Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

udalo mi się wgrałam ..................mam polskie literki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszem i wobec;) Wczoraj zaliczyłam totalna migrenę....cały dzień przeleżałam na kanapie w salonie z zimnym okładem na czole. Musiałam odwołać moje obowiązki zawodowe...beznadzieja. Stąd moje wczorajsze milczenie. Dziś wracam do zywych:) whimka, u mnie podobne dzis niepsodzianki komputerowe w pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc groszku w ikei bede w tym tyg.jesli jest cos takiego na stronce ikei co ty chcesz, to moge ci kupic i wysłac paczką:) tylko dokładnie podaj co to jest- dajlinka:) aaaa jasniepanstwo do banda prostaków! zadne termin im nie pasuje na chrzciny, poza tym wyczuwałam ze oni nie chca przyjsc, wiec mowie zebysmy dali sobie spokoj bo po co sie meczyc..a oni tak naprawde nie sa potrzebni- bo dla nich dziecko i tak jest obce!poza tym im zalezy na tym by przy rodzinie\"jakos \" wygladac...bo jakby to było gdyby oni nie przyszli co by pomyslala ich babcia i ciocia:) chrzestni:) tak wiec tak własne odpowioedział jasniepan na pytanie czy oni chca.. a ja mam ochote tak sie zawziąść zeby kubus nie miał nic do czynienia z nimi w przyszłosci! [piszcie co chcecie ale oni nie są mu zyczliwi...dodano oczywiscie\"dziecko niczemu nie jest winne,wiec czemu na jego chrzest mieliby nie przyjsc\" ale do cholery to w koncu u nas jest! ja mam im pod nos obiadek podawac itd...!! chyba z czymś na przeczyszczenie... no dosyc mam...a kazdy weekend maja cos w planach..wiec niewiem kiedy kubus bedzie chrzczony! bo nawet wypada niedziela w maju ..ale akurat urodziny starego są!! no fuck!! na ktore ma przyjsc on z dzieckiem , moze kubusia wziąć mnie nie!! PO MOIM TRUPIE mozecie mnie linczowac... ale teraz jak moj wyjezdza to małym zajmuje sie tylko ja..i go znam..wiem jaki płacz \"służy\" do czego itd...nie dam dziecka mojemu\"nie wypozycze\" jak tamto jest wypozyczane na widzenia....tym bardziej ze wiecie jaka jest sytuacja jesli chodzi o zaufanie...czy oby bedzie dobrze ... jaskółki wróciły mina balkon!! w to samo miejsce!! nic ze usunelam gniazdo- zrobiły nowe...czyli byle do zimy! bo takiego to nie usune! bo pewnie tam jajeczka skladaja otd...ale zas nasrane bedzie...juz strach wychodzic bo tak szybko wlatują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca, praca. Nie mam nastroju dziś, trochę się z koleżanką handryczę. Bo wpieprza się w nieswoje. Dobra, idę popracowac. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Yennka masz @ ;) Garni ;) a numer :( no cóż sa ludzie i parapety, ty masz przyjemnośc poznac bliżej parapety :( Ale nie smutaj się, moze tówj cos wymyśli ?? ;) Ani ;) czyzby nowe tabletki nie pomogły na niż :( A tak trzymałam kciuki za odpowiednie leki :( Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi specjalnie to nie chce by cos wymyslał. wole by nie przyszli by ich nie bylo w dzien chrztu ani ...wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. kurczę teraz walczę z plikami do pracy, ten baran mój współpracownik gmerał w systemie tak skutecznie, że mam wersje z pażdziernika!!!!!!!!!! Garnierka, szykuj chrzciny w terminie Wam pasującym! Spróbowałaś! Jak nie, to nie! W pracy mam dzień świra jak mawia Celi;) jak jutro zobaczę na oczy mojego kolegę z pokoju, nie wiem, co mu zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Ja chyba tez zaczne przelewac wiadomosci na e-maile do Was :( Wczoraj smsik od exi ale chyba nie bede tu tego opisywac. Pozwolicie iz nawet gdy nie znam was jeszcze skopiuje sobie do skrzynki wszystkie adresy dobrze? No bo jakos musze zaczac Was \"poznawac\". Zaraz cos skrobne bo az mnie nosi po wczorajszym... Pozdrawiam ps. Jest tak duszno.....bleeeeee To juz nie dla mnie teraz pogoda, coooraz cieeezej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, jak wgrac te polskie znaki ? Bo ja wlasnie nie moge uzywac polskich liter gdy do Was pisez a nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu nastepuje konflikt interesów... bo moj chcialby aby jego rodzice byli......i termin tak se przesuwamy... a mnie takie traktowanie ich wkur..... i nawet jakjuz beda to cyrki z ich strony! to nieich swieto a kubusia!! cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni..... Ile mozna przesuwać.....rozumiem powody Twojego, ale ileż można tak \"se przesuwać\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ani...ale oni mają powody:) konkretne pierdu smierdu ! ten maj sraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ani, na stronie ikei już szukałam ale tam nie było takich zasłon... może są w sklepie, bo nie cały ich towar jest na stronach. 1 i 2 września w Radomiu jest Air Show :D Hurrra :D Która jedzie ze mną? Bo na 100% pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) kofana , a moze warto zaklepac termin w kosciele i ich oficjalnie zaprosić - teraz sa takie fajne zaproszenia na chrzciny ? Skoro im nie pasuje termin uzgdniony to pozostanie im tylko dostosowanie się do zaproszenia ;) Może pogadaj o tym z twoim, niech on im to w ten sposób przekaze i zobaczycie co dalej ?? ;) Magnolia - pisz śmiało ;) Kiedys musi być twoja I zbiorówka ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku , a nie ma gdzies bliżej mnie takiej imprezki ? :D:D:D:D:D:D Radom kofana dla mnie to koniec świata :( Ale ty też masz tam daleko :( - ale ty podróznik jesteś :D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku to ja ci pisałam ze moge kupic:) groszku ja -m garnierka:D:D:D to popatrze i zrobie zdjęcie jesli to taka to moge ci kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ten tydzień :P Dzisiaj rano badania :( W środę skarbówka, w czwartek policja, a w piatek gin :P Jutro będe się nudzić, moze jeszcze dostanę jakieś wezwanko na jutro ? :( no przecie zdzień bez stresów - jest dniem zmarnowanym :( Fuck !!!!!!!!!!!!!! A moze moja kochana mamusia zadzwoni ? napewno podtrzyma mi ciśnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za emile. jeden niezidentyfikowany. Przyznawać sie która ma inny adres ;-) Potem zajrzę. Pracy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia ja pozwalam i czekam :) właśnie nadrabiam zaległości korespondencyjne.. mam nadzieję, że uda mi sie odpisac dzisiaj do wszystkich! Yenny, na razie poszło do Ciebie ;) Garnierko podpisuję się pod słowami Anouk - zrób tak jak Wam pasuje, w końcu to Wasze dziecko! zaproszenie dostali, mogą skorzystać lub nie, jak każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny to ja, pierdoła :) ze starego konta Ci wysłałam :) wszystko przez to formatowanie...Połówek mi poczte pomieszał bo zgrał wszystko jak leciało i nie było kiedy posegregować... :o ale ten co był jest aktualny jak był, więc odpowiadaj tak jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia jakiego masz windowsa? w pracy ma 98 i jak klikniesz na start ustawienia - panel sterowania - klawiatura - języki powinien być tam zaznaczony polski programisty jezeli nie bedzie to go dodaj a potem zastosuj powinno byc dobrze. Zaraz napisze do was @ sprawa jest dziwna i dosyc pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko, na stronie nie ma takiej zasłony z koralików więc nie mam Ci jak pokazać o co mi chodzi :( Tylko tyle mogę przybliżyć, co opisałam jak wygląda. Tak czy inaczej dziękuję za chęci... gdybyś znalazła taką jak opisałam... tylko przeźroczystą a najlepiej białą to bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, jak napisałam w esie, jak bedę znów zmotoryzowana, pojadę i przetrzepie wszystki pólki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie chce sie liczyć buuuu odkładam i przekładam te faktury i dalej nie mam ochoty się za to brać :( Jakiegos lenia mam :D:D:D:D:D:D:D Bo dzisiaj jest tak pięknie, tak ciepło ;) Chyba zrobię sobie spacerek, a jutro sie tym zajmę - wszak mam okienko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D w kestiach formalnych :D:D:D:D Buziaczki dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×