mopoczucie cię nie opuszcza a to luż wielki sukces . Bo jak człowiek jest zdołowany to wszystko widzi na czarno. Ja też nie mam powodów do marudzenia ,chciałabym sprawić sobie jakiś nowy ciuch ,bo moje robią się trochę lużnawe... siostra-krawcowa obiecała coś mi uszyć bardziej dopasowanego,w maju mamy komunię u męża siostry więc motywacjeszcze większa!!!!! jak cię teraz nie ma ,to zajrze około 16.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
jestem. nie był Cię widać. częst tak mi się robi dopiero jak cofnę do .sie tyłu i jeszcze raz dopiero wtedy widać następnego posta .Niewiem czy coś z tego zrozumiałaś.Odrana mebluje pokój małego. to była nasza sypialnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jeżeli wysyłasz posta to kliknij odśwież " taki niebieski znaczek w lewym górnym rogu ekranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
ja też cały czas się właściwie uczę od męża -bo to taka domowa encyklopedia. złoży komputer od podstaw,położy dach,zrobi ogrodzenie.położy płytki,zaprojektuje budowę domu ,nie chwalę się ale on tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
muszę wyruszyć teraz na zakupy ,nie chce mi się ale muszę... jak cię nie ma to będę jak pisałam o 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
no to do 16 ide kończyć sprzątanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
CHWILA WOLNA !A MóWIA ,ZE JAK KOBIETA SIEDZI W DOMU TO MA DUUUUUUUZO CZASU !!!!!!!!!!!! A WSZYSTKO SIE ROBI SAMO... NO DOść JUż TEGO. WSZYSCY NAKARMIENI.PIJE CZERWONA HERBATKE I SOBIE PISZE... POSTANOWIłAM WYCIAGNAC Z KATA SWOJ STEPER,KTORY MAZ KUPIł MI W UBIEGłYM ROKU ,PRZECIEż TO CALKIEM NIEZLA SPRAWA . NAWET SIE TROCHE ZMECZYLAM,ALE CO TAM TO TYLKO MIESNIE MI ZASTYGłY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
nawet moja teściowa wlazła na stepper! no to ja tym bardziej nie mogę się zbłażnić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
wychodowałam sobie niezły szczypior .. chyba pożrę go na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Uf..... U mnie chwila spokoju .Moja druga połowa wróciła bez humoru . wszyscy zeszli mu zdrogi ,teraz siedzi w garażu, a ja sobie pisze . Jestem objedzona jak bąk. jadłam kasze z surówką z czerwonej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Musiałam zrobić sobie kawe cośspadły mi obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
u mnie szaro -buro zaoknem. Zapowiadaja że popada troche śnieg może jak będze biało tohumorki siępoprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
itak sobie pisze sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×