Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

U mnie bez zmian. Głowa mnie dzisiaj okrutnie boli, ale to chyba wina pogody bo okropnie wieje, a ja reaguje na takie zmiany pogody. Wiosna idzie wielkimi krokami i jak sobie pomyślę o tych wszystkich porządkach wiosennych, to mi się odechciewa. Ja oprócz mieszkania mam do \"oporządzenia\" jeszcze ogród. Nie lubię tego robić, ale cóż trzeba. Może pies mi trochę pomoże w porządkach, hehe ;) Idę teraz \"zmajstrować\" jakiś obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Dziękuje wam kochane , jedyne co mi teraz zostało to czekać i modlić się żeby wszystko sie wyjaśniło. Cieszę się że mogę chociaż z wami porozmawiać, bo wiecie jak to jest w małym miasteczku każdy już wie bo plotki się roznoszą tylko niw wiedza za co i traktują mnie jakbym była z niewiadomo jakim kryminalistą. Już się dowiedziałam że pewnie to mafiozo i mam ukryte konta w banku.Śmieszni są a mojej kochanej teściowej to poważnie nienawidzę jak psa za to co nam zrobiła. A słuchajcie nawet ani razu nie spytała jak się czuje i czy z fasolką jest ok. Mam już powyżej uszy tej jędzy nawet do syna na wiedzenie nie chce jechać, a to jej jedyny syn co to za matka jest .Dla mnie to potwór bez uczuć. Do tego potwór co nigdy nie pomyślała jak się żyje od 1 do 1. I nie rozumie żadnych ludzi , zero empatii i współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałam na pocieszenie napisać, że zaszłam w ciąże pomimo torbieli na jajnikach oraz podwyższonej prolaktyny, bez ich leczenia. Sama sie zastanawiam jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Edytkanytka współczuję, trzymaj się jakość 👄 Oonnaa gratulacje :) w moim wypadku wydaje się być wszystko ok, mąż ma słabe wyniki i tylko inseminacje wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
hejak laski po jakim czasie ginekolog moze wykryc ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Dziewczyny byłam u lekarz niby jest 5 tygodni od miesiączki i 3 dni jest pęcherzyk ale nie widać zarodka nie wiem co robić.Lekarz wpisał rozpoznanie podejrzenie wczesnej ciąży kazał mi za tydzień przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka nie martw sie, u mnie była taka sama sytuacja, byłam u gin w 6tygodniu od ostatniej miesiaczki i tez nie było widac zarodka,zmartwiłam sie bardzo ale gin powiedziała ze mam sie nie stresowac bo na poczatku ciazy kazda kruszynka dorasta w innym tempie i miała racje, gdy poszłam do niej w 9 tygodniu to było widac piękny zarodek!!! a wiec głowka do góry bo napewno wszystko jest dobrze i juz niedługo ujrzysz swoja fasolke:) Buziaki dla wszystich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka007ola
operacja-wynik-torbiele na obydwu jajnikach,jeden na drugim.lekarz powiadamia mnie okrutnie ze nigdy nie będę miała dzidzi.depresja.teraz jakoś doszłam do siebie ale jak widzę matkę z malutkim dzidziusiem to ogarnia mnie płacz.przecież ja mam dopiero 23 lata a perspektywa życia bez dziecka......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
agentka007ola witaj :) Może skonsultuj się z innym lekarzem, jakims specjalistą, może da się jakos usunąć, są przeciez jakieś zabiegi laparoskopia czy histeroskopia, które mogą pomóc, może nie możesz naturalnie zajśc w ciąże, może in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! teraz posmęce A więc tak. Na samym początku niezły wkurw bo zamiast wejść druga do gina pani w recepcji inforumuje mnie, że wejde jako 9-ta !!! W ogóle babsko niemiłe i nie chciała wytłumaczyć dlaczego itd. Podejrzewam, że dostała w łape i wepchneła jakieś kobity. bo siedziąły tam takie dwie widać, że bardzo przy kasie. no ale trudno. Więc zamais wejść o 16,40 weszłam po 18-tej. Dobrze, że byłam samochodem bo pociągiem to bym, dotarła na 24-tą do domu ! A u gina tak. HSG mieć nie moge bo mam słaby jajowód. W środku dwa ogniska endometriozy+ pozostłaści po starym niepękniętym pęcherzyku. Teraz nowe leki. Jak się nie uda to wizyta w szpitalu, laparoskopia by zobaczyć jak tam dokładnie w środku wygląda. wtedy ocenią co i jak i powiedzą czy szansa na normalne zapłodnienie jest czy nie. Szczerze to ja watpie. Myśle o in vitro. Tylko przeraża mnie cena! ale jeśli będzie trza to będzie się kombinować! To chyba tyle. Mam doła, w sumie to chyba już lekkiego doła... Edytkanytka kurna ale szok !trzymaj się jakoś kochana ❤️ Agentka zgadzam się z Inką ! Dla Was ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko jestem z TOba cala dusza i sercem!!!!!