Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani ;) twojej kartki też nie mam :( ale wierzę na słowo , ze była ładna ;) Zaraz naklikam i do ciebie ;) J juz jedzie do domku, ale jest jeszcze daleko wiec zdąze w spokoju i ciebie pomęczyć ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, dziś oglądam Lisa:p więc znów nocne nasze spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadostwo ten Onet (ITI) i ich kartki:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) e-mail zboirowy \"rura\" jest już u ciebie ;) A ja jestem gapa, rozwiązałam w grudniu umowe z cyfrą, i (zapomniałam,J pogonic do podpisania nowej umowy to jego działka,) że I marca kończy nam się ta umowa i wieczorkiem jak zawsze zasiadłam przed tv a tu dupa blada , mam tylko radia :( Ale od jutra będe miała ntv więc moze i polsat bedzie osiągalny ;) - mam nadzieję, ze bedę miała ;) nie mam pojęcia, w ciemno podjełam decyzję, a nwet nie interesujac sie tym jak długo czeka się u nich na podłączenie :( Ehhh ja zawsze coś nakręcę, a to przez J , to on zajął sie tematem, ja maiłam tylko bez konsekwencji rozwiązac umowę i ja zrobiłam swoje, a on jak zykle swoją działke zawalił , ehh faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa zmykam do łóżeczka ;) oczka mi sie zamykają same ;) zmęczona jakas dzisiaj jestem :( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze na chwilkę ;) Od kilku dni czytam poniższe forum i włos mi się jezy na głowie , co tam wypisują kobiety :( Odsądzają od czci i wiary jedną z nich , bo odważyła sie sprzeciwiść ślepemu losowi wymiaru sprawiedliwości i chcąc zachowac choć część pieniedzy wzieła do sądu \"słupa\" który to ochronił ją przed jakże chorymi alimentami na exię i pasierbicę :( a tam prawie lincz robią na te j kobiecie :( Ona ostatnio w innym wątku napisała, ze i tak musiała sprzedać dom, aby mogła za męza pąłcić alimenty jak ten był chory, teraz ten dom jest wart grubo ponad mln zł czy jej ktos to odda?? a pasierbica z wdzięcznosci , ze maoccha w nią pchała kasę jeszcze wiecej od niech pieniążków chciała :( ehhh zresztą same przeczytajcie http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14479&w=58124408 Lektura nie napawa optymizem, zwłasza te które posiadają pasierby :( A teraz to juz papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z ranka. Potem poodpisuję dziewczynki. Na razie mam małe zamieszanie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie mogę znaleźc pierwszego posta anastazji, w którym opisała całą sytuację. Daj namiar, bo nie wiem do konca o co chodzi. Garnierka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal chora, tyle że już na zwolnieniu. Kaszlę czyms dziwnym...hmmm... Serducho, wiem o co Ci chodzi z tą rozmową. Nie mam pewnie co prawda takich doświadczeń jak Ty, ale często, gdy czuję, że cos jest nie tak między mną a \"mężem\" ( a jakoś intuicyjnie wyczuwam to od razu - tez mielismy ciężki początek, al eo tym kiedy indziej)zbieram się na rozmowę. Kilka dni myślę co chcę powiedziec, ubieram wszytsko w słowa, konkretyzuje uczucia, co w miom wypadku jest niezmiernie trudne, sciągam myśli z wysokiego poziomu abstrakcji na codzienny, wszak to tylko mężczyzna...Potem trzy dni naprowadzam go na to, że chcę pogadać. I na początku świtenie mi idzie...do momentu, gdy on zorientuje się, że mam rację...i wtedy schodzi na boczne tory, przeprasza, mi stają łzy w oczach i nie moga już dalej. I nie chodzi o to, że go oskarżam, wręcz przeciwnie, pytam czy dobrze odczytuję jego sygnały...On wtedy stwierdza, że faktycznie nie była najlepszy przez ostatni czas...a ja zostawiam całą resztę i już nic nie mówię. I jest lepiej...Ale jestem zła na siebie, że nie powiedziałam wszytskiego, bo wiem, ze to kiedys i tak trezba będzie powiedzieć. podobną relację mam z ojcem, z tym, ż e w dużo bardziej ekspresyjnym charakterze. po prostu drezmy się raz na pół roku na siebie, potem żałujemy, ja płaczę...ale nic nie mówiemy, tylko się przytulimy na zgodę... Trudno się rozmwaia z facetami, szczególnie tymi najbliższymi, kiedy chce im się cos konkretnego przekazać... Nie martw się Serducho...moż etego się po prostu trzeba nauczyć?A moż etak jest lepiej...Tego nie wiemy. Yennyfer _> Ty tez jesteś prawnikiem? Jak się z tym czujesz?Co robisz? Celi - > wow, ale Ty jestes przedsiębiorcza. Czuję się przy Was jak jakaś narzekająca matrona, jak Wy to robicie, ż ebierzecie tak sprawy w woje ręce, ze wszytskim sobie radzicie? Anouk, mam świetnego dentystę. Przyjmuje razem z moim ortodonta, pisałam Ci już. Polecam serdeczie. jakbyś chciała jakieś szczególy, daj znać. A jak już byłąs na Grunwaldzie, trzeba było wpaść na Nescafe do chorej Nescafe. Garnierka - > jak tam STAN? Dalej błogosławiony? Zielony Groszek ->Takie wyznanie od faceta , i to tak wprost...masz szczęście. Ninke 🌼 Wracam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej