Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Czesc dziewczyny!!! Dorciu przykro mi że jednak ta @ cie nawiedzi...wiem jak mnie zawsze było przykro jak juz wiedzialam ze dostane okres ale ostatnim razem tylko jedna łezka w dniu @ i koniec- Ale wiesz co? troszke szkoda że będziesz miala teraz przerwe bo dobrzeby było brac clo przynajmniej trzy miesiące pod rząd(tak mi mówila ginka moja) - i ja tak brałam trzy miechy bez przerwy, po tym czasie miesiąc przerwy teraz i od nastepnego cyklu znowu clo trzy miesiace... Teraz spokojnie bez nerwów czekam na @ bo bez leków stwierdzony brak owulacji niestety...a u mnie dopiero 19dc... Edna ja nie odczuwam po duphastonie mdłosci,tylko piersi wrażliwe i troszke wzdęty brzuszek. No ciekawe co u ciebie oznaczają te mdłosci;miejmy nadzieje że @ sie nie pojawi! September nie smuc sie,przykro mi że sie rozczarowałas ale pamietaj że nowy cykl i znow szansa na fasolke.Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLKA31
No mi wlasnie tez sie zaczyna @, wiec nie jestescie same hihihi Trudno, w nastepnym cyklu nowa nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Widzę, że nasz topik rośnie w siłę, coraz więcej kobietek się wpisuje, to dobrze, że mozemy się wyżalić, z drugiej strony smutne, że tyle nas jest :( Moluś - napisałaś,ze starasz sie tak nie nakręcać na ciążę, ja tez to postanowiłam jakiś czas temu. Objawy ciążowe mam co miesiąc a i tak co miesiąc przychodzi @, więc nie ma sensu się schizować, nastawiać a potem gorzko płakać. Co ma być to będzie :) Dziewczyny, które dostały okres - przykro mi, ale kolejne miesiące - kolejne szanse, głowa do góry :) A kobietkom oczekującym (w tym ja) życzę, żeby sie nie pojawiła @. Dzisiaj znowu śniło mi sie, że mam dzieciątko, takie było śliczne, szkoda, że to tylko sen :( POzdrawiam was kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te objawy to pewnie wynikają z tego, że jesteśmy tak nakręcone na dziecko, że wszystko wskazuje na to, ze może się udało. też tak miłam! Nakręcanie się każdego miesiąca i potem łzy! Byłam treaz u psióły która stara się o drygą dzidzie. Tydzien jej został do @ a ona już ma jazdy! Nawet jej się wydaje, ze mleko jej się robi ! I mówi do mnie zobacz ile ja jem, pewie jestm w ciązy! zobacz jaki mam twardy brzuch itd W szoku byłam! Ja się nie nakrecam- z reką na sercu Wam mówie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ile dni wstrzemięzliwości mieli wasi mężczyzni przed badaniem nasienia? Bo moja ginka mówiła żeby 5 dni było a babka w labolatorium mówila że 7 dni....hmm...mój M ma badanko w poniedziałek a to minie 6 dni od stosunku.Mnie sie wydaje że to wystarczy..............:) http://abcslubu.pl/suwak/07_06_2007_14_8_2004_44.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallon
to i ja się wpiszę chcę zacząć starania w dniu owu -mam bóle z nią związane -one są przed czy po owu? jak ustalić najdokladniej owu? dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Klaudia 5 dni wystarczy. Fallon podobno są specjalne testy owulacyjne, słyszałam ale nie korzystałam. W pon. mam następne podejście, staram się nie nakręcać i podejść do tego spokojnie ale nie wiem czy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziwczyny, naprawde kochane jesteście. Ale same wiecie jak jest ciężko. Ja też sobie obiecałam ze nie bede sie nakrecać, ale to samo wciąż powraca, ta myśl.Wczoraj koleżanka mi powiedziała ze śniło jej się że ja jestem w ciąży. Wiecie jak sie ucieszyłam, potem 2 dni spoźniał sie okres. Aż tu...trach. Prysło jak bańka mydlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Ale sie rozpisałyscie ja miałam dzis troche zajec wiec skrobne cos teraz. September-moze ten sen prorokuje na nastepny miesiac???ja po duphastonie jestem senna a po clo jest mi niedobrze DORCIA- teraz przyszła a niech to,ale ty niewyglupiaj sie i działaj przez ten miesiac Klaudia26-ja tez ide w tym miesiacu na to badanko 5 dni wystarczy/ile mozna poscic/ ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli któraś z was zobaczy 2 kreseczki na teście i wyliczy sobie termin na marzec 2008, to zapraszamy na nasz topik:) Radę mam taką, ze jeżeli naprawdę długo się staracie, znacie swój cykl, potraficie wyznaczyć jajeczkowanie i chcecie aby sie