Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania Rudziaa........................... paulina...........26.....Kraków...............sierpien2006 Marilynka....................... magda.............25......Kutno................sierpień 2004 ........................................ Klaudia...........26......Sulechów..........sierpień 2006 Dorcia_.............................Dorota...........29......Nowy Sącz.............lipiec 2006 Nikkita............................ ewelina............27.....Dzierżoniów.....kwiecień2004 Moluś............................... Joanna...........30......Koło...................sierpień 2005 SmutnaIzolda..................Agnieszka......32......Legnica............wrzesień2005 Edna.................................Ania...............35.......Grudziądz..........marzec 2006 w ostatecznoś kobieta....Beata...........28.........Szczecin..........wrzesień2006 Jadira...............................Edyta...............34.......Kraków...............listopad2006 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290..............Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zeby bylo przejrzyscie ale nie wyszlo:( zaraz cos pokombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia ty kombinatorko tabelki,i jak było na wyjezdzie pisz tu zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umię być dla niego przyjacaielem, nie umie się przede mną otworzyć. Z każdym innym mu lepiej porozmawiać niż ze mną...Przykre. Może głupia jestem ale myśle że kogoś ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam to jakoś. Mówie, może jestem głupia, może złe myśli, ale jakoś jego zachowanie mnie skłania do takich myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Nie cierpie poniedziłków!!! Marilynka przykro mi jak czytam to co piszesz :( Jeśli on kogoś ma.... :-o Ja to bym się zaraz spytała co jest grane bo nie wytrzymałabym !!! Mam tylko na dzieje, że się myslisz!!! A co u reszty ??? @ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Marilynko - przykro mi bardzo :( Myślałam, że już wszystko sobie wyjaśniliście i jest ok. Ale nie myśl od razu o najgorszym, może ma poprostu zły okres w zyciu. Naprawdę współczuje ci bardzo, musisz żądać od niego wyjaśnienia dlaczego tak się zachowuje, szczerośc w związku to podstawa. Trzymaj się dzielnie, trzymam kciuki, żeby się wszystko poukładało ❤️ Jadira - co do karpatki, to ja robię taką z torebki, tam jest ciasto i krem w proszku, trzeba do ciasta dodać jajka i margarynę, a do kremu masło i mleko. Ale jest bardzo dobra i niczym się nie różni od takiej z przepisu. MOzesz spróbować, polecam :) Rudzia - a co u ciebie, samopoczucie już lepsze? Moluś - może jednak jakiś bąbel w tobie zamieszkał :D, Kiedy teścik?? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe to dopiero 4 dni po :) Właśnie dostałam dwie piękne, wielkie, czerwone róże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim w poniedziałek :-) Moluś 🌻 zrób teścik bo nie wytrzymam z ciekawości ;-) ;-)🖐️ Rudzia jak tam samopoczucie? troszkę lepiej 🌻🌻 a jak wyjazd? pogadaliście sobie ? jadira co słychać? 🌻 Marylinka 🖐️ co to za lęki i podejrzenia? masz jakiekolwiek podstawy czy to tylko jakieś lęki wewnętrzne??? smutna Izolda 🖐️🌻 wszystkie pozostałe kumpelki topikowe 🖐️🌻 pozdrawiam serdecznie i owocnego tygodnia życzę nam wszystkim ;-) ;-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! U nas leje od rana - ale to i dobrze bo już tak sucho że trawa na ogrodzie zaczeła nam schnąć. U mnie nic nowego - choć od wczoraj boli mnie lewy jajnik i się troche tym martwie. Ale jutro wieczorem mam wizyte u gin. to sprawdzi co to się dzieje. mam nadzieje że nic złego. Molus a masz jakieś objawy na zbliżającą się @? Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam przed chwilką do sklepu do sklepu i złapał mnie deszcz co powoduje teraz skręt mych włosów ;) Obajwy hmm niech pomysle. Tzn w dniu kiedy miła przyjść @ brzuch bolał i potem jeszce troche na drugi dzień .Wczoraj np bolał z 5 minut i przestał. Po za tym to cycki bolą ale one bolą od jakiegoś czasu bo to też pewnie wina tabletek jakie biore. Sama nie wiem co robić. Co robić czy testować. Czy poczekać jeszce pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś 🖐️ ............... testuj...będziesz wiedzieć i już! nie jesteś ciekawa? bo ja baardzo jestem ciekawa ;-) 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze jedno... dzisiaj koleżanka w pracy powiedziała o swojej siostrze która dłuugo nic...aż tu dzisiaj teścik i fantastyczne dwie krechy !!! :-) :-) może dzień dzisiaj dobry ??? 🖐️🖐️ TRZYMAM WIELKIE KCIUKASY !!! 🌻 i czekam na super wieści !!