Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Wyczytałam to w książce o naturalnym planowaniu rodziny.Czylirozumie że po prostu tempka skoczy i już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja też wpadłam tylko na chwile, chce coś szybko zrobić do zjedzonka i dalej pędze.W dodatku męcze się z @. Leci ze mnie jak z kranu. Świat jest nie fair i tyle.Brak mi juz słów. Dziś moja psiapsiółeczka miała 2 in vitro...I znowu 2 tygodnie czekania czy się przjęło. A tą książke o mierzeniu tempki to wywale do kosza.Wam bardzie ufam niż jej. :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8768
Rudziaa MAM PYTANIE: NA JAKą STRONKę WESZłAś żEBY ZROBIć TAKI FAJNY WYKRES TEMPERATURY?? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
w ten mrozny dzien!Wydaje mi sie ze temperatura mi spadla ,wlasciwie to nie mierze jej ale czuje ze juz mniej jestem rozpanona ,a tu nawet na 2 nie boli mnie jeszcze ,dziewczyny ten @ to kiedy sie odczuwa chyba tak zaraz na 2 dni przed @jak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Marilynka--------- plamisz?tzn jaki kolor?bo mi zwykle jak zaczyna sie @to jest taki jasny rozowiutki i dopiero za kilka godz mam normalna krew,a jak sie konczy mam do 7 dni to krew juz taka czarna ,bez skrzepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Kasia8768, Bardzo ci życzę żeby się udało bo dużo przeszłaś,los nie powinien taki być!Trzymam za ciebie kciuki! Barbara,może tym razem się uda?? Idę poczytać sobie co nowego na stronach,które podajecie.Może jakaś nowa metoda czy coś...Tonący brzytwy się chwyta. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Aga290===========wiesz im blizej do@ tym bardziej mysle ze nic z tego nie bedzie i chyba lepiej ze tak czuje moze bedzie mniejsze rozczarowanie i mniejszy stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko ja mam tak ciemny brązowy dopiero dzień przed mam z krwią i potem okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Marilynka-zawsze tak mialas?moze to wynik lekow ktore bierzesz?jak twoj piesek sie miewa?chcialo sie spacerowac w sniegu?moj to ma buciki to szaleje jak nie wiem co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8768
dziękuję za słowa otuchy Aga290 mam cichą nadzieję że wreszcie się uda tym bardziej że moja siostra urodziła dzisiaj śliczną córeczkę i świętujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Barbarko ja zawsze tak miałam.Jak brałam Danazol to w czasie kiedy powinnam mieć okres miałam samo to plamienie.Badał mnie nawet lekarz jak miałam to plamienie i nic nie mówił. Pewnie taka moja natura.Dlatego jak plamie to wiem że bedzie @. Wycztałam za to że jak sie bierze Luteine a ja biore to można mieć właśnie obawy podobne to wczesnych objawów ciąży. Dlategow tym cyklu próbuje bez prochów. Moja Werka uwielbia śnieg, szaleje jak nie wiem. Ma tyle sierści że jej cieplutko.ak wyjdzie na dwór to nie chce wrócić a Pani zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z doskoku teraz bo robie sosik z szyneczki wieprzowe bo Męzuś zaraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Barbara,nadzieja zostaje do ostatniego dnia przed @,ja zawsze wmawiam sobie,ze juz wiem,ze nie bedzie bejbika ale tak w glebi duszy ciagle sie łudzę.Jesli twoj organizm zachowuje sie inaczej niz zwykle,chyba warto zyc nadzieja,bo tak naprawde to tylko ona kaze nam walczyc.Mysle Barbaro ,ze cos moze byc tym razem,i tego ci zycze:) Kasia,ja glupia przejmowalam sie ,ze widuje sie z kolezankami w ciazy,a ty nie dosc ze masz przykre doswiadczenia to jeszcze masz siostre z nowym bejbi.Jestes cholernie silna osoba!Podziwiam! Marilynka,ja mam z okresem tak samo,2-3 dni przed @ ciemne plamienia,juz kiedys sie nawet zastanawialam czy to nie jest przyczyna problemow,az mi sie myslec nie chce.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie serdecznie. Siedzę jeszcze w pracy ale coś kiepsko się dziś czuje - chyba ciśnienie wariuje bo okropnie boli mnie głowa.Kasiu witam Cię szczególnie serdecznie bo również przeżyłam poronienie i wiem jak to boli...a Ty przeżyłaś to dwukrotnie:(.U mnie obyło sie bez czyszczenia ale leżąc w szpitalu i patrząc na te wszytskie ciężarne łzy same cisnęły sie do oczu. Jak tylko zrobisz teścik to odrazu pisz jak wyszedł.Mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi się wydaje że te plamienia tonic złego.Ja mam tak odkąd pamietam, teraz po leczeniu mam tylko dzień lub dwa przed @ a kiedyś to miała kilka dni przed.Także i tak jest lepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zawsze miałam plamienia, dopiero od 3 cykli - najpier2-3 dni ciemne plamienia i dopiero @, w dodatku trochę skąpa. Z tego co się dowiedziałam, to zazwyczaj oznacza zbyt niski poziom progesteronu w drugiej fazie cyklu. Moja gin potwierdziła i dlatego od tego cyklu biorę Duphaston. Acha - i ten niedobór progesteronu może właśnie utrudniać zajście w ciążę. No to zobaczymy.. Oczywiście u Was tak nie musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki ja dzien przed @ mam plamienie takie jak Marylinka ciemno brazowe ale nie w kazdym cyklu.Spytalam o to gin,to rzeczywiscie nizszy poziom progesteronu i tez przyjmuje teraz duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam progesteron, endokrynolog powiedział że mógłby być troche wyższy ale że nie jest źle. Ja brałam Duphaston na bolesne i obfite cykle ale na to nie. Ja właśnie zdycham , bo inaczej tego określić nie można. I tak jest lepiej niż kiedyś, ale czuje każdy skrzep który ze mnie wylatuje. Cholerna @... :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Biedna Marylinka to sie nameczysz z ta @,ja nie mam takich bolesnych i obfitych okresow.A odkad przyjmuje duphaston to sa prawie bezbolesne.Dzis u mnie troche lepiej ale i tak ni emoge przesta myslec o tym pco! boje sie ze przy takim wysokim wyniku Lh nie pomoga leki na wywolanie owulacji,bo gdzies tak czytalam ze przy taim wysokim poziomie ciezko bedzie:( U mnie zimno na dworku i pochmurno,zamiast sniezek lezec jak to przystalo na zime to pogoda jak jesienia. Do napisania znow.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Shit,no i znowu @....cholera jasna!Ide kupic testy owu,boje sie isc do gina ,ze mi powie,ze cos jest nie tak.Jeszcze jeden miesiac sprobuje na wlasna reke(co miesiac sobie to powtarzam) a potem trzeba isc po porade. Nie wyobrazam sobie zycia bez dziecka...Tylko o tym mysle,ide spac-mysle,wstaje-to pierwsza moja mysl.Nic juz nie jest takie samo. Sprobuje sie czyms zajac bo w pracy nudy.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki. Wlasnie przechodze kryzys... caly czas czekania na skok tempki i... cykl raczej bezowulacyjny... plakac mi sie chce. ja wam jeszcze nie mowilam chyba gdzie pracuje... jestem... niania:( jest mi tak zle dzisiaj... ale ja chyba tez od przyszlego cyklu zrobie tesciki + tempka a jak nie to do lekarza... mozliwe ze wogole nie mam owu... a swiadczyc moga moje dlugie nieregularne cykle... cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziaa Biedna jesteś z tą pracą, wyobrażam sobie jak musi Ci być ciężko teraz :( Ja od jakiegoś czasu unikam w ogóle znajomych z dziećmi, zwłaszcza małymi. Wiem że to niefajne, ale nie daję rady.. Trzymaj się dzielnie bidulko! marilynka Też współczuję, jak mam @ to się skręcam, jak ktoś nie przeżył to nie wie jak to jest, a jest ostro.. Buziaki dla Was wszystkich tak przy okazji i bez okazji 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca praca ale traktuje to dziecko prawie jak swoje(moze to zle). Pracuje od 8 do 18. Z 2letnia Zuzia i jej 8letnia siostra Majką. W sumie jak przychodze to obie jeszcze spia Majka ma lekcje ciagle tak samo (od 10-15). Raem sie ubieramy i jemy sniadanko, potem odprowadzamy Maje i do 15 bawimy sie z Zuzia. na 15 trzeba byc w szkole po Majeczke. wracamy jemy obiadek i RaZEM robimy lekcje. potem znowu zabawa. o 17.30 usypiam zuzie i trwato mw do 18. Maja kladzie sie o 19. Ale na dobra sprawe jestem z nimi caly czas... tylko... chcialabym kiedys w nocy usiasc nadlozeczkiem mojej coruni i patrzec jak spokojnie oddycha... ech... ten bezowulacyjny cykl mnie rozbil... chyba zrobie badania sama w labolatorium. nie bede czekac na laske czy nielaske lekarza...caluje was mocno. Mam nadzieje ze pogoda sie poprawi bo przez to ten kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie @ to tez tak mam:) tj. kiedys tracilam przytomnosc i wymiotowalam przez pierwsze dwa dni. nie mowiac o zjedzeniu czegos wogole w trakcie @! moglam tylko pic:) le jak was brzuszki boja to zainwestujcie w podgrzewana poduszke albo kocyk. bardzo pomaga. mozna tez wejsc do wanny zgoraca woda albo zjesc (jak ja :D) do 10 panadoli czy czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
wszystkim! Mnie nadal nic nie boli na nie wiem co jest jeszcze 5 dni do @ wczoraj sie przygladalam swojemu cialu ,wiem ze nie powinnam ale bardzo zastanawiaja mnie te zyly ,na piersiach sa poprostu jakbym nie miala skory ,na brzuchu tez mam dobrze widoczne -mam wrazenie ze moja skora nie jest wcale napieta ,od pewnego czasu marzna mi tez bardzo stopy i te zyly i zimne stopy to jakies zle krazenie mysle jesli to nie ciąza a i jestem ale to strasznie nerwowa ,w sumie zawsze taka jestem na @ ale teraz sama sie lapie na tym ze wyjatkowo jestem czasem nerwowa=======oczywiscie raczej sie nie nastawiam na zafasolkowanie ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Odnosnie @ to ja wiem kiedy dostane po takim lekkim pobolewaniem brzucha,jednak bardzo wam wspolczuje bo ja przez caly czas trwania @ nie wiem co to bol ,,czuje tylko dyskomfort ze jest mokro i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8768
witajcie dziewczyny :) mam pytanie: czy robiłyście badania żeby wykluczyć niepłodność? napiszcie jakie to badania były, proszę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych badań jest od groma. często nie da się tak szybko tego ocenić. Ale to już powiedzą Ci dokładniej dziewczyny które się już badają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×