Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość nowoczesna kochanka
ANITA kochanka mozna sobie wychowac .... ustawic pod swoje dyktando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee no nie tak do końca :) Chyba,że jesteś naprawdę mądrą kobitką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna kochanka
uwierz mi,ze potrafi zatanczyc tak ja zagram...a jest 15 lat starszy ode mnie i uparty jak nie wiem...tylko ja wszystko zalatwiam spokojnym,milym glosem i blyskiem w oku...to na niego dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agara
nowoczesna kochanko--- Oboje stwierdziliśmy że lepiej będzie, jak poczekamy. Nie chcemy żeby wytykali nas kiedyś palcami i mówili, że "to jest ten który zostawił żonę dla kochanki", albo "to ta odbiła jej męża". Potrzebujemy akceptacji bliskich i otoczenia. Zarówno moja jak i jego rodzina nie uznaje rozwodów, ale każdy ma prawo popełnić błąd. Miłość nie wybiera. Marzę o chwili, by w końcu sie do niego przytulić, pocałować go, budzić się u jego boku....chciałabym już teraz, ale chcę zbudować szczery związek oparty na prawdzie, szacunku i szczerości. Wierzę, że wytrwam, bo warto xyzed--- myślisz że w wakacje już będzie po wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agara jeśli będzie tak jak napisałeś ,to jestem tego pewien :) Będzie okiej i w końcu będziesz się budzić przy swoim facecie :) A jak go będziesz budzić to już Tobie zostawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna kochanka
Agara a nie myslisz,ze zona go zatrzyma przy sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agara
nowoczesna kochanko--- On wyprowadził się od żony, złożył pozew o rozwód. Ona wiedziała o moim istnieniu, ale teraz myśli że on nikogo nie ma. Jeśli będzie chciała go zatrzymać, a on jej na to pozwoli to nic na to nie poradzę. Jeśli tak sie stanie to będę wiedziała, że nie jest mnie wart. Poczekamy zobaczymy. xyzed--- aż się rozmarzyłam.... o tym jak go będę budziła pomyslę jak sie obudzę przy jego boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja to mnie potrafi obudzić ;) :) Agara jak będzie tak będzie ale nie będzie źle:) Ostatecznie pamiętaj o tym ,że na jednym facecie świat się nie kończy i jak niektórzy mówią : tego kwiatu jest pół światu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim a ile jego syn ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna kochanka
jezeli do mnie pytanie....to 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 skarbie zauważyłaś jak za Twoją sprawą wrze na zdradzonych......... I z uporem maniaka uważam,że nie ma o czym rozmawiać z jego żoną.Bo niby o czym? Wyjaśniać? Co wyjaśniać? To sobie powinni zrobić sami małżonkowie i tylko dla dobra dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed narazie to mam metlik w głowie i boje sie panicznie pyskówki...nie nawidze tego... nowoczesna kochanka-dzieki za odpowiedz i jak mały znosi rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna kochanka
rozwod? tu nikt o niczym nic nie wie i nawet sie nie domysla... swoja droga ,jak to mozliwe ,zeby zona od roku nie wyczula ze maz ma romans? moim zdaniem wie i siedzi cicho,albo na wyje** w glowie ,albo sama ma kogos i tak sie z tym kryje ze nie zauwaza jego kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet jest sprytnym skurczybykiem to żona się nie domyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna kochanka
dziwne...tym bardziej ze ona sama wyrwala go z rak innej kobiety i zna te jego sztuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry niedokładnie przeczytałam juz sie poprawiam ... a wiesz też zawsze mnie zadziwiało jak mój K przed zona ukrywał sie 5 lat ...powiem szczerze że ja bym nie wytrzymała...ale faceci maja chyba inna konstrukcję psychiczna albo czas im inaczej biegnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc wierz mi można się ukrywać nawet jeszcze dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz poma.łu zaczynam to rozumieć i po to powstał ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna kochanka
ale jak to mozliwe? facet jest z kochanka,pozniej wraca do domu i udaje kochanego meza i tatusia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie udawał kochającego męża ...był mężem od kasy ,zakupów ,rachunków a ojca nie musiał udawać ,był nim i jest nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
po co się ukrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZV
A moj K nie potrafil udawac przy zonie.Powiedzial jej o mnie i odszedl od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
z uporem pytam - po co się ukrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inną sytuację i dobrze wie co w trawie piszczy więc dostosowuje to do siebie.Poza tym jak ktoś powiedział np z wygodnictwa,tchórzostwa,niezdecydowania itp itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
żonę i rodzinę się kocha? kochankę pożąda? nie chce zranić najbliższych? raniąc tę, którą pożąda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to wszystko nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
nie jest. coś trzeba w życiu wybrać. jest łatwiej. nie depcząc stokrotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do xyzed przeczytaj moją stopkę i daruj już sobie ataki na mnie i próby umoralnienia oraz namówienia do powrotu na drogę cnoty :D Jestem zepsuty do szpiku kości i tyla :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
dlaczego odbierasz to jak atak? twoje zdanie ważne jak każde inne :) życzliwa ludziom jestem. bez względu na to co robią i kim są. popełniam swoje błędy. ciekawa byłam twojego poglądu - doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
zepsuty? mój komputer, kiedy się zepsuł wyrzuciłam na złom :P. czyim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×