Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Cześc kochane!!! Ja znów dziś samotnie spędzam dzionek.Ale wy jestescie i to mi wystarczy:) Innka-no trzymam mocno kciuki oby ta temperaturka była efektem maluszka w twoim brzuszku. Marylinka-rozumie cie ze nie o wszystkim da sie pisać na forum zwłaszcza przez takich ludzi jak epidemia.Jak sobie ja przypomne to niepotrzebuje kawy bo cisnienie samo mi sie podnosi.Jestem na gg.jak byś chciała pogadać.... Surfitko -to super wiadomości niech pęcherzyk rosnie i do dzieła ,a ja bede sie gorąco modlic oby inseminacja sie powiodła. Smutna izolda-smutno że ta@ przyjechala,powodzenia u lekarza:) Pozdrawiam reszte dziewczynek z forum i przesyłam duzego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Jadira bierzesz coś na stymulacje czy na naturalnym yklu będziesz podchodzić? Teraz biorę luteinę i duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Pytanie do Surfitki oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Inka, biore lek na owulacje..ja mam pco, wiec to jest u nas wlasciwie jedyny problem i przeszkoda do maluszka. Biore teraz lek o nazwie femara, bo clo nie przynosilo oczekiwanych rezultatow. To pierwszy cykl na tym leku, wiec nie wiadomo czy wogole na niego zareuguje. Luteina i duphaston to dobrze mi znane leki...luteina pwoduje podniesienie tempki i nie znosze jej. Czuje sie po niej jak balon. Myslalm ze masz jeszcze cos specjalnego na implanatacje i pytalam z ciekawosci :) Dziekuje za odpowiedz :D Jadirko 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ nareszcie mam znowu dostęp :-) :-) do neta oczywiście ;-) trochę mnie nie było a tu tyle się narobiło... jakieś mądre kobiety (chyba) dające rady (epidemia) :-( ...jakieś nerwy i smuty... ale i dobrego troszkę było... Jadira no po prostu superwiadomość !!! tak sie cieszę !!! :-) 🌻 bardzo, bardzo dobra wiadomość. czekam na zdjęcia pierścionka, obrączek a potem innych...;-) 🖐️ bardzo się cieszę !!! Klaudia - spóźnione ale szczere życzenia z okazji rocznicy 🌻🌻...a czego Ci życzę to sama wiesz ;-) Innka...mam nadzieję, że może coś ...z tą temperaturą...??? 🌻 smutna Izolda - 🌻 surfitka 🌻 Moluś 🌻 pozostałe dziewczynki, których nie wymieniłam...🖐️🌻 a poza tym wysłałam zdjęcia - te spóźnione ;-) zobaczcie na poczcie... a u mnie spóźniona @ bolesna i upierdliwa... i decyzja, że daję spokój...tak, pójdę do lekarza ale wiem, że usłyszę o leczeniu a nie stać nas na to...więc same rozumiecie...;-( pewnie tak ma być... ale i tak Was nie zostawię i będę podczytywać...uzależniłam się od Was...fajne jesteście 🖐️ to na tyle buziaki dla wszystkich, trzymam za Was kciuki...🖐️🌻 POWODZENIA DLA WAS WSZYSTKICH 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Wczorajszy przerywnik od pracy był super. Naprawde sobie odpoczełam psychicznie. Fizycznie to nie bardzo, bo puźnym popołudniem wybraliśmy się z naszym psiakiem na spacer. Wybiegała się masakrycznie a ja z nią ;) A że wiekszość czasu siedze w pracy to mam dziś lekkie zakwasy ;) Musze częściej ją brać na takie spacery żeby podreperować moją kondycje. A u mnie dziś 42 d.c. Brzuch właściewie codziennie mnie pobolewa, chwilami nawet bardzo. Ciekawe jak długo jeszcze przyjdzie mi czekać na @. :( Jadirko jeszcze Ci nie zdążyłam pogratulować - strasznie się ciesze Twoim szczęściem. Ania3_7 jak możesz to mi prześlij mi też zdjęcia. Buziaczki dla wszystkich 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Molus :) Izoldko :) Marylinka :) Surfitka :) Ania :) Dla was również szczere podziękowania za życzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldka przykro mi że @ znowu przyszła:( Wiesz że