Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

sorry za literówki -ciesze się że sie o nas martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak tak sc -uogólniając zona tez nie zostawaj bo to też masochistki...niektóre oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
no zgadza się , niektóre zony to też masochistki - alee to sa żony dupków czyli takich facetów jak twój kochanek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnessss kim jestes? po której stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Late Jestem mezatka,maz mnie niezdradza ani ja jego. A CO DO TWOJEGO PYTANIA TO ROZUMIE I KOCHANKI I MEZATKI. Ja nikogo nie potepiam ,bo sama tez niewiem co mnie jeszcze czeka. Takze mam jakis sentyment do pisania z KOCHANKAMI, bo z nimi najlepiej Mi sie pisze,One sa bardziej otwarte i szczere. Ciezko moze Mnie zrozumiec,ale taka juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie tu pusto ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszyscy juz spią.... xyzed ,gdzie ty sie podziewasz??? lete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześc ,ja tylko w nocy mam troche czasu na relaks i faktycznie cierpię na bezsennośc ,właściwie chyba zawsze tak miałam że chodziłam spać 2-3 w nocy ... i tak mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sen sie zbliża i chyba spróbuje zasnąć ,rano musze wstać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kupe spraw do zalatwienia przez kilka ostatnich dni,meza firma dostala super zlecenie w Szwajcarji i kupe zalatwiania. I jeszcze troche bede siedziec w domu sama jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeleci ,nawet sie nie obejrzysz...chociaż faktycznie jak czeka sie na kogoś ,to czas jakis dłuższy ,a jak już jest obok to czas szybko biegnie ,ale wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ,na kaffeterii czas biegnie jak błyskawica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze ,ze musze sama mieszkac w wielkim domu,a co do czasu to gdziesok.2 lat i jeszcze nie wie jak czeszo zajzy do domu nie liczac swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ,jak sie kocha to tak juz jest ,ja tęsknie cały czas jak mojego K przy mmnie nie ma ,ale kiedyś powiedział mi że nawet jak jest daleko to i tak przy mnie jest ,w każdej sekundzie ,minucie ,godzinie i mysle że twój mąz też tak z toba jest ,nawet jak go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciezko sie przyzwyczaic do tego,ze kladac sie spac,czy wstajac rano nie ma Go obok Mnie.Przekichane Mamy sc. TYLKO TESKNIC;TESKNIC I CZEKAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to juz jest ,ale co warte by było zycie bez odrobiny tęsknoty....przynajmniej wiadomo że zyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness ja sie przyzwyczaiłam to i ty dasz rade , no ja mam jeszcze małego ,to może mi łatwiej ??? a ty masz dzieci ,bo chyba nie pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje.Nasze sytuacje tak rozne a mimo wszystko tak bardzo podobne.:TESKNOTA,NADZIEJA itd...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to tak do końca nie ma znaczenia czy sie jest zona czy kochanka ,biorąc pod uwage tylko uczucia-kochamy tak samo....allbo naprawde allbo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeszcze nie, bo najpierw sie czlowiek chcial dorobic i dopiero , apozniej jakos nie wychodzi ,no ale coz niemozna miec wszystkiego naraz .To nastepny powod do beczenia w poduszke.,ale jakos sie nie poddajemy chociaz sa momenty,ze mozna glowa walic w sciane ,ale co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje czy kochanka czy zona ,kazda ma te same uczucia i nikt ich nie zmieni chocby niewiem co,i to jest najwazniejsze nie dac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness zobaczysz że sie uda ...a że nie mozna miec wszystkiego od razu to fakt,ja mam dziecko,dom,kochających rodziców,przyjaciól ,firme ,kase ...ale na faceta tak do konca to musze jeszcze poczekac ale cieszę sie z tego co mam a przede wszystkim z tego że zyje i mam dla kogo żyć zobaczysz będzie i dzidzia -marzenia sie spełniają ,tylko trzeba bardzo tego chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×