już nigdy więcej nie uzgodnię sobie 3x z rzędu w tygodniu początku pracy na 8:00!!!!!!!!!!!!! Wrrr, ziewam jak yenka:P:P GARNIERKA!!!!!!!!!!!!!!!!!Co tam??????????Bo zadzwonię?????????? ;) Groszek, ja dziś nie królewna, ale niedospana jędza, tak mam jak wstanę lewą nogą. W mieście cholerne korki i nawet moje sekretne objazdy dla wtajemniczonych były delikatnie mówiąc zatkane. Na szzcęście powrót szybki, siedzę z kawką w domku. celinko, życie jest pełne nisamowitych i strasznych istorii, ja ciągle wierzę, na przekór nieco, że równowaga musi być w przyrodzie. Na forum głównie ludzie się żalą, znacznie rzadziej piszą, jak jest fajnie. To leży w naszej naturze ludzkiej oraz polskim charaterze. Nesca, doszedł mój @. Każdy związek czasem ma gorsze dni. One przecież mijają. Groszek, już jesteś bezpieczna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniś, jak tobezpieczna? Dlaszegoooo i o so chosi? Mnie strasznie dziś oczy pięką, a mam do napisania cały stos papierów :o Wieczorem znów szkołą, a później impreza urodzinowa przyjaciółki mojej. Cholercia, wybrała sobie lokal gdzie zawsze jest tłum. To jakiś fenomen na szczeciśńkiej mapie klubów. Tam zawsze jest w chu chu ludzi, mimo że zawsze leci ta sama muzyka :D A ja tak nie lubię jak się o mnie ocierają yyyh :o Więc pewnie nie potańczę, zresztą w tym dzikim tłumie to się nie da. No, chyba że z nóżki na nóżkę dreptać w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w policjanci zagonili w kozi róg Waszego snajpera, a on naoglądał się zbyt dużźo filmów amerykańskich o etosie uciekiniera..... i wybrał śmierć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk - > to o rozmowach w związku było a propos rozmowy Serducha. U mnie w związku obecnie kwitnąco. Kawa!Faktycznie, tego mi trzeba. Zmykam nastawić ekspres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa, widzisz jaka niekumata jestem. Jeszcze jedna kawka!!!!!! Na dodatek: zakręciłam się dziś w pracy:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam snajper. tak się zastanawiam jak o ni go szukali listem gończym od 2 lat??? Coś mi się zdaje, że w puszczy bukowej, która notabene jest jakby częścią miasta, ukrywa się więcej takich wariatów :o No właśnie co z Garnierką? Rozmawiałam z nią wczoraj wieczorem... ale nic się jeszcze nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej się nic nie dzieje......rozmawiałam właśnie. ale ona ma zamiar dziś z domu się wypuścić!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, a może jednak nadaję się na wróżkę:P:P:P:P:P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju.........................mam tyle pracy......................... Musze się jakoś zmotywować. Kawakawakawakawa..... Czy u Was tez taka wiosna za oknem? http://wwwa.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|PL|PL001|WROCLAW&metric=1 w sumie to nie zapowiada sie a jednak dziewczyny, macie takie miejsca, gdzie jeżdzicie na weekendowe wypady, albo takie jednodniowe? Ja juz planuję wycieczkę \"rozpoczęcie wiosny\", zaciągam wiec informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Międzygórze albo spacerek na Wielką Sowę, bo ślęza już mi zbrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, w żadnym z tych miejsc nie byłam. Międzygórze...kojarzy mi się z jakims parkiem bajek, jak byłam mała chciałam tam pojechac, warto? A wielka sowa gdzie sie znajduje tak mniej więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrobiłam sie z grubsza, Celi -napisałam emilka, Nescafe - o sobie na emilka tez skrobnę. Pozdrawiam królewny i jedze ;-) tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wczoraj ustatlilismy z ksieciuniem ze w maju nad morze na kilka dni. Na raize zrezygnowałam z większych planów wyjazdowych, wolę zaoszczedzić pieniądze, bo jak nasz szanowny rząd wprowadzi swoje reformy odnosnie naszego resortu to moze być cieżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki yenka, na Ciebie można zawsze liczyć:) Nesca, Wielka Sowa jest w Górach Sowich jakieś 60km od miasta. Jugów, Walim. Jedziesz 8 na Kudowę, potem w łagiewnikach skręcach na Dzierżoniów i kawałek za Dzierżoniowem zaczynają się malownicze górki. Polecam Międzygórze, jest śliczne, ogród bajek to pikuś....Śnieżnik i widok z tej dzikiej góry:):):) Albo Styrzeliniec i Błędne Skałki:) Oj, wydało się, żę w górki namiętnie jeździmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ja kocham ten polski typowo zwyczaj, gdy teoretycy biorą się za reformowanie tego o czym nie mają zielonego pojecia praktycznego. Tylko teoretycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, szukam miotły i lecę na zakupy:P yenka, najwyżesz przyjmiesz wszystkie propozycje pracy, które dostałaś. Znajdziesz coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, jestem tego samego zdania odnośnie reform.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×