Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość xyzed vel cynick
co, kochanka czyli własna rączka obolała jest i konia nie ma czym zwalić stąd ten chamski nastrój dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed vel cynick
co jaja ci się smażą jak zatczynasz konia walić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ,a ten sie wyrwał jak filip z konopii właściwie to nie wiem czemu ale wiekszośc facetów jajecznicę umie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc nie przejmuj się :) Dla niektórych dobry nastrój i żartobliwy tekst to chamstwo ale sami za to \"błyszczą\" kulturą i dobrymi manierami :D A tak swoją drogą gdybym był cynikiem to niektórzy by chyba płakali ale nie ze śmiechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed, a wlasciwie to dlaczego Ty masz kochankę? Przestało Ci sie z żoną układać w sprawach łóżkowych, ale wciąż ją kochasz, czy przestałeś kochać żonę, a kochasz tę drugą? Pytam z ciekawości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety na to pytanie
zgred nie da ci jednoznacznej odpowiedzi, gdyż raz pisze, że żona go olała i nie chce seksu a kilka dni później napisał, że zona chciała od niego seksu ale on wypiął sie na nią i polazł do kochanki :O w innym zaś miejscu napisał, że ma kochankę i się z tym nie kryje - wyjazd na długi weekend do Austrii :O - a innym razem -dzisuaj - napisał, że gdyby okazało się , że jego żona ma kochanka to on i tak by się do posiadania kochanki nie przyznał kręci jak stary sklerotyk którego dopadła andropauza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze to jest tak ,że moja żona spełnia dwa spośród trzech warunków bycia idealną żoną a mianowicie: po 1 jest dobrą gospodynią w domu po 2 potrafi być damą w towarzystwie ale niestety nie chce po 3 być już dziwką w łóżku :) Rozumiesz bez dyskusji to będzie dupcia w nagrodę :o Ale nie ze mną te numery Brunewrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.... ale powiedz mi, czy w takim razie wciąż ją kochasz? Czy jest dla Ciebie wciąż najważniejsza, mimo, ze fizycznie jest Ci bliższa inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy się kochanka jest
dziwką - i obciąga ci zgodnie z twoim zyczeniem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no do andropauzy mi jeszcze daleko :) A że kręcę to inna sprawa choć w tym co akurat wyłuskałaś nie widzę sprzeczności :) Potrafię tak sobie wszystko poukładać,że i wyjazd do Austrii możliwy i pieniędzy nie brakuje,i żonka nie dostaje bo nie robi tego co wredny mąż lubi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
no dobrze a gdyby nagle zona polubiła to co mąz lubi? Jaki wtedy byłby status kochanki? Czy wrociłbys do zony fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego nie dostaje
spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Austrią to nie ja pisałam. Po prostu jestem ciekawa czy wciąz żona jest dla Ciebie najważniejsza, nawet jesli nie jesteście już tak blisko fizycznie, czy to pociąga dalsze konsekwencje. Nie oceniam Cię, pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest dziwką i wcale nie obciąga mi zgodnie z moim życzeniem.Poza tym ty jej nawet butów nie możesz czyścić bo to mój przywilej :p Czy kocham żonę? Już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kochankę kochasz
? czy jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby polubiła to usłyszałaby : kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi :) Ciekawość przeca ludzką rzeczą jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
:) świete słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham. sorki ale muszę za chwilę spadać bo klientka w sprawie pozwu rozwodowego czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ... jestes prawnikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest prawnikiem dla potrzeb
tego tematu - heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenas karol
ja rownież jestem prawnikiem, co nie uchronilo mnie związania sie z flądrą ktora nie pozwala mi być szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ją zostaw
a co takiego robi ze ci nie pozwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do jajecznicy...czemu faceti tak sie tym szczycą ...chyba mam dzisiaj jaką głupawke umysłowa ..soorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka39
sc no co sie dziwisz ? Jajecznica, ..jajko...jaja...to powiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..czyli jak im wyjdzie jajecznica to oni myślą ,że... o boze ...no fakt ...dotarło..ale żeby az tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×