Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani ;) majac taki dom, można sobie tez więsza dziąłke kupić ;) nawet trzeba tak na oko to z 1 tyś arów przydałoby się ;) Wiedziałam że trafię w twój gust - bo mamy podobne ;) Choc rózniące się ;) A szklane powierzchnie wcale nie musza być tak duzo droższe w ogrzaniu niż tradycyjna cegła ;) wystarczy odpowiednio dobrac szkło + na odpowiedniej elewacji umiescci większość szklanych powierzchni ;) Ani , pamiętaj, ze ja przerobiłam juz 6 projekótw domków - nawet podobnych do tego ;) - nawet dostaliśmy pozwolenie na budowę ;) To coś nie co pamiętam ;) Dla mnie domek marzeń ;) pewnie znając mnie coś by się na nie znalazło, ale ogolnie zarys extra ;) Buzia ;) Yennka - pamiętam o twoich gustach ,pamiętam ;) polecam stronke www.atrium.pl lub jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, chyba jednak ułożyłabym się sama ze sobą i po dłuższym namyślę, stwierdzam, że mogłabym zamieszkać..... Ale bryła jest cudowna....... Zresztą, ja lubię budynki typu atrialnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle, to ja bardzo lubię przy wykańczaniu domów drewno, szkło i kamień..... Moja znajoma, która zajmuje się mieszkaniówką, projektuje taki mocno przeszklone domy, często wykańczane metalem...ale głównie w GB:P:P:P:P Sama twierdzi, że u nas ludzie mają taki \"skansenowaty\" gust... I jak patrzę na bryły tego, co się buduje, to..... moje niby nie są złe, ale też właśnie takie tradycyjne, czerwona dachówka, skosy...ale przynajmniej mają fajne elewacje i znośne bryły... Celi, widziałaś zdjęcie dachów mojego osiedla.... U nas ostatnio pojawiło sie trochę dobrej architektury, ale w domkach jednorodzinnych dalej dominuje styl dworkowy i okna w kukułkach...mój mąż je uwielbia, a mi się słabo robi:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grani :D:D:D:D:D:D:D no może ci sie nie podobac, ale czy przy plażmie można ciepło wychowac dzieci??? :D:D:D:D:D:D więc bryła domu nie ma na to wpływu ;) ale rozumiem , ze to cie na kolana nie powala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej upieram się przy \"dworkowatych\" domkach i wystrojach, byle bez jarmarku. I wiochy. A teraz uciekam w pracę - bo sporo tego jest , sporo... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, bo twoja znajmowa ma rację ;) co do wykuszy , lukarn i innych badziewi tj zabiegów architektonicznych to nie będę się wypowiadać :( A styl dworkowy przeważnie podoba sie mieszkańcom wielkiej płyty :( ale nie zawsze ;) Ani, ty wychowałas się w domu ?? Bo ja tak, mój jak dziecko tez miaszkał w domu - takim włąśnie z 20lecia miedzywojennego ;) A i zawsze będec pod wawą zachaczam o Komorów, i noooo zapoamniałam mam Pecice ;) tam jest troszkę domów o nowej lini architektonicznej ;) , jest też kai mój wymarzony, cały przeszklony , parterowy ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w domu, początkowo przedwojennym, potem w \"dziele\" dość znanego architekta, gdy był budowany, w latach 80 były w weekendy wycieczki:P:P:P:P:P:P Dom duży bardzo, ze skośnymi dachami, ale tam kukułek nie ma:P:P:P No i są ogromne okna na wszystkie strony świata, niezbyt duże sypialnie, ale ogromna i przestronna część dzienna... I dużo drewna, dębiny, którą już czuję przesyt.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale mi wstyd za to zachaczanie :( nie wiem skad mi sie wzieł - hak piszę normalnie, a zahaczyć zawsze prze \"ch\" wybaczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, cali, już pisała, że moi rodzice maja taki dom, że mieszka w nim 6 osób, które się nie widzą..... Obecnie 4 i pies i mają hmmmm nadprzestrzeń.... Naj w tym domu są balkony i tarasy, od południa, wschodu i zachodu, a nawet od północy(tzw\"balkon na wier=trzenie pościeli\")..... Lubię go, ale jak pomyślę o sprzątaniu:O:O:O:O:O i nie daj bosheee o myciu okien:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee kochana to ty masz gust wyrobiny juz od dziecka ;) a twoim się nie przejmuj , poprawisz mu gust ;) Pamiętasz jakie dzieło mój na poczatku wybrał ?? :( no i postawiłąm na swoim :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nawet na wypad za wawę go namówiłam byleby tylko sie rozmyślił z tego cuda, ba nawet po woli i mnie zaczeło się to szkaractwo podobać :( ehhhh ale uratowani ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D działka wsiowa posżła na sprzedaż ;) Juz wolę pomieszkac kilka lat w malusim mieszkaniu apozniej miec dom marzeń niż od razu ugotowac się tym szkaradztwem do tego na tej wsi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , dlatego domek musi byc mały , max 120m wtedy jeszcze da sie to ogarnąc ale po wyżej 150m ciężko, oj cięzko :( No chyba ze ma się panią dochodząca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie dziś podpisujemy umowę przedwstęnę na domek. sam dom jest po prostu ok ale działka!!!! 