Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi... zapraszam do siebie. A najlepiej zamieńmy się... ja czekam na tropikalne upały :) Jo - on na mój monolog: nooo, ja tak nie uważam albo ja to widzę trochę inaczej albo nie do końca się zgadzam albo to nie do końca jest tak. Kiedy zapytałam: to powiedz mi jak? jak to jest? odpowiedział: jak się kiedyś spotkamy to porozmawiamy o tym na spokojnie. Bla, bla, bla... ple, ple, ple... Gdyby wiedział jak to jest, to powiedziałby a nie przekładał. On po prostu sam nie wie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek właśnie miałam pytać co on na to, ale widzę, że nie ja jedna ciekawa ;) odpiszę wieczorkiem idziemy się kapać z rybkami, żabami i żółwiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za e-maile, Celi narazie Tobie napisalam kilka slow... wiecej nie dam rady dzis napisac, jest mi dzis strasznie, strasznie smutno... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia ;) nie płakuniaj ;) bedzie dobrze ;) odpisałam ci ;) więcej jutro naklikam ;) Trzymaj się dzielnie, co nas nie zabije to nas wzmocni ;) Buziaczki dla was ;) Yennka tobie tez króciukto naklikałam, jutro będzie więcej - strzeż się moich tasiemców ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko jest tym na co wygląda :( Buziaczki :) Miłych snów ;) niech aniołki wam sie przyśnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia uff...odpisałam...:) nic się nie martw, będzie dobrze! 🌼 Celi Tobie tez już wysłałam :) idę spać buzia dla wszystkich Net!! Serduszko!! do tablicy! zameldować się, ale to raz!!! ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) czyżbym była pierwsza dzisiaj ? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jestes pierwsza;-) u mnie była w nocy burza ................między 3 a 4 stałam na balkonie i podziwiałam było cudnie ............zdecydowanie gorzej było rano jak trzeba było wstać...........nie mogłam oczków otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dobrze, u mnie jedynie był wiatr :( i już mam na termometrze 25 stopni :( i duszno jak ...pip :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, Emmuś macie zwrotki ;) Whimka tylko sie nie obraz na mnie ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku Tobie wysłałam na stary adres. Czy on jeszcze działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mrówcia, dzieki serdeczne. Potem zajrzę - masakra w pracy. Celi, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sprawdziłam :) dzięki babko! teraz musisz zmienić nick :D my się szykujemy na basen. ostatnio jak ratownik potrzymał córcię żebym weszła do basenu to przez resztę zajęć byłysmy do siebie przyciśnięte policzkami jak bliźnięta syjamskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim Sorki wielkie, nie miałam Twojego adresu w książce, ale już nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dostałam ...............ale jak pech to pech komp po wizycie oszołomów( czyt: informatyków) robi co chce i nie otwiera zdjęć......... obejrze w domku:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuję za pamięć... Ostatnio towarzyszą mi wielkie zawirowania, głównie w życiu towarzysko-intymnym... Powoli dochodzę do siebie, bo jest to ciężkie. Gdy nabiore dystansu napiszę do was @... ale do tego chyba jeszcze troche czasu upłynie. Narazie nie mam sił. Myślę, że Net się nie obrazi, jeśli usprawiedliwię jej nieobecność... Nie dysponuje ona od jakiegoś czasu dostępem do internetu, miejmy nadzieję, że już niedługo się to zmieni.... Babko, ja także niczego nie dostałam. Pozdrawiam was wszystkie i narazie tylko uważnie śledzę, to co piszecie tu i na @... Tym samym chciałabym przeprosić, że nie odpisuję na maile... Ale wy to zrozumiecie, mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzień. Uczę sie nowych rzeczy - urlopy za pasem, a zmieniły się programy niektóre. Nawet ciekawe rzeczy. Ktoś wczoraj pytał o nieterminowe złozenie deklaracji.Wiec odpowiadam. Nawet jezeli kasa zapłacona to us moze wystawić(komórka kks) mandat - od 93 zł do 1872 zł. Najlepiej jest wystąpić pismem do naczelnika us o niekaranie, skorzystać z tzw. instytucji czynnego żalu. Opisac ze niedotrzymanie terminu nastąpiło po raz pierwszy. I może us odstapi od ukarania. Na razie tyle. W razie pytań - będe za ok 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam. Rzecz znów o chrzcinach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D -> Whimka wymiałatas wczoraj z takimi tekstami jaszczembiowo - pódlowymi, że hoho :D i Yenny sie pokazała :D miłego dnia dziewuszki, będe tu wpadac, także podczytuję jak coś to piszcie na emila od rana dostałam śrubokręt w dłoń i trzeba było demontaż robić dobrze że mini nie założyłam ;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×