ja już byłam u androloga w Poznaniu...wyniki potwierdziły u męża zmniejszoną ruchliwosc a on i tak narazie nic nie przepisał tylko kazał przyjechac za miesiąc. Powiedział że niby nie jest tak zle i jak sie pogorszą wyniki to wtedy rozpocznie leczenie...ale czemu nic nie podawac żeby było lepiej ?..... Surfitko oby twoje jajo pieknie sobie urosło!!! :) Dorciu a czy wiesz może którego dnia cyklu miałas owu? Może ona wystapiła pozniej?! Więc na test mogło byc za wczesnie...jak myslisz??? Innko trzymam mocno kciuki za ciebie - aby tym razem sie udało!!! Aniu ja też prosze o fotke:) Marylinuś kochana szkoda że u ciebie nie najlepiej...tak bym chciała abys znowu była szczęsliwa...Buziaki ogromniaste dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc skarbeczki!!!! Ania-dziekuje za zdjecia ,ale ładna z ciebie dziewczyna:) Innka-trzymam cały czas kciukasy.:) Dorcia-a może zrób test,ale była by niespodzianka:) Wybieram sie do fryzjera i mam dylemat czy zrobić delikatne pasemka,czy to juz niemodne???.Mam ochote na jakieś zmianyi musze cos zrobić też dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie ma sensu robić testu bo właśnie przed niecałą godziną zaczeły się u mnie plamienia takie jak zawsze tuz przed @ więc lada chwila zacznie się na całego. zresztą już ledwo siedze w pracy bo tak mnie napindala brzuch :/ Jak się zacznie właściwa @ bo musze dzwonić do gin co dalej. bo sie miała zorientować czy da mi rade w szpitalu zrobić badanie na drożność jajowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, u mnie w sprawach staran bez zmian jutro ide na USG - monitoring bez leków. Pewnie i tak nie wystąpi owulka bo i jak. No ale jak ten gin tak chce to niech sie upewni. W przyszłym miesiącu juz nie bede mogła się starać bo moj maz wyjezdza na dłuższy czas i nici. Bede mogła sie tylko leczyć ale ne wiem czy to ma sens. Znaczy sie chodzi mi o czas kiedy go nie ma. Wczoraj był dla mnie wspaniały dzień. Moj maz uczył mnie nurkować z całym osprzętem. Ale to frajda. pozdrawiam ze zdjeciami nie zapominajcie tez o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie ze nie przeczytalam zaleglosci. napisze tylko ze dzis moj 52dc i biore luteine... sama nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🖐️ dajcie znać czy fotki doszły bo na razie tylko Jadira potwierdziła że dostała a wysyłałam wszystkim razem...jeśli do tej pory nie ma to wieczorem znowu wyślę... czekam na potwierdzenie oki? :-) 🌻 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ania dzięki za zdjęcia :) Jestem w kiepskim nastroju, wydaje mi się ,że i tym rzem nie wyszło. Chyba na początku następnego tyg. zrobię betę, ta niepewność jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak Aniu fotki doszły :) Super ! Rudzia witaj! :) Edna nie pisz prosze czy leczenie ma sens! Pewnie, że ma!!! U mnie strania pełną parą zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Mogłoby w końcu !!! ❤️ dla Wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3_7 ja nie dostałam zdjęć od Ciebie a bardzo bym chciała. u mnie @ już na dobre zagościła - w dodatku wyjątkowo wrednie bolesna :( Mam stresa przed dzwonieniem do gin. bo boje się że każe mi przyjść na badanie drożności jajowodów - a jakoś się go boje strasznie Moluś życze owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu jaka szkoda!!! jednak ta @ przylazła!!! Kochana nie boj sie tego badania na drożnosc,nie jest ono przyjemne ale lepiej zrobic wczesniej i wiedziec czy jest ok. Nie zamartwiaj sie naprzód... Aniu ja jednak nie mam twojego zdjęcia. Molus przyjemnych staranek:) Innko nigdy nic nie wiadomo...może akurat sie