udało, to polecam dyspensę przez miesiąc i do dzieła 3 dni i 2 dni przed wyznaczonym dniem. Plemnik ma do pokonania 10 000 km w czasie 5-10 godzin, więc najlepiej aby spotkał komórkę jajową po drodze, czyli dajmy mu jakiś zapas czasu. Jeżeli lubicie się kochać, to po miesiącu celibatu nie będziecie myślały o tym, że robicie dziecko, tylko o tym, aby w końcu dostać to czego się chce. Ja tej metody nie praktykowałam, bo u nas dzidzia wyszła sama po 1,5 miesiąca, ale jeżeli jeszcze nie próbowałyście czegoś podobnego, to warto spróbować:) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia z tego co ja wiem od Pana który bezpośrednio robi badanie to 4-6 dni. nie może też być zbyt długa przerwa bo to też niedobrze. Tak on twierdził. U nas było tak 6 lub 7 dni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za odpowiedzi...jednak ginka miała racje że 5 dni wstrzemięzliwosci wystarczy:) Ale pogoda okropna...gorączek nie lubie ale taka pogoda jak teraz to juz przesada,mam nadzieje że druga połowa lipca będzie ciepła. Maja24 przede wszystkim gratuluje że dzidzia tak szybko sie pojawiła! Noi dziękujemy za rady; My pościmy około 2 tygodnie przed owulacją i już po tym czasie pragniemy sie kochac bardzo bardzo:) :) Marylinko a co tam u ciebie kochaniutka? Pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś u mnie nic o czym warto by pisać. Wiesz jaka jest sytuacja. Czytam Was cały czas ale cóż ja mam pisać. Nic nie biore, nic nie mierze, nic nie działam bo przecież nie ma po co. Luz blus. Za to zaczęłam ćwiczyć i próbuje schudnąć. W weekend chcemy jechać nad morze ale pogoda paskudna. Ale odpocząć trzeba po tym wszystkim. Trzymam za kciuki za wszystkie dziewczynki. Klauduś całuski i dzięki za pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w kolejnym tygodniu. Coś strasznie pusto tu u nas. Ja już trochę ochłonęłam po piątkowym rozczarowaniu. Czekam teraz aż @ się skończy. Może i dobrze że mam ten miesiąc przerwy. Taki spokój mnie opanował. Nic nie musze liczyć zażywać. A w ogóle to mój mężuś się przyczynił do mojego obecnego nastroju. Nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta że w kwietniu przed samymi świętami straciłam mojego psiaka. W sobotę trochę posprzątałam dom - ale że brzuszek troche doskwierał bo było to takie sprzątanie samego \"rynku\" ;) Potem się położyłam do łóżeczka żeby trochę odpocząć, no i nawet nie chciało mi się wstawać jak mąż przyjechał. I tak leże i czekam aż przyjdzie, a tu słyszę jakieś dziwne odgłosy - jakieś skrobanie po podłodze i nagle moim oczom ukazuje się śliczniutki szczeniaczek :) Teraz mamy śliczniutkiego kochaniutkiego szczeniaczka w domu. ma 7 tygodni i jest kochana - bo to suczka. Wprawdzie troche nam w nocy spać nie daje bo tęskni za swoją rodzinką - ale w dzień już jest o.k. Strasznie się rozpisałam ale musiałam się wam pochwalić ;) Trzymajcie się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie kobietki. Dorciu bardzo sie ciesze że masz szczeniaczka:) Piesek to najwierniejszy przyjaciel człowieka...pamiętasz ja też mam pieska ale juz staruszek bo ma 15 lat ale jeszcze zdrowiódki jak ryba,skacze i bawi sie jak młody pies:) Zwierzak pomaga zapomniec na codzien o naszych problemach,zawsze jest się kim zając..... Dorciu ja mam ten mięsiąc przerwy i też czuje sie całkiem inaczej,tak spokojnie i wogóle nie ma tego stresu z liczeniem,braniem leków,jeżdzeniem na usg itp. Ale bym chciała abyśmy tak własnie zaszły w ciąże; tak zupełnie spontanicznie i bezstresowo a tu niestety nie da rady,juz wiem że bez clo nie mam owulacji więc jestem skazana na leki:( Marylinko oczywiście wiem jaka u ciebie sytuacja, ale zawsze o Tobie pamietam i chciałabym aby Tobie też sie kiedys spełniło to jedno Marzenie! Jest mi przykro że po tym wszystkim co przeszłas jednak sie nie udało...Niestety to życie jest bardzo niesprawiedliwe. Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! To prawda ze tu strasznie pusto,u mnie dzis pogoda taka sobie,wczoraj byliśmy z moim Krzysiem na imieninkach u jego siostry.Kupilam jej ładną torebke jakby lniana z przeplecionymi cienkimi złotymi niteczkami.Przyszła bratowa była zadowolona. Dorcia to super ze masz nowego psiaczka ma juz imie???,ja tez mam psiaka ma 3 lata wiem to radocha miec takiego pupila.Wczesniej miałam pieska był u nas przez 8 lat i samochód go zabił jak szlismy do weterynaza ale było płaczu szkoda gadac. MARYLINKO NIEWIEM CO TAKIEGO CI SIE PRZYTRAFIŁO MOGE SOBIE WYOBRAZIC JESLI BYS MOGŁA NAPISZ DO MNIE MEJLIKA JESLI MOZESZ ZEBYM BYŁA W TEMACIE.Bo niemam mozliwosci cofniecia sie na forum i przeczytania cos mi sie popsulo.z góry dziekuje. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. U mnie oczekiwanie na @. Już wszystkie objawy mam pewnie pojawi sie lada moment. No cóż takie życie. Kolejny cykl na clo. Piatek i sobote miałam straszne - ciągłe mdłosci. Wydaje mi sie że tak zadziałal na mnie duphaston (jakoś dużo go biore 2 x dziennie od 16 do 27dc). Też nieraz mysle żeby miec jeszcze pieska, ale po moich ostatnich doświadczeniach chyba jeszcze nie - za bardzo boli odejście. pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeczywiscie duzo tego duphastonu biezesz ja przez 10 dni po 1 tabl.a potem od 5 dnia od miesiaczki biore clo.2 tab.przez 5 dni,ale moze u ciebie jest taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale pustki. gdzie jesteście dziewczyny? Może to jest spowodowane wakacjami. odezwijcie się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira pewnie że tak. Ja juz wczoraj musiałam odejsc od kompa, dlatego nie odpisałam sory. ale dziś mam troche więcej czasu także sobie popisze. Klaudia a jak tam wyniki męża. Masz już je. U nas były na drugi dzień rano po badanku. Mam pytanie (oczywiście jak mozesz odpowiedziec) to sa pierwsze badania twojego męża? Czy już miał robione wcześniej? Dorcia czy po braniu duphastonu masz regularne cykle? Bo ja cały czas czekam na @ i już się troche niepokoje. Nie dlatego że chce żeby przyszła @ ale wiem że i tak przyjdzie tylko boje się że dłużej niż zwyke będe musiala na nią czekać. A tak jak by już była to zaczęłabym nowy cylk z clo itp. Dorcia a może to jest własnie dobry okres na spontaniczne staranka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna ja ostatnią tabletke duphastonu zażyłam we wtorek wieczorem a w piątek od rano były delikatne plamienia a koło południa już takie konkretne plamienia a w popołudniu już typowy okres. I co dziwne już od poniedziałku mnie bolał brzuch a jak dostałam @ to praktycznie mnie przestał. w sobote tylko troche bolał a tak to jakbm @ nie maiął - żadnych boleści. A co do staranek to spontaniczne przytulanko napewno będzie :) Nie będzie tylko kontrolowania jaki to dzień i co się tam dzieje :) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam :) Jestem po inseminacji i staram sie podejśc do tego jakoś spokojnie, co będzi eto będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki!! U lekarza super!! :D Pani była w szoku bo jajnik wrócił do normy pracuje jak powinien i są pęcherzyki i dziś w nocy, w czwartek i w sobote ostre starania o potomstwo! Musze tak to robić jeśli jest nadzieje na dzidzie! Dobrze, ze nie kazała mierzyć temp tylko testy owulacyjne używać ( jak chce) a że mam to z nich skorzystam Nawet nie wiecie jak się ciesze! A i jescze winki które odebrała mi ze szpitala mam dobre :) I powiedziła, że schudłam i byle tak dalej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Moluś gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC GWIAZDECZKI!!! Malus moje gratulacje to teraz do staranek i zaskocz nas potem dobrą wiadomoscia.Trzymam mocno kciuki❤️ Dorcia strasznie dziekuje za zdjecia psiaczek przekochany. Innka-na czym polega inseminacja jesli mozesz napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie przeczytałam, że duphaston wstrzymuje owulacje. Czyli jak wziety zbyt szybko to ja wstrzyma. Wiecie coś na ten temat ? Spotkałyście sie z taką opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna ja się spotkałam z taką opinia. Nawet lekarka mi teraz mówiła że duphastonu też na wszelki wypadek mam nie brać bo różnie to może być z tą owulacją u mnie. a nóż się trafi - na 100% nikt nie zagwarantuje że napewno jej nie będzie. lepiej poczekać dłużej na @. A Ty jak go bierzesz? Bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wstrzymuje??? Pierwsze słysze!!! Ja biore duphaston własnie zeby miec dzidzie a wy ze wstrzymuje ??? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×