Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mam do Was pytanko. ja teraz biore duphaston po 2 tabletki dziennie przez 5 dni. potem mam odstawić i jak @ nie przydzie do 3 dni to robić test. Ale sobie przypomniałam że któraś z was mówiła że powinno się robić test przed odstawieniem. to jak to w końcu jest. a duphaston nie ma jakiegoś wpływu na test - nie zafałszuje go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dorcia z tym duphastonem to ja nie wiem jak to jest. Tym co miały w niku maila wysłałam fotki Marilynka tak mi przykro.:( Ale może Surfitka ma racje? Może się pogubił? a może jakaś terapia? Nie poddawaj się !! WALCZ O NIEGO !!! Jadira jak chcesz to pisz - mój mail też w niku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj powinien być@ dziś rano zobaczyłam żyłki na piersiach konkretnie na sutkach;] mam nadzieje że będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Ojej, parę dni mnie nie było, a tu same smutne wieści :O Marilynko - jest mi strrrasznie przykro z twojego powodu, nie iwem nawet jak cię pocieszyć. Dlaczego tak nagle mu odbiło, nie podał ci nawet powodu dlaczego to robi? Nie mogę tego zrozumieć. MOże się jeszcze opamięta, zobaczy co stracił i skruszony wróci. Straszne to, nie wiem co powiedzieć, ale musisz być silna kochana, trzymaj się 🌼 Moluś - może test się pomylił, zrób drugi za parę dni albo betę, trzymam kciuki (nie dostałam twoich zdjęć) :( Jadira - będzie dobrze, zobaczysz. Takie jest życie, raz z górki raz pod górkę. Niestety tak jest, że jak się zaczyna walić, to już wszystko naraz. Ale bądź dzielna. Innka - trzymam kciuki, oby kolejna ins. przyniosła efekty :D Pozdrawiam pozostałe dziewczynki i mocno, mocno ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś dzięki za zdjęcia - też Ci posłałam. Jakby ktoś jeszcze chciał to niech pisze. Kurcze wczoraj pracowałam do puźna i dziś zasypam przed kompem. Ja chcieć do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki w ten smutny i do tego deszczowy dzień :-( kobiety kochane - uszy do góy ! nie poddawajmy się złym myślom i nastrojom...troche to piszę też do siebie..bo tak mi jakoś...:-( wpisałam maila do stopki - mam nadzieję na zdjęcia :-) buziaki dla wszystkich - jeszcze sie odezwę za jakiś czas 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dorcia ja Ci powiem ze ja tez nie wiem jak to jest z dupahstonem:( Mam brac od 14-24 dnia cyklu.@dostalam 4 dni za wczesnie.Piersi mnie strasznie bola nie wiem czemu choc juz jestem po @ Martika trzymam kciuki Jadira 🌼 Pozdrawiam reszte dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika pytanie do Ciebie :-) powiedz mi, proszę czy oprócz żyłek obserwujesz cos u siebie innego np. bóle brzucha, czy cos innego niz przed zwykłą @..??? to w tym cyklu i tak mi do niczego nie jest potrzebne :-(( ale chcę wiedzieć...jakby co i by Ci sie udało! :-) 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Powysyłałam foto tym , które podały maila. Liczę na rewanż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prosze o cierpliwość - w wolnej chwili poprzesyłam fotki (czyli może jutro :) ) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus, przykro mi..i dziekuje za zdjecia :) Ty moje juz powinnas miec na skrzynce. Trzymam kciuki za was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś tak mi przykro bardzo. Oj . Wiem że nic Cię teraz nie pocieszy ale mi np Wasze słowa otuchy pomagają, także oby i moje słowa były choćby maleńkim balsamem na Twe serduszko... Ja jak brałam Luteine od 16 do 25 dc to gin mi kazał 25 dc robić test i w zależności od tego brać dalej lub nie. Wyślijcie mi też swoje zdjątka!!!dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika 🖐️ ...nie mów że to tylko tyle...bo piersi jak kamienie to może...;-)...nie zapeszajmy co? u mnie niestety nawet gdyby cos takiego było - to tylko zwykłe objawy jak przed najzwyklejszą @ :-( pozostałe koleżanki 🖐️🌻🖐️ dla Was wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Jadira, Violaa dzięki za foto :) Ja dzieś wzięłam zastrzyk i jutro na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki nie było mnie tylko od wczoraj a tu same smutki. Moluś przykro mi z powodu tej @,już myślałam że Tobie sie uda i dosłownie czekałam na taką wiadomośc. Ale zaczyna sie nowy cykl i znów można działac! Bo ja niestety dziewczynki nie moge nawet sie starac bo dalej @ sie nie pojawia - dzis 7 dzien po odstawieniu luteiny i nic(juz chyba 47dc) :(:(:( W poniedziałek znów dzwonie do gin... Jadirko szkoda że twój