Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

a ja mam nadzieje ze @ nie bedzie. tempka na razie sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Marilynka=========================nie martw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Marylinko bardzo bardzo mi przykro ale pamietaj ze wszystkie jestesmy z toba!!!Jesli tylko bedziesz przy kompie to informuj co u ciebie. U mnie tez niezaciekawie sie zapowiada ale trzeba sie jakos trzymac bo nic innego nam nie pozostaje... Barbarko ty tez sie trzymaj,nie zalamuj sie i pomysl ze moze nastepnym razem sie uda. Rudzia moze u Ciebie zagoscila fasolinka,czego ci zycze z calego serca!!! Spijcie dobrze.Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!! Wanileczka witaj po długiej nieobecności:).U mnie staranka w weekend były ale jak się okazało dzisiaj na marne...Byłam dziś u mojego ginekologa na badaniu owulacji i okazało się że jej wogóle nie było:( - normalnie załamka...Pęcherzyk urósł jedynie do wielkości 13 mm i sam sie wchłonął.Przepisał mi jakiś lek o nazwie clostilbegyt (o ile dobrze odczytałam z recepty) i mam go brać od przyszłego cyklu.Dobrze że mój mąż jest cały czas przy mnie bo inaczej bym chyba ześwirowała.Natomiast za Ciebie trzymam strasznie mocno kciuki i mam nadzię że Ci sie udało:). Dziewczyny już raz wspominałam o tym żebyśmy sobie zrobiły tabelkę - chodziło mi o to żeby każda wpisała swoj nick, imię, wiek , miejscowość lubkolice z jakich pochodzi oraz czas staranek.Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jestem od niedawna tutaj z wami,jesli zrobicie tabelke to mam nadzieje ze pozwolicie mi sie wpisac do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - no to ja w takim razie ją szykuję a która z Was będzie chciała się wpisać to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIE WIEK MIEJSCOWOŚĆ DŁUGOŚĆ STARANEK nikkita.....ewelina......27.........dzierżoniów..............3 lata Zapraszam do wpisywania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIE WIEK MIEJSCOWOŚĆ DŁUGOŚĆ STARANEK nikkita.....ewelina......27.........dzierżoniów......... .....3 lata ridziaa....paulina.......25.........kraków....................7 m-cy Rudziaa mam nadzieję że sie nie pomyliłam w obliczaniu czasu staranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy juz marzec prawie:) ja mysle ze lepiej bedzie mw data od kiedy. bedzie sie latwiej dokladnie polapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIE WIEK MIEJSCOWOŚĆ DŁUGOŚĆ STARANEK nikkita.....ewelina......27.........dzierżoniów......... .....3 lata rudziaa....paulina.......25.........kraków.............. ......7 m-cy Zrobiłam bład w Twoim nicku ale już poprawiony:) Dziewczyny jak chcecie się wpisać to skopiujcie całą tabelkę do wpisywanej treści posta i poprostu sie dopiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaa a jak sytuacja z Twoim mieszkaniem?? Pisałaś pismo do spółdzielni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, a skąd niby masz miec juz @ skoro jestes teoretycznie 7 dni po owulacji. Bardzo dobrze, że tempka ise utrzymuje, bo to świadczy o obecności progesteronu i fazie lutealnej. Poczekaj i proś o jeszcze co najmniej 7 dni wyższej temperatury. Barbaro, przykro mi. Ale wszystko przed tobą. Myśle, że juz niedługo ci się uda tylko życze więcej luzu następnym razem. :) A ja jestem po zastrzyku na @ i czekam. Zobaczymy kiedy przybędzie... Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaffira
Witam wszystkie forumowiczki. Jestem tu po raz pierwszy i też mam ten problem, z tym że wiem czemu nie mogę zajść. Mam Zespół Policystycznych Jajników- PCOS, a inaczej wielotorbielowatość jajników. Mam pytanie czy ktoś badał was pod tym kątem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaffira
PCOS objawia się głównie: Niereguralnymi, długimi cyklami, skąpe @- nie zawsze , czasem bardzo obfite, aż za obfite, Szybkie przybieranie wagi ciała ( nie zawsze ) otyłość brzuszna zarost typu męskiego ( nie zawsze ) Ale głównie badanie USG i Hormonalne stwierdzą napewno to schorzenie. Leczenie do końca życia- niestety Jakby jakieś pytania w tym temacie to służę pomocą. Pozdrawiam Głowy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita a też brałam Clostilbegyt od 3 do 7 dc a później od 16 do 25 Luteine.Pęcherzyki rosły jak byczki ale nic nie wyszło. Ja sie szykuje i jade zraz ... Dzięki jak nie wiem co za wsparcie. Mam nadzieje ze jak wróce to przeczytam że np Rudzia i Barbarka mają fasolki i sens tych wszystkich męczrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIE WIEK MIEJSCOWOŚĆ DŁUGOŚĆ STARANEK nikkita.....ewelina......27.........dzierżoniów......... .....3 lata rudziaa....paulina.......25.........kraków.............. ......7 m-cy marilynka...magda.......25.........kutno.......................2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaa dziekuje bardzo za informacje, napewno skorzystam. Mam jeszcze takie pytanie dotyczące temp. nigdy jej nie mierzyłam ale zaobserwowałam od jakiegos czasu dziwną rzecz: kilka dni a właściwie nocy przed@ mam chyba podwyższoną temp. i to chyba znacznie bo każdego ranka budze się mokra jak przy grypie. Czy wiecie co to może oznaczac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edna cykl ma dwie fazy. Faza I to faza nizszych tempek i powinna byc nieplodna(chociaz czasem ciaza sie zdarza) Faza II to faza wyzszych tempek. dzien skoku uznawany jest za dzien owulacji. od tej pory utrzymuje sie wyrzsza temperatura az do dnia @ lub dnia przed nia kiedy spada do poziomu fazy I nizszej. jezeli nie spadnie po 16-17 dniach mozna podejrzewac ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberry25
Hej dziewczyny!Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona.Mam podobny problem i znoszę to coraz gorzej.Staramy się już blisko rok i nic,ja większość badań mam za sobą ,mój mąż także badał swoje plemniki i wszystko jest dobrze.Już sama nie wiem co robić,wiem,że psychika odgrywa dużą rolę,ale jak tu nie myśleć o tym czego tak bardzo się chce.Jeśli w tym cyklu nie wyjdzie idę już na ostatnie badanie hsg,czyli na drożność jajowodów,chociaż mój lekarz stwierdził,że nie powinnam mieć z tym problemu,ja jednak chcę mieć pewność ,że wszytko gra.Jejku już nie wiem skąd brać siłę?????Ach kobitki musiałam się trochę wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki...Czesc bluberry i Zaffira. Zaffira ja podejrzewam PCOs i jak narazie nie moge zajsc w ciaze bo mam problem z brakiem owulacji.MAm kilka objawow oprocz nadwagi:wypadanie wlosow,od niedawna nadmierne owlosienie i pogorszenie cery i oczywiscie dlugie cykle ale teraz przyjmuje duphaston,badania hormonalne Lh:fsh 2.83 ktore wskazuja na ta chorobe,czeka mnie tylko potwierdzenie na Usg,wlasnie jutro jade do gin i bardzo sie boje ze przez Pco nie zajde nigdy w ciaze:(:(:( Ile czasu starasz sie o ciaze i czy gin mowil ci jaka jest szansa na dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIE WIEK MIEJSCOWOŚĆ DŁUGOŚĆ STARANEK nikkita.....ewelina......27.........dzierżoniów......... .....3 lata rudziaa....paulina.......25.........kraków.............. ......7 m-cy marilynka...magda.......25.........kutno................ .......2,5 roku ..............Klaudia.......26.........Sulechow...................7 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberry25
NICK IMIE WIEK MIEJSCOWOŚĆ DŁUGOŚĆ STARANEK nikkita.....ewelina......27.........dzierżoniów......... .....3 lata rudziaa....paulina.......25.........kraków.............. ......7 m-cy marilynka...magda.......25.........kutno................ .......2,5 roku ..............Klaudia.......26.........Sulechow......... ..........7 m-cy bilberry25 Agnieszka....25.........Lublin.............. .........11m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberry25
mała pomyłka,miało być bluberry25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susssseen
Dziewczyny moge sie dolaczyc? Moze znecie sie na wynikach,interpretacji???Za 3 tyg.ide do lekarza.. Chlamydia Trachomatis IgM:6,46 RU/ml obok pisze wynik ujemny RatioIgA 0,19 obok -ujemny Moje wyniki: Progesteron 8,35nmol/L Prolaktyna:21,22ng/ml Rubella IgG: 16,3 IU/ml Estradiol:39,3 pg/ml fsh:7,92 Iu Lh: 6,1 mIU/ml Testosteron:1,7 nmol/L Czy z takimi wynikami mam szanse na dziecko??? Bede dziwczna za pomoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie o tych zelach antycelulitowych? dajcie meile to wysle wam zaproszenia. jak sie zarejestrujecie (trwa 2min), uzbieracie 10meili kolezanek i wyslecie im zaproszenia a one sie znowu zaloguja to dostaniecie taki zelik. podobno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susssseen
Czuje sie niewidzialna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×