Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Witam wszystkich w nowym tygodniu. Bibuleczka strasznie się ciesze :) że Ci sie udało - GRATULACJE!!! Klaudiuś dobrze że już badanie masz za sobą - trzymam kciuki żeby wyniki były o.k. U mnie bez zmian. Dziś mam 27d.c. Piersi dalej strasznie bolą. Ale coraz częściej myśle że to jednak @ Bo od początku tamtego tygodnia mierzyłam sobie temperatue i cały czas była 37 lub ciut ponad a dziś zaczeła spadać. dziś było 36,9. I śluzu już żadnego nie mam - sucho jak na pustyni. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyneczki kochane!!! Bibuleczko - bardzo ci gratuluję i zazdroszczę, ale to taka pozytywna zazdrość :) Oby jak najwiecej takich wiadomości, dbaj o siebie i przesyłaj nam fluidki, buziaki. Klauduniu - daj znać jak tam wyniki, myślę, że dobre, nie może być inaczej :D Dorcia - ja też jestem teraz w fazie \"czekania\" i rozmyslania: udało sie czy jak zwykle nic z tego. Ostatnio prawie co noc śnią mi sie małe dzieci, może to jakiś znak. Ech, lepiej sie nie nakręcać, bo potem rozczarowanie bardziej boli. W sobote jadę na wesele, mam tylko nadzieję, że nie dostanę @, bo wtedy to chyba mnie trafi. Rudzia - teścik zrobiony?? :) Pozdrawiam was kochane i życzę wszystkiego dobrego w nowym tygodniu, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Bibuleczka!gratuluje!ja tez jestem w czwartym m-cu!Swoje przeszlam,pamietacie mnie jeszcze? Powodzenia i duzo usmiechu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witajcie w poniedziałek :) Aga290 gratulacje :) Mnie tez się czasami śnią małe dzieci ale to pewnie dlatego, że często o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ wszystkim. Bibuleczka bardzo sie ciesze razem z Tobą - to wspaniała wiadomośc. Wielkie G R A T U L A C J E !!! Aga oczywiście że Cie pamiętamy! Wpadaj do nas częsciej:) Dziś po południu będe odbierac wyniki,boje sie że cos nie tak bo słyszałam w trakcie trwania badania jak ginka mówiła że jest jakiś opór:(....ale niewiadomo czy przeszło czy nie...wszystko sie dziś okarze. Dorciu pamiętasz jak pisałaś do mnie że trzeba miec nadzieje do konca ale rozumiem twój niepokój,bo ja tak samo wam pisałam że czuje że @ przylezie zwłaszcza jak tempka zaczęła spadac. Pamiętaj tylko żeby sie nie poddawac!!! Wkoncu musi sie udac! Izoldko mnie sie ostatnio śniło że jestem w ciąży...szkoda że to tylko sen. Może Tobie tym razem sie on ziści.....Trzymam kciuku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Wiatjcie dziewczyny ja moze nie czesto pisze ale codzien czytam wasze posty,mozecie mi wytłumaczyc na czym ;polega monitoring???ja narazie odpuszczam przynajmniej tak sobie mowie ale jezeli juz dochodzi do przytulania to mysle jak szalono moze sie tym razem uda... Jak sie z tego wy;leczyć:( Ale musze wierzyc ze wszystko bedzie ok jestem jeszcze mloda ale naprawde chcem miec juz dzidzie tak bardzo :(( Az mnie strach nachodzi jak pomysle ze jak cos bedzie nie tak to bede musiala przejc tyle co wy dziewczyny jestescie dla mnie idealem kobiet ... Jadira ciasto sie udało i mąż zadowolony,,, Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alioszka
Witam dziewczyny!!! Bibułeczko moje gorące congratulation's, teraz będziemy trzymały za Ciebie kciuki aby dalej było wszystko w jak najlepszym porządku i mamy nadzieje że Twoje fluidy wpłyną na nas wszystkie szybko i pozytywnie. Trzymaj się cieplutko i zdrowo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alioszka