👄 👄 ❤️ trzymaj sie mocno i nie denerwuj bo szkodzisz dzidzi! P.s zlozylam papiery do sadu.mam czekac ok. miesiaca na decyzje czy bede zwolniona z kosztow sadowych. jak wyszlam z sadu to sie poryczalam.... pozdrawiam. trzymajcie sie sie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane:) dawno mnie nie bylo, ale dzis zebralam sie na odwage i pisze. Szkoda wielka ze niektorym z was nie uklada sie. zaslugujecie na szczescie. ale to ze teraz jest zle, nie znaczy ze tak bedzie zawsze. czasem trzeba naprawde nisko spaść zeby miec od czego sie odbic. a do dziewczynek ktorym sie udaje- ciesze sie bardzo:) u mnie koniec 32 tc. strasznie zle sie czuje. wogole cala ciaze znosze zle. okazalo sie ze mam przodujace lozysko. zmieniam wlasnie lekarza... a procz tego wszystko ok:) pozdrawiam was bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę zajść w ciążę. W czerwcu 2007r. odstawiłam tabletki i nic. Dbam o siebie, łykam kwas foliowy, nie palę. Ale co miesiąc ....rozczarowanie. W lutym chyba też nie wyszło bo coraz bliżej @ a żadnych objawów w postaci obolałych piersi itd. nie mam. Czyli standard, testu nie robię bo zaczynam wątpić czy kiedykolwiek ujrzę te dwie upragnione kreski. Mąż się nie martwi bo twierdzi że mamy jeszcze czas i w końcu prędzej czy później się uda. Ostatnio wyczytałam na forum o ziółkach Ojca Grzegorza Sroki. Jeśli zjawi się @ to zacznę je pić. Teraz szukam ich w sklepach zielarskich bo w aptekach podobno trudno dostać. Dodać należy że przy piciu należy \"wierzyć w ich moc\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę zajść w ciążę. W czerwcu 2007r. odstawiłam tabletki i nic. Dbam o siebie, łykam kwas foliowy, nie palę. Ale co miesiąc ....rozczarowanie. W lutym chyba też nie wyszło bo coraz bliżej @ a żadnych objawów w postaci obolałych piersi itd. nie mam. Czyli standard, testu nie robię bo zaczynam wątpić czy kiedykolwiek ujrzę te dwie upragnione kreski. Mąż się nie martwi bo twierdzi że mamy jeszcze czas i w końcu prędzej czy później się uda. Ostatnio wyczytałam na forum o ziółkach Ojca Grzegorza Sroki. Jeśli zjawi się @ to zacznę je pić. Teraz szukam ich w sklepach zielarskich bo w aptekach podobno trudno dostać. Dodać należy że przy piciu należy "wierzyć w ich moc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgu
cześć ja też mam taki problem... od 14 m-c staramy się o dzidzie i nic, bez rezultatów. Część badań robiliśmy i są ok. teraz czeka mnie drożność jajników. Jestem załamana - czy kiedykolwiek uda nam się mieć upragnionego dzidziusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Weszłam tylko Was poczytać-zaległości oczywiście.Jeszcze całkiem nie wyzdrowiałam,ale już lepiej.Dziś byłam w przychodni zrobić ostatnie hormony,wszystkie będę mieć do odebrania dopiero w piątek następny.Od poniedziałku jechałam na antybiotykach,koszmar,czułam sie jakby tir po mnie jakiś przejechał i do tego gorączka 39,38,dopiero dziś sie polepszyło.Tak dużo piszecie ze nie mogłam nadążyć Was czytać,ale już przeczytałam. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i udanego weekendu,buziaczki,pa. 🌻 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka-Trzymaj sie jakos i uwazaj na siebie idzidzie,zobaczysz wszystko sie ulozy.🌻 Oonnaa-Gratuluje 🌻 Agentka007ola-Zobaczysz wszystko sie ulozy,jestes jeszcze mloda,trzymam za Ciebie kciuki,zeby wszystko bylo ok 🌻 Molus-Zobaczysz wszystko sie ulozy,uwierz w to. 🌻 Cherry23-Badz dzielna,bedziesz jeszcze szczesliwa 🌻 Rudzia-Wszystko bedzie dobrze,uwazaj na siebie i dzidzie 🌻 Helgu-To kruciutko staracie sie o dzidzie,ja sie staram z mezem juz 5lat,ale zobaczysz wszystko bedzie ok i zobaczymy upragnione 2kreski na tescie,musimy tylko w to wierzyc,WIARA CZYNI CUDA. 🌻 Ola1979-A moze zamow sobie pasek i medalik sw.Dominika i tam jest jeszcze modlitwa.Zobaczysz bedziesz miec dzidzie,zreszta tak jak my wszystkie.A co do ziolek to jakies sa,ale ja sie nie znam.Uzywam medalik sw.Dominika i sie modle,to pomaga.Jak chcesz to zamow sobie,siostry wszystko wysylaja na swoj koszt,Ty za nic nie placisz.Wyslij tylko maila z prosba o pasek i medalik sw.Dominika i za pare dni bedziesz go miec w domu,no chyba ze w to nie wierzysz.