uda!!!!!!!!!!!!...wiem ze to oczekiwanie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klaudio za słowa otuchy. Ja ogólnie dygam się przed każdą wizytą u lekarza a co dopiero przed jakimś badaniem i to w szpitalu. Ale w sumie masz racje - chyba lepiej zrobic je wcześniej niż puźniej. jak sie tylko troche odrobie z robotą to będę dzwonić i zobaczymy jakie będa wytyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja nie pod tym katem ze leczenie wogólne nie ma sensu. Ja bede się leczyć. Ja tylko mowiłam ze w tym czasie jak jestem sama to przyjmowanie tych wszystkich leków na owuke jest bezsensu. Bo nie bedą mozliwe staranka. A leki obciażaja organizm, clo chyba dosc znacznie. Ania ja nie dostałam zdjęc: moj e-mail zbinia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Inka-trzymam kciukio zeby to byl dobry znak:) Surfitko -super ze pecherzyk rosnie:)bede trzymac kciuki aby inesminacja sie powiodla Smutna Izolda-przykro mi ze ta cholerna @ do Ciebie przyszla Ania 3_7 ja zdjec nie dostalam:( Dorcia super ze opoczelas sobie:)Przkro ma ze @ do Ciebie sie zbliza :(Ja zaczelam brac duphaston i piersi mnie cos bola!!!Ciebie tez bola jak bralas duphaston?Do @ mam jeszcze troche czasu...Droznosc jajowodow ja juz kiedys mialam robine i teraz jak bede w kraju chce powtorzyc Edna lecz sie Mezulek wroci i zobaczysz uda sie po takiej dlugiej rozlonce i nie pisz ze nie ma sensu!!!!Bo ma!!! Molus owocnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Lilka najlepiej zrób test, podobno objawy ciąży są podobne jak przed @. Ja po luteinie i duphastonie miałam ciągle bóle brzucha, teraz juz chyba się organizm przyzwyczaił, bo nic mnie nie boli, mam tylko ciągle wysoką temperaturę ok 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola mnie po dup. brzuch i piersi bolałą. Nie mówiąć już o tym, że się powiększyły i nie mieszczą się w stanik. Ale to akurat mi nie przeszkadza ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola mnie tez po duphastonie bolały piersi i jeszcze do tego mnie strasznie mdliło. No i tez były wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus mnie brzuch nie boli a piersi i tak mam spore bez duphastonu:)Najgorsze jest to ze bola.Zniose wszystko tylko aby sie udalo zajsc w ciaze... Edna mnie na szczescie nie mdli. Juz odliczam dni do wyjazdu.Wtedy wszystko sie okaze jak pojde do swojej zaufanej gin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobitki,nic mi nie doradziłyście i juz jestem od fryzjera zrobiłam kolor ,delikatne pasemka i scieniowałam kłaki.No i wiecie chumor mi sie poprawil. Co do staranek to w przyszłym tygodniu ide zrobic badanie czy nie mam przeciwciał przeciwplemnikowych we krwi a tym samym w całym organizmie jesli tak to będzie zle i to bardzo. I dlatego prosze trzymajcie za mnie kciukasy... Gosiaczek-GRATULUJE!!! Apropo duphastonu to ja po nim mam super spanie .ale i straszne zaparcia,piersi bolały mnie przez pierwsze 2 miesiące zażywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mnie czeka kolejny miesiąc przerwy w staraniach bo jednak będe miała teraz robione badanie HSG. W poniedziałek mam do niej dzwonic koło południa i mamy ustalic termin. Żeby mi się tylko na ten dzień udało załatwić wolne w pracy - bo teraz sporo roboty mamy i szef może problemy robić. Troche się boje ale wiem że musze to zrobić Jadira fajnie że chumorek dopisuje :) Sama sie zastanawiam nad zrobieniem czegoś z włosami. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nie bój się HSG, każdej to powtarzam do znudzenia. Dużo wyjaśnia trwa tylko kilkwa chwil. Główka do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×