Mi już dołek przez weekend minął bo wiem że mam Was wszystkie i zawsze podniesiecie na duchu każdą z Nas. Jutro odbieram wyniki TSH, T3, T4 trzymajcie kciuki i dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Kasiuniu pytasz o monitoring cyklu może? W określinych dniach cyklu przychodzisz na usg i lekarz ocenia jak rosna pęcherzyki i czy pekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3*7
hej kochane kobitki 🖐️🖐️ wpadłam na chwilkę pogratulować bibułeczce :-)) to wspaniała wiadomość !!! 🌻🌻 a pozostałym forumowiczkom - życzę miłego poniedziałku ;-)))) czytam Was - ale odezwę się troszkę później 🖐️ na razie - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
witam! Na wstępie gratulacje zalożycielko topiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie się troche wyklarowało tzn moje samopoczucie ,mam teraz wielki niesmak do kawy i mięso mi nie smakuje a zawsze uwielbiałam ,gin powiedział ze to przejściowo ,bo generalnie jem cały czas nabiał no czsem rybka jakas wędzona niby mieso ale ryba mi jakos smakuje ale tylko wędzona. Moje życie uczuciowe?????nadal jest jedna niewiadoma moge tylko tyle powiedzieć bo zarzeka sie ze on bedzie mial tylko jedno dziecko ze mna ,ale czas niepewności dopuki ona nie urodzi ,hmm wlasciwie sama juz nie wiem .......on chyba naprawde strasznie mnie kocha nawet rodzice mi to powtarzaja ,jego rodzice blagaja mnie bym mu wybaczyla i wziela wedlug wczesniejszych ustalen z nim slub bo jest teraz u nich i chodzi jakis struty ,fakt nie wyglada najlepiej -ale ja jestem twarda przetrzymam go ,,,,,,,a moze juz nigdy mu nie wybacze .Dziewczynki nie wiem co mam zrobić .wiecie ja go jednak kocham i czuje ze tęsknie za nim .z drugiej strony to co zrobil jest niewybaczalne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Tak właśnie chodzi mi o m onitoring cyklu... Kiedys przy jajeczkowaniu nie odczuwałam zadnego bolu ani nic podobnego a od dwoch cyklow wyglada na to ze niby w dzien pekniecia jajeczka dostaje nisamowity bol ktory po nospie ustepuje a potem za dwa tygodnie dostaje okres jak myslicie czy to własnie ten dzien cykle mam dosc długie przecietnie 32-34 dni... Narazie chcialabym sprubowac sama wyczic ten dzien bo niestety moj mąż pracuje w delegacji i jest tylko tydzien w miesiacu... Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!!! ja dzis bylam w kinie na shreku,super polecam mozna sie odstresowac. Barbarko cudna-jesli naprawde go kochasz to badzcie razem,miejmy nadzieje ze zrozumie ze to co zrobił bylo okrutne ale miedzy miłoscia a nienawiscia jest cienka linia.Wiec wybacz ale nigdy wiecej do tego nie wracajcie to jedyny dobry sposób.Trzymam kciuki za was,wszystko sie ułozy. TO do kolezanki która pyta o monitoring -ja przy owulacji tez odczowa niewielki ból w podbrzuszu,cykl mam taki jak ty co 33 lub 34 dni.Mam jeszcze pytanie czy bierzesz jakies leki na wywołanie owu. Dorcia-kurcze moze teraz sie uda ja tez czekam staranka były przez sobote i niedziele i teraz najgorsze to czekanie,przydało by sie zeby od okresu do okresu czas sie skrucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Jadira nie biore zadnych leków bol sam wystąpił a wczesniej jakbym nie miala owulacji raz mnie bolal prawy jajnik a raz lewy, jutro ide do gina i bede robic usg czy nie mam zadnych torbieli chociaz przed ostatnim cyklem mowil ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku i moge probowac zajsc w ciaze... Pozdrawiam A powiedzcie mi jeszcze czy sa jakies leki na uregulowanie cyklu tylko blagam nie anty i nie chormony przy ktorych sie traci na wadze.