Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Jeszcze apropo hsg. Mi jak chciano zrobić to badanie to rano miałam robione OB czy nie ma stanu zapalnego w organiźmie, nie można być przeziębionym ani nic. I za pierwszym razem miałam podwyższone OB i nie zrobił mi HSG bo powiedział że jest jakiś stan zapalny i mógłby mi zrobić krzywde podając kontrast. Przez miesiąc brałam leki, później znowu OB i jak było już niskie to dopiero mi zrobił. I wyszłam do domu dopiero na drugi dzień rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu bardzo ci dziękuje za informacje! Dobrze że chociaż drugi jajowód drożny...zaglądaj czasem,może mi sie coś przypomni o coś zapytac.Całuski Ciekawe jak Edna po zabiegu,mam nadzieje że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko ciesze sie że w tym miesiącu będziecie próbowali,może akurat sie uda.Życze wam tego z całego serca!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś dzięki ale wyobraź sobie jakiego mam pietra. Mam świadomość że zrobiłam już wszystko i boje się że nie będzie fektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinka, będzie na pewno, musisz w to wierzyć, Ty i wy wszystkie babeczki... Po tym wszystkim musi się udać, no musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babeczki. Ja juz po HSG. Badanie nieprzyjemne ale dało się przetrwać. Ja nie mogłam dostac przeciwbolowych leków bo jestem uczulona na wiele z nich i bali się. Dlatego chyba obchodzili sie ze mna jak z jajkiem bo tez nie wiedzieli jak z kontrastem. Wyszłam tego samego dnia ale byłam strasznie zmeczona i cały dzien spałam. Wyniki odbieram dzisiaj. Ale z tego co podsłyszałam prawy jajowod niedrożny lewy drożny. Dokładnie opisze jek dostane wypis. Dostałam też antybiotyki po badaniu na 5 dni. Gin. powiedziała ze wlali mi dwukrotna dawkę kontrastu i antybiotyk jest zapobieczawczo aby się zapalenia nie zrobiło. Jak szłam na to badanie to od gin usłyszałam ze ma duzo pracy bo na porodówce 5 porodów. Tak jakos dziwnie mi sie zrobiło. No ale cóż tak juz jest nie mozna sie chyba poddawac. pozdrawiam was wszystkie. Klaudia nie martw sie to badanie naprawde mozna przezyc. Nie jest tak strasznie. Marylika zycze powodzenia w staraniach oby teraz sie udało. Wydaje mi sie ze Tobie to naprawde po tylu staraniach sie nalezy. Tak powinno byc i juz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna bardzo się ciesz i gratuluje że jeden drożny! To oznacza że nie czeka Cie żadna żmudna procedura która się wlecze jak są oba niedrożne. Teraz możesz już działać dalej. To dobrze. Teraz trzeba myśleć o dalszym leczeniu i działaniach. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmadziara
Zycze Wam babeczki powodzenia,wszystko bedzie dobrze.Ja dopiero wszystkiego dowiem sie w sierpniu i jakos to sie ciagnie,juz nie moge sie dotrzekac.Najpierw maz musi wszystkie tabletki skonczyc i potem dopiero badanie nasienia i wtedy bedziemy wszystko wiedziec i co dalej,mam nadzieje ze to bedzie ostatnie jego badanie,bo juz mam dosyc.Pozdrawiam was wszystkie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie Marylinka. Odebrałam wynik jest tak jak powiedziałam lewy drożny. Jutro ide do gin. zobaczymy co zaleci dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna dobrze że już po zabiegu i że ten jeden jajowód drożny.Jestem ciekawa co gin zaleci dalej,także informuj kochana o wszystkim. xxxmadziara ty też sie trzymaj,oby nasza wytrwałośc została kiedyś wynagrodzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wieceie co jak czytam wypowiedzi o endo na Kade to aż mnie przeraża to wszystko. Jeszcze godzine temu miałam nadzieje w sercu że może w końcu, ale teraz to na prawde wątpie czy naturalnie coś ztego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kafe miało być. Jak zwykle pisze i nie sprawdzam czy bez błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wierze że nasza wytwałość wreszcie zostawnie wynagrodzona... oby szybciej niz puźniej. Powiedzcie mi dziewczynki czy Wy tez macie takie straszne problemy z cerą?? u mnie to co miesiąc to mam wrażenie że jest gorzej :( Normalnie mam mnustwo bolących czerwonych pryszczy i nijak ich nie idzie zamaskowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko przed okresem, chyba że biore leki to cały czas, ale to też hormony tak wychodzą i nic człowiek chyba na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
