Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Witajcie kochane, Dorcia mnie raz bola, raz nie, ogólnie objawy przed @ coraz bardziej mi się nasilają a cylke wydłużają się. No ale u mnie to PCO. Teraz np @ powinnam dostać 7.06 ale chyba nic z tego bo jakichkolwiek objawów brak. Czyli znowu niewiadomo kiedy sie pojawi @. Klaudia a może jednak się udało, chyba to był dobry czas. Marylinka takie zmęczenie przed @ moze ono jest spowodowane czymś innym? oby tak było. Ja dzis jakaś zrezygnowana jestem nie chce mi się nic niby lecze się tyle czasu a nadal mało wiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna głowa do góry!!! Dziś pogoda beznadziejna to może dlatego tak sie czujesz. Pozdrowienia dla wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki ale to na pewno na @. Boli mnie brzuch już drugi dzień. Dziś 20 dc. I piersi tragedia-dotknąć się nie moge, także to ta cholera co co miesiąc. Ja już nie mam nadzieji. Poddałam się , tak jak pisałam wcześniej. Klauduś a może jednak...To czekanie na okres jest okropne. Jeśli jednak dostaniesz to ciekawe kiedy hsg i co wyjdzie. Ale jeszcze nie ma co o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki...jesteście naprawde kochane! Ale ja jakoś tez nie licze jeszcze na ciąże...lecz mam nadzieje że kiedyś zostane mile zaskoczona i wy też!!! Troszke sie obawiam czy jajowody są drożne - hsg mam miec miedzy 10 a 13dc, 3-ciego lub 4dc mam zadzwonic do gin i wtedy sie dokładnie umówimy...także psychicznie jestem już nastawiona na hsg. Marylinko wiem że już sie poddałas ale nigdy nic nie wiadomo...oby ta @ nie przylazła do ciebie... Edna twój cykl napewno sie troche podreguluje jak będziesz brała duphaston,zanim zaczęłam go brac to okres pojawiał sie nawet w 55dc-okropnośc- a teraz mam dosc regularnie. Dorciu jestem pewna że gin wie co robi,zobaczysz że po lekach będzie lepiej... Buziaczki dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, ale popadam chyba powoli w depresje. Właśnie zobaczyłam że dostałam tylko 250zł wypłaty, po prostu targedia. Odechciewa się wszystkiego. Chyba z tych nerw też mi tak niedobrze. Klauduś tak mówisz, a może do Ciebie @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinka a to nie za szybko na ból brzucha na @ (19dc). A może jednak. Może to boli podbrzusze, moze jednak. Klaudia mam nadzieje że w koncu to się ureguluje. Ale wiecie co do momentu kiedy nie miałam stwierdzonego PCO to @ miałam równo co 30 dni. A od momentu kiedy padła diagnoza to wszystko mi się rozregulowało. Chyba jakis wpływ ma tez na to wszystko psychika i nastawienie. Dlatego dziewczyny nie traccie nadzieji. Musicie wierzyc ze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Edna to nie boli podbrzusze tylko noramalnie tak jak na okres brzuch, także niestety...Nie ma co się łudzić. Ale dzięki, fajnie że chociaż Wy macie nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko to rzeczywiście szybko zaczął Cie bolec brzuch....mówisz że boli cie jak na okres...Ja dokładnie wypytałam sie siostry jak sie czuła(bo mówiłam wam że jest w ciąży) i ona powiedziała że własnie bolało ją jak na okres! Zawsze tak czuła i jak zaszła w ciąze to też ją tak bolał brzuch i pisała mi że okres napewno dostanie(wzięla nawet podpaske do pracy)...i do samego konca zanim zrobiła test to myslała że @ przyjdzie bo dosłownie tak ją własnie bolał brzuch... Ciekawe jak to my będziemy czuły jak wkocnu naprawde zajdziemy....ale mam marzenia....