Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

o mamusiu nie wiem jak mam przezwyciężyć to swoja łakomstwo ... przez ostatni tydzień ciągle za mną łazi cos słodkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrafie gadać do monitora musze mieć poczucie że po drugiej stronie jest drugi człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wsio jedno....!!!!!!!!!! jak pisze to piszę nieraz same dyrdymały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może suszone morele i śliwki są twarde i słodkie ,można je żuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem zwalę ten mój nastrój na wiosenne zmęczenie o a nie na moje łakomstwo!!!!!!!!!hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morele iśliwki owszem żuć można ale są bardzo kaloryczne niestety... ale to nie zły pomysł lepsze to w mini niż czekolada.......!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAAA!!! zadzwonił mój mąz, załatwił mi rowerr st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe mogła troche więcej poćwiczyć ,to dobra wiadomość 2 to zła znajomi zaprosili nas do siebie jutro ,a ja co ani pić ani jeść???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teżżżżżżżżżzz mam steper ...........i trochę używam ....ale leń ze mnie... na początek nie szalej bo zakwasów dostaniesz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ...pić to chyba możesz ....czy się odzwyczajasz????hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włściwie ten rowerek to co daje . tylko nózki??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sąsiadeczka właśnie wprosiła się na kawusie.... boże pewnie będzie znowu wałkować jakieś przepisy kulinarne a ja nie chcę już myśleć ani gadać z nią o jedzeniu....tym bardziej,że ta chuda jak patyk a żre jak koń i to wszystko zwłaszcza ciasta buuuuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed wyjściem zjedz jakąś kanapkę albo co... nie no my to mamy przerąbane .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK zajglądne jeszcze ,wieczorem ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie znikam wpadne jak wypijemy tą kawkę,.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka poszłana niemiecki więc moge poklikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.pewnie jesteś w pracy. Dziś sobota wszyscy w domu więc będzie tłok przy komputerze. posaram się zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,że zniknełaś, mam nadzieje że u Ciebie wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg nie bardzo miałam jak pisać miałam ogromne problemy z komputerem -teraz lece do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtaj ciesze sie że to tylko kłopoty z komputerem, bo już myślałam że zniknełaś na zawsze. w sobote pofolgowałam sobie i mam wrażenie że mnie przybyło.Ważenie w piątek więc trzeba zacisnąć pasa.Ale w koło same pokusy.dzisiaj już wtorek a mnie cieżko wskoczyć na wytyczone tory. musze więcej pocwiczyć.Od teraz będe nieugięta jeśli będą efekty mała nagroda. Jeszcze nie wiem co , może clacho!!!! Teraz troche popedałuje. będe zaglądać mam włączony komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec pedałowania, nogi bolą....popijam herbatke i czekam na reszte rodziny. Jestem już głodna ale zjem z nimi bo nie będe musiała patrzeć jak jedzą(co jedzą) i pokonywać pokusy.na obiedzie powinnam dzisiaj skączyć ale w pracy pewnie coś skubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamusiu ...jazda na wariackich papierach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przez weekhend mąż składał komputer dla kolegi i musiał go testować a wczoraj następny się nawinął i musiał mu od nowa stawiać system... więc nasz komp. stał w kącie a te obce się testowały..!!!!!!!!! Myśle ze już wystarczy... a z moją dietą ...porażka....tylko 1 kg...buuuuu buuuuu płakać się chce!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Własnie wróciłam zpracy ,musiałam coś zjeść bo mnie ssało i ide lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×