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!!!!!! No już wrócilam z tych Katowic i tata już w domku. Byłam na badanku rano ale nie bylo ciekawie,podlamalam sie.:( Malus-kochana zrób ten tescik bo umre z ciekawości,trzymam kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.karmasheetra.pl/ podoba wam sie?:D Marilynka nawet jezeli kogos ma, watpie ze sie przyzna.. jak ja pytalam to na mnie nawrzeszczal ze mu nie ufam;/ bedzie dobrze... zobaczysz... dziewczynki wyjezdzam jutro a wracam 15tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ostatnio mam troszke mniej czasu dlatego rzadziej pisze ale zawsze wszystko czytam. Moluś bardzo mocno trzymam kciuki żeby dalej ta @ nie przyszła przez następnych 9 miesiecy:):) Testuj kochana bo tez jestem bardzo ciekawa czy fasolka w tobie zagosciła!!! Izoldko u mnie pęcherzyki nie rosną bo nawet nie moge wziąśc clo bo dalej nie dostaje @...:( Brałam niedawno luteine na wywołanie przez 5dni 3x1 i jestem trzeci dzien po odstawieniu i narazie nie dostaje okresu,mam poczekac do 10-tego dnia od ostatniej tabletki a to chyba bedzie z 50dc!!! Troche mnie to wykańcza ale wiem że musze uzbroic sie w cierpliwosc- Jadirko aż tak zle? Koniecznie napisz jutro co wyszło na badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spac bo męża nie ma- ten tydzien ma nocki. .......MArylinko myślałam że po tej szczerej rozmowie z mężem będzie juz tylko lepiej,szkoda że nie jest tak jak powinno,ale zaraz że kogoś ma...ciężko wyczuc jak jest naprawde ale miejmy nadzieje że twoje podejrzenia nie sprawdzą sie!!! Jeśli nadal tak bedzie to znów z nim porozmawiaj - masz prawo wiedziec o co tak naprawde chodzi. ......Dorciu a który u ciebie dzien cyklu? Może jajniczek boli bo pęchrzyk tam sobie rośnie?? Uciekam do łużeczka a was sciskam mocniuchno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiuś dziś u mnie 26 d.c. A ten jajnik to boli mnie strasznie przede wszystkim przy chodzeniu, o bieganiu to nawet nie ma mowy. wczoraj śpieszyłam się na autobus i chciałam troche podbiec żeby było szybciej to nie było szans-tak mnie bolało. Dobrze że wizyte mam dziś o 17 to sie dowiem co to - bo się zaczełam już denerwować że coś złego sie ze mną dzieje. Ale nie powiem bo przeszło mi przez myśł że to może owulka bo najpierw w piatek miałam taki śluz podobny do płodnego, ale w sobote juz go nie było, i wczoraj też jakby się pojawił. Ale nic - zobaczymy co gin. powie. Rudzia udanego wyjazdu. Trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej. Jadira napisz co wyszło na badaniu. Marilynko mam nadzieje że Twoje przeczucia się nie sprawdzą. Za Ciebie tez trzymam kciuki żeby wszystko było o.k. między wami. Buziaczki 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA ...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania Rudziaa.............Paulina.......26......Kraków..............sierpien2006 Marilynka...........Magda.......25......Kutno.................sierpień 2004 .......................Klaudia.......26......Sulechów............sierpień 2006 Dorcia_.............Dorota.......29......Nowy Sącz...........lipiec 2006 Nikkita..............Ewelina.......27.....Dzierżoniów.........kwiecień2004 Moluś................Joanna.......30......Koło...................sierpień 2005 SmutnaIzolda......Agnieszka....32......Legnica..............wrzesień2005 Edna.................Ania.......... 35......Grudziądz...........marzec 2006 Jadira...............Edyta.........34......Kraków...............listopad2006 w ostateczności kobieta....Beata.....28.....Szczecin.....wrzesień2006 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290..............Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko skarbie... bo nie wyjade poki nie napiszesz jak bylo:* najwyzej bedziesz miec na sumieniu resztki mojego zwiazku:) martwie sie bardzo i czekam. Molus sloneczko oklepany temat ale ja inaczej powiem. nie rob testu. poczekaj tydzien, dwa(oczywiscie oszczedzaj sie). te cholerne testy nakrecaja czlowieka. zrobisz jeden, ale moze on byl zly prawda? i robisz nastepny... i bledne kolo prowadzace do obsesji... opoznienie @ moze powodowac wakacyjna pogoda, upaly albo wiekszy stres(sama doskonale z reszta o tym wiesz:*). Ale mozliwe ze pod serduszkiem nosisz najwieksze na swiecie szczescie. Twoje szczescie... i... moje wlosy tez strasznie kreca sie od deszczu:) szczegolnie taki dzyndzel na czole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia będe tęsknić !!!! 😭 Co do testu to też tak wczoraj sobie myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! teraz wlączylam kompik Rudzia tak koleżanke stresować od rana ty łobuziaro:) Na badanku się załamałam,ponoć wogóle niemam sluzu i prawdopodobnie jakiś stan zapalny oddalismy tylko nasionko i tyle.Kazala mi jeszcze zrobic badania hormonów,warunki w tym labol.tragizm ale ponoć najlepiej tam robią.Co ja teraz zrobie bez sluzu a na to raczej lekarstwa niema.Zalamka Malus trzymaj sie dzielnie w niedziele dziewczyny jade do Czestochowy napiszcie o co chciałyście prośić Jasna Panienke ja przepisze to na kartke i dam za nas wszystkie niech pomodla sie za nas w naszych intencjach.Co wy na to???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko nie załamuj się - będzie dobrze. Może ten brak śluzu to własnie przez ten stan zapalny. A co do Twojego pomysłu to super że o nas pamiętasz :) Ja to prosze o jedno - o zdrową śliczną dzidzie (zresztą pewnie jak wszystkie tu). Fajnie ze wpadłas na taki pomysł - mi się podoba. Trzymaj się dzielnie!!! Moluś a który to dziś dzień cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×