Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Emmuś ;) odpisałam ;) nieskończyłam, bo J mi przerwał - resztę wyśle jutro ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Serduszko, czy to Twój meżczyzna napisał? Co się stało???? Garni, synio przecudowny!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Garnierka:D:D:D:D witaj najbardziej, Kubuś jest cudowny, choc raczej powinnam napisać: super urocze chłopisko, bo ....chłopak wielki:) Ja dziś, po weekendzie(dla mnie tylko z nazwy) owładnietym trzydniówką-migreną i ^%^&*^*&*%^^$%^pracujacym, dla odmiany niedospana. Ta przecudna pogoda ma na moje samopoczucie proste przełożenie:O:O:O:O:O:O Groszku, zadzwonię potem....bo bardzo się zmartwiłam. Celi, pały to pały...jakbyś nie wiedziała, kto idzie do policji. Selekcja negatywne, z kilkoma wyjątkami. Yenka, jesteś ze wszech miar dzielna🌻 emmi, czasem tak mam, że gryzę...poza tym mój mąż zachowywał się...dość specyficznie, co mnie jeszcze bardziej wkurzało.I jak zawsze chodziło o pierdoły. A ja bym nie chciała, aby osoba, z która jestem lub byłam w zwiazku pisała do mnie za pośrednictwem forum..... Cos optymistycznego: w weekend byli u moich rodziców ich przyjaciele, 30 lat po ślubie, dwie dorosłe córki juz poza domem, On zawsze wpatrzony w nią, Ona zakochana przed ślubem w innym, wyszła za niego, bo ja kochał. Kilka lat temu twierdziła nawet, że go nie kocha, ale on jest dla niej taki dobry. W ten weeknd na pogawędkach dziewczyn w kuchni powiedziała, że nie była jeszcze nigdy taka szczęśliwa, że jej mąż jest najcudowniejszym człowiekiem, że go kocha nawet mocniej niz kiedyś. I że nigdy im razem nie było tak dobrze. A On - dalej wpatrzony w nia jak w obrazek, a co żona powie, on zrealizuje ze spokojem i uśmiechem. PIĘKNE!!!!!! PO 30 latach odkryć, że można kochać mocniej niż gdy decydowało sie na wspólne życie:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Tak Yenny, to był on. Ani, wyczułam aluzję, ale wiesz to, że Ty byś tego nie chciała akurat dla mnie jest bez znaczenia. Dla mnie ten fakt wtrącenia się pośród grono samych kobiet jest czymś znaczącym. Zwłaszcza teraz. Tym bardziej, że nie prosiłam o to i się tego wcale nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, jak słusznie zauważyłaś, to moje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jak to dobrze, że znów jest poniedziałek i można się czymś zająć. I jest się czym zająć. Ani, będę czekać na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, jak uprzątnę bieżące sprawy....będę foniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni Dziękuję za zdjęcia. Kubuś jest śliczny :) Buziaczki dla niego I dla Ciebie. Emma Dopiero przeczytałam maila. Zaraz odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, cała niedziela była do dupy. Mogę podziękować mojemu za to. Dziś rano oczywiście też wyszedł bez słowa. Mam dość .Uciekłabym od tego wszystkiego jak najdalej. Miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke..... 🌻mój też aniołem nie jest, co najwyzeju bywa upadłym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, dzieki. Potem Wam napiszę co dalej. Buziaki i uciekam - praca czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 podobno kwiaty poprawiaja nasttrój kobietom;) 🌻 komu jeszcze bukiecik????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że po trzech kawach wracaja mi siły zyciowe i mój zwykły nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk.....i ja kwiaty chętnie przyjmę. Już nawet niekoniecznie od mojego. Yenny......jak już tak pracujesz to niech miło Ci się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozjechało mi sie;O:O:O:O:O Dziewczyny, czasem jest mniej ciekawie, ale potem to mija i jest......bardzo cacy, albo cacy..... ninke, takie chwile miną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż dołączyłaś do szczęśliwców, którzy widzieli Kubusia, ka?????? ;) Chyba powoli dostaję głupawki, zmiana warty celi......ale niestety jej to teraz same \"pały\" chodzą po głowie;) Mam nadzieję, że J. wytłumaczy tym przygłupkom wszystko...i zawsze jest BSW czyli Biuro Spraw Wewnetrznych - czarny sen szarego funhkcjonariusza, szczególnie tych, którzy naruszyli prawo i procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk......ogromne dzięki. humorek nieco poprawiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, babko dzięki za maile, od razu odpisałam! Celi, czekam na dalszy ciąg, bo myślałam że to już koniec i sie pospieszyłam z odpisaniem :) Serduszko mail nie dotarł tym razem :( Yenny zrozumiem, jeśli szybko nie odpiszesz, samo czytanie moich maili pewnie kosztuje Cię (jak inne dziewczyny) wiele wyrzeczeń czasowych, łącznie z walczeniem żeby nie zasnąć przed końcem maila.. ;) Anouk miło Cię czytać z głupawką, lepiej niż wkurwioną i z bólem głowy ;) Ka.. heloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, co Ty wipisujesz! Ja uwielbiam zaczytywać się w Twoje tasiemce, bo sama lubię takowe tworzyć ;) Spróbuję wysłać jeszcze raz zatem... A jak zdrówko dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, to kawa tak działa na mnie, a dokładnie rzy wypite miedzy 8:00 a 10:30:P Kręciołek totalny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko Tak sobie wczoraj po powrocie z uczelni popatrzałam na zdjęcia Kubusia i zrobiło mi się ckliwie i tęskno .................śliczny Kubuś. Przypomniałam sobie jaka byłam szczęsliwa i dumna jak urodziłam córcię jakie wszystko było wtedy piekne i proste ..............patrzałam na zdjęcia i zatęskniłam za takim małym słodkim pachnacym brzdącem ...........ale teraz to bede musiał poczekac aż zostane babcią zeby takie słodkie cudo móc całowac i przewijać . To taka tesknota za przemijajacym czasem ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×