Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość Innka
Rudziaa powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziu tez zycze Ci powodzenia i trzymaj sie,jestesmy wszystkie z Toba.Odpocznij na wakacjach,to jest wskazane dla Ciebie.Pozdrawiam Was wszystkie i buziaczki dla was,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, za 4 godz. wyjeżdzam nad morze, cały tydzień wczasowania. Tylko pogoda cos nie tak. Na wczorajszym USG pecherzyki popękały. No i czekamy co będzie dalej. Ale wiecie co teraz jakąś pesymistką jestem. Nie zebym sie dołowała ale tak jakoś nie wierze że odrazu się uda. Po tym jak widze ile inne dziewczyny czekają to chyba przy pierwszym cyklu dobrym od razu mi się nie uda. Ale jestem spokojna. Trudno Rudzia miłych, spokojnych, wspólnych i ze zrozumieniem wakacji w pcimiu. Molus zycze zmiany pracy na lepszą albo umowy takiej która odpowiada Innka dobrze że mozesz finansowac wszystkie zabiegi to juz duzy plus. Jadira co u taty pewnie wszystko dobrze, życze powrotu do zdrowia dla taty. Dorcia pozdrawiam i jak z kolejnym cyklem u ciebie? Mi gin jak dostane teraz @ mam sie zgłosic w 3 dc i juz chyba nie bede brała clo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Edna-zycze pieknej pogody, wypoczywaj i wracaj do nas z dobrymi wieściami,może zmiana klimatu wpłynie pozytywnie na małego fasolka🌻❤️ Tato już po i czuje sie dobrze,w pon.wyjdzie moze do domu i będzie mnie czekać wycieczka do Katowic. Pozdrawiam was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak czytałam co spotkało tą naszą Rudzie i aż serce mi sciskało z żalu; dosłownie brak mi słów... Rudziu kochana podziwiam Cie bardzo za tą siłe którą masz w sobie,mam nadzieje że pomału jakos sie ułoży między wami. Życze ci udanego, pełnego spokoju i miłosci wypoczynku. Edna to świetnie że pęcherzyki popękały,może akurat Tobie sie uda:) Wspaniałego wczasowania nad morzem!!! Jadirko ciesze sie że twój tato czuje sie dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziewczynkom, które wyjeżdżają na urlopik życzę samego słonka i dużo odpoczynku i przede wszystkim zapomnienia o problemach i relaksu. Wszystkim, które może czekają na @ wiadomo czego życzę... :-)) Rudziaa Kochana trzymam kciuki z całego serca by było dobrze, chyba nic więcej już się nie da powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malus oby @ nie przyszła,będe trzymać kciuki.:) a ile sie spóżnia??? Witam nowa koleżanke pewnie ,że możesz dołączyć do naszej ekipy,mam nadzieje ,że nikogo nie obraże takim sformułowaniem.Jesli mogę zapytac jak długo się staracie i skad jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie stalo rudzi
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA STARACZEK KTÓRYM NIEDłUGO SIĘ UDA:)...... Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka..... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 .................. Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna.............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec 2006 .....I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO:) Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! Rudziu - wyjedźcie, odpocznijcie, poukładajcie sobie wszystko od nowa, będzie dobrze, życzę wam wszystkiego dobrego 🌼 Edna - miłego wypoczynku, może przywieziesz najcudowniejszą niespodziankę na świecie, trzymam kciuki :D Moluś - czyżbyś była następna w tabelce kobietek zaciązonych, który to dzień ?? :D Marilynko a co u ciebie? Sprawy się już lepiej poukładały? Trzymaj się dzielnie kochana. Klaudia a twoje pęcherzyki rosną? ;) Ja dzisiaj znowu sama, druga niedziela pod rząd :( jeszcze do tego pogoda taka kiepska, zostaje mi tylko komputer i tv, chociaż w tv nic nie ma ciekawego, same powtórki. Pozdrawiam was kochane, witam nową koleżankę i życzę miłej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się od dokładnie 11 miesięcy... moje koleżanki pozachodziły w ciąże w 2, 3 miesiące po ślubie albo w 2 cyklu od odstawienia tabletek... a ja nic. Mąż bardzo pragnie dziecka, zawsze o tym rozmawialiśmy, teraz jest kochany, bardzo mnie wspiera, ale chyba też już się troche martwi, choć tylko ja znam rozmiary rozczarowania po początku kolejnej @ :( pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka..... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 .................. Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna.............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec 2006 w ostatecznoś kobieta.....Beata....28.....Szczecin......wrzesień2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS!!! i nową koleżanke. Jestem tylko na 5 sekund bo obiad gotuje. Dziś 33 dc Miłej niedzielki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC!!!! Maluś-kochana bede sie goraco modlić,żeby ta wstrętna@ nie przyszła. PORA OBIADOWA-życze Wszystkim smacznego:) :) Ja dzis cały dzionek sama moj Krzys w pracy ,będzie dopiero o 22. SMUTNA IZOLDA-dziś obie jesteśmy samotne🌻 Marilynka-dzięki za meilika zaraz ci odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira - szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie, bo byśmy sobie poplotkowały \"na żywo\" ;) W ostateczności kobieta - robiliście już jakieś badania? Nie załamuj się, 11 miechów to jeszcze nie jest aż tak bardzo dużo, głowa do góry, uda się:D Ja właśnie upiekłam karpatkę, idę spróbować czy dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 2004 mialam laparoskopię, usuwali mi torbiel na lewym jajniku, wtedy lekarz powiedział, że jestem stworzona do rodzenia dzieci, że wszystko jest w porządku, tylko,ze wtedy o dzieciach to jeszcze nie myslalam... bralam tabletki i cieszylam sie zyciem. Czasami sie zastanawiam czy to nie wina tych tabsów. Moja ginekolog powtarza \' wyluzuj dziewczyno\' ale sama doskonale wiecie jak to jest z tym naszym wyluzowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldko myślałam że jest ok , że doszliśmy do porozumienia i teraz już będzie tylko lepiej, ale po tym weekendzie boję się że jednak nie... Moluś a jakie masz zazwyczaj cykle? Może teścik i obwieścisz nam radosną nowine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za tabelka na której mnie niema,a przeciez sie wpisywalam. S.Izolda-mozesz napisać przepis na tę karpatke-narobilas mi smaków. masz moze skeypa,wtedy możemy poplotkować,albo na gg.numer jest pod moim nickiem. Marilynka-a co sie dzieje jeśli moge spytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....Imię....Wiek....Miejscowość...Od kiedy starania rudziaa......... paulina.......25.......Kraków......... ...sierpien2006 marilynka..... magda........25........Kutno............. ..sierpień 2004 .................. Klaudia......26.........Sulechów.... .......sierpień 2006r Dorcia_.........Dorota.......29.......Nowy Sącz...........lipiec 2006 nikkita........ ewelina........27.......Dzierżoniów...... ..kwiecień2004 Moluś.......... Joanna........30........Koło............. .....sierpień 2005 SmutnaIzolda..Agnieszka....32........Legnica............ .wrzesień2005 Edna.............Ania...........35........Grudziądz..... ......marzec 2006 w ostatecznoś kobieta.....Beata....28.....Szczecin......wrzesień2006 Jadira............Edyta.........34...........Kraków........listopad2006..I TYCH KTÓRYM JUŻ SIĘ UDAŁO Nick....Imię....Wiek....Miejscowość.....Termin porodu Aga290...........Jarocin...........29........1 grudzień 2007r. Barbara cudna..Warszawa.......26......... styczeń 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki kochane :-) 🖐️ czytam na bieżąco tylko ciągle w biegu jestem i dlatego wpis króciutki... trzymajcie sie wszystkie, uszy do góry, wierzę że każdej z nas sie uda :-) musi sie w końcu udać, prawda? może w tygodniu uda mi sie \"skrobnąć\" troszkę więcej a na razie uciekam 🖐️🖐️🖐️ buziaki dla Was wszystkich 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×