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Moja temp. dziś to 36,8 - więc jednak spada :( Powiedzcie mi czy to już jednoznacznie oznacza że @ tuż tuż?? Bo ja nie mam żadnego doświadczenia w mierzeniu temp i nie bardzo wiem co to oznacza. Ale mam złe przeczucia :( Klaudia jak Twoje wyniki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam :) Zupełnie się nie znam na temperaturze, nigdy tak nie sprawdzałam. Biorę leki stymulujące i źle się po nich czuję :( Na szczęście jutro ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka co za leki stymulujące bierzesz? Trzymaj sie dzielnie :) Ja po clo też się nie za dobrze czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Byłam w szpitalu po odbiór wyników z hsg i spotkałam też moją ginke;poszła razem ze mną po wszystkie papiery. Noi zaraz jak zobaczyła zdjęcia to powiedziała że jajowody są drożne,pózniej zobaczyłam dołączony opis i też wynik że jajowody drożne! Uśmiech oczywiście pojawił sie na twarzy...Mężuś poszedł razem ze mną bo nie mógł sie doczekac wyników i chciał byc przy tym. Od następnego cyklu znów przepisała mi clo bo jak robiła usg w szpitalu to bez clo nie miałam dominującego pęcherzyka niestety..same drobne:( Potem zwróciła sie do męża i kazała zgłosic sie do laboratorium na badanie nasienia,mężus tam bez problemu a nawet ucieszony bo chce zrobic badanie i miec z głowy. Mówi że przynajmniej juz sie dowie jak coś bedzie nie tak i szybciej zacznie jakies leczenie a jak bedzie ok to super i nie bedzie na codzien o tym myślal...Jego badanko będzie w poniedziałek.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Biorę clo. Podobno wtedy są większe szansy, naturalnie niby było wszystko w porządku ale nie wyszło, więc lekarz to mi przepisał. Klaudia gratuluje wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu u mnie niestety taki spadek oznaczał @ :( Wiedziałam że jak spada do 36.8 to okres tuż tuż...Ale pamiętaj ; jak nie teraz to następnym razem!!! Buziaczki Barbarko oczywiście idz za głosem serca i zrób to co uważasz za słuszne. Jesli i tak chcesz z nim byc to życze ci abys naprawde mu wybaczyła i była silna! Jadira ma racje że jesli mu wybaczysz i z nim będziesz to nie wolno do tego wracac bo inaczej to sie nie uda-u mnie niestety by tak było-wiem że na codzien bym o tym myślala i ciągle mu to wypominała a wtedy napewno nie bylibyśmy szczęsliwi i z czasem i tak bysmy sie rozstali...Znam siebie i mam taki charakter że zdrada jest dla mnie niewybaczalna...........ale nie bierz moich słów po uwage bo każdy ma inny charakter i jesli czujesz że pomimo wszysko chcesz z nim byc to zrób to i BĄdzcie SZCZĘŚLIWI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka dzięki:) Ja po clo też troszke zle sie czuje a najgorsze że mam takie uderzenia gorąca jak po menopauzie........ale trudno dla dzidzi zniesie sie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki!! Klaudia - bardzo sie cieszę z twoich wyników :D. Teraz trzymam kciuki, żeby takie też miał twój mąz. Trzymaj sie !!! Wiecie, z tą temp. różnie bywa, ja mierzyłam przez jakiś czas i kiedyś okres mi sie spóźniał, w 35 dc miałam temp. 37,5 (a cykle mam 29-32 dniowe) więc strasznie sie ucieszyłam, że chyba sie udało, ale niestety następnego dnia dostałam okres, mimo tak wysokiej temperatury. Nie musze chyba wam mówić jak się wkurzyłam i od tamtego czasu przestałam mierzyć. Barbarko trzymaj się dzielnie, jesteśmy z tobą :) POzdrawiam was kochane bardzo bardzo mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaldeczko-czekalam niecierpliwie na twoje