Katynka mam pytanie,,,,,,,,,dopiero się dołączam do rozmówek,stosowałaś może przed ciążą tabletki antykoncepcyjne.Mam nadzieję że mogę się czasami wtrącić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowana, tak stosowałam:). Ale czy pytasz dlatego, że to może być jeden z powodów tego co się stało? Nie jestem lekarzem, ale wg mnie nie...Każda moja kolezanka, która jest teraz w zdrowej ciąży, lub właśnie urodziła, stosowała tabletki... Może to przypadek losowy?...nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
katyna ........sorki ale nie wiem co sie stało nie czytałam dużo wcześniejszych postów.Masz w opisie coś o bliżniaczkach więc myślałam że się spodziewasz bliżniaków,a słyszałam że one mają wpływ na ciążę mnogą,ale to też nie ma zasady......ja stosuję od roku yasmnie a ty co brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana
znaczy tabletki mają wpływ ...........ale pomieszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowana, bliźniaków spodziewałam sie jeszcze miesiąc temu, po tym co się stało, od życia \"spodziewam\" sie jedynie tego, że będzie mi rzucac kłody pod nogi i że stale będe musiała walczyć o swoje:( Jesli pytasz o wpływ tabletek na ciąże mnogą, to sądze, że u mnie to właśnie one sa za nią odpowiedzialne, bo zaszłam w ciążę w 1-szym cyklu po odstawieniu, a u mnie w rodzinie bliźniaków nie było...Brałam Logest;). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Właśnie wróciłam od gin. Zapisał mi na 3 miesiące clo (3-7 dc) i duphaston (16-27dc) (nie wiem czy dobrze pisze nazwe bo nie moge przeczytac na recepcie). Mam tez zrobic badania w kierunku chlamydii - mówi że to też może uniemożliwiać zajscie (wynik dodatni). Mam zgłosic się po trzech miesiącach i zobaczymy. Aha mam mierzyc temp. Tylko dziwi mnie ze nie mam monitoringu cylku. Chyba zrobie go na własną ręke. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxmadziara
Klaudia26 zobaczysz wszystkim nam to bedzie wynagrodzone,tylko oby szybko.Ja jak mam okres to mi nic nie wychodzi na buzi.Pozdrawiam Was wszystkie i sie trzymajcie,wszystko bedzie dobrze,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja nie mam żadnych wyprysków. Mimo PCO cere mam idealną. Nawet przed @ nic mi się nie robi. Dziewczyny czy są jakies skutki uboczne clo i duphastonu. Wiem że to głupio brzmi ale najbardziej obawiam się o zbedne kilogramy (te leki to chyba hormony). Chyba mam obsesje na tym punkcie. A z wiekiem tez cieżko się jest ich pozbyc. Juz i tak przez te PCO owłosieniem przypominam całkiem \"okazałego faceta\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edna, dhupaston raczej nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, tego drugiego leku nie znam... A cerę bóg wam na pewno w dzieciach wynagrodzi:D🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po stymulacji nie ma żadnych skutków ubocznych! Clo i Duphaston czy Luteina nie szkodzą. Matko to co byś zrobiła jak byś musiała brać Danazol...Sorki że tak pisze ale po tym to się dopiero puchnie jak balon i tyje niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna olej kg, to nie jest chyba najważniejsze. Ja rok temu wyglądałam jak spuchnięta parówka, teraz wyglądam jak pocięta paróweczka, trzeba wszystko znieść, byleby z efektem. Główka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Marylinka masz racje ze olac te kilogramy. Wiem ze w tym wypadku to nie jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edna12 - ja brałam clo przez 4 miesiące i byłam naprawde zadowolona :-) samopoczucie lepsze i stan cery mi sie poprawił :-D i w ogole nie mialam problemow z kilogramami a wrecz przeciwnie :-) tylko dzidzi brak-powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już się przekonałam po prostu że człowiek musi być gotowy znieść dosłownie wszystko by chociaż troszkę zbliżyć się do swojego dzidziusiowego celu... Ja dostałam @ i zalewa mnie strasznie. Może po tej operacji tak wszystko spływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×