2 tys metrów z lasem. Stare sosny, wycięto tylko to co pod dom było trzeba. Juz się nie mogę doczekać zamiany 6 piętra na te przestrzenie. I mam nadzieję tylko, że mi tam żadnej obwodnicy nie puszczą... Jak będę próbowali to też urzadzę sobie domek na drzewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was milusio jak widze tematy domów domeczków ..............fajnie dla mnie to marzenia nierealne narazie tocze lekki bój z n\\bankiem o zmiane warunków oprocentowania kredytu hipotecznego ;-). Ciężko ze mna mają .................... ale to ich wybr chcą mieć wiarygodnego klienta to niech trochę sie pomeczą nad moim kredytem .............zawsze moge iśc do innego banku na lepsze warunki :-). a teraz wracam do pracy ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja juz po pracy umysłowej ;) no na dzień dzisiejszy jeszcze tylko musze skoczyć na xero - ale nie chce mi się :P za to juz nawet łazienke i wc wyszorowałam, nawet z uzyciem kreta do rur :D:D:D:D:D no i atk se pomyślałam, szorując lustro, ze mój zamiast myc zeby pluje wszedzie pastą :D:D:D:D:D:D:D:D jak tak dalej będzie ciapkał łazienkę to w końcu dostanie zestaw rękawic i fartuszek :D:D:D:D:D Groszku ;) Wróbla ;) -gratulacje !!! 🌼 Buzia ;) Ani juz biore się za szukanie tych projektów - moze jeszcze sa i J ich nie wywalił ? hmm musze dobrac sie do jego skrzynki - nie będzie szczęśliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) walcz jak lwica ;) wiem przez co przechodzisz :( pewnie pracownict piętrzą przed tobą problemy dokumentowe ? hmm ja im tam dostarczam nawet to czego formalnie nie ma (sic) ale skoro chca to niech mają :D:D:D:D:D:D:D byleby w końcu ten kredyt dali - oczywiście taki jaki chcę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) już z J skrzynki część na swoja przesłałam, teraz musze poczekac, az się to u mnie znajdzie, a to wcale takie proste nie jest :( coś mi ta skrzynka za często nawala :( teoretycznie już mam u siebie, ale praktycznie nic nie mam od 3 dni :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, ja też bankom się nie daję, ostatnio głośno wyśmiałam Eurobank, który zadzwonił do mnie i zaproponował mi kredyt, wcześniej wysłałam też \"miłego\" maila jednemu oficerowi kredytowemu (ktoś ma poczucie humoru, nazywając ich tak) z Mbanku:P Ostatnio ciekawy oferty ma Nordea, niezłe też Pekao SA. Poza tym moja bardzo bliska rodzina prowadzi firmę doradztwa kredytowego i podatkowego, więc....ja sięwłaściwie nie przemęczam. Celi, czekam.... Wróbla, gratulacje, to wielkie święto! Ale z szampanem poczekajcie na wszystkie zapłaty u notariusz, gdy dojdzie do podpisywania właściwej umowy:o:o:o Groszek, buziaczki. U mnie słonko, właśnie przesadzilam asplenium do nowej doniczki i żałuję, że nie kupiłam takich samych mniejszych.... Policzyłam moje tulipanki: 25:D a przy okazji kupna mleka w Plusie przytargałam śliczną pepermię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, chciałam Tobie wysłać kosmitów z tulipanami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga;) to bez regularnej wojny się nie obędzie. powinnaś: -podnieść wilgotność powietrza w domu -kup środki chemiczne (polecam Castoramę) i spryskuj przez miesiąc co 5-7 dni -to cholersta, które cięzko wytępić -Typowym specjalistycznym środkiem na przędziorki jest Nissorun 050 EC stosuje się go niecały mililitr na 1 litr. I nie trzeba maski tlenowej. - po oprysku zawijalam rosline w folie na kilka dni, wietrzylam po godzinie dziennie i nadziurkowalam folie, jak mi się chciało... albo nakryć roślinę workiem naśmieci albo folią malarską - jak już zatrujesz przędziorki, to zmyj je szmatką z wodą i spirytusem, z odrobinką mydła albo płynu do naczyń - powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, co mi miałas przesłać? A u mnie i ksieciunia w domu mamy peperomie wszystkich odmian jakie znaleźlismy. uwielbiam je - niespecjalnie wymagające, ładnie wygladają, są bardzi dekoracyjne. I rosną jak wariatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nie mialam na myśli maski tlenowej, tylko taka małamaseczkę na twarz...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :( w skrzynce J figurują jako wysłane, nie dostał zwrotki, a ja u siebie nic nie mam :( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ale ja tak mam ze swoja skrzynką, że wszystko musi sobie pokrążyć :( A nie chcę z jego skrzynki ci przesyłac , bo on ma tam za duzó tych takich specjalistycznych rysunków, a ja chciałam przesiac to i wysłac ci juz gotowce :( ale chyba dzisiaj się tego zrobić mi nie uda :( Buzia ;) co do przedziorków - u mnie były tylko w jednym pokoju i załtwiły mi mojego chorata na amen :( 😭 ale zabiłam to cholerstwo :P I juz mam spokój, ale kwiatka nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mówię Wam do widzenia - albo do wieczora, bo bedziemy u księciunia. Garnierka - czekam na smsa jakby coś się działo. WEEKEND HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×