Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

:D no wiesz o normalnej Polce się mówi,że jak się jej od czasu do czasu nie obije,to jej wątroba gnije :D Ja wolę w inny sposób zadbać o jej wątrobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc no to chłop musi teraz uważać na siebie,a tu diabli wiedzą,co się jeszcze może wydarzyć biorąc pod uwagę Waszą sytuację.Ale trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc czy
sc czy Ty jestes z Tychów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki361
No tego o normalnej Polce jeszcze nie slyszalam !Naprawde dobre!musze sobie to zapamietac ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem z Tychów ale nie daleko do nich mam no musi uważać ,a zonka przystepuje pomału do ataku czyli umila mu zycie jak może ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki no wiesz młodość ma swoje prawa ale jeszcze niejednego się dowiesz :) Ale bydzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc czyli żonka zasięgnęła opinii u \"znawców\" tematu,może nawet na forum :o Obawiam się,że urażona duma się obudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki361
Musze cie rozczarowac az taka mloda to ja juz nie jestem,ale moze tak malo wiem bo jestem blondynka?-ha ha ha A wiesz blondynka tak szybko sie nie uczy!Dobrze ze mojemu K to nie przeszkadza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety pomalutku sie budzi....i boje sie tego głównego ataku... bo raczej nie odpusci...ta cisza to byłą jednak cisza przed burzą... ale nie dam sie zniszczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sc i xyzed! To sie narobiło, chodzi mi o twojego K. sc.Czy czasami ten jego stan przed zawałowy to nie jest skutek jej ataków?Mam wrażenie ,że ona dobrze wszystko sobie przemyślała- cos w stylu po ...do celu. No zimna i wyrachowana z niej kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc wierzę ,że oboje nie dacie się zniszczyć,a ona jak zacznie wariować,to tylko utwierdzi go w tym,że podjął słuszną decyzję.Dla mnie takie zachowanie zawsze było takim turbo do działania i to działania bez skrupułów.Trzymajta się ,a jakby cóś to wal dziołcho jak w dym.Wiesz ,że jeśli tylko mogię to pomogię :) miki no po 40tce napewno nie jesteś :) A wiesz dlaczego blondynki jak im zimno,to stawają w koncie? Ano bo tam jest 90 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,mam nadzieje że oboje to wytrzymamy... mimo że podejrzewaliśmy że tak będzie to nie łatwo jest takie zachowania zaaakceptować ,ale jakby co to popłaczę ci xyzedku w ramie i bedę walczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
Widać, że żona chce wykonczyć twojego k. I ani ty nie będziesz go miała ani ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki361
No cos takiego ,ide se stanac w kacie bo mi zimno-ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już pachnie kryminałem. Chyba doradca żony K się nam objawił :p sc dla Ciebie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha dziołchy czyżby udało mi się Was trochę rozbawić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz: Przychodzi mąż do domu,patrzy,a tu żona z kochankiem w łóżku baraszkuje i zdziwiony pyta: - kochanie co wy robicie? a żona do kochanka: - a nie mówiłam ci ,że mój mąż to idiota. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki361
To fajnie nie bede sama tak stala w tym kacie.No udalo ci sie niezle rozbawic -przynajmniej od poniedzialku mam lepszy humor -ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki361
Milo mi sie z wami rozmawia ale niestety ide obierac kartofelki do obiadu .Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama szuka Małgosi i woła: - Małgosiu gdzie jesteś?!! Małgosia odpowiada: - na strychu z Jasiem Mama: - a co wy tam robicie?! Małgosia:- - nic tylko uprawiamy seks! Mama: - uff to dobrze,bo już myślałam,że znowu palicie papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki361
tez dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adara
cześć , widze że humory dopisują xyzed............ czyżby weekend udany ... ćwierkasz jak wróbelek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No potrafię ćwierkać jak wróbelek nawet jak weekend nie jest udany:) Nie mam zamiaru sam się dobijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie xyzed .....a co tam u twojej K ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc ano na zachodzie bez zmian :) Czyli twierdzi,że jeszcze mnie kocha :) :classic_cool: Ponoć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×