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZECZYTAJCIE. Modlitwa i Pasek św. Dominika Modlitwa, czyli tzw. \"Responsorium\" do św. Dominika jest skuteczne w chorobie i w różnych potrzebach duszy i ciała, według przyrzeczenia samego św. Dominika, danego przed śmiercią swoim zakonnym współbraciom. Św. Dominik jest również patronem niewiast niepłodnych, brzemiennych i rodzących. W tym celu, aby otrzymać potomstwo, wzgl. szczęśliwe rozwiązanie, używa się paska i nim się przepasuje niewiasta polecająca się św. Dominikowi. Pasek ten jest zrobiony z białej wstążki lub tasiemki, na której wypisane jest po łacinie początkowe słowa modlitwy \"O spem miram …\" (O nadziejo przedziwna) i powięcony przez Ojców Dominikanów. Należy go używać w danej potrzebie, odmawiając z wiarą MODLITWĘ, czyli tak zwane responsorium: \"O nadziejo przedziwna\". świadectwa o dzieciach narodzonych za przyczyną św. Dominika Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego 31-027 Kraków ul. Mikołajska 21 tel. 012-422-79-25 grodek@dominikanie.pl Poniewaz znalazlam ciekawy artykul na ten temat ,pragne sie z wami podzielic nim,Ja juz ten pasek zamowilm,i bede glebok sie modlic,i wierzyc w to... pozdrawim. Chcieć to móc,a nie połowę mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Właśnie piję popołudniową herbatkę. Co do medalika i paska św. Dominika nie próbowałam ale spróbuję - wiara czyni cuda !!! Do xxmadziaraxx - dziękuję za podpowiedź z tym medalikiem może pomoże nie tylko mi ale i innym dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Helgu i ola1979 zrobcie sobie poziom hormonow.TSH(tarczyca) PRL(prolaktyna),testosteron, progesteron. ja mialam podwyzszona prolaktyne. bralam Bromergon 6 miesiecy za miesiac ide sprawdzic jak spadl mi poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cherry23 jeśli poziom prolaktyny będzie w normie, nie odstawiaj od razu brromergonu, bo może szybko wzrosnąć, tak było u mnie. Tez niedługo będę robić badanie, żeby sprawdzić czy jest w normie. W którym dniu cyklu robisz badanie? sa różne opinie, jedni twierdzą, że w pierwszych dniach cyklu, inni, że pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inneczko ja juz skonczylam brac Bromergon. skonczylam opakowanie. skrucil mi sie cykl do 22 dni i strasznie mi wlosy wypadaly.myslalam ze wylysieje... badanie robilam miedzy 9 a 11 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
od bromergonu skrócił ci się cykl i włosy wypadały???? pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,jestem tu nowa ale od tygodnia jestem na forum i czytam Wasze 'wzloty i upadki'.Ja również chcę mieć dziecko,ale drugie.Staramy się od około 10 lat.Leczyłam się z przerwami-jak długo można jeść hormony?,no i zaczynałam się żle po nich czuć.Z pierwszą ciążą też się leczyłam(hormonalne-nie pamiętam nazwy,laparoskopia)no i się udało.Od 3 miesiąca byłam na podtrzymaniu,syn się urodził w 8 miesiącu ,miał 2 kg. teraz ma 13 lat i jest zdrowym chłopcem.Kilka lat temu byłam u mojego do wtedy lekarza z prośbą o pomoc przy zajściu w drugą-wiecie co mi powiedziałzwątpiłam w Niego,przeniosłam się do innego ale tam tylko jedno badanie HSG, zdrowa, mąż plemniczki w normie , ale dzidzi nie ma.Teraz nie wiem co jest od kilku dni bardzo boli mnie podbrzusze,wczoraj wzięłam nospę bo nie mogłam zasnąć@ dopiero za 10 dni,chociaż ostatnio się coś poprzestawiało.Moja @ jak w zegarku co 28 dni ,w styczni 25 b.obfita ,same skrzepy czyżby poronienie samoistne? a teraz czuję jakbym miała piłkę w środku,poczekam z niecierpliwością do @ chyba że nie przyjdzie,to wtedy teścik i do lekarza.Dodam,że od około 2 miesięcy piję ja i mąż również na przemian miętę,zieloną herbatę ,może to coś pomogło.Sorry , że sie rozpisałam,ale musiałam na pierwszy raz jakoś naświetlić sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dzodzana witaj :) Ja tez obawiam się tych hormonów, bo źle sie czuje po nich i robia mi się torbiele w piersi. Bęe jednak próbowac jeszcze iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoli76
CZeść dziewczynki. Już wcześniej pisałam na forum że jestem po dwóćh inseminacjach i jednym in vitro nasieniem dawcy, bo mój maż nie może mieć dzieci. Jesteśmy po kursie adopcyjnym, i czekamy na kwalifikację, to czekanie mnie dobija, myślę o drugim in vitro.Mąż mówi żebyśmy zaczekali na kwalifikację. CZuję się w tym wszystkim zagubiona, dobrze że on mnie wspiera. Pozdrawiam wszystkie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×