Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

czesc wszystkim!!! RUDZIA-pomylilas nas to ja mam syna,jest nas tu troszke i mozna sie pomylic. DORCIA-co tam u ciebie???? Asia 37-pewnie ze mozesz spytac to nie tajemnica mam 34 lata Dziewczyny bylam dzis u mojego gin.ucieszyla mnie wiadomosc ze mam po 2-a jajeczka w obu jajnikach,bo do tej pory caly czas bylo tylko w lewym.Ucieszyło mnie to jakbym na loteri wygrała.Wpiatek ide na badania mój Krzys sie smieje ze musi isc do \"zacisznego pokoiku\"a ja na test penetracyjny trzymajcie dziewczyny za mnie kciuki by moje badanka byly ok.Potem po południu ide do osrodka na zaszczyk z pregnalu a potem moge dzialac. dziewczyny ale sie rozpisałam mam jeszcze jedno pytanko może zrobimy sobie tabelke dziewczyn oczekujacych i dziewczyn zaciazonych.na innym forum dziewczyny maja taka tabelke moze niebeda miały nic przeciwko ze my sobie zrobimy podobna.TO by nas dominowało do dalszych staran,napiszcie co o tym myslicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
hej Jadira 🖐️🌻 gratuluję wyników i trzymam kciuki ;-)) czy Twó M. ma na imię Krzysiek ??? jeśli tak - to powiem że mój też :-))) Krzyśki to fajne chłopaki nie? u mnie na razie cisza i tylko te jajniki nap...to znaczy bolą jak diabli a dziś 16dc - może owu? boję się tylko, żeby to nie jakieś cholerstwo...tfu tfu 🖐️ 🌻 dla wszystkich czytających, a przede wszystkim wpisujących się :-)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira my juz mamy swoją tabelke,więc jeśli macie dziewczynki ochote to wpisujcie sie:) Oto ona: Tabelka kobiet starających sie o ciąże NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka..... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 .................. Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna.............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec 2006 Kobietki zaciążone NICK MIEJSOWOSC WIEK TERMIN PORODU Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to mój partner,podzielam zdanie co do Krzysków.a ty masz dziecko???i co sadzisz o tej tabelce???? dzieki za wsparcie piszcie na moje gg.jesli chcecie nr.pod nckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka kobiet starających sie o ciąże NICK IMIĘ WIEK MIEJSCOWOŚĆ OD KIEDY starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka..... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 .................. Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna.............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec 2006 Jadira...........Edyta.........34........Kraków.......... .....styczen2007 Kobietki zaciążone NICK MIEJSOWOSC WIEK TERMIN PORODU Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
jadira nie - nie mam dzieci i jeśli mi się uda to będę mieć dopiero pierwsze. późno ale tak się czasem życie układa i nic się na to nie poradzi. :-( ale lepiej późno niż wcale :-))) (to znaczy to sie jeszcze okaże) 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
ja juz świruję, niewiem co sie dzieje. Podczytuję Was i cieszę siez każdego "zajścia", majac nadzieję, że ja tez będę mogła kiedyś powiedzieć, że sie udało. Ja nie wiem co ze mną się dzieje. Ostatni okres skończył mi się 9 czerwca, przytulanie było 11 i 12. Tydzień później pojawił sie ból i obrzmienie piersi i bolą do dziś. @ ma sie pojawić za około dwa tygodnie wiec testu nie robię. Kiedy pojawił sie ból piersi, przez 1 dzień bolał mnie też brzuch. W ogóle jestem słaba, męczę się i czasami mam jakieś takie zachwiania równowagi. No i schudłam, 3 kg w ciągu ostatniego miesiaca. Boli mnie kręgosłup...Moze to stres... Dodam jeszcze, że jakiś miesiac temu, w środku cyklu pojawiło mi sie skąpe krwawienie, 1-dniowe. Biust mnie bolał zawsze jakieś 4 dni przez @, ale nie trzy tygodnie. Niewiem co mam myśleć... Trzymam kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam, moge się przyłączyć? Temat topiku pasuje do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! u mnie dzis sloneczko i delikatny wietrzyk bardzo fajna pogoda ,dosc juz deszczu. doth_s-a biezez jakies lekarstwa,wytrzymaj jeszcze do okresu i zrób test wtedy zobaczysz.Moze niebedzie okresu i bedzie dzidzia a jesli @ przyjdzie to objawy moze ustapia,a jesli nie to do lekarza biegusiem.Trzymam kciuki nic sie niemartw. Pozdrowienia dla nowej kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