wyniki strasznie sie ciesze ze wszystko dobrze poszło teraz maz i gotowe.Nic tylko pracowac nat małym człowieczkiem. Apropo tych uderzen goraca ja odczuwam to samo kijowe uczucie,no cóz to wszystko dla dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Klaudio strasznie się ciesze że Twoje wyniki są o.k. Czekamy teraz na wieści o wynikach Twojego męża - trzymam kciuki żeby też były o.k. Ja chyba sobie odpuszcze to mierzenie temperatury - dzis znowu 37 więc nic już nie rozumiem. A brzuch już od wczoraj mnie pobolewa a czasami to strasznei coś tam mnie kłuje. No ale nic co ma byc to będzie - już się z tym pogodziłam. Trzymajcie sie dziewczynki dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Dziewczyny wczoraj bylam na usg i lekarz zobaczyl na jednym z jajnikow male torbielki on nie chce za wczesnie diagnozowac bo równiezx podejzewa jajeczkowanie i zalecil maly monitoring... Jak myslicie czy te male torbielki maga oznaczac ze nie bede mogla zajsc w ciaze POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, długo mnie nie było ale czytam Was prawie cały czas. U mnie bez zmian biore tylko clo i duphaston. Z moich obserwacji wynika że poza tyciem i wypryskami (których nigdy nie miałam) nic się nie zmieniło. No może jeszcze straszne zmiany nastrojów. Dorciu z tym mierzeniem temp. to jest róznie. Wiem że przy niektórych lekach np. clo jej odczyty są niewiarygodne (cała jest rozchwiana). Czyli ona raczej może nic nie powiedzieć. Ja całkowicie zrezygnowałam z jej mierzenia i tylko bardziej pogłebiło to złe zdanie o moim gim, który z jednej strony zapisuje mi clo a z drugiej karze miezyc temp. Klauia gratulacje z okazji droznosci. Nieraz odnosze wrażenia (chodze prywatnie do gin.) ze im chodzi głownie o długie leczenie co wiąże się z lepszym zarobkiem. Ja chyba sobie odpuszczam starania bo jakoś straiłam wiare i sens tego wszystkiego. pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna nie trać wiary. Wiem ze Ci ciężko. Zresztą jak nam wszystkim. i wiem że każdego dopadaja gorsze dni. A nie myślałąś żeby zmienić gin. skoro Ci troche nie pasuje?? Może ten do którego chodzisz faktycznie się nie przykłada i tylko tracisz czas. Kochaniutka życze Ci żebyś na nowo uwierzyła że się uda - i do dzieła :) A ja faktycznie odpuszcze sobie tą temperature. Jak do soboty nie dostane @ to będę robic test. Buzaiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszeczki - Dziękuje wam bardzo bardzo...:) Też sie ciesze że jajowody ok, tylko gdyby nie to PCOs :( Dorciu będe mocno trzymac kciuki żeby ta wstrętna @ nie przylazła do Ciebie!!! Kaisunia nie denerwuj sie tak,bądz dobrej myśli! Małe torbielki na jednym z jajników wcale nie muszą oznaczac że nie będziesz mogła zajśc w ciąże. Najważniejsze żeby owulacja była a gin to juz oceni i zobaczysz że wkoncu sie uda-dobrze że jesteś taka modziutka...wierze że ciąza u ciebie to tylko kwestia czasu, ale musisz byc cierpliwa-nie zawsze odrazu sie udaje(zwłaszcza że pisałas że twojego mężczyzny często nie ma). Główka do góry! :) Edna dlaczego chcesz sie poddac...wiem że jest ciężko ale pomyśl; co masz do stracenia? Lepiej cos robic,leczyc sie, bo może pózniej będziesz żałowac że nie walczyłas do konca...Także prosze cie ;nie trac wiary.Trzymaj sie dzielnie..Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia a co u ciebie? Robiłas tescik? Jadira a czy juz macie ustalony następny termin badanek twojego mężusia? Mam nadzieje że juz kolejny termin wam nie przepadnie...Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×