Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Babko, piękny dzień na pogrzeb:( Nie cierpię takich ceremonii. @, babko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje za oknem...ponuro,szaro... w sercu szaro... sil nie mam wypalam sie niestety w tym zwiazku chyba tez :( nie splam, bo maly nie spal padam kolana plecy ramiona ..kark...wszystko boli kto zna diete cud? bo...tłuszczyk czas zrzucic dołek pogłebia sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, on taki marudek i płakuś, bo jak pamiętam to Ty w ciąży też nie tryskałaś radością. A u mnie dziś piękne słońce za oknem. Ponoć miało padać ale prognozy się nie sprawdziły :) Dziś na koncert Lady Punk idę. Niby będe w pracy ale zawsze to lepiej niż siedzieć samej w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku nie jest płaczek- usmiecha sie czesto..gaworzy...tylko ja mam doła.. najgorsze ze niemam chęci dziś na \"agugu\" pospałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ty optymistko ..............pożycz te swoje różowe okulary proszę .................. jaki ładny dzień z nieba żaby , cukiernik chce mnie utuczyć specjalnie dla mnie wymysla ciastka i ciasteczka ( wie że jestem słodka dziurka), a mnie sie chce znowu spać ................. zgroza i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo lepiej na to nie patrzcie..bo ja sama siebie słucham to...a tititi a plum plum...a załapałam ze moze wreszcie go nakrecę gdy juz nasza rozmowa sie konczya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, jaki wielki plik. Babko, @. Whim, ja też dziś w marnym nastroju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja się obijam...napisz co jest???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z Celi. Nadal nic nie wie. Jedyne leczenie jakiego się podjęli lekarze, to podanie jej Nospy :o Ma lezeć i czekać. Być może jutro jakieś badania jej zrobią i coś więcej powiedzą. Bo teraz to nawet Celi nie wie jak długo miałaby zostać w szpitalu. Troszkę się dziewczyna mniej denerwuje, ale mówi że dostała jakiś zastrzyk na uspokojenie. No i pozdrawia wszystkie :) Ani, jak to się obijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, plisssssssssssssssssssss, załatw mi autografy zespołu. Ja lubie ich i to bardzo. Jak nie będzie problemu.... :-) :-) Widzisz jak się ślicznie do Ciebie uśmiecham??? Może to poprawi humorek, a adres mój znasz? :-) jeszcze jeden usmiech ;-) Garni, usmiech. Ka, a Tobie co? Ciekawe jak dziś Ninke w pracy? Whimcia, prześlij mi ciacho. Ja w swojej pierwszej i drugiej pracy nieciekawie wspominam pierwsze dni. Za to w tej było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie uświadomiłam, ze moje płyty LP są u mojego osobistego exia. Muszę chyba zadzwonić. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to? to nawet jej badań nie zrobili?? ja pierdolę.. to na co czekają? a co Wy wszystkie doły dzisiaj macie? Garni, Ty to pewnie ze zmęczenia? jeszcze parę miesięcy i będzie lepiej..zacznie zasypiać sam, przesypiac noce to i Ty odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) czyli Celinka zostaje? czy ja wiem? może to i lepiej, że nie sama w domu, a księciuń już wrócił? rany żeby tylko \"towarzyszki\" z łóżka obok nie opowiadały jej jakichś strasznych durnot, bo się dziewczyna przejmie, a po co jej dokładać, nie? przekażcie prosze Celi ucałowania, że przytulam i myślę o niej, kurcze, brakuje mi jej na topiku 🌼 kto ma doła? Garni? piszcie..mam luzu troszkę :) ....zamiast się uczyć :P sesese buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka... czemu masz giganta? Garni własnie widziałam Kubulka :) fajne ma ruchy ;) słodki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, spox. Załatwione :) Adres gdzieś chyba jeszcze mam. A moja nowa płytra Ani Dąbrowskiej została gdzieś u pana J. i jak odbierałam swoje rzeczy to nie mógł jej znaleźć :( Ani, mam pytanie - jak się dba o Oleandra? Chciałabym kupić mamie do ogrodu na dzień matki. No i właściwie czy moąna go kupic bez problemu czy może jest trudno dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi, Ty obiboku! :p ja też mam nadzieję, że jej tam nie zastraszą..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmuś :) ja w ogóle o niczym innym myśleć nie mogę..jak o ekhm :D nosi mnie :( i tu się nie dobraliśmy :( bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dżizas..Dzień Matki!! ja się tak przejęłam praniem pościeli i sprzątaniem na przyjazd rodziców, że prezentu bym mało nie kupiła...:o bo tu jest wszystko pomieszane i ja już obchodziłam :) Groszek...co ja bym bez Ciebie.. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> groszku fajną masz stopkę, teraz odczytałam..tak czujesz naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o \"nicniemusienie\" bo ludzi doskonałych nie ma po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×