jadira, dziekuję bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!! Kiedy się zrobi ciepło??? 7 lipca mam wesele u kuzyna i chciałabym sie troche poopalać a tu pogoda do bani, na solarium szkoda mi kasy, nawet nie chce mi się wyjść do miasta, żeby kupić sobie jakiś łaszek bo nie mam sie w co ubrać i w ogóle jestem ostatnio okropnie leniwa ;) no ale to chyba wina pogody, co sądzicie?? Klauduniu - u mnie starania są w każdym miesiącu, ale jak widać bezowocne, nie wiem czy śluz mi pomoże :( Ania - a ty od kiedy sie starasz, jesli można wiedzieć :) doth_s - może już nosisz w sobie małą fasolkę, trzymam kciuki. Innka - witamy, napisz coś wiecej o sobie :) Pozdrawiam was kochane i życzę wszystkiego najlepszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinka-mam pytanko do ciebie mozesz podac mi swojego meila chcialam o cos zapytac.jesli nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alioszka
Witam. Niech Pani się nie martwi nie jest Pani sama z tym problemem. Ja też mam problem z zajściem w ciążę z tym że staram się troszeczkę dłużej bo aż 3 lata i nic. Lekarze mówią że hormony mam w normie i nic nie stoi na przeszkodzie zajścia w ciąże. Obecnie biorę jakieś leki na wywołanie owulacji bo mam nieregularne menstruacje ale po tych lekach leje się ze mnie jak z kranu a efektów nie widać.No i co Pani na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. U mnie nic nowego - chyba poza tym że mój optymizm że się udało jest coraz mniejszy :( Zaczeły mnie pobolewać piersi i jak zwykle pryszcze też się już zaczynają pojawiać (dziś 23d.c.)- czyli jak nic standardowe objawy przed przyjściem @ ;( Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alioszka
Dorcia mam propozycje na bolący biust. Wejdz pod prysznic i masuj strumieniem prysznicowym biust. Z początku możesz czuć wciąż ból ale po zabiegu użyj balsamu i w trakcie wsmarowywania masuj delikatnie piersi. poczujesz ukojenie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alioszka
Hej dziewczyny jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu kochana nie martw sie ;jeszcze nic straconego,chociaż wiem że znasz swój organizm,ja też zawsze czułam że dostane @ zwłaszcza że cera sie pogarsza...ale wiemy też że objawy mogą byc podobne jak przed @....Trzymam kciuki za Ciebie. Zresztą za wszystkie trzymam kciuki... Caluski dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alioszka dziękuje za rade. Ale to nie chodzi o to że ten ból mi przeszkadza - bo az tak mi to nie dokucza. Chodzi o to że ten ból piersi prorokuje @ a ja mam nadzieje że może tym razem się udało. Ale tak jak mówie - nadzieje moje maleją ;( Klaudio ja wiem że łatwo sobie obiecywać że się nie będę martwić - ale z wykonamiem jest juz gorzej :) Powodzenia Klaudio na jutrzejszym badaniu - trzymaj się cieplutko. I napisz nam zaraz jak będziesz znała wyniki. Będę trzymała kciuki żeby wszystko było o.k. buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja leczę się od niedana, jakieś pół roku, dość szybko nas zdiagnozowano. Teraz jestem po pierwszej inseminacji, @ jeszcze nie przyszła ale zrobiłam test i tylko jedna krecha :( Czekam więc na @ żeby znów próbować. Teraz chyba będę brać jakieś leki stymulujące tzn. zastanawiam się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane. Dziś mam znacznie lepszy nastrój, wczoraj sobie mawaiłam ze nie chce dzidzi, ze musze dac sobie na luz. Czy pomoże nie wiem , ale uznałam ze tak dłuzej nie można. Może kiedys i na mnie nadejdzie czas. Z ta nadzieja bede żyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka a co dokładnie Tobie jest? Czy inseminacje miałaś robioną prywatnie czy na Nfz? Przykro mi że zobaczyłaś jedną kreche-chyba że może za wcześnie zrobiłaś test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ze mną podobno wszystko w porządku, to maż ma złe wyniki. Leczę się prywatnie, tak jest szybciej. na początku próbowałam państwowo ale godziny przyjęć nie pasowały mi ze względu na pracę. Zresztą mało który szpital ma podpisana umowę z NFZ na inseminację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ceny są różne w zależności od kliniki, można sobie przejrzeć w internecie na stronach klinik. Ja zapł 500zł nie korzystałam z żadnego dofinansowania ale niektóre mają podpisaną umowę z NFZ, trzeba to sprawdzić, do tego dochodzą tez leki stymulujące, które też trochę kosztują, badanie usg przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
a są tu osoby może które miały robioną ins?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że się tak wypytuję, ale ja też myślę o inseminacji, bo mam taką sytuację jak ty, mój mąz ma złe wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×