tato znowu w szpitalu,mam nadzieje że to nic poważnego,napewno będzie lepiej wkoncu. Marylinko dosłownie jestem w szoku! Jak może mówic że jestes niedobra żoną przeciez zawsze sie starałas by było dobrze.Napewno nie możesz winic siebie że za mało robiłas bo jest raczej na odwrót,on też powinien sie starac.Mam nadzieje że sie opamięta i zrozumie jaką traci wspaniałą kobiete!!! Modle sie aby wam sie ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka dziękuje za zdjęcie:) Acha i mam nadzieje że po tej stymulacji tym razem sie uda -oby!!! Dziewczyneczki ja tez was prosze o fotki bardzo bardzo...i oczywiscie jeśli chcecie to tez wam prześle ale nie mam narazie aktualnej tylko z tamtego lata - może byc narazie??? Dorciu ja dokładnie nie wiem z duphastonem,mi gina mówiła żeby odstawic i jak okres sie spóznia to wtedy test...ale jak jest naprawde... Pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś kochana ja chce Twoją fotke koniecznie!!! Brak mi słów na tą sytuację... Wcześniej też miałaś takie długie cykle? Co to się dzieje? Po luteinie i nic? W szoku jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka dzieki za zdjecie:) Molus a ja nie dostalam Twojego zdjecia:( Zarejstrowalam sie do gina.Ide jutro na 14.15 bo jakos dziwnie sie czuje:(Przed @ mnie bolal jajnik fakt 4 dni za wczesnie @ przyszla i jajnik dalej mnie boli,teraz to normalnie nie wiem:( @ sie skonczyla 3 dni temu a mnie jajnik boli dalej i piersi mnie strasznie bola:(nie wiem czy to skutki uboczne duphastonu czy co...strasznie sie boje zeby mi sie nie zrobily torbiele:(Boze tyle lat leczenia i znowu sie odnowia,nie tylko nie to...tak bardzo sie denerwuje...jutro ide trzymajcie za mnie kciuki.Mam nadzieje ze wszystko bdzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko przed leczeniem i zdiagnozowaniem Pco miałam długie cykle,raz 39dni a najdłuzszy 55dni ale jeszcze 2lata temu co 33dni(wtedy chyba to Pco nie było tak ciężkie) Przepisano mi progesteron od 16-25dc i zawsze dostawałam po nim @ a teraz brałam na wywołanie i nie dostaje - sama jestem w szoku...dlaczego ten okres tak sie wstrzymał. Marylinko wysyłam ci zdjęcie ale od Ciebie też CHCE! Reszta dziewczynek od was też chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusiu, witaj w klubie..chciaz przynaleznosc do niego nie wnosi nic dobrego...jak wiesz, ja juz dwa razy z rzedu mialam klopoty z dostawaniem @ po progesteronie...za pierwszym razem gin zaaplkowal mi kuracje estrogenowa i dostalam takie cus marne..ale mozna zaliczyc ze to byla @. W nastepnym cyklu znowu nie dostalam @, dali mi provere na wywoalnie, po odstawieniu kazali czekac az 14 dni !!!! - dostalam delikatnych plamien i nic...drugi raz provera, kazali czekac 7 dni..i znowu nic...z tego wszystkiego jajniki sie obudzily, uroslo jajo..zrobila sie cysta. I dostalam @ samoistnie...Cykle trwaly bagatella raz 107, drugi raz 93 dni :( A teraz mialam najprawdopodobniej samoistna owulacje, endometrium ma 11,5 mm,, cysta sie wchlonela :) Wiec z nami pcoowiczkami nigdy nic nie wiadomo :) Trzymam kciuki zeby lajza przyszla....:) Jezeli nie dostaniesz @ moze to oznaczac ze nie reagujesz ( nie przysfajasz) luteiny lub ze poziom estrodenow jest tak niski, ze mimo spadku progesteronu nie dochodzi do @ z braku wyksztalconego endometrium. Nalezy zbadac poziom estrogenow i zrobic usg . Z reszta twoj gin juz cos na to zaradzi. Marylinko 🌼 Violaaa, a ile dni po odastawieniu duphastonu dostalas @? Skad wiesz, ze za wczesnie dostalas @. Moze owu bylo wczesniej. Zycze powodzenia. Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! Jadirka dzięki za zdjęcia,ja tez wysłalam. Marylinko a czy ty dostałas ode mnie fotke? Wysłalam wczoraj wieczorem a dzis przyszło mi że jest problem z dostarczeniem mojej wiadomości ale nie wiem czemu...jeśli możesz to prześlij do mnie a ja spróbuje odesłac. Surfitko ja własnie pamiętam że tak miałas z tym okresem,to naprawde denerwujące,trzeba czekac i czekac a czas leci nieubłagalnie:( Jestem ciekawa ile mój cykl będzie trwał...w poniedziałek będzie 50dc. Pierwszy raz nie zareagowałam na progesteron(to jest ten cykl po hsg). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Innka, Moluś - dzieki za fotki :D Ja też wam wysłałam swoje, mam nadzieję, że doszły i czekam na foty pozostałych dziewczyn ;) Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Witam. Byłam na usg, w sumie mam 5 pęcherzyków, jeden 24 mm, pozostałe 16 mm. Mam nadzieję że tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×