Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Widzisz czoło:P ja jestem krótkowidzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, mówiłam ogólnie - o wszystkichjak leci egzemplarzach rodzaju meskiego Serduszko, a co powiesz jak byałm wiele lat platynową blondi???? Fakt, wtedy nie byłam z ksieciuniem i \"te sprawy\" nie były tak miłe memu sercu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, nie rozśmieszaj mnie z tą blondi:D:D:D to mi całkowicie do Ciebie nie pasuje. Chce zobaczyć, zdjęcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśłałam, że byłaś brunetką, lub szatynką... Ale ten blond to też farba, czy natura? Czy może jedno i drugie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie zdjęcie............telefonem, tylko nie umiem go przerzucić na kompa żeby wam wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny......nie wiem czy wiesz co mówisz....... :( Ja mam charakterek......możliwe ale ona ma na 100% po mojej \"drugiej\" babce. 1-szy mąż 10 lat młodszy...... zginął ..... 2-gi mąż 12 lat starszy........zmarł........ 3-ci mąż 8 lat młodszy a machnęła się mając 75 lat.......:) Wszyscy chodzili jak na sznurku...... nawet pończoszki jej dwóch zakładało bo do śmierci twierdziła, że po cesarce- nieważne- 20 czy 40 lat nie można się schylać.......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówa, weź chłopa, włóż mu aparat w rekę, powiedz by Cię sfotografował, a następnie zdjecia wiiuuuuuuuuuuu do nas. Ja mam płytkę i kabel do mojego tel,ale ni cholery nie chce się zgrywać. Niestety, Ani, nie mam zdjęć jako blondi w kompie, to nie były czasy cyfrówek niestety. Mój naturalny to tzw. chujowy blond (ja to tak nazywam). TZn. do ok 21 roku życia miałam ładne włosy, potem ściemniał y i zrobiły sie bylejakie. Więc zrobiłam się na szatynkę, ale z ciemnymi nie było mi zbyt dobrze, jestem zbyt blada. I zaczełam rozjaśniać włosy - najpierw pasemka, potem całosć. nie byo źle, trzeba było tylko uważać by nie wyszedł kolor słomiany. I jak byłam juz plastikowa blondi a`la pamelka anderson to dostałam w swoje łapki farbę l`oreal color booster, wsciekłą czerwien, 67. I zrobiłam sie na czerwonowłosą. A teraz juz różnie - jak mam nastrój - robie włosy od miedzianych do własnie czerwoniutkie, czasem pasemka złoto-miodowo-czerwono-brązowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, dawaj. Taką charakterną to ja sobie \"zaklepię\" A ile lat ma Twoja córa? Mój skonczone 11 lat, zaraz wyslę zdjecia, ocenisz ........... zięcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) oj jak się cieszę , że nie tylko ja experymentuję z włosami :D:D chociaż moje na tym bardzo ucierpiały :( a po ostatniej wizycie wypadają mi ze zdwojona siłą :( już nie wiem co robić, boje sie że wyłysieje, i będa mnie znajomi za J brać :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, tówj synio już jest przezemnie zklepany ;) zapomniałaś ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooo, tylko jakoś twoim exem nie jestem zbyt zainteresowana :( moze chociaz jakas podpowiedz , ze np ; w pełnię księżyca w kuchni po kryjomu ? :D:D:D:D:D:D:D:D A jak nie to zamawiam wiecej fotek twego synia ;) cóż popatrzę sobie na pięknego chłopaka i jak będe w stanie \"błogosławionym\" to bede sie na te zdjecia gapić moze pomoże ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapatrzaj się, zapatrzaj. Jak tylko jakieś uda mi się zgrać na kompa ksieciuniowego to podeślę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja na forum zaglądam - za bardzo Was polubiłam chyba - ale na pisanie nie mam za wiele czasu, więc się nie odzywam raczej i występuję w roli widza a raczej czytacza. pozdrawiam wszystkie, zwłaszcza te, które o mnie nie zapomniały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny........ uśmiejesz się jak zobaczysz...... :D Twój syn jest.......... podobny do mojego........(uśmiech mają inny) :D:D:D Dziś nie podeślę zdjęć bo gniję do nocy w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia mi się za bardzo mobilna zrobiła i nie daje rady siedzieć przy komputerze...:) ale jestem wirtualnie duchowo z Wami a gdzie ten Kubuś, co? ananasa zjedz, na mnie zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chłopina mi się rozchorował na weekend więc musiałam kursować między nimi bo kazałam mu w łóżku leżeć i nie wychodzić..no i się posłuchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, pokaż nam tę swoją radosną czwórkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, to Ty z moim exiem szalałaś czy ja z Twoim???? :-D :-D Mój synio ma podobno uśmiech po mnie, tak przynajmniej twierdzą postronni obserwatorzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam już, papatki Agata czekam na zdjęcia synia i ewentualnej synowej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło... fju fju fju... wszystkie pytają o syna Yeny :D Odgruzowałam chatkę i zasiadłam do kompa a was wywiało? Hmm no to pooglądam kabarety, pośmieję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam blogi, rzeczywistość jest iście kabaretowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×