Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani, Serduszko, dzięki za emilka. Ani, wysłałam Ci ten obraz. Wiecie co - tak mi źle, przykro i niewyraźnie. głowa peka. Chce mi się do domu, do synia i ksieciunia, chcę wypłakać złe rzeczy i odstresować się, odetchnać i zapomnieć. Ale tak się nie da, niełatwo zapomnieć. Wielokrotnie juz przekonałam się, ze tu z Wami jest lepiej, co Wam powiem to Wy wiecie tylko, pomozecie i pocieszycie. W realu tylko dokuczać potrafią. Najgorsze w tym jest to, ze spotkało mnie coś takiego po raz pierwszy i szok był ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was słonka 🌼 stęskniłam się straszliwie, ale neta ni ma, więc gościnnie wpadłam ściskam Garni 🌼 i Kubusia ❤️ celi, Anouk, groszek, aana, Heart 🌼 i Was wszystkie przytulam do serducha ❤️ malutki ps. polazłam do wróżki :( :( fuck :( :( buź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi.....to mów co tam u wróżki. Ja też bym się wybrałam , ale nie znam żadnej. Może ktoś wirtualnie by mi powróżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a paskudnie wyszło :( rok temu mi go wywróżyła, az zapomniałam no i \"se\" przypomniałam o niej i polazłam :( teraz czekam \"ino\" na: 1. kłamstwo 2. że się nie rozwiedzie, 3. ZDRADĘ fuck :( wiem, JA kreuję swoje życie anie wróżka, ale powolutku zaczynam domagac się: 1. rozwodu..jakoś niespecjalnie się tym przejął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń Was Panie Boże od wróżek i wszelkiech podobnych przypadków... Ja mam w sobie takie żelazne przekonanie, którego twardo się trzymam, że lepiej nie wiedzieć co może mnie czekać w przyszłości. Taka znajomość, nawet gdyby nie była prawdziwa może przecież wiele szkód w psychice wyrządzić. Bo jak już się człowiek na coś całym sobą nastawi to KICHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi, pamiętaj, że jeśli zakodujesz to sobie w głowie, będziesz trochę podświadomie realizowała ten plan. Samospełniająca się przepowiednia. Może odwiedź inną wróżkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ty już lepiej nie chodź do tej wróżki... bo to co ona wygeneruje w Twoich myślach ma duże prawdopodobieństwo urzeczywistnienia się właśnie dlatego, że Ty w to uwierzysz i na to czekasz! Takie jest moje zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny... nie warte łez są te zdarzenia jakie Ciebie dziś spotkały. Przykre to owszem i napewno krzywdzące zwłaszcza dla osoby, która samej sobie nie ma nic do zarzucenia, ale tak to już bywa. Raz Ci sypią kwiaty, raz leją po tyłku. Ale grunt, że się wszystko wyklarowało, i Twoja niewinność jest niepodważalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, a ja mam z wrózką dobre wspomnienia. Kiedys poszłam - czysty przypadek, dziewczyna była tarocistka. Mówię Wam - wyszlam od niej na trzęsacych sie nogach, wiedziała o mnie wszystko. Bylam w szoku, a ona opowiedziała mi moje życie, wiedziała ze mam dwie prace - jedna, która jest bardzo odpowiedzialna(fakt), i druga - która nie wymaga takiego zaangazowania,ale daje mi dodatkowy dochód. A o tym ze dorabiam wiem ja, ksieciunio i mój ojciec,naczelnik i us. No i tam gdzie dorabiam wiedzą, ale ona o tej firmie nie ma zielonego pojecia. Zresztą wrózka u nas byla tylko kilka dni, pochodzi z innej zupełnie części kraju. Mało tego, powiedziała że będę z ksieciuniem ;-) Że to tak wielka miłosć z jego strony, ze pokona wszystkie przeszkody by ze mną być. Akurat wtedy razem nie byliśmy... Nie wierzyłam jej. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście i macie rajt wiem do głowy sobie nie dorabiam takich \"cósiów\" ale czujnym trza być, nie? :) Yenny buź dla Ciebie, nie łam się proszę w pracy różowo nie jest, skur**syństwo było jest i będzie, ważne, że Ty postępujesz fair :) acha nie pij na smutasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uciekam do domu. A w kwestii wróżek - mam jeszcze jeden mocny, bardzo mocny dowód ze\"coś\" w tym jest, ale o tym innym razem i na emilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co człowiek to inne doświadczenie i przekonania w każdym temacie. Zmykaj Yenny odpoczywać :) Do przeczytania jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę we wróżki, tarota i takie przepowiednie... U mnie obowiązują trochę inne wymiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedyś kolega ze studiów wróżył i zadziwiająco dużo się spełniło. A wtedy zupełnie o pewnych rzeczach mi się nie śniło. Z drugiej strony są wróżki ,które o przyszłości mówią tak ogólnikowo, że wszystko pod to można podpiąć. I dużo prawdy jest w powiedzeniu - chcesz znać przeszłość patrz na teraźniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za życzenia KOCHANE jesteście !!! A mnie jest dzisaj trochę smutno :( dlatego rzuciłam sie w wir pracy :( i znowu o rok jestem starsza :O alez ten czas leci szybko :( A pamiętam jeszcze swoja 18tkę, alez wtedy naiwna byłam ;) Ale juz sie poprawiam, wszak starość nie radosc i zapomniałam o oficjalnym zaproszeniu na ciacho i kawkę ;) Więc kochane, teraz nadrabiam i dla każdej nakładam solidny kawałek torciku ;) + kawusia + mała szklaneczka wiskacza ściskacza ;) Co do wróżek , hmm nie mam najlepszych wsponień :( Nic ale to nic z tych wróżb się nie sprawdziło :( Buzia ;) Ktoś ma ochote na dokładkę ?? zostało jeszcze pół tortu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Niezła imprezka. Ja za torcik już dziękuję, ale proszę o jeszcze jedną szklaneczkę............ Energia ze mnie uleciała, ta pogoda mnie dobije Gdzie słoneczko ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko słoneczko jest u mnie ;) zapraszam w górki ;) a i z chęcią poleję ;) Dziewczyny macie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka, żeby wszystko się udało...w końcu masz dziś urodziny:) Więc pewnie tej rury tam nie będzie:) Ale cena fantastyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cena rewelacyjna ;) ale ta rura ........... buuuuuuuuuuuuuuu :( bo jak mi tak te ścieki puszczą hmm to się chyba odstrzelę , bo czegoś takiego za takie pieniądze nie kupię :( a za kilka lat nikt w BB mieszkań w wielkiej płycie odemnie juz tez nie kupi :( To była taka okazja ;) I chyba więcej się nie powtórzy :( w ciągu 14 dni sprzedano 20 mieszkań z 29 :( pozostałe sa na poddaszu lub są to kawalerki :( No i teraz martwię się o ta dziurę i tę rurę :( ehhhhhhhhhhhhhh Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi wysłałam emila z prośbą o pomoc... Ani podpowiedziała mi Ciebie w temacie intryg :P Nałóż mi kawałek tortu, ja dzielę sernikiem jeśli macie ochotę :) A rura... mhmm... no wiesz, może być pikantnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ta rura jest hmmm duża :( i raczej pikanterii nie doda, a ja jakos tam ala filaru nie widzę :( Juz sprawdzam skrzynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×