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie możesz tak podchodzic do tego że teraz na pewno się nie udało. Chyba że dlatego tak robisz żeby potem rozczarowanie było mniejsze. Ale nasze nastawienie też ma straszne znaczenie. Bo jak się coś robi bez przekonania że się uda to naprawde może się nie udać. Kochaniutka życze Ci więcej optymizmu :) Marilynko ja też tak mam że jak sie czasami bardzo denerwuje to jest mi niedobrze. Tobie też życze żeby zła passa się wreszcie skończyła i dla Ciebie tez zaświeciło słoneczko. I trzymam kciuki za siebie i za wszystkich tu obecnych. Ja dalej czekam na @. Wczoraj wieczorem myślałam że już dziś się pojawi bo wieczoram pojawiło się lekkie plamienie ale teraz już nawet plamienia nie ma. Ależ ta natura przekorna - a tak bym już chciała zacząć nowy cykl i nowe stranka. Miłego dzionka Wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu kochana może masz racje ale wiesz co? ja już poprostu nie chce sie tak nastawiac czy może albo napewno sie uda...robiłam tak w pierwszych miesiącach starań a potem jak @ przyszła to strasznie bolało.Teraz też wiadomo że jest przykro jak jednak okres sie pojawi ale to rozczarowanie jest troszke mniej bolesne niż wtedy kiedy miałam nadzieje...Wiec postanowiłam sobie lekko odpuscic z tym myśleniem że może tym razem sie udało bo wtedy to rozczarowanie jest dwa razy większe. Ale obiecuje że nie będe tak myślała że; napewno wogóle sie nie uda(bo na 100% nigdy nie moge byc tego pewna)...ale jednak wole sie nie nastawiac-napewno rozumiesz o co mi chodzi... Dorciu życzyłabym ci oczywiscie aby okres nie pojawił sie juz na 9 miesiecy,ale jesli nie było owulki to niech @ pojawi sie jak najszybciej abyś zaczęla wkoncu brac leki.... BUziaczki dla was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ......widze ze nikogo nie ma.......Dzis Boze Ciało moze dlatego nikt jeszcze nie zajrzał. Ja z mężem już po kościólku i po procesji,ledwo przyszliśmy a tu nagle deszcz lunął;fajnie że tak troche popadało,było tak strasznie duszno a teraz powietrze sie zmieniło... No to co u was dziewuszki? MArylinko jak twoje samopoczucie. Edna i Dorcia dostałyście wkoncu @.. Pozdrawiam wszystkei bardzo serdecznie i przesyłam całusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Klauduś bez zmian. Brak nadzieji. U nas żar się leje z nieba. Ja korzystając z wolnego dnia troche sprzątam i się nygusze. Jak coś to nasz nr gg to:3812134.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki! Jak zdrówko i samopoczucie?? Bo u mnie tak sobie, pomału zbliżam sie do okresu, wiec to czekanie mnie zabija. Zawsze tli sie we mnie iskierka nadzieji, chociaż pewnie i tak nic z tego nie będzie. Już sie przyzwyczaiłam do tej myśli, że @ jak co miesiąc sie pojawi 😭 Trzymam za was kciuki kochane i trzymajcie sie dzielnie. PS. Aga i Barbarka - odezwijcie sie, jak fasolinki, rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Upał niemiłosierny... No to wygląda na to że prawie wszystkie jesteśmy w czasie przedokresowym.....tzn.Edna,Dorcia,Marylinka,Izoldka i ja też bo mam jeszcze 10dni do @... U mnie też tak sobie;otóż widze że nasilają sie moje objawy przez to PCO: włosy sie szybciej przetłuszczają,prawie codziennie musze je myc zwłaszcza że taka gorączka to wtedy okropnie skóra głowy i twarzy sie poci..:( do tego zauważyłam większe owłosienie na ramionach i brzuchu-na szczęscie nie są to czarne włosy ale jedank widac je...Edna czy ty tez masz taki problem z przetłuszczaniem włosów? bo mi do tego jeszcze wypadują. trzymajcie sie kochane..a może do którejś z nas nie przyjdzie @... http://abcslubu.pl/suwak/06_08_2007_14_8_2004_20.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmadziara
Hej kobietki! Co tam u Was? Dawno sie nie odzywalam,ale zawsze cos jest do zrobienia.Jak sie czujecie? U mnie straszna duchota,ale cos sie za chmurzylo jakby mialo padac,moglo by popadac.Szkoda ze nie moge porozmawiac z wami na wasze tematy,ale ja sie na nich nie znam,bo ze mna wszystko ok,tylko maz ma problemy z plemnikami i caly czas sie staramy,chociaz do sierpnia mamy przerwe,bo ja jestem w polsce a mezulek za granica,ale nic sie nie da z tym zrobic,musze potrzekac na nie go jak przyjedzie.Wlasnie na chwilke usiadlam,bo wzielam sie za sprzatanko,i juz mam dosyc hiii.Nie rozmawialam jeszcze z ginem na temat inseminacji,czy dla nas bylo by to kozystne ,nie wiecie moze kobietki jak to jest z ta inseminacja?,jak maz ma troszke plemnikow za malo a ja jestem zdrowa.Chociaz gin mowi ze mamy caly czas prubowac,no ale ile mozna,ja juz mam powoli tego dosyc,zreszta nie jestem z tym problemem sama,bo Wy tez macie problemy.Ale mam nadzieje ze sie wszystko ulozy dla Was i dla mnie,i bedziemy szczesliwymi mamusiami.Pozdrawiam Was Wszystkie i przesylam buziaczki.Zycze milego dnia,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, ja cały czas czekam na @. Objawów @ brak, czyli jeszcze troche sobie poczekam. Klaudia ja mam problem tylko z nadmiernym owłosieniem. Włosy mi się nie przetłuszczają i nie wypadają. Mam ich wszędzie zbyt dużo. Cera tez ok. nigdy nie miałam żadnych krostek. Tylko to ciągłe golenie mnie wykańcza. Ciekawe czy istnieje coś (jakieś tabl.) aby sie tego pozbyc. pozdrawiam i miłego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Czesc dziewuszki! Jakoś chyba troszkę więcej optymizmu w Was wstąpiło!!To super wiadomość!Trochę się odstresujecie a sama wiem po sobie ,że to właśnie stres mnie przyblokował.A teraz fasolka rośnie,to już chyba 14 tydzień, czuję się ok,mam nadzieję,że fasolka też. Trzymam za Was kciuki!!!Dopisujcie się wreszcie do listy zaciążonych!! buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Edna dobrze chociaz nie masz problemu z przetłuszczaniem i wypadaniem włosów jak ja....owłosienie oczywiscie też jest okropne i mam je od niedawna nawet na piersiach:( ale jeden plus że nie są czarne te włoski... xxxmadziara miło że sie odezwałas...ja na temat inseminacji to nic nie doradze bo w tym temacie narazie jestem zielona...bardzo dobrze że z Tobą jest chociaż ok,tzn. z twoim zdrowiem.Pozdrawiam Cie Aga to świetnie że fasolka rośnie i wszystko u was ok:) Oj gdybym tylko mogła to z chęcią bym sie dopisała do drugiej tabelki zresztą jak wszystkie pozostałe dziewuszki-ale zeby to było takie proste... Sciskam wszystkie staraczki!!! http://abcslubu.pl/suwak/06_08_2007_14_8_2004_ 20.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna wiesz co? Podobno są jakieś tabletki (nieantykoncepcyjne) na to owłosienie-lekarze przepisują np.spironol, ale ja pytałam o niego moją gin i powiedziała że jak staramy sie o ciąże to nie powinnam brac tego leku...takze dopóki nie zajdziemy w ciąże to musimy sie borykac z tymi wstrętnymi objawami:( http://abcslubu.pl/suwak/06_09_2007_14_8_2004_20.