Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garni-za fotki wielkie dzieki-miło sobie ładna kobietke na tle egzotyki poogladac.....tyle mojego-jesli chodzi o podróze.Celi-a Ty mnie z tym nadmiarem sebum przez tydzien ubawiłas do łez! Dobre!:))))))))Emmus-nie smutkaj sie .👄 Mam prosbe-chyba nie wiem jeszcze jak wyglada Ninke i Ani-poprosze zatem o prezentacje. Narazie pozdrawiam wszystkie;) szykuje sredniaczka do wyjazdu na Słowacje-snowboard na tydz. bo u nas od dzis dopiero feryjki! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Celi mogę polecić kosmetyki do pielęgnacji włosów Jaga Hupało& Thomas Wolf... Dostępne są w perfumeriach Douglas tylko i wyłącznie i są barrrdzo dobre. Jest w nich specjalna linia do włosów farbowanych szamponik i odżywka. Błyskawicznie przywracają blask, nie obciążają włosów bo są pozbawione wszelkich zbędnych substancji chemicznych, nawet perfumowane sa w minimalnym stopniu. Nie uczulają i w ogóle super są. Ale główna recepta tkwi w sposobie mycia włosów. Niby taka zwykła czynność a jak jest wykonana byle jak to wyrządza wiele problemów... Bo chodzi o to aby szamponu używać malusią ilość, najlepiej wycisnąć na dłoń ilosć zbliżoną objętością do monety pięciozłotowej, a potem to rozcierasz w dłoniach i na głowe... Masujesz delikatnie bez gwałtownego pocierania i drapania skóry pazurkami... takie drapanko zalecane jest jedynie przy czole i uszach... Najdłużej i najdokładniej powinno masować się czubek głowy, bo tam znajduje się najwięcej gruczołów łojowych i tę sferę trzeba dokładnie umyć... No a potem płukanko letnią wodą i baaaaardzo dokładne i długie. Z reguły czas płukania powinien być dwa razy dłuższy od czasu poświęcanego na samo mycie. A włosy przed myciem należy dokładnie rozczesać. Po myciu z kolei nadmiar wody wycisnąć dłońmi potem delikatnie osuszyć ręcznikiem i rozczesać grzebieniem o szerokim rozstawie ząbków. Bo włsoy po myciu są bardzo narażone na łamanie... Jeśli chodzi o nakładanie odżywki, to tak samo jak przy szamponie jej ilość musi być malutka, nawet troszke mniejsza... I wcieramy ją we włosy, ale nie od nasady, lecz od 1/4 dłogości włosów. chodzi o to aby nie obciążać skóry głowy, nie zatykać porów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, co do za smutki od rana. Ja mam humor dobry, bo słoneczko na mnie dobrze działa. Teraz robie porządki a mój oczywiście zajmuje się przyjemnościami, czyli montuje sobie jakieś głośniki do samochodu. Jak dla mnie zbędny wydatek, bo głośniki były ale jak mówi to nie było to i wcale nie grało. Jak to nie grało? jak zawsze jedziemy i gra. No ale uparł się na głośniki i musiał kupić. Pomalowałam kawałek ściany który odszedł i straszył białym plackiem, i tak ściana czekała aż mój pomaluje ale się nie doczekała i wzięłam w końcu farbę i pomalowałam. Zgrzyt trochę rano było , bo powiedziałam mojemu \"chodz zrobimy to i to\" i nastąpiła jego obrazu majestatu, bo on tego zrobić nie umie. Czyli tłumacząc nie chce umieć zrobić. Net.....chyba mnie już na zdjęciach widziałaś ale jakby nie to podeślę Ci dziś fotki. Garnierko .....fajne fotki i jak Ty to robisz ,że tak się zmieniasz. Czasami aż trudno uwierzyć ,że wszędzie to Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) fotki extra ;) a jaka laska na nich ho ho ho ;) Bardzo lubię oglądac nie znane , a ty mi teraz dostarczyłas trochę materiału do oglądania ;) kochana jesteś dziękuję ;) Serduszko ;) - no niby myje tak jak radzisz, musze jeszcze zaopatrzyć się w ten zestaw który polecasz i powinno być dobrze ;) Ale dzisiaj jak przyjrzałam sie włosom, to trochę mi ich szkoda, te co3miesieczne balejage strasznie mi ścieniły włosy :O Chyba zastosuje jakieś radykalne zmiany i sobie zafunduję jeden ciemniejszy kolorek ;) Już wole tylko odrosty traktowac farbą na ciemno niż całosć na kilka różnych kolorków :( A Garni , Kubuś sie zbuntował i od godziny walcze z tym filmikiem, a Kubusia dalej nie znam w ruchu :) A to łobuziak ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D Schował sie przed ciotką :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ninke, ja też mam dzisiaj słonecznie, ale humor pod zdechłym pieskiem :( Moja mam jest w Polsce, ale zachciało jej sie odwiedzać rodzinę i teraz jezdzi po Zamościu , a jutro ma w planach Lublin, a właściwie wies obok, bo tam mieszka moja bratowa z dziecmi, brat jest na kontrakcie w Szwajcarii :( A ja chciałam , aby on coś zobaczyła i odpoczeła, ale wszyscy ja olali i chyba skończy się tym, ze pojade po nią do tego Zamościa i przywioze do siebie - a co ?? jak ja pociotki