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie mam niby pco (przynajmniej nikt tego nie stwierdził) a też mi bardzo się przetłuszczają włosy, też cera okropna i oczywiście włosków za dużo w niektórych miejscach. Ale takie objawy są podobno też wynikiem podwyższonej prolaktyny. Ale ja już nawet nie chce znać jej poziomu. Dziś piekłam ciacho i pierwszy raz robiłam dżem! Zobaczymy jutro czy dobry. A teraz jak mi się zbliża @ to mam istny wysyp krostek na twarzy. Nawet zimno mi wyskoczyło na dokładkę. Ale upał co Dziewczynki? [url=http://www.waszslub.pl]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2005080600700730.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...jak ja bardzo nie chce tego okresu, bardzo, strasznie bardzo, a brzuch boli i tylko mi przypomina że to już tuż tuż... :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam jeszcze zrobić żeby było dobrze, powiedzcie? Co jeszcze czego nie zrobiłam? Bo ja już nie wiem. Serce pęka z bezsilności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmadziara
Hej dziewczynki! Dziekuje Ci bardzo ze sie do mnie odezwalas Klaudia26. Marilynka wszystko bedzie dobrze,zobaczysz,kazda z nas juz by chciala miec dzidzie,wszystkie sie staramy,musimy w to uwierzyc ze wszystko bedzie ok i bedziemy miec upragnione malenstwa,pozdrawiam Was wszystkie i przesylam buziaczki.Milej nocki zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmadziara
Aga290 bardzo sie ciesze z Twojego szczescia,dbaj teraz o siebie i o to malenstwo co rosnie w Tobie,buziaczki dla Ciebie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara apropo tej inseminacji to w necie jest mnóstwo informacji na ten temat. Są nawet informacje jakie wymagania trzeba spełnić by była ona refundowana. Do inseminacji wybierają z nasienia tylko te najlepsze plemniki i wstrzykują je prosto do szyjki macicy. Średnio szanse są około 10 % ale jeśli u Was jest tylko problem plemniczków to kto wie może uda się za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Nie było mnie troszke bo na długi weekend oddałam sie błogiemu lenistwu, no i pojechaliśmy do znajomych. @ pojawiła mi sie już w środe popołudniu. Więc jestem już w trakcie brania leków. dziś biore ostatnią tabletke Clo, i mam ten śmiszny plasterek przyklejony od wczoraj. w piątekide na pierwsze usg owulacyjne więc zobaczymy co tam się dzieje :) Wczoraj wieczorem strasznei mi się niedobrze zrobiło i jakoś tak dziwnie się czułam, nawet w głowie mi sie troche kręciło - i nie wiem czy to przez clo, czy przypadek. Ja niby pco nie mam ale włosy też mi się troche przetłuszczają, z cera to już pisałąm że mam problemy no i wypadanie włosów też jest moją zmorą bo w niektóre dni to strasznie wypadają. Marilynko też mam tak z krostkami i zimno też mi się czasami pojawia ale po @ Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już w sumie największe krostki minęły, zimno też nie rozwinęło się dalej niż było. Ja czekam na @. Powinna przyjść lada dzień niestety... Fajnie Dorciu ze gdzies wyjechaliście-nie ma to jak odpoczynek od codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo? Co tu takie pustki? Co się u was dzieje? Ja się zwijam z bólu przed @...a tu jeszcze taki uapł. Tragedia. Wiecie co, jak czytam niektóre tematy na forum to słowo daje że nie mogę się nadziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja wczoraj dostałam @. Aż dziwne bez bólu i objawów przed. Niebawem zaczne brac leki i chyba do jakiegoś gin. pojde na obserwacje cylku. Dziewczyny od kiedy powinnam (od którego dnia c) iśc na monitoring. Cykle średnio mam tak 30, 32 dni. Mój gin kazał mi mierzyc temp. ale ja jestam taka niesystematyczna wstaje o 5.30 i obawiam się że nic z tego. Lepiej chyba na monitoring. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×