chca zobaczyć, to mogą sobie w góry skoczyc no nie ??? :D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Garni puściutko w mojej skrzynce jeśli chodzi o emilki od Ciebie... I u mnie dziewuszyska też chumor paskudny... tak mam myśli strasznie rozproszone i wszystko mnie smuci na czymkolwiek bym się nie skupiła. Ninke... wiesz tak sobie myślę, że każdy ma jakieś swoje małe i wielkie marzenio-potrzeby... Dla Twojego faceta, to być może m.in. jest ta dobra jakość dźwięków muzyki w aucie. Czasami żądza zaspokojenia takiej własnej potrzeby przewyższa wszystko inne i na tekie ekscesy trzeba przymrużać oczka chyba :) Swoją drogę ja też jestem zboczona jeśli chodzi o dobre nagłośnienie w aucie, lubie jak moje ulubione melodie docierają do mnie z każdej strony i nie gubią się w odgłosach pokonywanej drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu puściutko dziś... Pewnie zajęte jesteście wszystkie aktywnym tudzież biernym wypoczynkiem w gronie nejbliższych i zapewne także u boku swych mężczyzn... A mnie czeka samotny weekend... Taka handra mnie dopada paskudna ze ani ręką, ani nóżką... Nie potrafię wykonać żadnego kroku, niczego wymyślić żeby coś teraz zmienić... Trwam sobie w apatii i czekam. A czekam na nic, bo mój A. jest w ostatnim czasie bezproduktywny w tej materii... Czasami mnie przeraża swoją TĘPOTĄ!!! Miłego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko bo mi poczta odrzuca jak podaje twoj adres mailowy bo tam jest spacja cy cus...napisz do mnie to odpiszę- bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko-mnie tez dzis depra, katar i migra zyc nie daja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis puchy....no szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , rzadko bo rzadko ale dziś jestem pierwsza. Widzę,że większość wypoczywa w weekend i nie w głowie Wam komputer. A mi smutno , bo mój pies gdzieś zniknął. Mam nadzieje,że się znajdzie. Musi się znaleźć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam.Migrenki dzien trzeci, wiec zapadło zycia niewiele.Pozdrawiam wszystkie zrzeszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj jestem wolniejsza od zajęc na studiach ........................sesja za mną wychodzi na to że przeszłam ja nader pomyślnie .............jedna trójka no cóz zdarza się ....................... I mam nastepny weekend wolny wyobrażacie sobie sobota wolna i niedziela też ......................szczyt luksusu i lenistwa ;-). Teraz lece robic papu dla całej mojej rodziny........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę- cały weekend w biegu. DZiś nawet miałam nie zaglądać, dać odpoczać oczom itd,ale księciunio mnie wk... do łez prawie. Dokuczał mi i dokuczał, czasem coś go takiego dopadnie. Jak dziecko. I w koncu nie wytrzymałam i warknęłam zeby przestał - wiec siedzi obrażony i nie odzywa się do mnie. Przy okzaji podobnie zachował się mój synio, więc tez dostał \"opeerkę\" i teraz naburmuszeni siedzą we dwóch. A mnie to wisi, bo cały dzień biegam koło nich, skaczę, podaję jedzenie pod nos, parzę kawki i herbatki, a oni jeszcze się dąsają. A w nosie to mam, niech sobie siedzą i się gniewają, ja poogladam sukienki na allegro. Serduszko, czego masz doła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka witaj w klubie obrażonych ....................z dnia na dzień jest coraz gorzej ................po woli zaczynam żałować że wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie smutajcie sie -te typy tak maja, mój tez dzis strzelił focha i ma muchy w nosie-a niech sobie ma! mam to gdzies! No chyba,ze tez focha jakiegos sobie strzelę! A co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka...mój tez stroi fochy... a o taka pierdołę mnie wkurzył ze szok... napierdzielal mnie brzuszek- bo kubus boksuje... a przyszedł do łukasza na sekunde kolega ja z racji tego ze spac w nocy nie moge spałam... około 15...nareszcie SPAŁAM a ze kompa mamy w sypialni.... on tylko na \"chwilke zdjecia mu pokaże\" wkurwiłam się.. serio nie dosc ze zapieprzam to jak sekunde uda mi sie z tym bokserem w brzuchu zasnąć to mnie wybudzi sama odwiozłam go do starych na odwiedziny około 18,30 a ja pojechałam do sklepu w sklepie słabo mi było bo ciagle mnie kopie..i w efekcie wróciłam z niczym prawie cholera zły dzien pokłocimy sie pewnie jak wróci, bo prosiłam by porozmawial ze starymi jak dalej to widza czy chca abysmy udawali ze nie istniejemy ..ale wtedy łącznie z moim synkiem.. bo mnieto wkurwia coraz bardziej... w czwartek ide obejrzec porodówke.. a teraz wybieram posciel do łózeczka na allegro - choć wygrwaja kaczuchy ale na groszkowym tle tak wiec yenka główka do góry! Whim..nie ma co nerwów tracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę poczytać co tam u was i zaraz zmykam wcinać zapiekankę ze szpinakiem :) Garnierka wyślij mi ten filmik jak możesz... U nas weekend imprezowy. Dziś wstaliśmy o 14, z małą przerwą na śniadanie :P Miłego wieczorku i do zo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;) żeby wam tak zle nie było to ja tylko dorzuce, że mój ma grypę , a wiecie jako to jest jak facet kicha .............. :D:D:D:D:D:D więc mój wnerw też jest u kresu wytrzymałości ;) W grupie razniej co ??? :D:D:D:D:D:D:D:D Buzia dla was ;) PS wczoraj byłam w Gliwicach i się popłakałam, jeśli już gdzies mieszkac to tylko w zagłębiu ;) To co zobaczyłam to jakiś koszmar :O na srodku osiedla huta, obok następnego osiedla kopalnia , jeziuniu jak ci ludzie tam moga żyć :O boziu toż to koszmar :O musze nad moim poracowac i do BB go przekonać lub chociaz do sosnowca, ale żadnych śląskich miast, co to , to nie !!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-tak trzymaj, B.B. i to koniecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi a może moje miasto odwiedzisz. Na śląsku a jest ładne i ceny wcale nie kosmiczne. Mój też się obraził na chwilkę bo coś mu gadałam. Nawet obiadu nie jadł. Zje jutro a ja zdobię sobie naleśniki. Przeszło mu szybko co u niego raczej niecodzienne, bo on tak lubi nie odzywać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) twoje miasto znam, mamy tam klientów, i bardzo mi sie tam u ciebie podoba ;) , ale to wcale nie bliżej niż BB do Katowic :O Ten ryneczek ehhhhhhhhhhh ;) te kamieniczki ;) Zresztą Jastrzębie też jest ładne ;) Ale z tych ładnieszych miast do centrum śląska jest troszkę daleko :O A jak jest blisko to jest :O ojej nawet słów mi brakuje :O Ja wczoraj powaznie rozpłakałam sie i nie mogłam przestać, tak bardzo szkoda mi się tych wszytskich ludzi zrobiło :O Ja wiem , ze oni sie przyzwyczaili, ale władze miasta powiny zadbać o mieszkańców nie tylko budowa nowego centrum handlowego, ale tez odnowić elewacje kamienic, boziu jak mi było przykro jak widziałam napis huta, kopalnia, a obok dzieciaczki na placu zabaw :O I tak sobie myślałam, ze nie tego chciałam w życiu ani dla siebie, ani dla swoich dzieci :O To jakiś koszmar :O Net ;) robię co mogę, a ceny w BB zaczynają mnie dobijac na maxa :O Oni tam powariowali na os Grundwaldzkim obok elekrociepłowni w tych starych blokach z lat 50 za ruinę 40m gdzie trezba zrobic podłogi, wymienić okna, drzwi , i wzmocnić strop, chcą 150 tyś zł > już powoli trace nadzieję, ze zamieszkamy w BB, ale od Gliwic będe trzymac sie z daleka, od chorzowa , bytomia i katowic też i to chyba wyjdzie mi na zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi....no tak odległość z mojego miasta do K-c jest taka sama jak z B-B. Ta samą odległość mam też do B-B. Te śląskie miasta rzeczywiście nie są urokliwe do zamieszkania. W moim podoba mi się, zresztą blisko lasu mieszkam. Tylko bardzo nie podoba mi się ,że w samym centrum budują Plazę i Focusa. Chyba ktoś dużo kasy wziął za taką lokalizację. Nie wiem gdzie te samochody się wszystkie w centum pomieszczą. Mam nadzieję,że znajdziecie to Wasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, a co to jest ta Plaza i Focus??? jakieś centra handlowe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) juz znalazłam w necie, w marcu będzie już otwarcie Plazy ;) a moze ci się tam spodoba ?? ;) moze będzie urokliwie??;) na tyle na ile to możliwe ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie daje rady to kurwa nie :( przerosło mnie to nie mam siły na dziecko. nie mam siły na taki związek.. nie widze przyszłosci w takich warunkach mam gorszy dzien uryczałam sie jak bóbr moze wezmiecie mnie za materialistke ale ja nawet nie mam pieniedzy na dziecko- nie stac mnie na nic musze wyliczać zeby kurwa kupic sobie ta posciel.. na nic mnie nie stac.nawet na szampon do włosów. a wogóle jutro wam maila skrobne bo boli mnie cholernie brzuch gdyby tak cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jego starzy...zas cos..nie mam siły no.. acha i nie da sie nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) słoneczko ;) będzie dobrze ;) związek jak związek, tylko że faceci to takie duze dzieci wiesz?? i czasami nam już ręce opadają jak musimy ich zachowania tolerować :O Słoneczko będzie dobrze , rozhmurz się bo Kubuś będzie płaksiwy , a tego jako ciotka netowa nie chce ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×